Jump to content

wired over-ear highend-ish austiņas


__Igors
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , optimuss teica:

Ir kādi ieteikumi, kādu combo paskatīties? Meklējot informāciju netā, atsauksmes un ieteikumi var būt tik pretēji (un ļoti kategoriski, tas, kas vienam ze best, otram pēdējais s*** un tādā garā), ka vispār neko nevar saprast. Cenas diapazons īsti nav noteikts, der apmēram tā, kā piemēri (līdz 1k dac/amp).

 

Es gan jau ņemtu Schiit Bifrost 2 ar Jotunheim vai Mjonir 2 (ja izmantosi tikai balansēto izeju). Tāpat arī stingri iesaku vismaz izmēģināt Sonarworks Reference 4 headphone edition, moš mainīsies domas par austiņām.

 

Alternatīvi, var arī paķeskāties ar Topping/Sabaj/Matrix/Monolith risinājumiem uz ESS9038 vai AK čipu arhitektūras un austiņu stiprekļiem uz THX arhitektūras. Tur parasti ir izmantoti diezgan standarta risinājumi ar kvalitātīvām detaļām, kas dod pieklājīgu skaņu, bet nu... odziņas nav.

 

pirms 2 stundām , Malis teica:

Paņem šos:

DAC: RME ADI - 2 DAC 

AMP: SMSL SP200

 

Kopā cena būs ap 1300 EUR. Bet, nav no lampām tur nekā.

 

Ja gribi kārtīgu overkill, tad paņem AMP - Benchmark HPA4, cena tikai nedraudzīga.

 

Tu iesaki kombo unitu, kam jau ir opampu austiņu pastiprinātājs, kas ne ar ko nebūs sliktāks par SP200 vai HPA4. Vai arī tev šķiet, ka THD+N zem 130dB skan krutāk nekā 120dB?

Link to comment
Share on other sites

Vari pameklēt izmantojot šo linku: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?pages/Audio_Equipment_Reviews/

 

Šeit vari atlasīt pēc iekārtas tipa, sakārtot pēc cenas un redzēt vai apskatnieki ir rekomendējuši konkrēto produktu un tad iedziļināties kādā, kas šķiet interesants.

 

Citēt

Tu iesaki kombo unitu, kam jau ir opampu austiņu pastiprinātājs, kas ne ar ko nebūs sliktāks par SP200 vai HPA4. Vai arī tev šķiet, ka THD+N zem 130dB skan krutāk nekā 120dB?

 

SP200 un HPA4 jauda būs vairāk, tas arī viss, varbūt cilvēkam patīk klausīties tā, ka ausis asiņo. Bet nē, starpību nedzirdu, lai gan neesmu testējis.

 
Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Labs links, paldies! Iziešu cauri kādā brīvākā brīdī. Žēl gan, ka iztrūkst tieši Bifrost 2 un Mjolnir 2 & Lyr 3 (tam gan nav balanced out).

Mega jaudu pastiprinātājam nevajag, pārskatāmā nākotnē būtu jāspēj darbināt HE-400, HD 660S un LCD-2.

 

Labots - līki pirksti.

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

Schiit mājaslapā ir mērījumu reporti. THD mērījumi zem -100dB gan īsti nekorelē ar dzirdamību, tāpēc pārāks springt uz cipariem nevajag.

 

Lyr 3 gan nav simetriskais trakts, bet tā jau stipreklis nav slikts.

 

Man ļoti patīk šī džeka topi - https://forum.headphones.com/t/im-sailing-away/5367

 

Ja vari kaut ko pacelt no tām ierīcēm, tad vīlies nebūsi.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Veltīju vakaru apskatiem un forumiem. No DAC ir 2 reāli kandidāti - Bifrost 2 un Topping D90.

D90 varētu būt reāls kandidāts, ja atradīšu labu "match" no pastiprinātājiem.

Kā komplekts Bifrost 2 un Lyr 3 arī varētu būt ok (un atmest domu par balanced austiņu out, pagaidām).

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , optimuss teica:

RME ADI - 2 DAC pirms tam biju kkur manījis, bet teikšu godīgi - uz galda sev negribētu turēt, lai cik labs aparāts nebūtu. Perebors ar displeju etc.

 

Es to RME DAC turu uz galda.  Tam ir "dark mode" , kas izslēdz visas gaismas un displeju.    

Man jau ļoti patīk RME DAC.   Tam ir daudz visādas iespējas (ekvalaizers , crossfeed utml) un vēl piedevām austiņu (arī IEM) izeja, ja grib klausīties solid state skaņu. 

Tam D90 ir nedaudz jaunāks AK čips iekšā, bet es tur nekādu atšķirību nedzirdu.  

 

Link to comment
Share on other sites

RME ir jēga pirkt lietotu, ja ir crazy labs dīls vai arī, ja patiešām plāno lietot X-feed un EQ fīčas. Citādi es teiktu, ka Bifrost 2 būs labāks pirkums.

