Jump to content

wired over-ear highend-ish austiņas


__Igors
 Share

Recommended Posts

Huan Kaktus
pirms 1 stundas , __Igors teica:

skan diez gan neitrāli, bet ir spilgtas

Tie ir diezgan savstarpēji izslēdzoši apgalvojumi :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Huan Kaktus teica:
pirms 20 stundām , __Igors teica:

skan diez gan neitrāli, bet ir spilgtas

Tie ir diezgan savstarpēji izslēdzoši apgalvojumi

tāpēc tur ir "diez gan" un "ir spilgtas" ir domāts ka augšas ir ļoti izteiktas, varbūt pat par daudz :D

Link to comment
Share on other sites

es jau tikai apstiprinu, ka tas tā patiešām ir :D un jā, ar to rēķinājos, un ir ok, jo nav tādas sajūtas, ka augšu dēļ pēc pāris h klausīšanās gribās ausis noņemt/izmest :D 

un vismaz ir starts, un tagad vairāk zinu ko gribu. kā arī par 120e, dt-990, imho, ir labs pirkums.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

LOL   es tādas ausis nopirku tikai tāpēc, ka tās ir no koka

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , MarisO teica:

ka tās ir no koka

Stradivāri palielījās!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , MarisO teica:

nopirku tikai tāpēc, ka tās ir no koka

Cilvēki pērk, tādēļ ka skan un pārējais, tu dēļ koka un vecu tēmu parāvi, sakrāji naudiņu un tagad spīdi!

Link to comment
Share on other sites

Tas ir labs ieteikums austiņu entuziastiem.    Tās ZMF austiņas skan aptuveni tikpat labi, cik tādi "flagship", kā Focal Utopia, kas maksā krietni vairāk.

Turklāt viņiem ir arī lētākas ausis par Verite, kas arī skan labi, bet tāpat ir no koka !

Link to comment
Share on other sites

Āksts!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Verite esot labas. Es gan nesāktu fapot par koku kā be all/end all materiālu. Polimēri un alumīnijs, ja tos māk izmantot, būs tik pat labi. Bet nu, latvisko koka fetišu tie, protams, nespēs kairināt.

Link to comment
Share on other sites

austiņas , kas darinātas no koka , izskatās labāk

visi tie plastmasas izstrādājumi nav nekas tik īpašs

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 21 stundām , MarisO teica:

austiņas , kas darinātas no koka , izskatās labāk

Ja austiņas pērk izskatam, tad protams, koks ir super. Vēl labāk būtu divi lieli briljanti :) Bet ja skaņai, tad diezgan pof, no kā tās taisītas, ka tik skan :)

Labots - Huan Kaktus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pēc Verite iegādes es ātri skrēju uz veikalu, lai nopirktu vēl vienas

tikai closed back variantu,  lai arī darbā esot varētu baudīt mūziku   ?  ( tas par skaņu )

Link to comment
Share on other sites

Jā,   soundstage ir gandrīz tāda pati kā atvērtā tipa austiņām.    Tas laikam ir liels sasniegums, jo parasti jau tā nav.

Vēl tām Focal Stellia tā ir.    Vispār Verite C ir līdzīgas Stellia ausīm ( man kādreiz tādas bija ).  Tām ir līdzīgi draiveri  ( dinamiskie ar beriliju ).

 

 

Link to comment
Share on other sites

"monsterzero"  ( tas no youtube review )  tagad ir pārgājis uz Verite C un mājās klausās tikai Verite C

Link to comment
Share on other sites

Kā slēgtajām ar izolāciju? Nav patiesībā tādas pusslēgtās?

Link to comment
Share on other sites

Izolācija ir laba,  tās ir 100% slēgtās austiņas.   Ja uzliek suede ausu spilvenus, tad protams nebūs tik laba izolācija.

Es tagad lietoju Auteur Hybrid pads (tām daļa ir no suede) . Izolācija ir tikai nedaudz sliktāka, bet ausis nekad neuzkarsīs. 

 

Viņiem ir daudz dažādi ausu spilveni,  skaņa diezgan daudz mainās atkarībā no ear pads.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt viņas izgrebtas no tā ķeblīša? Faktūra līdzīga ?

Link to comment
Share on other sites

Nez vai, ķeblītis izskatās pēc bērza saplākšņa.

Bungas un skandas no tā taisa, austiņas - nez.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , MarisO teica:

Izolācija ir laba,  tās ir 100% slēgtās austiņas.   Ja uzliek suede ausu spilvenus, tad protams nebūs tik laba izolācija.

Es tagad lietoju Auteur Hybrid pads (tām daļa ir no suede) . Izolācija ir tikai nedaudz sliktāka, bet ausis nekad neuzkarsīs. 

 

Viņiem ir daudz dažādi ausu spilveni,  skaņa diezgan daudz mainās atkarībā no ear pads.

 

Uz kā kurini? DAC un stipreklis?

Link to comment
Share on other sites

Lūk to es saprotu - kādreiz prata kārtīgus aparātus ražot, nevis plastmasas konservu kārbas :D .

