Jump to content

wired over-ear highend-ish austiņas


__Igors
 Share

Recommended Posts

Un karstas lampas likt tik tuvu vienu otrai?...parasti rekomendē vismaz lampas  diametru starp lampām..ja pareizi atceros..bet nu 88 imho perebors ausīm

Link to comment
Share on other sites

2020.02.5. , 20:47, RudeWolf teica:

Es gan jau ieteiktu ECP Audio Torpedo 4.

 

Cik par to ir jāmaksā iekš customs tax?   vai tik nav ap 500 eiro?      no Ķīnas parasti ir ap 28 gbp

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

2020.02.7. , 20:17, osscar teica:

Un karstas lampas likt tik tuvu vienu otrai?...parasti rekomendē vismaz lampas  diametru starp lampām..ja pareizi atceros..bet nu 88 imho perebors ausīm

 

Tas ir viens no populārakajiem lampu upgrade tam pastiprinātājam.   Skanot labāk par oriģinālajām lampām.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, MarisO teica:

@RudeWolf     Kurš tad no tiem abiem ir labāks?

 

Tam ECP es vismaz redzu, par ko maksā. Lundahl izejas trafi un smalkāka barošana. Feliks arī saka, ka Eiforijai THD būšot ap 0.4%, kamēr T4 džeki samērīja 0.0013% ar 300 omu ausīm. Manā skatījumā 0.4% ir biš par traku, būs putra.

 

Un man kopumā besī, ka Feliks pirms gada visai produkcijai vienkārši par 50% pacēla cenas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ok,    es pasūtīju ECP T4.      Tas arī izskatās drošāks lietošanai ofisa apstākļos.

 

vai ir vērts nomainīt stock lampas?    varbūt kādu no:

 

  • Brimar CV4024
  • Mullard / ECC81/CV4024-MULLARD
  • Genalex Gold Lion 12AX7
Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Man šodien pastā stāv RCA 6072 lampu pāris. Paskatīšos, cik liels ieguvums būs, salīdzinot ar parastajiem ElectroHarmonix, kas nāca T3 komplektā. Tad pateikšu, vai ir jēga pūlēties. Ar EH jau skanēja ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

viņi saka:

 

Citēt

For what it is worth, I think the JJ ECC81 shipped with T4 lean toward a more accurate presentation while Mullard CV4024 provide more euphonic presentation.

 

Link to comment
Share on other sites

2020.02.10. , 14:23, MarisO teica:

vai ir vērts nomainīt stock lampas?

 

Jau pāris stundas klausos 1967. gada RCA 6072, kas varētu būt vienas no košernākajām 12AY7 lampām. Nav galīgi tā, ka amps pārvēršas par kaut kādu superzvēru. Salīdzinot ar stock EH lampām pazuda biš pūka un "lampiskums". Izšķirtspēja saglabājās un moš skatuve nedaudz skaidrāka tapa.

 

Padzīvo vien ar stock, kad dabūsi aparātu. Kad apniks, tad varēsi sākt spēlēties.

Link to comment
Share on other sites

2020.02.12. , 14:19, MarisO teica:

viņi man atsūtīs arī tās Mullard lampas  ?

 

Nu, kā skan? Amirs jau nepiedos, ka klausies kaut kādus audiofīlu brīnumus ar THD mazāk kā 4 nullēm aiz komata!

Link to comment
Share on other sites

T4 skan lieliski.  Labāk par piem. DX7 Pro.  Labi mērījumi tiešām ne vienmēr nozīmē to labāko skaņu.

Vispār jau skaņas uzlabojumi ir līdzīgi Burson C3X.  Tikai Bursonam nekad nav tik telpisks soundstage, kā tas dažiem ierakstiem ir uz T4.

Es tagad saprotu, kāpēc tik daudzi HeadFi forumā lieto lampiniekus un tos slavē   ?

 

Link to comment
Share on other sites

2020.02.3. , 09:31, RudeWolf teica:

 

 Soekris 1541

 

Vai tas skan savādāk nekā delta-sigma DAC?    Vairums DACu skan vienādi.   Es pamēģināju D90 , DX7 un C3X  (dual ESS čips) pieslēgt pie 887.  Manuprāt tie visi skan vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu nedaudz skeptisks par visādiem eksotiskiem DACiem.

