Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 20 stundām , Zux teica:

1,5d ir vecas ziņas?!!

Ziņas kas te iepostētas vēlāk par 8h izraisa vien smaidu, izņēmums varētu būt tādas, kas citētas no avota, kas a priori varētu nebūt vairuma BOOT biedru dienaskārtībā, vai ar īpašu nozīmīgumu kādā specifiskā nišā. Kad vīruss gadumijā sāka plosīties, bija brīdis kad arī 2h pēc pirmpublikācijas iekš al jazeera news jau bija vecas ziņas. Tas bija moments kad bij jāķer mirklis lai saprastu kas tieši, kad un kādā veidā notiks. Tas bija mirklis ko ne mūsu, ne Eiropas un Pasaules valstu atbildīgie dienesti nenoķēra, kā rezultātā tagad plāta žaunas pie tukšām noliktavām, bet tad viss vēl bija brīvi pieejams neierobežotā apjomā par ~10x zemāku cenu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , darklight teica:

Nu, piemēram, TVNet mani komentāri pazūd regulāri. Dienu stāv, cilvēki vēl atbild, veidojas diskusija, un tad pēkšņi - viss izdzēsts, un es nevaru saprast pat iemeslu. Nelamājos... Netroļļoju... Vienīgais - mans viedoklis nesakrīt ar raksta autora/ redakcijas viedokli. Tāpēc ļoti reti tur komentēju.

Pirms vairaakiem gadiem del patiesiibas rakstiishanas un taas cenzuuras manu IP vai(neatceros ko tieshi nobanoja bet nobanoja par neko)(noteikumus ieveeroju) niku ari nobanoja taja TVnet..dunduki vienkaarshi. Musdienas kopsh paraadijas internets daudzkur nepatik patiesiibas mekleetaaji un realitaates skaidrotaaji. Dazhreiz pietruukst datuve.lv laiki..kad vareeja civilizeeti diskuteet un paliidzeet. Tagad laikam to kustiibu sauc par Anonymous.. Par koronaviirusu ari saakumaa nirdza un domaaja ka kautkadi [url=https://m.youtube.com/results?search_query=Independence+Day+trailer]Independence Day[/url] filmu "murgi"..bet redz ka tomeer nav 'murgi'..

Labots - Arcane
youtube
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Problēma jau tā, ka dzēš jēdzīgus, saturīgus komentārus un atstāj prastu kašķi.

 

Es saprastu forumā ar reģistrāciju un autoritātēm, bet anonīmu komentāru, kas atgādina tēmai svarīgu informāciju.


1 stundu atpakaļ, binary teica:

Kāpēc bezsimptomu? Tik pat labi simptomi var būt, bet mūsu pusē tos neuzskata par tādiem, kuru dēļ būtu mājās jāsēž - pārāk ikdienišķi. Daži uzskata, ka mēs jau mēnešiem ilgi klusiņām slimojam ar to vīrusu.

tā arī var būt.

aptieka, farmaceite, lielveikala kasiere 

Kasiere. Iedod man kaut ko, man temperatūra un vēl visa maiņa darbā jāsēž.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Arcane teica:

manu IP vai(neatceros ko tieshi nobanoja bet nobanoja par neko)(noteikumus ieveeroju) niku ari nobanoja taja TVnet..dunduki vienkaarshi.

Nekad nekomentēju nekādos tvnet, delfi, vienīgais, kur komentēju ir boot.lv forums, ja neskaita pāris buržuju forumus, kuros kaut kad kaut ko esmu komentējis, vienīgais ko tvnet vai delfi esmu darījis, plusiņus licis, tagad, laikam, pat tos nevar likt, ja neesi reģistrēts lietotājs, vai tomēr delfi var... Kaut kad sen man arī bija, ka gribēju likt plusiņu kādam tvnet komentāram, man izleca paziņojums - jums nav tiesību likt plusiņu, jo jūsu IP adrese nobanota, vai kā tur viņi uzrakstīja... Pilnīgi nesakarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Raimonds1 teica:

Problēma jau tā, ka dzēš jēdzīgus, saturīgus komentārus un atstāj prastu kašķi.