 

Labs sākums arī ir nopirkt RME ADI-2 DAC un lietot iebūvēto stiprekli. Pēc tam piepirkt kādu foršu lampinieku vai hibrīdu extra garšai.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Neplānoju izmantot ne EQ, ne citas regulējamas fīčas DAC pusē, līdz ar to tas ekrāns nav vajadzīgs. Manā gadījumā tā būtu tikai viena papildus lieta, kas var nobrukt, un sanāktu pārmaksāt par lietām, ko neizmantošu.

Šobrīd vairāk sliecos uz Bifrost 2 + Lyr 3. Tiesa gan, Topping D90 būtu pieejams uzreiz, Bifrost šobrīd out of stock Eiropas lapā, tā ka ir laiks pārdomāt.

Tāpat zinu, ka šis nebūs pēdējais komplekts :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
RudeWolf

Nu ko austiņu sektanti, esmu pametis lampu cilti un atgriezies tranzistoru pusē. Viss, ko tas prasīja ir ap 600 detaļu lodēšanas, kas rezultējās 11 kilogramīgā sildītājā. Saglabā visu, kas man patika Torpedo 3 stipreklī un pieliek klāt plašāku un skatuvi un labāku basu.

 

SQX0wRd.jpg

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , RudeWolf teica:

plašāku skatuvi

Cienītie gurmāni, varat man, gojam ar kurpagadās iespraustām bomžu Grado SR80, izstāstīt - vot kā tas ir? (Ja ļ cien  @RudeWolf lieto šādu terminu, tad jātic, ka tas nav tikai apzeltīto kabeļu sektantu tufta.)

Jūs reāli dzirdat ka ar vienu pastūzi/skandām/ausīm taures ir metru vairāk pa kreisi no bungām nekā ar citu?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Uz skandām skatuve nav nekas pārdabisks, to patiešām var sasniegt. Es teiktu, ka pirmais līmenis ir panākt, ka klausies skaņas fantomus, nevis divas kastes (tumbas pazūd), tālāk jau ir dažādi instrumentu fokusi un pat elevācijas ilūzija (kaut kas ir augstāk vai zemāk) un tālāk jau aiziet dziļums, ko manā pieredzē ir sanācis sasniegt tikai ar skandām, kam ir korekti laikā salāgoti skaļruņi.

 

Ar austiņām ir tā, ka tur skatuve ir tāda ļoti nosacīta. Lielā mērā tas baigi atkarīgs no ausīm, jo pārsvarā ausīm ar skatuvi ir pašvaki. Grado SR80 nav neko grandioza skatuve, varētu teikt, ka superīgākā skatuve no ausīm ir Sennheiser HD800. Manām Neumann NDH 20 ir skatuve ok priekš aizvērtajām ausīm, bet nu līdz HD800 ir patālu. Aizvērtajām ausīm skatuvi varētu maitāt tas, ka kapsula atstaro novēlotu pretfāzes vilni, kas visu izsmērēs. Austiņu stipreļi un DACi skatuvei ir samērā sekundāri, bet nelielas izmaiņas sniedz. Es gan jau savam lielajam blieznim labāku skatuvi norakstu uz tā, ka ieejas pakāpē nav atgriezeniskās saites, kam vajadzētu panākt mazāk fāzes kropļojumu. Bet tas tā, tikai minējums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , RudeWolf teica:

klausies skaņas fantomus, nevis divas kastes (tumbas pazūd)

Elementāri... labs garīgais, otrais alus uz beigām un vēl kādi 3 ledusskapī ?. Un pie visdažādākās mūzikas.

 

edit: nez... nevaru iedomāties, kā atgriezeniskās saites neesamība var mazināt fāzu kropļojumus. Bet nekad neesmu iedziļinājies. Būs iemesls pačekot kā tur ir, kad uznāks nākamais "pastiprinātāju cikls".

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , RudeWolf teica:

ap 600 detaļu lodēšanas

Baidos, ka anihilējot apmēram 500 detaļas no tās shēmas, skanējums tikai uzlabotos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
spameris

čau,

 

Neiznu cik tas tur ierakstās hiend, kā topika nosaukumā , bet topiku jaunu negribēju taisīt. Uzdāvināju sev dzimšanas dienā šādas te austiņas "1MORE Triple Driver Over Ear Headphones" gaidu gan pagaidām, kad atsūtītīs. Bet vispār ko sakat par izvēli? Varbūt kādam jau it tādas ?

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tagad jau tas ir pie vienas vietas - kas atnāks, to lietosi. Nākamreiz uzdod jautājumu pirms pirkšanas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka par to naudu baigā kaka. https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/1more-triple-driver-over-ear/ . Līkne drausmīga. Specenē jau nav melots, tikai daudz kas noklusēts. Ja patīk logitech skaņa tad jau būs kā reiz.

 

pirms 4 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tagad jau tas ir pie vienas vietas - kas atnāks, to lietosi. Nākamreiz uzdod jautājumu pirms pirkšanas.

Grūti šim nepiekrist.

Labots - Malis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...