Jump to content

Par 4G Antenām... atkal


Gatch924
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, Sranis Grobteris teica:

Un tu turpini savā budžeta iestādē parazitēt.

Tu esi debīls! Tas ir apgalvojums. Es budžeta iestādē neesmu "strādājis" nevienu sekundi.

 

Ej labāk Depo pirktu pagarinātāju konfigurēt - gludekli forvardēt uz kaimiņa skaitītāju.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Shekelberg

Kāds zin kas notiek ar 4G modemu kad pievienota ārējā antena? Vai tādā gadījumā iekšējā antena netiek lietota automātiski?
Gribu vienkārši nobāzt 4G modemu tādā vietā kur nav pārklājuma, un negribu lai tas modems pārāk uzkarst meklējot vel kaut kādu papildus savienojumu izmantojot iekšējo antenu + vēl negribu tikt apstarots ar papildus nevajadzīgo radiāciju.

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Shekelberg teica:

Kāds zin kas notiek ar 4G modemu kad pievienota ārējā antena? Vai tādā gadījumā iekšējā antena netiek lietota automātiski?

atkarīgs no modēma. operātoru dotajiem parasti viss pats notiek - pieliec ārēju antenu, iekšējā atslēdzas.

par apstarošanu viedokļa nav - vienmēr ir izvēle nelietot.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , Shekelberg teica:

kas notiek ar 4G modemu kad pievienota ārējā antena

modems kļūst garāks. modema garums ir tieši proporcionāls pievienotā antenas kabeļa garumam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Shekelberg teica:

Kāds zin kas notiek ar 4G modemu kad pievienota ārējā antena? Vai tādā gadījumā iekšējā antena netiek lietota automātiski?

 

1 stundu atpakaļ, uldise teica:

atkarīgs no modēma. operātoru dotajiem parasti viss pats notiek - pieliec ārēju antenu, iekšējā atslēdzas.

Atkarībā no iekārtas (arī operatoru dotajiem, atbilstoši paaudzei ir atšķirīgi), bet vispār ir iespēja izvēlēties un pārslēgt, dažiem arī jaukt kopā. Piemēram, tagad paņēmu no Teles paspēlēties Huawei B535 un tur antenu slēgāšanās izvēlne ir mazliet atšķirīga no B315 un vecākiem, kur var jaukt tikai ārējās kopā.

 

P.S. Kjirzakam ir taisnība par to, ka nav iespējams pilnībā nodalīt ārējo un iekšējo antenas rūtera izpildījumā tik augstās frekvencēs, tad tur vajag lielāku kasti ar ekranētiem nodalījumiem

un atbilstošiem augstfrekvences relejiem kā tas tiek realizēts antenu komutatoros.

 

B535: 

 

image.png

 

 

pirms 2 stundām , Shekelberg teica:

negribu tikt apstarots ar papildus nevajadzīgo radiāciju.

Kāds sakars ar radiāciju? Ogas no Černobiļas nopirki? Radiation ir arī starojums, nevajag maldīties tulkojumā.  :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
1 hour ago, drunk_lizard said:

tiesjaam? tu esi redzeejis ieksjeejaas antenas uzbuuvi un aareejaas slota piesleegumu uz plates? katraa zinjaa ar sjaa apgalvojuma tehnisko izpildiijumu tu vareetu dabuut nobelja preemiju fizikaa, mhhhh

 

 

pilniigi preciizi.

 

 

137029666-tin-foil-hat-isolated-on-white

 

Folijas cepure jo?

Tu neredzi ka viens augstāk JAU runā jau par savu autistisko bērnu? Nekad neesi aizdomājies kur neauglīgi vīrieši rodās mūsdienās vairāk kā jebkad kuru sperma bojāta no sava krāna konstantas 24/7 apstarošanas?

Protams to nepierādīs vismaz tuvākā laikā, jo starojuma jauda ir ļoti maza un izmaiņas mazas, bet ir ķermeņa daļas kas ilgtermiņā jūtīgākas un notiek izmaiņas pakāpeniski.. hroniski nogurumi, bezspēks, galvassāpes cilvēkiem, bērnu hiperaktivitāte, ne no kā nerodas tā vienkāŗši bez iemelsa pēdējās desmitgadēs.

ar laiku viss gaiss būs vēl pilnāks ar radioviļņiem, tāpēc gribu tikai lai man antena pa taisno novirzīta kur vajag, ne kaut kur istabas vidū modems, un man cauri visulaiku iet viļņi 24/7.