 

Amirs pamērīja to Schiit Yggdrasil , kas ir 2000+ USD "multibit" DACs un tas izrādījās pilnīgs draņķis.  Ar to AudioGD R2R DACu bija ļoti līdzīgs stāsts.  LOL

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, MarisO teica:

Es tagad saprotu, kāpēc tik daudzi HeadFi forumā lieto lampiniekus un tos slavē   ?

 

Lampinieki jau arī nav visi vienādi. T4 ir samērā īpatnēja konstrukcija, ja salīdzina ar tradicionālajiem OTL vai push-pull. Tāpēc arī Tevi stūrēju prom no tiem Fēliksiem.

 

1 stundu atpakaļ, MarisO teica:

Vai tas skan savādāk nekā delta-sigma DAC?    Vairums DACu skan vienādi.   Es pamēģināju D90 , DX7 un C3X  (dual ESS čips) pieslēgt pie 887.  Manuprāt tie visi skan vienādi.

 

Man tumbu sistēma pašlaik dzīvo uz RME ADI-2 Pro, kas man ilgu laiku bija galvenais DAC arī austiņu sistēmai. Tagad ausis dzīvo uz Soekris dac1541.

 

Pirms 53 minūtēm , MarisO teica:

Es esmu nedaudz skeptisks par visādiem eksotiskiem DACiem.

 

Amirs pamērīja to Schiit Yggdrasil , kas ir 2000+ USD "multibit" DACs un tas izrādījās pilnīgs draņķis.  Ar to AudioGD R2R DACu bija ļoti līdzīgs stāsts.  LOL

 

Ir jābūt skeptiskam. Pamatā DACiem trīs topoloģijas ir tirgū - tradicionālais Delta-Sigma (ES9038 vai AK4490), multibit čips (a ļa TDA1541 vai PCM63) vai diskrētās R2R rezistoru ķēdes (Soekris, DCS, Denafrips...).

 

Pareizi izpildītas visas šīs topoloģijas var nonest jumtu ar skaņas kvalitāti un ir grūti izteikt kaut kādus vispārīgus minējumus. Cik man ir bijusi darīšana ar labiem izstrādājumiem, tad DS parasti uzrāda labāku maksimālo izšķirtspēju, kamēr R2R un multibits skan reālistiskāk. Adekvāts ir jautājums, kura no šīm skaņām ir pareizāka un vai tas, ko es saucu par reālistiskāku skaņu nav piekrāsas.

 

Atkal - iesaku pašam pamēģināt un paklausīties. Manā skatījumā THD zem -100dB ir ok, ja ir nedaudz augstāk, tad noteikti jābūt H2 augstāk par H3. Parasti gan tad sāk ciest izšķirtspēja, bet atkal - jautājums, cik tas ir kritiski. Var provēt klausīties metālu, vai putrojas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Eu, dullie, labāk pabakstiet kurā virzienā rakt ar vajadzību pēc USB DAC un austiņu pastiprinātāja vienā, cena līdz kādiem 100 eiro. Akumulators var nebūt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Žaks Noriss teica:

Eu, dullie, labāk pabakstiet kurā virzienā rakt ar vajadzību pēc USB DAC un austiņu pastiprinātāja vienā, cena līdz kādiem 100 eiro. Akumulators var nebūt.

 

Es ieteiktu Schiit Fulla. Tur gan jāskatās, kādas prioritātes. Parasti šie aparāti knapi pārspļauj labu laptopa austiņu izeju.

 

Pirms 47 minūtēm , MarisO teica:

es pasūtīju GEC A2900 lampas,  tās laikam esot vienas no labākajām 12at7 sērijas lampām.

 

Nu skaties. Manas RCA 6072 deva tīrību, bet es galīgi neteikšu, ka tie ir labākie 150EUR, ko esmu jebkad notriecis. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , MarisO teica:

es atradu šādu lapu, kur tiek izskaidrots par tām lampām    http://www.audiotubes.com/12at7.htm 

 

Ņem tikai vērā, ka tur tie skaidrojumi ir kontekstā ar ģitāru pastiprinātājiem, kas ir nedaudz cita opera.

