Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Alkaholu drīkstēšot tirgot, kā bija ierasts pirms 2 nedēļām. Cīgas tāpat. Tas eksperiments par laimi nelaimē ir beidzies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tiešām? Es sapratu, ka tikai internetā alkohols būs.

Ai, nē. Izlasīju. Drīkstēs. Pārtikas preces (ieskaitot alkoholu).

Iepriekš tā arī neviens nepaskaidroja, kā alkohola netirgošana brīvdienās palīdz ierobežot kovidu.

Link to comment
Share on other sites

Tirdzniecībā:

Laikā no 19. decembra līdz 11. janvārim katru dienu būs piemērots regulējums, kas līdz šim attiecās uz brīvdienām un svētku dienām, bet būs paplašinātas preču grupas, ko šajā laikā drīkst tirgot. Tas nozīmē, ka šajās 3 nedēļās klātienē darbosies tikai:

  • aptiekas (tajā skaitā veterinārās aptiekas),
  • optikas preču veikali.
  • degvielas uzpildes stacijas,
  • tirdzniecības vietas, kurās drīkst tirgot šādas preču grupas:
    • pārtikas preces (tostarp alkoholu);
    • higiēnas preces;
    • pirmās nepieciešamības saimniecības preces;
    • mobilo telefonu priekšapmaksas kartes;
    • tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to šķidrumus;
    • dzīvnieku barību un preces;
    • preses izdevumus;
    • sabiedriskā transporta biļetes;
    • mutes un deguna aizsegus un individuālos aizsardzības līdzekļus;
    • pašu ražoto lauksaimniecības produkciju
    • ziedus un Ziemassvētku eglītes.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Gan jau tulīt sāks tauta klaigāt ka kā tā

Dāmas trakos. Visus skaistumsalonus aizliedz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Mezavecis teica:

Ja vēl Rimi, Barbora savas piegādes ir optimizējušas un var mantas uz nākamo dienu dabūt, tad Omniva jāgaida vismaz 4 dienas. Nez kā ir ar pārējiem piegādātājiem. 

"Kaimiņu forumā" par omnivu u.c. rakstīja, ka reizēm nedēļām jāgaida un ka skapji nereti esot pilni (kurjeri busiņos izsniedzot pakas).

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

skaistumsalonus aizliedz.

 

Skatīties ar skaņu :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

skapji nereti esot pilni

Tāpēc arī taisa akcijas, ka par ātri izņemtu paku bonusi.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau vairāk vai mazāk visu tirgot var. Tikai celtniecibas veikali nevarēs tirgot, pareizi sapratu? 

 

Kāpēc medības aizliegtas??? 

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Maris77 teica:

Tikai celtniecibas veikali nevarēs tirgot, pareizi sapratu? 

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/uz-3-nedelam-ierobezo-tirdzniecibu-klatienes-pakalpojumus-un-aicina-ieverot-klusuma-periodu.a385668/

 

[quote]

tirdzniecības vietas, kurās drīkst tirgot šādas preču grupas:

  • (..)
  • vairumtirdzniecībā būvniecības preces (būviztrādājumus);
  • (..)

[/quote]

 

Es tik tagad nesaprotu, kas šeit skaitās vairumtirdzniecība…

Un vēl nesaprotu, kāpēc @ggg97 dotajā sarakstā (no delfi.lv) nav būvmateriālu.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/uz-3-nedelam-ierobezo-tirdzniecibu-klatienes-pakalpojumus-un-aicina-ieverot-klusuma-periodu.a385668/

 

[quote]

tirdzniecības vietas, kurās drīkst tirgot šādas preču grupas:

  • (..)
  • vairumtirdzniecībā būvniecības preces (būviztrādājumus);
  • (..)

[/quote]

 

Es tik tagad nesaprotu, kas šeit skaitās vairumtirdzniecība…

Un vēl nesaprotu, kāpēc @ggg97 dotajā sarakstā (no delfi.lv) nav būvmateriālu.

Tagad vēl ir jautājumi , kāpēc Pļaviņš un viņa viedoklis ir tik populārs? 

Link to comment
Share on other sites

Bet kā, tagad sanāk ka šmigu tirgos tomēr arī brīvdienās?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

Bet kā, tagad sanāk ka šmigu tirgos tomēr arī brīvdienās?

Es saprotu ka jā un pīpēt arī varēs brīvdienās. Nu cirks , kas cirks. 