 

vai tu bāztu savu roku mikroviļņu krāsnī? jo tas ir tas pats, tikai jauda lielāka. pat dažas sekundes 2.4 Ghz 600w krāsni bojā nervu audus rokās.

un 150mW jau izraisija kataraktus trušiem 100 minūtēs.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Microwave_burn

 

 

Quote

For the near field 2.45 GHz frequency, the minimum power density to cause cataracts in rabbits was found to be 150 mW/cm2 for 100 minutes

 

Quote

A case of nerve damage by an exposure to radiation from a malfunctioning 600 watt microwave oven, operated for five seconds with the door open, with both arms and hands exposed, was reported. During exposure, there was a pulsating, burning sensation in all fingers. Erythema appeared on the back sides of both hands and arms. Four years later, denervation of median nerve, ulnar nerve, and radial nerve in both arms was shown on an electromyography test.[1][22]


 

Quote

On July 29, 1977, H.F., a 51-year-old teacher, was attempting to remove a casserole dish from her new 600-watt microwave oven. The oven signaled the end of the heating cycle, but the light and the cooking blower were on. During retrieval of the dish, she inserted two thirds of her bare forearms into the oven, for a total time of about five seconds.

..

Electromyography discovered denervation in the median nerve, ulnar nerve, and radial nerve on both arms. Severe reduction of number of sweat glands in the finger pulps, in comparison with a random control, was also found.

 

  

1 hour ago, Racer said:

Radiation ir arī starojums

 

mob. sakari darbojas gan radioviļņos gan mikroviļņos tāpēc lietoju plašāku terminu kas apzīmē to visu - elektromagnētiskā radiācija..  arī radioaktīvs starojums ir elektromagnētiskās radiācijas spektrā, tāpat kā redzamā gaisma.

Labots - Shekelberg
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Shekelberg teica:

mob. sakari darbojas gan radioviļņos gan mikroviļņos tāpēc lietoju plašāku terminu kas apzīmē to visu.. 

Tev ir nojausma kas ir radiācija  vai ieciklējies uz krāniem un trušiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Shekelberg teica:

Tu neredzi ka viens augstāk JAU runā jau par savu autistisko bērnu? Nekad neesi aizdomājies kur neauglīgi vīrieši rodās mūsdienās vairāk kā jebkad kuru sperma bojāta no sava krāna konstantas 24/7 apstarošanas?

 

Pirms 18 minūtēm , Shekelberg teica:

vai tu bāztu savu roku mikroviļņu krāsnī?

Nfg tu savu locekli rūterī bāz? ?

Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
Just now, Jainit said:

Nfg tu savu locekli rūterī bāz? ?

varu derēt ka tu bāztu savu krānu lai pierādītu ka neesi folijcepure.. jo visi pārējie kas domā par EMF riskiem ir muļķi un vajag pierādīt pretējo viņu teiktajam..

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 21 minūtēm , Shekelberg teica:

neauglīgi vīrieši rodās mūsdienās vairāk kā jebkad kuru sperma bojāta no sava krāna konstantas 24/7 apstarošanas?

kā zināms, cilvēka smadzenes arī izstaro viļņus, kad domā. seksa partneris jābrīdina, lai orālā seksa laikā viš nedomā.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , Shekelberg teica:

Gribu vienkārši nobāzt 4G modemu tādā vietā kur nav pārklājuma

nekādu problēmu, nes uz mizkasti ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Shekelberg teica:

elektromagnētiskā radiācija..  arī radioaktīvs starojums ir elektromagnētiskās radiācijas spektrā, tāpat kā redzamā gaisma.

