Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

laikamTak
Pirms 5 minūtēm , msp teica:

Tils Lindemanns

Nu....

Lai tam čļenam izdodas atveseļoties..........,

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

cik lielai jābūt problēmai un riskam, lai piespiestu piemēram UK konservatīvos kautko darīt lietas labā

One world government iesilda muskuļus :D 

 

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

nuko.lv piegādā VISĀ Latvijā...

Piegādā jau droši vien, tikai kad. Pats neesmu neko sūtījis, bet laba paziņa, kurai patīk garšīgi gatavot, teica, ka ja agrāk piegādāja dienas - divu laikā, tad tagad mierīgi nedēļa jāgaida. Un to var saprast - tādu, kuri vēlas, lai pieved pie durvīm, tagad ļoti daudz, bet firmai darbinieki ir cik ir un gan jau arī preču piegāde no zemniekiem u.c. ražotājiem kavējas.

 Tas gan netraucē pasūtīt produktus pāris nedēļām un kad atved - jau pasūtīt nākošo paku, gan jau pēc nedēļas atvedīs.

 Šie arī izskatās sakarīgi, bet tāpat viss atkarīgs no zemniekiem un firmas darbinieku daudzuma.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , msp teica:

sēž uz milzu naudas

1) cik nu milzu (valūtas, ne naudas), salīdzinājumam ar atbalsta paketi, ka neaizsēžas līdz (hiper)inflācijai 2) buffete jau sen sēž un gaida

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

buffete jau sen sēž un gaida

 

Tev šķiet, ka viņš ir vecs marazmātiķis, kurš nesaprot pats ko dara?..


Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

One world government iesilda muskuļus :D 

 

Bet kāpēc pastāv uzskats, ka arī tajā levelā nevalda konkurence?

Teiksim krieviski runājošie līkdeguņi, pret angluiski runājošajiem...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nja... Viena laba lieta šim faktoram (kronim) ir tā, ka var ļoti labi redzēt kādi katram tarakāni galvā. Klau vechi, es vienkārši hujeju...  Es  vienk. vairākas dienas speciāli neko nerakstīju.

P.s. Atvainojos par izteikšanos...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 17 minūtēm , msp teica:

kurā lielie zēni sēž uz milzu naudas čupas citiem par neizpratni

Tā šlaka vispār dzīvo savā realitātē. Centrālbanku likmes nebūtu tuvu nullei, LV nevarētu aizņemties pusļimonu (ja?) uz ~0.4%, depozīti šur tur neietu ar negatīviem procentiem, ja nebūtu minētās problēmas. Ir vēl daudzas indikācijas, kuras nezinu kā "dīvāna eksperts":).

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 38 minūtēm , msp teica:

Bet kāpēc pastāv uzskats, ka arī tajā levelā nevalda konkurence?

Nezinu, kāpēc valda tāds uzskats. Neesmu daudz par tādu uzskatu dzirdējis/lasījis.

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 26 minūtēm , rubb teica:

Es  vienk. vairākas dienas speciāli neko nerakstīju.

paldies teu!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 26 minūtēm , msp teica:

krieviski runājošie līkdeguņi, pret angluiski runājošajiem

Pastāv uzskats, ka konkurence valda starp globālistiem (ne tiem, kuri bļaustās) un izolacionistiem (šajos esot arī Tramps). Globālisti dabūja pa ļipu kādu laiku atpakaļ, kad Strosam Kānam pasvieda istabeni.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Ronalds teica:

Iekš maxima pašceptā maize ir jau iepakota. Man negribās ēst maizi, kuru 100 cilvēki ir apgrābstījuši, apšķaudījuši. 

Negribas ēst maximas pašcepto - ēd citu. Kur problēma? Neba nu maximas pašceptā ir vienīgā maize.

 

pirms 7 stundām , Ronalds teica:

Aizsargekrāni pārdevējām - arī gripa nav dāvana. 

Mūsu pusē mego tas "aizsargekrāns" ir tāds nekāds - it kā ir, it kā nav. No tiem, kas rindā, pārdevējas ir pasargātas, bet tie, kas konkrētajā brīdī maksā (vai gaida, kad varēs maksāt), jau ir pagājuši garām tam "aizsargekrānam".

 

pirms 7 stundām , Ronalds teica:

Un tas, ka vairums sāk uzskatīt ka slimam iet uz darbu un visu ofisu aplipināt nav ok!  

Nezinu gan, vai šajā ziņā ir kas būtiski mainījies (ja neskaita to, ka daudzi vispār vairs uz darbu neiet - kāds palicis bez darba, cits strādā no mājām).