Neesi iedomājies, ka varbūt Tev tikai tā liekas?

Redz, arī šeit, forumā, Tev liekas, ka tu jēdzīgi un saturiski komentē, bet par to apkārtējo reakcija kaut kā neliecina, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Visādiem TVnet utaml. tas taču ir vienkārši bizness, viņiem katram rakstam vajag maksimālu clickbait, tur neraksta principiāli tikai patiesību, vai domājamo patiesība, tur raksta jebko kas raisa lasītāju tusiņu un palielina reklāmu skatījumu laiku, norormējot to kā alternatīvu skatījumu uz lietām. Mūsdienās ir ļoti uzmanīgi jālasa caur rindām pat mēdijos kas ir ļoti tālu no dzeltenās preses, jāskatās kam tas ir izdevīgi. Tipisks piemērs – NRA Latvijā un Bloomberg ASV. Abi tie bieži drukā pilnīgas muļķības un ir pat kā sava veida indikātors ka, lai neiekristu lamatās, vajag izdarīt pilnīgi pretējus secinājumus.

Labots - abi
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Neesi iedomājies, ka varbūt Tev tikai tā liekas?

Redz, arī šeit, forumā, Tev liekas, ka tu jēdzīgi un saturiski komentē, bet par to apkārtējo reakcija kaut kā neliecina, vai ne?

 

Redz, tagad ir pa TV reklāma visai tautai, kur saka, ka tie pilieni no šķaudīšanas ir līdz metram vai diviem un uz virsmām arī tas vīruss ir, tā kā, protams, šaubu ēnu jau ienesi par manu personu, ka vajag uzmanīgi lasīt, ko es rakstu, bet šajā konkrētajā gadījumā izdzēst vienkāršu tehnisku komentāru par vīrusu uz virsmām - nu, kas tas ir!

Un provokācija  par apkārtējo reakciju Tev neizdevās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , abi teica:

Mūsdienās ir ļoti uzmanīgi jālasa caur rindām

Beidz, beidz, Boni...

To tu vari tikai mēģināt, bet sanāks, kā vienmēr..

Visiem tādiem ''profesoriem iz tautas'' ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Raimonds1 teica:

Un provokācija  par apkārtējo reakciju Tev neizdevās.

Raimi, man nav vajadzības nevienu provacēt..

Zini, kas jums trūkst, savādāk domājošajiem? Paškritikas

Tālāk neturpināšu.. topiks nav par to..

 

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Tikai par iekārtu nākotnē var diskutēt, Boni...

Man jau točkas nav...

Drīzāk krāsnī testa paraugus sadedzināšu, kā kādam pārdošu..

Sava pakaļa jāsargā vienmēr?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 30 minūtēm , abi teica:

Labāk kvalitatīvu spirtu man notirgo.

Man domāt - pabraukā pa Latgali, parunā ar turienes "tautas daiļamata meistariem" - un dabūsi labu labo mantu. Kaut kad gadus 20 atpakaļ sanāca pafilmēt vienu turienes keramiķi (vārdu zinu, bet neteikšu) - pēc ieraksta onka paaicināja savā klētī un ielēja no paliela trauka. Nu velns, šķita, ka kaut kur ap 80 "voltiem" bija manta :D . Šiem speciem tagad varētu būt labs pieprasījums.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 40 minūtēm , jacobs teica:

Beidz, beidz, Boni...

To tu vari tikai mēģināt, bet sanāks, kā vienmēr..

Visiem tādiem ''profesoriem iz tautas'' ?

Tu varētu tagad biobutanolu destilēt.

Vietējā izejviela.

https://inovacijas.rtu.lv/?page_id=3438&lang=en

dezinfekcijai

degvielai

Cita destilācijas temperatūra. Varbūt var ar spiediena maiņu. Būs zemāka.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

pabraukā pa Latgali

Ai nē, tepat Rīgā, ja nav tālu, un rūpniecisku mantu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tu varētu tagad biobutanolu destilēt.

