Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Man šorīt bija pozitīvs antigēna tests , bet uz laboratorisko rinda uz nedēļu - laikam pārslogotas ar omikroniešiem .

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , e = d teica:

Austrija tikko ieblieza obligāto vakcinēšanos. Ar naudas sodiem .

Čehijā šo ideju esot atmetuši - šķelt sabiedrību negribot. Austrijā, laikam, grib.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

šķelt sabiedrību negribot. Austrijā, laikam, grib

Nevis šķelt sabiedrību, bet tēvocis sems vai kāds cits tēls nopircis Austriju jaunās kārtības ieviešanai, čehi kā pēdējais bastions turas vēl pretī :)

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tauta omikronā, kurs, kā stāsta, esot vieglāks, saskatījusi iespēju tikt pie sertifikāta.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 
  • pirms 18 stundām , e = d teica:

    Austrija tikko ieblieza obligāto vakcinēšanos. Ar naudas sodiem .

    Regisss izteica viedokli 
  • Patīk 1
Izskatās, ka te daži ir ļoti pat par radikālām metodēm laikos, kad pasaulē sākas diskusijas par to, ka nekas traks jau vairs tas nav un nāksies sadzīvot. Ka tik tur nav apakšā kādas personiskas intereses :D
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Raimonds1 teica:

Tauta omikronā, kurs, kā stāsta, esot vieglāks, saskatījusi iespēju tikt pie sertifikāta.

Tikai, kamēr rinda uz testu pienāks, omikrons būs pārgājis un tests atkal negatīvs. 

Šodien ģimenes ārsts noslēdza karantīnu un slimības lapu. (no 10 līdz 21 janv.) Man, škiet, pagāja riktīgi pa vieglo. simptomi vāji, pārgāja jau pagājušās nedēļas beigās. Smarža, garša nepazuda. Pēc tā burtu virknējuma testa slēdzienā daktere teica, ka omikrons.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pagājušajā piektdienā meita (skolniece) sajutās slikti un uztaisīja antigēnu testu - pozitīvs. Svētdien vēlreiz - atkal pozitīvs. Pirmdien skolā nodeva īsto testu, otrdien atbilde, ka pozitīvs. Bet nekādi sipmtomi nav - tik cik piektdienas vakarā un sestdien slikti jutās, pēc tam viss OK.

Man arī pirmdien sāka kakls sāpēt un pašajūta ne visai. Pierakstījos uz testu. Vakar vakarā biju uz testu, šodien atbilde - tests negatīvs. Īsti labi vēl nejūtos, bet kakla sāpes pārgāja. Strādāju attālināti, ārstu neiesaistīju.

Sievai nekādu simptomu un testi darbā negatīvi.

Visi esam vakcinēti.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man ģimenes ārsts slimības lapu vēl nav atvēris , kamēr , kad biju kā kontaktpersona - atvēra uzreiz . Murgs kaut kāds , un ja vēl nāksies ciest finansiāli ?

Link to comment
Share on other sites

Ghe ghe, nezināju ka no jaunā gada pienākas tikai A lapa par šo izklaidi.

Nu neko pāris dienas izgulēju, tā kā uz smagām poxām, un viss beidzās. Man ģimene gan joprojām pozitīvi tēli. Tas draņķis sēd un gaida nākamos upurus. Un cik es novēroju, tausta vājās vietas. Lai pa tām uzsistu. Es gan tīrs.

Bišķiņ paslēdza ārā ožu, šķiet tagad viss bumbās.

Man liekas, izslimosim +/- visi, un voala, pūļa imunitāte ON.

P.S. Uz testiem (puļķīša degunā) rinda ir uz ~3-4 dienām, tāka jau laicīgi piesakās. Elektroniski.

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 14 minūtēm , Daiļais teica:

Domā plašāk. Pedāļus arī var atmest

Plašs tev redzesloks :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kreizā Kāja teica:

Sutku nebiju gatavs noticēt, bet nu jau pampumi

Aizej pie ārsta. Nopietni. Pie locītavu iekaisumiem var būt sāpes, bet pampums... retāk... skaties, ka neesi dabūjis kādu mikro plīsumu vai sarautu saiti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mums jau te ir pārītis, Mārtiņš un Raimonds ir acīs lecošākie, teikšu godīgi, pats gan tos palagus neesmu lasījis :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

divi mani brālēni strīdējās pie ruma glāzītes

es tā arī nesapratu kuram šorīt ir zila acs

Link to comment
Share on other sites

Velns, laikam šito vajadzētu ielikt iekš "matemātika pieGdienai"...

 

"Diennakts laikā Latvijas slimnīcās stacionēto Covid-19 pacientu skaits sarucis no 672 līdz 663, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.

Aizvadītajā diennaktī stacionāros ievietoti 88 pacienti, savukārt izrakstīti – 88."

 

edit. tfu, laikam organisms alu prasa - pareizā atbilde 2 gājuši bojā nelaimes gadījumos, bet konstatēts kovids, jo mirušo esot 11.

 

 

Labots - Jurkins
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sveiciens. Tēvu apglabāju. Redzu,ka pa šo laiku foruma kazlēns marrtins saspaidījis >kādas šausmas< ,manos  75 postos. Kazlēna intelekta apliecinājums uz ko tāds organisms vienīgi spējīgs.