Beidz muldēt un jaukt visu kopā. Ir jonizējošais starojums, ko pieskaita pie radiācijas, tie ir gamma un rentgenstari, teorētiski arī daļa no UV un ir nejonizējošais starojums, kurā ietilpst dažādas frekvences radioviļņi, tai skaitā mikroviļņi, kuri neatkarīgi no starojuma intensitātes nav jonizējoši un attiecīgi ar radiāciju nav nekāda sakara. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jūs aizmirstat par Sauli un Zemes ģeomagnētisko starojumu. Karoč, bērnu vairs nebūs,  vairosies tikai tie, kam nav Interneta, pieļauju, Sudāna vai Mozambika.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Racer said:

Radiation ir arī starojums, nevajag maldīties tulkojumā.  :D

Pie tam arī gaisma ir elektromagnētiskais starojums... Ja nekludos, tad viļņa garums bija kaut kādi 400+ nanometri.

Lai nu kā 1, tā vien šķiet, ka attiecīgā teksta autors ir viens no tiem, kuri Rīgā kurā tur skolā kaskejas par to, ka uz jumta uzlikta mobilo antena. :D

Lai nu kā 2 - ikdienā bez follijas cepures un metinātāju maskas neiztikt. Jā, vēl kaut ko arī uz riekstiem jāliek... Gan jau kāds ieteiks risinājumu šai aktuālajai problēmai!

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , rikitiki teica:

pēc infarkta drīkst pīpot un kvasīt?

Alkoholam, šķiet, tehniskā robeža ir 20g absolūtā alkohola dienā, kas pie ~4% stipruma nozīmē max vienu aliņu. pašam gan nav bijis aktuāli.

 

Анна Орлова:
Читаю лайфхаки для садоводов.
"Используйте остатки пива, чтобы уничтожить слизняков и улиток".
Пьяные улитки! Мой день фсе!

Александр Карнишин:
Что такое "остатки пива"? 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Shekelberg

Kads zin cik maksa LP21 antena no euroantena.eu?

http://www.euroantenna.eu/index.php/4g-4g-lte

Nav nevienas cenas mājaslapā...

 

Tornis atrodas ap 500m attālumā, kuru pat varu redzēt no loga, bet tomēr ir tikai -89 dBm.. Gribētu šo nodabūt par 10 vai 15 zemāku vismaz, uzliekot antenu augstāk. Pings arī tā kā pārāk liels ir, 26 vienmēr gandrīz. Esmu citiem redzējis 17 un lēnāku ātrumu.

 

Labākais rezultāts bez antenas:

9742849798.png

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
3 minutes ago, LeWildSchlong said:

Tās antenes ir krāpniecība. Tev vajag Mikrotik SXT LTE.

Par dažiem dBm jau var uzlabot ganjau..
Kāds labums no SXT?.. Tā kā pastiprinātājs? Jo pat CPU un rams tam ir.

 

>built in high quality LTE Category 3 modem for speeds of up to 100Mbit/s downlink and 50 Mbit/s uplink

.. Es pat bez antenas varu 77 mbit jau dabūt, un ap 40 up.
 

1 minute ago, uldise said:

vēl var prasīt operātoram, tam noteikti ir.

Viņi tak vienmēr dod kaut kādu mēslu, cik zināms LMT standarta antena maz ko dod.. Tele2 nemaz antenas nepiedāvā nekādas.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shekelberg teica:

cik zināms LMT standarta antena maz ko dod.. Tele2 nemaz antenas nepiedāvā nekādas.

esi jautājis?

esmu ņēmis no abiem, protams, ka ne pa velti.

un viņiem būs tās pašas vai līdzīgas, ko minēji sākumā.

 

Pirms 1 minūtes , Shekelberg teica:

Es pat bez antenas varu 77 mbit jau dabūt, un ap 40 up.

tad jāpriecājas. kādi ir signāla rādītāji? ja tornis ap stūri, tad antena nedos pilnīgi neko - var pat sliktāk palikt dēļ zudumiem kabelī.

tāpēc jau biedrs iesaka SXT, bet tam ir švaks modēms - iespējams, ka līdz taviem 77mbit nemaz neies, jo CA nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
7 minutes ago, uldise said:

tad jāpriecājas. kādi ir signāla rādītāji?