Tie visi, jūsu teorētiķu ''slapjie sapņi''...

Es vienmēr esmu bijis, pirmkārt darītājs...

Kurš vispirms cenšās saskatīt visā praktisko jēgu...

Lai rūpnīcas dara savu darbu, man sava niša...

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Tie visi, jūsu teorētiķu ''slapjie sapņi''...

Vārdi, kas vienmēr krājas mēles galā..

Link to comment
Share on other sites

Šajās drūmajās dienās spirta dvinga no sarunas biedra raisa uzticību un patiesu cieņu!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ē, tajā @abi ieliktajā bildē ar Mekreli aizmugurē tas ir mūsu SPKC vadītājs? :lol:

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Beidzot nauda kritīs no debesīm.

#vecasziņas :D 

Labots - marrtins
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)
pirms 7 stundām , jacobs teica:

Tie visi, jūsu teorētiķu ''slapjie sapņi''...

Es vienmēr esmu bijis, pirmkārt darītājs...

Kurš vispirms cenšās saskatīt visā praktisko jēgu...

Lai rūpnīcas dara savu darbu, man sava niša...

 

Destilācijas procesā, samazinot spiedienu, var samazināt destilācijas temperatūru un taupīt enerģiju, kā arī iegūt tīrākus produktus.. Parastajam butanolam tā ir 118 °C pie 1 Atm spiediena. 

Pilnīgi praktisks uzdevums https://biotechnologyforbiofuels.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13068-018-1284-8

Jāatdala etanols, butanols un acetons. Reāla, perspektīva, dārga iekārta.

 

https://www.engineeringtoolbox.com/boiling-points-fluids-gases-d_155.html

Te tabulā, ir tāds furfurols. https://www.db.lv/zinas/latvija-var-pieradit-neiespejamo-176304

---------------

Tam pašam spirtam https://www.omnicalculator.com/chemistry/Boliling-point

79°C pie 1.0 Atm

60°C pie 0.5 Atm

40°C pie 0.2 Atm

Tos 40°C taču var ar pāris spoguļiem Saulē sasildīt.

 

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Redzi, Raimond, es parasti uzreiz savā iztēlē redzu iekārtas,

to uzstādīšanu, iestatīšanu,  pašas ražošanas organizāciju...

Bet galvenais apzinos, kāds būs vajadzīgs personāls.

Un man kļūst karsti, bez saules un spoguļiem...?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, es pašlaik tai iekārtai redzu dubultu nerūsējošu kastroli, kurā iemetināta lenta un uztaisīti 2 izvadi, pa kuriem cirkulēs siltumnesējs.

Un vēl kompresoru un elektroniku, kas kontrolē produkta iznākumu atkarībā no spiediena.

Tad, kad sāks taisīt, gan jau būs reizes 5 jāpārtaisa.

 

Rezultāt iegūs ANTICOVIDBUTANOLSUPER no salmiem un siena ar pašizmaksu 40 eirocenti litrā.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tad, kad būs skaidrs, ka tas viss darbojas, mana interese par to visu strauji samazināsies.

Link to comment
Share on other sites

Jā, pie manis arī nereti ciemojās aizrautīgi puiši...

Nākās piezemēt, iedodot degli pašam rokās utml.?

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tagad būs jāklausās raimonda murgi par kandžas aparātiem, ātri viņam viss apnīk, procesori un genomi jau ir aizmirsti :biggrin:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Zini, kurš vēlas darīt, tas arī jau dara un nāk pēc konkrētas palīdzības, padoma par konkrētu detalizāciju, kāda mezgla pilnveidošanu utml.

Bet ja man sāk klāstit ar vārdiem, kas tad tur, tas jau tikai sīkums, tev tikai to, lūk tur tā, jāpiemetina utt.?

Tad...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Kā man besī tie, kas uz panikas fona mēģina uzvārīties.... 

Esat ievērojuši čali, kurš tirdzniecības centros tirgo briļļu tīrīšanas līdzekli pa kosmisku cenu? 