 

pirms 7 stundām , Jurkins teica:

Ja kas, es esmu nolēmis saglabāt (ja izdzīvošu ?) tagad piespiedu kārtā radušos iepirkšanās paradumus - max 2 reizes nedēļā (tiekšos uz 1). Forši! A citādi... ai jāieskrien Rimčikā, ai figņa, Maxima turpat pie mājā, ieskriešu paķeršu u.t.t.

Kā saka, "+1".

Man gan nekad nav bijusi vēlme katru vakaru skriet veikalā, tādā ziņā nekas īpaši nav mainījies (nu ja neskaita to, ka 50-60 eiro vietā Rimi vienā reizē pamanījos atstāt 150-160 :D). Bet nu nevaru sagaidīt, kad mājās būs gana daudz vietas, lai "ejošās" preces varētu iepirkt vairumā, nevis pa 1 iepakojumam no katras.

Nezinu, varbūt jāsāk veidot ieradumu pirkt pārtiku internetā…

 

pirms 7 stundām , Ronalds teica:

Jā. Vienkārši parēķinām cik daudz resursu tiek tērēts vizinoties uz darbu... 

Es savā laikā parēķināju un nu jau kādus 9 gadus no mājām strādāju. 

Ceru, ka manam darba devējam pēc visa šī nebūs iebildumu, ka tie, kas vēlas, strādā no mājām. Jā, jā, zinu jau zinu, cerība - muļķa mierinājums :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Jurkins teica:

Globālisti dabūja pa ļipu kādu laiku atpakaļ, kad Strosam Kānam pasvieda istabeni.

 

Sūdīgs establišments, ja to var izjaukt ar vienu padauzīgu istabeni. 

Man domāt, ka globālistu galvenais rupors ir Soross. Bet kas ir izolacionistiem, nezinu... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

necenšas pieskarties otram vai otra mantām

Par kādām "mantām" ir runa? Ai nē, negribu zināt…

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, msp teica:

Sūdīgs establišments,

Pag, pag! Toreiz gāja nopietns bazārs, ka vajadzētu uz SVF bāzes uztaisīt "centrālo banku centrālo banku". Oponenti skaidri norādīja, ka: "federālo rezervi zem kāda? Da jūs ko!" Nenošāa ? kā kādreiz Kenediju, tikai pasvieda istabeni. Šie mājienu saprata. Visas tās darbības izbeidzās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kāda atšķirība maizei ko manā pilsētā izcep un iepako no 500km tālākās maizes, kas iepakota? Procesi tie paši

Link to comment
Share on other sites

Nē, fūres šoferis visu laiku piestāj ceļa malā un iet apgrābstīt maizi.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , laikamTak teica:

maximas pašceptā un pašceptā maximā ir viens un tas pats?

Maksimā no saldētas sagataves daceptā.


Pirms 8 minūtēm , boto teica:

fūres šoferis visu laiku piestāj ceļa malā un iet apgrābstīt maizi

Kādi tik nemēdz būt fetiši!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Jurkins teica:

Ja kas, es esmu nolēmis saglabāt (ja izdzīvošu ?) tagad piespiedu kārtā radušos iepirkšanās paradumus - max 2 reizes nedēļā (tiekšos uz 1). Forši! A citādi... ai jāieskrien Rimčikā, ai figņa, Maxima turpat pie mājā, ieskriešu paķeršu u.t.t.

 

man tipiski bija viena ja nesanāk kur nomudīties vai ko norīt. varbūt nedēļas vidu paņemt kko kas ātri bojājas un nedēļai grūti sapirkt. Atsevišķas lietas pērku vidēju reizi trīs mēnešos, kad labas atlaides, (konservi, TUALETES PAPĪRS, sausie produkti (kad tās 1+1 akcijas dažreiz ņemu pat 1/2 gadam vai vairāk, jo cenšos turēties pie disciplinētas diētas jeb sabalansēta efektīva uztura un zinu cik kg gadā vajag/varu apēst) tagad tracina, ka iepērkoties tieku uzlūkots kā panikas pircējs. 

 

Papildus iesaku šo ieradumu izpildīt darba dienā lai necūkotu ģimenei brīvdienas un saskaņot ar ēšanu, t.i. pēc iepirkšanās divas trīs dienas ēd svaigu gaļu,/zivis neglabājamos produktus. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Kāda atšķirība maizei ko manā pilsētā izcep un iepako no 500km tālākās maizes, kas iepakota? Procesi tie paši

Ārpus Latvijas varbūt arī ir grūti saprast, ar ko maize atšķiras no maizes…

 

Ja atmiņa neviļ, ir pat paliela atšķirība starp Liepkalnos ceptu saldskābo ar sēklām, kas papīra maisā stāv plauktā pašā ceptuvē, un it kā identisku, kas ir plēves iepakojumā Rimi (turpat blakus ceptuvei, vienā ēkā). Ekk, sen nav ēsta konkrētā maize. Tas tāpēc, ka to nomainīja Ķelmēnu rudzu maize. Un retu reizi tiek nopirkta Lāču gaišā ar augļiem, kas agrāk mājās bija teju katru dienu (šai vienīgais trūkums - baigi rokas smērē).