 

Šeit reku ir references dokuments par lampām Torpedo stipreklī - http://www.diyforums.org/Torpedo-III/TorpedoIII-tubes.php

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko es teikšu... Košernās NOS RCA 6072 laikam ies uz pārdošanu, jo lētās EH man patīk labāk. Čota nav pautu tām RCA, viss ķipa tīrāk, bet nav mana skaņa - vidi par sterilu un apakša švaka. Var jau būt, ka man vienkārši garšo harmoniskie kropļojumi.

Link to comment
Share on other sites

MarisO

man atsūtīja vēl dažas lampas:

 

Electro Harmonix 12AT7 un 12AY7 ,  tās laikam ir labas ?
6829, 12AZ7    , Toms teica, ka tās uzkarstot vairāk par citām lampām.  

 

Es pamēģināšu to GEC A2900, kad tā būs atsūtīta.

 

Man tagad ir divas Mullard lampas, bet tās nav "perfect match".  Kas notiek kad tādas lieto?   channel imbalance?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Electro Harmonix ir jaunās krievu lampas. Nekas jau pārdabiski eksotisks nav, bet man patīk.

 

Nepielasītas lampas var nozīmēt kanālu disbalansu, bet tik pat labi tas var būt tik neliels, ka nejutīsi.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es ļoti neiesaku lasīt Head-fi. Tur ir mega daudz sikofantu, kas tikai kruķī uz priekšu haipa vilcienu. Cilvēki, kam es uzticos, saka, ka Oblivion ir aptuveni Torpedo 3 līmenī, kas nav slikti, bet par to ciparu nav nekas īpašs.

 

Ja gribi ar lampām ķeskāties, tad Aurum Pathos ir interesants. Man kolēģis iedeva paklausīties un skan forši. Labākais ir tas, ka šim ir super daudz lampu, ko var mēģināt nogaršot.

Link to comment
Share on other sites

MarisO

Vai tie cilvēki kautko saka par Glenn OTL amp?    Es gribēju sev tādu pasūtīt.  

Zach vienmēr ņem to ampu līdzi uz CanJam ZMF austiņas demonstrēt.

 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Glenn arī tāds vroģi ok, bet esot labāki. Savulaik Eddie Current būvēja baisi krutus tīros lampiniekus (Torpēda principā ir hibrīds), bet jamais nu bodīti ir aiztaisījis. Šķiet, ka tagad košernākais skaitās Donald North Audio, bet nu... nav lēti.

 

P.S. Man Schiit Yggdrasil nāk no vācijas. Pačekosim, ko tie sūduļi māk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
RudeWolf

DSCF1836.thumb.jpg.cf4d4ce36d2c58a09f0463eee8db17e3.jpg

 

Saņēmu palīgu karantīnas izciešanai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Jā, tas THD noteikti nav maz. Man gan pēdējā laikā ir iestājusies tāda veselīga skepse pret mērījumiem. Ir man RME ADI-2 Pro, kas savāc vajadzīgās nullītes aiz komata un šķiet, ka augstāko H2 patur zem -120dB. Ar Yggdrasil es deathmetālā dzirdu vairāk detaļas, tā kā tur kaut kam vēl ir jābūt bez THD. Kopumā, ja harmonikas ir zem -100dB, tad es baigi kreņķi neķeru.

Link to comment
Share on other sites

Es tik tā piekasos, skaidrs ka ok aparāts.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Pēc divām dienām ar Idrasilu teikšu tā:

  • Kamēr aparāts bija fiziski auksts, tikmēr skanēja asi un riebīgi. Aptuveni pēc 5h tas sasila un skaņa manāmi uzlabojās.
  • Pēc saviem 1kEUR DACiem es biju samērā skeptisks pret to, kur vēl tālāk var iet skanējuma kvalitātē - galu galā šī 9kg kaste dara to pašu, ko USB donglis telefonam
  • Bet skaņa ir labāka... nezinu gan, vai ABX atminētu, kurš ir kurš, bet viss vienkārši skan tā kā tam būtu jāskan. Nu aptuveni, kad klausies naktī, esi biš ierāvis un viss vienkārši ir, kā tam vajag būt. Roks griež, smalkāki žanri atrāda lieliskas detaļas.
Link to comment
Share on other sites

Ne jau par velti saka, ka tādus  maz patērējošus devaisus nav ko slēgt ārā ?? lai strādā 24/7

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir vēlme nedaudz uzlabot savu setupu, un meklēju DAC/amp.

