Jump to content

Kroņvīruss

Recommended Posts

pirms 2 stundām , aoma teica:

atkritums tiek iepakots kaudzē plastmasas un tiek piedāvāts kā sūds uz kociņa

diez kurā Latvijas vietā šī ir pievilcības etalona definīcija?

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marrtins

972

• Stasss

548

• Ronalds

513

• abi

463

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Viss ir vienkārši.  

Šitas bija jārisina EU līmenī un visiem jāpaliek karantīnā tur kur tie atradās.Apmaksa no EU budžeta.Galarezultātā sanāktu lētāk nekā organizēt specreisus,ievazāt tripu valstī un cerēt ka pārkāpēji ne

Izstāstīšu savu pieredzi ar nonākšu Latvijas Infektoloģijas centrā 2018. gadā, kad par covid19 pasaule vēl neko nezināja. Tas varētu jums dod ieskatu ko sagaidīt, ja nonākat LIC ar nezināmu vīrusu. Ma

Posted Images

Gobzems un populisms - fantastiski argumenti ļautiņiem, kas pat Tu raksta ar mazo burtu...

drunk_lizard

aoma, es visu rakstu ar mazajiem burtiem, lielos nemaaku iesleegt. kad iemaaciisjos, visu rakstiisju ar lielajiem!

• Haha 2

Tu būtu pēdējais, kam es te censtos uzbraukt, minoritātes, stukači un no Ēģiptes izraidītie ir manas necieņas objekti.

• Patīk 1
pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

bet pie esošās sistēmas, ka katram pie mājas nav atkritumu šķirošanas urnas,

Atkritumi, manuprāt, būtu jāšķiro robotiem. Robotus var mierīgi nodrošināt tie, kas atkritumos māk izrakt labumu. Var, protams, to darīt arī katrs pats, ja vēlas, bet

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

tāpēc nav vērts runāt par tās netikumiem. 

atkal jau ir vecais-labais stāsts ar tikumības sludinātājiem (tas nav konkrēti uz tevi vērsts), kas cītīgi šķiro, bet uz pārējiem no augšas ar kreisu aci noraugās un, sev uz pleciņa sitot, argumentē no sērijas: Tev ko, grūti?? Tu kas, slims?? Tu, ko no gobzema nācis?? Tu ko gribi, lai mēs visi noslīkstam mēslos? Tu- debils - gribi, lai mēs visi mirstam??

Pirms 46 minūtēm , marrtins teica:

Atkritumi, manuprāt, būtu jāšķiro robotiem.

Forši, ka proti uzražot robotu, kurš pratīs "atdalīt", piemēram, organiskos atkritumus no papīra.

Nē. Bet nu par šķirotajiem atkritumiem dzirdēts, ka tiem jābūt pēc iespējas tīriem. Ja papīru viscaur noķēzī ar sapuvušu ābolu, nez vai tāds vēl ir derīgs šķirošanai. Pat, ja to šķirošanu veic (bio)roboti.

Getliņos šķiet jau gadus 5 šķiro roboti.
Bet noteikti šķirojot jau mājās var iegūt labākus rezultātus. Gan tīrības ziņā ko raksta @binary gan piemēram, atgriežot tukšo stikla taru veselu ražotājam, nevis robotam lasot stikla lauskas šķirošanas poligonā.

(offtopic) Ja nepieciešams maksimāli tīrs - tas jau ir drīzāk iepakojuma depozīta jautājums. Tagadējos manuālos šķirošanas konteineros tur nekādu tīrību tāpat nevar nodrošināt un, iespējams, nemaz nav arī nepieciešamība. Tā teikt - kaut ko derīgu atšķirot no nederīga.

Pirms 5 minūtēm , maize teica:

atgriežot tukšo stikla taru veselu ražotājam

Kāds ir paskaitījis, cik gadus ap šo ņemās? :sarkasms:Acīmredzot, kādam(-iem) vienkārši ir pārāk izdevīgi tās pašas pudeles (un gan jau vēl ko interesantu) izvilkt taisni no kopējiem atkritumiem (nedomāju, ka bomāri tur pirms tam nolasa vairumu)  - ar robotiem vai biorobotiem.

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

Kāds ir paskaitījis, cik gadus ap šo ņemās?