 

Par Liepkalniem nezinu (šiem laikam ir vairākas ceptuves), bet Ķelmēnu un Lāču maizes cep konkrētās ceptuvēs. Nav tur nekāds "manā pilsētā vs citā pilsētā" - tur "citur" gluži vienkārši ir pavisam cits produkts. Tik pat labi var salīdzināt cepumu ar švammes bulku - abi tak no kviešu miltiem gatavoti.

Link to comment
Share on other sites

@Usins, tavs posts par gāzmaskām var veltīgi satraukt paviršus lasītājus, kuri nepamana skaitli 73. Čoms ziņo - izjaucis 80to gadu maskas filtru, nav tur azbesta. Vecākas par 73šo vispār vēl varētu būt saglabājušās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , binary teica:

Nezinu, varbūt jāsāk veidot ieradumu pirkt pārtiku internetā…

 

pierasts pie rimi sortimenta, bet tur visi labākie piedāvājumu internetā ļoti skopi. max 6 gab var paņemt. 

vēl izdevīgākie produkti vispār nav internetā ne barbora ne rimi

piem. ūdens 5L pa pa 0,4x euro nav ir tikai ap 1euro

banāni bieži nav online

kuro reizi sanāk, sieva sataisa online pasūtījumu un trūkstošam braucu pats pakaļ. Kas arī nav slikti, jo kautkādus tur miltus galīgi neorientējos kurā plauktā meklēt, vai vēl labāk tās bērnu putras. 

un vispār daudz visādu sīkumu nav online. tagad varbūt kas mainīsies.  redz alko jau pieejams...

zinu, ka promo laikam mans draugs, bet kautkā slinkums braukt tālāk un apgūt sortimentu, cenas arī cik skatījos ja neņemt konservus milzu bundžās rimi akcijas īpašī nepārspēj. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Ārpus Latvijas varbūt arī ir grūti saprast, ar ko maize atšķiras no maizes…

Man šķiet @Zin... runāja par apgrābstīšanas pakāpi nevis pašas maizes labumu. Piekrītu, Ķelmēnu ir lieliska, Lāču man nu tā, bet gaumes lieta.

Liepkalni arī kruta.


Pirms 2 minūtēm , Usins teica:

promo laikam mans draugs, bet kautkā slinkums braukt tālāk un apgūt sortimentu,

Vai tad tur var iepirkties privātpersonas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , 138 teica:

@Usins, tavs posts par gāzmaskām var veltīgi satraukt paviršus lasītājus, kuri nepamana skaitli 73. Čoms ziņo - izjaucis 80to gadu maskas filtru, nav tur azbesta. Vecākas par 73šo vispār vēl varētu būt saglabājušās?

ņemot vērā ka iespēja pārliecināties ir vienvirziena laikam? Atzāģēja?  Tad paļauties uz šajā teritorijā ražoto izstrādājumu jebkādām ilgtermiņa drošības atbilstībām neriskētu.  Svins esot visiem modeļiem korpusā. Ja tev jābēg no gāzes uzbrukuma kā sīrijā tad skaidrs, ka iespējams plaušu vēzis pēc 10-40 gadiem izklausās mazāks drauds, bet tagad lai ietu uz veikalu?

 

par 10+ euro nesen vēl varēja nopirkt jaunus "normālus" filtrus. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

@Usins, tavs posts par gāzmaskām var veltīgi satraukt paviršus lasītājus, kuri nepamana skaitli 73. Čoms ziņo - izjaucis 80to gadu maskas filtru, nav tur azbesta. Vecākas par 73šo vispār vēl varētu būt saglabājušās?

Nu, tur arī jāskatās to gāzmasku marku, pa manam, ne visās bija azbests.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 38 minūtēm , Zin... teica:

Kāda atšķirība maizei

Placebo?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 26 minūtēm , 138 teica:

Maksimā no saldētas sagataves daceptā

man pat nekaadu sjaubu nebija...