Šobrīd izmantoju Schiit Magni/Modi (šķiet, ka pirmā versija) + HiFiman HE-400 + Sennheiser HD 660S. Visticamāk, ka HE-400 tiks aizvietots ar kādām citām planar austiņām (iespējams, LCD-2). Kam izmantoju - gan ikdienas lietas (gaming, filmas - tam parasti izmantoju Senn - ērtumam), gan arī mūzikai (lielākoties rock, strādājot fonam dažreiz arī classical).

Varbūt nav diez ko racionāla vēlme, bet, ko skatos - DAC jābūt arī balanced XLR out izejai, arī pastiprinātājam jābūt balanced pieslēgumam austiņām.

Otra lieta - ir vēlme paeksperimentēt ar lampām, tā ka der arī hibrīds. Viens no iemesliem ir tāds, ka 660S šķiet pārāk "neitrālas", man vairāk patīk planar austiņu skaņa, un lampas varētu to 660S nedaudz atdzīvināt.

 

DAC:

No Schiit modeļiem atbilst šis - Bifrost. Pameklēju info, it kā diezgan ok aparāts, cena būtu ok.

 

Amp:

Nav skaidrs. Schiit Mjolnir ir diezgan milzīgs izmēros, bet tā atbilst vēlmēm, ko meklēju. Jotunheim jau laikam diezgan pavecs modelis, kā arī, tas ir tikai solid state, un nešķiet vērts apgreidot no Magni. Eksperimentam varētu paņemt Valhalla, bet tam nav balanced izejas. Par citiem ražotājiem īsti nav priekšstata.

 

Ir kādi ieteikumi, kādu combo paskatīties? Meklējot informāciju netā, atsauksmes un ieteikumi var būt tik pretēji (un ļoti kategoriski, tas, kas vienam ze best, otram pēdējais s*** un tādā garā), ka vispār neko nevar saprast. Cenas diapazons īsti nav noteikts, der apmēram tā, kā piemēri (līdz 1k dac/amp).

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka esi Schiit fans.

 

Es pats iegādājos Sabaj D5, ļoti labs DAC/AMP combo. Mērījumos sevi pierāda un skan ļoti labi.

 

Ja taisies tērēt tādu naudu un gribi labu rezultātu, tad neiesaku Schiit produkciju. Manis iegādātais combo ir daudz labāks, bet ja taisies iegādāties LCD2, tad varētu jauda aptrūkties, ja patīk klausīties skaļi.

 

Paņem šos:

DAC: RME ADI - 2 DAC 

AMP: SMSL SP200

 

Kopā cena būs ap 1300 EUR. Bet, nav no lampām tur nekā.

 

Ja gribi kārtīgu overkill, tad paņem AMP - Benchmark HPA4, cena tikai nedraudzīga.

 

P.S.

Kāpēc interesē lampu pastiprinātājs?

Link to comment
Share on other sites

Schiit produktiem sekoju ik pa laikam inerces dēļ, man patīk minimālistiskais dizains.

 

RME ADI - 2 DAC pirms tam biju kkur manījis, bet teikšu godīgi - uz galda sev negribētu turēt, lai cik labs aparāts nebūtu. Perebors ar displeju etc.

Kombo variantus gan īsti neizskatu šobrīd, bet paldies par ieteikumu (paturēšu prātā, labas atsauksmes). Benchmark HPA4 būtu overkill cenas ziņā.

 

Lieta tāda, ka mērījumus uz ausīm neliek. To es pats redzu (dzirdu), salīdzinot Hifiman austiņas ar Sennheiser (kurām it kā vajadzētu būt labākām). Līdz ar to kāda inženiera apsēstība ar 0.0000x% THD atšķirībām man nešķiet svarīga, vairāk interesē pašu lietotāju domas (un nevis tas, ko kāds cits cenšas viņiem iestāstīt).

Par lampām jau rakstīju, ir vēlme paeksperimentēt. Iespējams, ka nākotnē risinājums būtu viens lampu pastiprinātājs, viens solid state.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...