Tagad viņam ir parādījušies universāli dezinfiktatori arī pa atbilstošu cenu... 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Šodien laiciņš kā pasakā... zilas debesis, neviena čemtreila. Mļaķ, nē, viens lido. Indē mūs, sučkas, tomēr.?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, Ieleja, tā kā man ir sanācis pastrādāt pa brīdim, daudzos Latvijas piena kombinātos, sākot ar praksi RPK Saldējuma cehā Valmieras ielā vēl, šķiet, 1971.gadā, tad varbūt tavu fāteri arī klātienē sastapis esmu...?

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Kā man besī tie, kas uz panikas fona mēģina uzvārīties.... 

Esat ievērojuši čali, kurš tirdzniecības centros tirgo briļļu tīrīšanas līdzekli pa kosmisku cenu? 

Tagad viņam ir parādījušies universāli dezinfiktatori arī pa atbilstošu cenu... 

Tas saucas brīvais tirgus, doh. Ja pieprasījums pārsniedz piedāvājumu tad tikai loģiski, ka jāceļ cenas. Vai arī gribi price control kā dažās "labās" zemēs (iesk, ASV vēl pirms 50 gadiem) vai kā tagad, kad dažviet jau ierobežo cik iepakojumus  var vienā piegājienā pirkt un apsver price control?

 

Es jau saprotu, ka mērķis jau ir cēls - lai visiem pietiek. Bet:

 

1) fiksējam cenas - pirmie daži izgrābj deficīta preces un nevienam vairs nekas nepaliek

2) fiksējam cenas, ierobežojam iepakojumu skaitu - attapīgie pamanīsies tāpat visu izgrābt (radi-draugi-paziņas) dažos piegājienos

 

Abos gadījumos paveiksies, ja jaunas piegādes kaut kad pēc nedēļas/mēneša/gada, bet vēl pastāv risks, ka par fiksētu cenu vairs vispār neviens neko nepārdos.

 

Pie lielākas cenas vēl padomās, vai tiešām nepieciešamas 50 pakas pelmeņu, palete tualetes papīra, miljons sejas masku vai cisterna ar dezinf. līdz.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , jema teica:

Tagad būs jāklausās raimonda murgi par kandžas aparātiem, ātri viņam viss apnīk, procesori un genomi jau ir aizmirsti :biggrin:

Tak ir ignore user poga, izmantoju. :) 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Vai arī gribi price control kā dažās "labās" zemēs

Protams ka nē! Vienkārši tā čaļa nekaunība kaitina - skaidrs ka visiem gribas ēst, bet tomēr kaut kādām robežām jābūt! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Mielestapa teica:

Šausmas, kas notiek

Un tā tu šķiries no diviem telefoniem?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
Pirms 8 minūtēm , jema teica:

Un tā tu šķiries no diviem telefoniem?

Jā, atdevu ar visiem smart-id numuriem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju, pastardiena ir tuvu. Ne velti pagājušajā naktī sapnī redzēju 4 apokalipses jātniekus.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

bet tomēr kaut kādām robežām jābūt! 

Kas tās robežas noliks? Tu? Audzināšana? Sauksim atkal talkā valdību? Varbūt pats brīvais tirgus? Neviens tak nespiež ar varu pirkt. Pretstatā ar varu pārdot.

Manuprāt, robeža ir vienkārša - tirgus pats noliks visu pa vietām (jā, es zinu, ka daudzās jomās nav nekāds brīvais tirgus) un dot ar steku vajadzētu nevis tiem, kas pārdot par tādu vai šādu cenu, bet vienkārši krāpniekus, kā, piemēram, pretvīrusu nano ūdeņu vai smiltsērķšķu balzāmu ar kurmju ekskrementu sīrupu pārdevējus.

 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

es gan nezinu vai ir kāds likums, kas to liedz

 

Šobrīd valstī ir ārkārtas situācija. Tādā situācijā valdība var regulēt pārāk brīvo tirgu.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...