Link to comment
Share on other sites

Es, briesmīgā vīrusa aizstāvis teikšu, ka šeit lasu ka 2015 un 2016 gados tur death rate bija 850 un 900

 

60000000 populācija  
100000 100k  
600 100k daudzums
900 mirstība uz 100k gadā
540000 mirst gadā
1479,452

mirst dienā 365

 

ja tagad ir 600-900 dienā un vēl 1200- 2700 ārpus slimnīcām no covid-19 tad tas izskatītos pēc nu, neliela pieauguma. 2000-3600 pret iepriekš 1480 dienā (ja pieturās pie teorijas ka vīrus neeksistē un to vienkārši pieraksta esošiem mirušiem)

 

Pielaboju, 

 

pirms 5 stundām , Mielestapa teica:

Kā atradu site.ua, 2019. gadā Itālijā dienā vidēji nomira 1587 cilvēku, laika periodā no 01.01.2020. līdz 20.03.2020. nomira 1590 cilvēku dienā, 21.03.2020. nomira 1585 cilvēku, 22.03.2020. nomira 1588 cilvēku, 23.03. 2020.nomira 1589 cilvēku. Kur tad ir briesmīgās līķu kaudzes?

 

pirms 4 stundām , Ronalds teica:

Ja tā ir taisnība, tad ko visi teorijas par briesmīgo vīrusu aizstāvji teiksiet? 

Labots - Usins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , binary teica:

Ārpus Latvijas varbūt arī ir grūti saprast, ar ko maize atšķiras no maizes…

Šeit maksā tā 50 centus, tā 3£ es ne par to, bet par to, ja izcep Daugavpilī vai Ventspilī, tapat iepakos un vedīs, neba kāds pa ceļam laizīs

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

neba kāds pa ceļam laizīs

Ir jau visādi fetiši. Ko esmu redzējis uz šodienu, vairs ne par ko nebrīnos.

Link to comment
Share on other sites

edit: dzēsts (galva nestrādā :D)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , ieleja teica:

Nozīmīgas* personas, kas saslimušas ar COVID-19

Mūsu Artuss arī ticis šajā VIPu kompānijā!

Link to comment
Share on other sites

Mēs tikai par Italy runajam. 

 

Death rate uz 100k mirušie gadā

 

Uz 60 miljoniem rēķināju

 

Esmu kkur kĺūdījies?

Link to comment
Share on other sites

vikvaktors
pirms 10 stundām , abi teica:

Lai Dies' nogrābstās! Cilvēku stulbums ir neizsmeļams.

Kamēr no Jelgavas armijas kolonna nevedīs līķus uz Rīgu dezināt, laikam nepieleks...

Tu vispār saproti, idiņ, ka, ja visā Latvijā nonāks līdz Bergamo situācijai, tad būs 28 800 x 20 =576 000 līķu gada laikā!!!

stulbs, tas nav ārstējams, tas jau uz mūžu...

pat tavas valsts dzeltenā prese raksta, ka 87% Itālijas mirušo ir krietni vecāki par 70 gadiem, bet tava bezsmadzeņu galviņa to nespēj izprast...

nu kur tu dabūsi tos 500 tūkstošus, kas te gada laikā nomirs, no Itālijas vai ievedīsi?

es stipri šubos, vai Latvijā šobrīd pat miljonu saskaitīs, bet jo vairāk tādi abi spamos, jo vairāk ļautiņu pamuks...

vai maz zini, kāds ir vidējais vecums Latvijas iedzīvotājam?    

painteresējies, varbūt tavā tukšpaurībā tas cipar aizķersies...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Usins, Itālijā mirst ap 1750 dienā "normālos apstākļos".

10.658 uz 1000 gadā (https://www.macrotrends.net/countries/ITA/italy/death-rate)

iedzīvotāju skaits - 60,317,546 (pēc wiki)

10.658 * 60317.546 / 365 = ~1761 dienā

 

Pēdējās nedēļas laikā oficiāli no COVID-19 tur grozās ap 600-700. No kurienes tu dabūji "ja tagad ir 600-900 dienā un vēl 1200- 2700 ārpus slimnīcām no covid-19"? Daudzreiz piesauktajā https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/ rāda, ka tur max ir bijis 793 dienā. Nu OK, šodiena vēl nav noslēgta, izskatās, ka būs krietns lēciens (kopējā valstu tabulā šobrīd rāda +919). Bet kas ir tie "ārpus slimnīcām"?

 

Pirms 27 minūtēm , Usins teica:

ja tagad ir 600-900 dienā un vēl 1200- 2700 ārpus slimnīcām no covid-19 tad tas izskatītos pēc nu, neliela pieauguma. 2000-3600 pret iepriekš 900 dienā (ja pieturās pie teorijas ka vīrus neeksistē un to vienkārši pieraksta esošiem mirušiem)

Kas ir "2000-3600 pret iepriekš 900 dienā"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Jums tur putina troļļi kaut kādu kaulu tajos saitos pamet, jūs kā izbadējušies suņi kampjat un izgaršojat...

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...