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es lietoju Topping D90 un THX 887.   Tie ir vieni no labākajiem pēc ASR mērījumiem: 

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/monoprice-monolith-thx-887-balance-headphone-amp-new-champ.8942/

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-d90-balanced-usb-dac-review.10519/

 

Man vēl ir C3X.  ZMF austiņām nemaz nevajag tik spēcīgu stiprekli.  Varu piedāvāt to nopirkt:

 

https://www.head-fi.org/threads/burson-conductor-3x.922634/


pirms 6 stundām , raiviic teica:

Lūk to es saprotu - kādreiz prata kārtīgus aparātus ražot, nevis plastmasas konservu kārbas :D .

 

Tas ir padomju laika high-end radio ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , MarisO teica:

Tas ir padomju laika high-end radio ?

Mūsu pašu VEF ražojums.

Citēt

Radiola “Miers M-154 R” ar galdiņu – skaņuplašu skapīti. Dizaina autors Ādolfs Irbīte. Izstrādāta 1954. gadā, šajā gadā saražoti 30 aparāti.
VEF vēstures muzeja krājums

 

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2020.01.31. , 22:42, MarisO teica:

 

Es ieteiktu pārāk neieciklēties uz mērījumiem. Pēc manas pieredzes tie ļauj nosijāt nost pelavas no graudiem, bet ne zelta graudus no parastajiem. Vienubrīd sēdēju uz RME ADI-2 Pro kā uz be-all-end-all risinājuma, bet tagad austiņām daudz labāk patīk Soekris 1541 ar Torpedo 3 parafeed lampinieku galā. Un kas interesanti - tam lampiniekam izšķirtspēja galvastiesu lielāka par tiem stiprekļiem, kam THD zem -120dB sēž.

 

Tā kā turi prātu atvērtu un izmēģini pēc iespējas vairāk.

Link to comment
Share on other sites

2020.02.3. , 11:31, RudeWolf teica:

Es ieteiktu pārāk neieciklēties uz mērījumiem. Pēc manas pieredzes tie ļauj nosijāt nost pelavas no graudiem, bet ne zelta graudus no parastajiem.

heh...

bija tā... mēs ar kolēģi, katrs uzlodējām sev austiņu ampus... viens pēc TI datulapas ar dārgajiem opiņiem un buferiem, otrs sarežģītu no interneta un citiem avotiem salasītu shēmiņu ar maināmu atgriezeniskās saites dziļumu u.tml. (lai gan tas vēlāk tika atzīts par absolūti lieku vingrinājumu)...

ar kruto Prism sound Dscope III mēraparātu mērās gandrīz vienādi, visādi thd un imd ir teju vienādi... turklāt labāk par jebkuru rūpnieciski ražotu modeli, ko ir trāpījies nomērīt... dīvaini, bet vienkāršākajam ar LME opiņiem ir mazāks troksnis, nekā otram, lai gan izmantojas divi impulsu barošanas blociņi, kas atrodas tiešā tuvumā analogajām daļām... otram ampam ir hi-end-isks lineārais barošanas bloks...

taču interesantākais ir tas, ka mainot austiņas starp ampiem, reāli var dzirdēt atšķirību... ar LME visas austiņas skan salīdzinoši "plakani", turpretī ar otru ampu stipri vairāk jūtams katru austiņu individuālais raksturs (lasi frekvenču raksturlīkne)...

te nu ir tas jautājums, kurš tad no tiem ampiem ir labāks, tas, kurš "taisno ārā" austiņu afr nelīdzenumus, vai tas, kurš ļauj tām skanēt, kā "ražotājs iecerējis (kā sanācis)"?

objektīvi es balsoju par pirmo, taču paklausoties, reizēm liekas, ka otrs ir "dzīvāks"... tāds nu tas subjektīvais vērtējums ir... :yes4:

Link to comment
Share on other sites

"opamps", kas salodēts no diskrētiem elementiem tā, lai būtu ar zemu gainu (pastiprinājuma koeficientu), manuprāt, vairs nevar īsti saukties par opampu, jo opampu matemātika uz to vairs neattiecas... lai gan 5000x ir kā pirmatnējiem opampiem... guess skaitās...

kas attiecas uz "muzikālāk" un "dzīvīgāk", nelieli AFR pacēlumi šur vai tur dod tādu vai savādāku "nokrāsu"... vismaz pēc teorijas, lielāks gains (līdz ar to dziļāka saite) - mazāka AFR nevienmērība un otrādi...

lab... pietiks :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Tad iesakiet kādu lampu pastiprinātāju, kas labi skan un ir piemērots 300 omu austiņām.   Vēlams tādu ar silent background.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , MarisO teica:

Tad iesakiet kādu lampu pastiprinātāju, kas labi skan un ir piemērots 300 omu austiņām.   Vēlams tādu ar silent background.

 

Ar 300 omu ausīm labi strādās jebkuri pastiprinātāji. It īpaši lampu, jo izejas pretestība nedos par sevi tik ļoti dzirdēt.

 

Es gan jau ieteiktu ECP Audio Torpedo 4. Man ir Torpedo 3 ar visiem apgreidiem un skan zvērā. Eddie Current izstrādājumi arī ir lieliski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Feliks ir ok, bet baigi pārcenots. OTL'am ar gana prastu barošanu es neredzu, par ko tur maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...