Link to comment
Share on other sites

Ierobežojumi mīkstčaulīgi, vangoju, ka ap 7-10 janvāri valstī iestāsies trinģec.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Atsaldēts populists - manipulators. Cilvēki esot izmisumā pavelkās. :(

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr neaizslēgs visas darba vietas (izņemot pārtikas rūpniecību, el.dispečerus u.c. vitālo), tikmēr covids dancos. Bet pardon, tas nav iespējams.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pagājšsetdien sievasmāte iebrida Drogās. Drogas bija vaļā un sievasmāte izvēlējās nopirkt roku krēmu. Atteica, jo nedrīkst roku krēmu brīvdienās pārdot. Tad tagad es nesaprotu, rīt ir pēdējā diena (pirms 3 nedēļu stopa), kad varēs nopirkt roku krēmu un tamlīdzīgas neiedomājami pašsaprotamas lietas? 

p.s

tad rīt tā strādāšana no mājām jāmet pie malas...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Liela brēka, maza vilna. Pasaule fanoja par Grētu, elektroauto, nikni kratīja ar pirkstu Putinam un Lukašenko, iepleta acis par ASV vēlēšanām...

Nāks jauni tūdi, šitie aizmirsīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Es bišķi nevaru saprast, kāpēc vajadzīgs tāds preču grupu nodalījums. Vai nebūtu norādīt vnk kādi veikali strādā, un kādi nestrādā? Piemēram pārtikas veikali, benzīntanki, aptiekas un attiecīgi viss, kas tajās pieejams. 

Savādāk ieej benzīntankā, kur nopērkama zāģim vīle, un pļe, redz nedrīkst...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 19 minūtēm , Stasss teica:

Es bišķi nevaru saprast, kāpēc vajadzīgs tāds preču grupu nodalījums. Vai nebūtu norādīt vienkārši kādi veikali strādā, un kādi nestrādā?

Tiešām nesaproti?
Valsts nedrīkst tā vienkārši pateikt, ka tagad Kurši jāslēdz ciet, bet Depo var iepirkties, jo tur var nopirkt arī pārtiku. Tur visas tiesu instances atzīs to par nelikumīgu lēmumu (nemaz nerunājot par par Satversmes tiesu) jo tā selektīvi ierobežo konkurenci.
Preces var pārdot jebkurš, bet ne jebkuru preci drīkstēsi pārdot. Visiem salīdzinoši vienādas iespējas darīt biznesu, jo apstākļi visiem vienādi, nevis Pēterim atļausim, jo viņš draugs draugam, bet Jānim aizliegsim, jo viņš man kādreiz fakuci parādija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , _dunduks_ teica:

nesaproti

Nesaprotu. Tikpat labi Depo var tirgot šmigu un cīsiņus. Un Fēnikss arī var ieliet 100 grami, bet nelaist pie vienroča.

 

Es kaut kā savā tupajā prātā esmu iedomājies ka uzņēmumiem statūtos, whereever ir norādīts nodarbošanās (tirdzniecības) pamatvirziens, pēc kā tad arī vadīties..? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , aoma teica:

Pasaule fanoja par Grētu, elektroauto

Grēta jau nekur nav pazudusi, vēl pirms pāris dienām redzēju ziņās deva interviju.

Elekroauto šogad jauni pārdošanas rekordi https://insideevs.com/news/451541/europe-record-plugin-car-sales-september-2020/

Tik tas ka ziņas tagad pilnas ar Cividiem un Breksitiem :D, nekam interesantam vairs nav vietas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Tik tas ka ziņas tagad pilnas ar Cividiem un Breksitiem :D, nekam interesantam vairs nav vietas.

Jā, Kivičs, suka, vispār vairs nav redzēts. Dzīvs vēl?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Jā, Kivičs, suka, vispār vairs nav redzēts. Dzīvs vēl?

Pirms 4 mēnešiem redzēju pie sava Rimi. Tāds dīvains bija, bet agresiju neizrādīja.

Link to comment
Share on other sites

Tip Zoļikā? Pirms laika es arī tajā apkārtnē redzēju dīvainu Kiviču. Nez vai tas pats...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 6 stundām , Maris77 teica:

Kāpēc medības aizliegtas??? 

tāpēc, ka pēc medībām mednieki, dzinēji visu nakti kož , un ballītes mednieku namiņos - ''do upada''

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ggg97 teica:

Drogas bija vaļā un sievasmāte izvēlējās nopirkt roku krēmu. Atteica, jo nedrīkst roku krēmu brīvdienās pārdot.

Vajag aiziet ar sausām, sasprēgājušām, asiņainām rokām (ziemas laikā visnotaļ ierasta parādība :D ) un pavaicāt, vai tiešām viņi uzskata, ka roku krēms nav pirmās nepieciešamības prece…

Labots - binary
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 11 stundām , laikamTak teica:

Das ist pistject..

Es reiz ilgi domāju, kā no šiem te mēsliem Pļaviņiem, Ciekuriem, Gobzemiem var vaļā. Tur fiška ir daudz un dikti lamāties. Ja tā ir tiešraide, tad saturu nav iespējams nocenzēt.  Pēc tam youtube un facebook var iesniegt pretenziju, ka saturs domāts 18+ auditorijai un  tas automātiski pazūd no tendencēm un monetizācija tiek izrubīta. 

 

Kaut ko iepriekš citos kanālos manīju, ka vismaz youtube var pretenziju iesniegt pat pirms tiešraides sākuma.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...