  • Patīk 1
  • Bēdīgs 6
Link to comment
Share on other sites

Vienkāršs, nebiju kādu laiku forumā, bet vari nočekot kazlēna marrtin visus >kādas šausmas<  saspaidītos mana profila adresē.Nočeko. Man kazlēls marrtin nav spējīgs argumentēt, tāds acīmredzot forums.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Varbūt kādi tumšie spēki piespieda viņu tā darīt ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Grossmeister teica:

Varbūt kādi tumšie spēki piespieda viņu tā darīt ?

Nesanāk, nedalu, tumšie/gaišie, mums ir galu galā tehnisks forums),. kurā labbrātāk  mēs varētu runāt par James Webb.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Edis7 teica:

Vienkāršs, nebiju kādu laiku forumā, bet vari nočekot kazlēna marrtin visus >kādas šausmas<  saspaidītos mana profila adresē.Nočeko.

Līdzjūtības. Bet ar biedru @marrtins tur nebūs nekādas saistības. Neviens nedzīvo mūžīgi, un arī es nezinu vai pamodīšos rīt vai ne.....

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Grossmeister teica:

Varbūt kādi tumšie spēki piespieda viņu tā darīt ?

Te ir daži ļooooti uzmācīgi personāži. Lēkā apkārt un nepārtraukti pieprasa uzmanību. Nu reāli besīgi radījumi. Vismaz viens labums no tiem gan ir - tie fantastiski reaģē, ja tos kaitina un šausmīgi apvainojas, kad piesit ar kāju pie zemes :lol:

chi.gif.1e4fb579cb34ccd0ac9c439d4fcf41ab.gif

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Uz prātā neapdāvinātiem apvainoties nav jēgas. Īpaši jau pilnmēness iedarbības laikā. Un te IR tādi ekzemplāri. Tehnisko specifikāciju nedošu.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , x_rays teica:

Līdzjūtības. Bet ar biedru @marrtins tur nebūs nekādas saistības. Neviens nedzīvo mūžīgi, un arī es nezinu vai pamodīšos rīt vai ne....

Thx.Nekas nav mūžīgs. Bet šo tendenci,ko kazlēns sāka forumā ar >kādas šausmas< truli nonstopā spaidot, bez jebkādiem argumentiem, moderatori, it's Ok? kazlēnam ar trulu domāšanu, argumenti kazlēnam nav un redzams nebūs. Tāds būs tehniskais forums tālāk? 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Vai moderatoriem būtu jāseko tam kādus plusus un mīnusus katrs spaida? Savu privāto kašķi turpiniet privātajā sarakstē.

 

Vai plusi un mīnusi ir tik svarīgi? Kamēr vēl nav ieviesta sistēma, ka sasniedzot noteiktu negatīvu reitingu lietotājs vairs rakstīt forumā nevar, tie plusi un mīnusi nenes nekādu pievienoto vērtību.

 

Lai nu kā, tos, kuri masveidā nepamatoti spaida -+ ir iespējams atsekot.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tiem mūsu "zinātnes ticētajiem" kaut kā stulbi sanāk, jo zinātne patiešām darbojas.

Vīruss ieiet endēmiskajā fāze - un jūs - Pavļuts un Kariņš

tur neko nevarat padarīt.

Kā teica Jurijs Ņikūļins - ja cilvēks grib dzīvot, tad medicīna ir bezspēcīga!

Link to comment
Share on other sites

Dalīta bēda - pusbēda, noteica Vasīlijs, kad viņam nodega māja. Paņēma lāpu un devās uz ciemu.

 

Katrs skolēns var apslimdināt 10 ģimenes. Cerams, ka nav tā, kā izklausās.

Labots - usver
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sarijušies Zirgu Zāles - nu vai nav nelieši...?

Citēt

In a citywide ivermectin program with prophylactic, optional ivermectin use for COVID-19, ivermectin was associated with significantly reduced COVID-19 infection, hospitalization, and death rates from COVID-19.

 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Jautājums uz atjautību: ja Suntažos kāds feldšeris būtu dalījis ivermektīnu, bet Rīgā, Daugavpilī un Mārupē ne - vai tas pierādītu tā efektivitāti? Significantly reduced infection, hospitalization and death rates taču starp visām pilsētām būtu novērojamas ar neapbruņotu aci.

Link to comment
Share on other sites

Kad tu uztaisīsi tāda tipa pētījumu - tad tev arī būs rezultāts. Šis konkrētais pētījums ir vairāk no sērijas: Suntažos daļa lietoja Zirgu Zāles, daļa nē, bet tie, kas lietoja, ir uzskatāmi labākā situācijā.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Man viens zirgzāļu advokātelis un, protams, nesaistīti, importieris (nesavtīgi, protams), kā ļaunas mēles mēļo, pats esot saķēris covid, lai gan rija savu produktu uzcītīgi.

Šahs un mac, Mārč.

Labots - versatile
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad iemācīsies, kas ir statistika un kas ir statistiski vērā ņemams - piekāp tad.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...