Jau no gadsimta sākuma. Jauks citāts no 2008.gada

Citēt

"Ministrija lēš, ka Latvijā sistēma varētu sākt darboties vien 2010.gadā, cerot atlikušajā laikā atrisināt ieilgušo strīdu starp tirgotājiem un ražotājiem, kuri izmanto plast­masa pudeles produktu iepakošanai, par to, kā savā starpā sadalīt pudeļu savākšanas biz­nesa naudu."

drunk_lizard

muhhh.

airbaltiks ir interesantaa situaacijaa... tjipo valsts akciju sabiedriiba, tjipo hvz kas un kaa :> a davai veel no tavas/manas kabatas sagruuzjam kaadu ljardu un peec tam tas pi(D)ars sitiis pie sava nosljukusjaa veedera un staastiis par laimi?

Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

AirBaltic pie health spending?

Es saku: "sanāk". Bet nesanāk kaut kā. Laikam jau Air Baltic krīze ir nopietnāka par health krīzi :sarkasms:

• Kādas šausmas! 1

Sejas maskas arī sākšot tirgot zem zīmola ,,Always,,.Būšot pieejami arī univesāli modeļi>ar ,,iemuti,,.

Es gan domāju ka labāk būtu maska ar šlangu,otrs gals apenēs lai filtrē gaisu.

• Kādas šausmas! 1

Kāda krīze?Krīze tak sākās 2008 gadā,kopš pavasara koronas tik sākusies atkopšanās.TV muļķīši brīnijās par to ka ātros kredītus vairs tik daudz neņemot,esot laikam prātīgi palikuši.Muļķīši,tas tāpēc ka bērnus skolā vairs nevajag sūtīt.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

labāk būtu maska ar šlangu,otrs gals apenēs lai filtrē gaisu.

Ak tu netīrais izvirtuli, skatos arī šajā sfēra zināšanas labas! :shok:

• Haha 3
Pirms 52 minūtēm , Zin... teica:

gaudas is back 

Nea,mums viss covid iespaidā uzlabojas,īsts gaudotājs strādā tā sauktajā restorānu bisnesī vai lido atpūsties.Rekū īsta gaudotāja=latvijan video.Vēl lielāki gaudotāji ir tikai tie kas pāris reizes gadā publiski kaut ko atcerās.

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Krīze tak sākās 2008 gadā,kopš pavasara koronas tik sākusies atkopšanās.

Tauta no dīvāna saka, ka nekā tamlīdzīga. Viss pakaļā, šausmas klāt un ir tikai sliktāk, jo 2L aliņam akcīzi palielināja.

Pirms 16 minūtēm , Mezavecis teica:

Viss pakaļā, šausmas klāt

Vienvārsakot- *izdets. +Vēl no psihenes sākt bēgt. Kur nu vēl trakāk.

Interesants pīķis Poļiem. Uzmetu, kā tas izskatās kontekstā kopš 2000 pa nedēļām vs vidēji nedēļā par 5 gadiem:

KiAjz-poland-deaths-per-week-vs-5y-avg.thumb.png.bee29beced804123a28c5cdf334f132c.png

(par 2020 ir provizoriskie dati)

Pirms 53 minūtēm , Mezavecis teica:

Tauta no dīvāna saka, ka nekā tamlīdzīga. Viss pakaļā, šausmas klāt un ir tikai sliktāk, jo 2L aliņam akcīzi palielināja.

Tu esi viens no tiem par kuriem valdošie ir stāvā sajūsmā! Atbalsti visus viņu lēmumus. Atbalsti aizliegumus. Es 2l aliņus nedzeru, uz mani tas neattiecas! Sanāk labs aizliegums! Tik tādi kā tu aizmirst, ka nākamais aizliegums var tieši tevi iespaidot, un tad vairums teiks - a man pofig, es to nelietoju, man nevajag! Lai aizliedz! 

@RonaldsUn kādu vielu iespaidā vai trūkumā uzrakstīji šo komentu? Neticu, ka tāds sašutums tāpat vien uzradās un 100% ir kāds slēpts zemteksts. Es neesmu teicis, ka visus valdības lēmumus atbalstu un tās ir tavas fantāzijas. Kā vienmēr, 2L aliņi nevis bija jāaizliedz, bet jāuzliek tāda akcīze, laiviņus nebūtu izdevīgi pirkt. Tie čurūdeņi ar alus nosaukumu nav pelnījuši, lai tos pirktu masveidā piedrazojot apkārtējo vidi. Acīmredzot kādam gribas sagaidīt "evolūciju" ar 5L kolas iepakojumiem.

Pirms 14 minūtēm , Mezavecis teica:

Tie čurūdeņi ar alus nosaukumu nav pelnījuši, lai tos pirktu masveidā piedrazojot apkārtējo vidi.

Tas ir tikai tavs subjektīvais viedoklis! Ar kādām tiesībām tu to vari uzspiest citiem? 

• Create New...