 

RSRQ: -15 dBm

Signal Strength: -87 dBm

Used band: LTE B3 - 1800 MHz

Un LTE A (4G+) vienu brīdi ieslēgts, vienu nav...  Pašā modemā/rūterī ir arī 2 ārējās antenas sloti. Laikam šim būtu laba ārējā mimo antena, kas varētu kombinēt tās 2 frekvences? Jo tornim it kā ir 800 un 1800 MHz. Tikai vai kombinējot ar 800Mhz kāds uzlabojums būtu?

Rūteris ir ZTE MF286

 

It kā torni redzu, bet starpā ir dažādi koki, tad varbūt ietekmē kāds cits tornis, jo tuvāk man pat ir LMT tornis, kaut kāda interefernce varbūt?
Tomēr lielākā problēma man ir pings. 25 ir par daudz. Tās ir 2.5 sec, tā kā browsejot internetu izmaiņas nav lielas salīdzinājumā ar DSL (ping 16), tikai lielāks apjoms ātrāk nolādējas, kas ir +.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Shekelberg teica:

Signal Strength: -87 dBm

signāls ir ok!

Pirms 10 minūtēm , Shekelberg teica:

Un LTE A (4G+) vienu brīdi ieslēgts, vienu nav.

tā tam jābūt - tur atkarībā no slodzes tornis Tev to otru iedod vai atslēdz.

Pirms 11 minūtēm , Shekelberg teica:

Tikai vai kombinējot ar 800Mhz kāds uzlabojums būtu?

es teiktu, ka maza jēga - iespējams, ka vakaros, kad viss ir pilns, un nets velkas ar 10Mbit, ir jēga klāt no tā 800Mhz.

 

Pirms 12 minūtēm , Shekelberg teica:

jo tuvāk man pat ir LMT tornis, kaut kāda interefernce varbūt?

tā nevajadzētu būt.

 

Pirms 12 minūtēm , Shekelberg teica:

Tomēr lielākā problēma man ir pings. 25 ir par daudz. Tās ir 2.5 sec

ūja 25ms=0.025s.

4G gadījumā pings ir ļoti mainīgs lielums - palaid kādu download uz pilnu klapi un paralēli apskaties, kas ar pingu notiek - būs debesīs ar vairākiem simtiem ms.

 

Pirms 14 minūtēm , Shekelberg teica:

lielas salīdzinājumā ar DSL (ping 16)

kādi DSL ātrumi Tev pieejami?

Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
36 minutes ago, uldise said:

ūja 25ms=0.025s.

Nu tad jā, atšķirība nav liela. Bet jebkurā gadījumā var izjust ka atnāk lielāks datu apjoms īsākā laikā tomēr tā atšķirība kopš nospiežu enter un 100% ielādējas kāda lapa ir ļoti minmāla salīdzinot ar DSL. 

Torentos, P2P, un hd video skatīšāna gan tas ir pluss, var skipot un nav jāgaida.

 

36 minutes ago, uldise said:

kādi DSL ātrumi Tev pieejami?

Tikai ADSL2+. Priekš VDSL it kā ir pārāk tālu, tā vismaz pirms 4 gadiem teica.

Pašreizejie parametri:

image.png.e928a168a07a654218a47c2853ad7572.png

Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
20 minutes ago, uldise said:

un dabā tas nozīmē kādu up/down ātrumu?

image.png.44dc0876857de491c06a08bad1dce6d5.png

Down mērot ar speedtest ir 14, torentos ir 15-16 Mbit.

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

Huawei rūteros var piespiedu kārtā salikt diapazonus kopā, bet nu skaidrs, ka atkarīgs no bāzes stacijas. Ja bāze tik tuvu un tāds līmenis, tad iespējams, ka esi starp sektoriem. Man tā ir Saulkrastos, tornis 200m, bet esmu starp sektoriem un uz 1.8 un 2.1 ir ap -100. 800 labāk, bet nav jēgas. Antenu vari uzlikt šādu, strādā labāk par rūtera iebūvēto un salāgotība ar būs ok (nomērīta dabā un operatori izmanto repīteru risinājumiem, tie pāris dB kabeļa zudumos ir sīkums), attiecīgi uploads izmainīsies arī attiecībā pret rūteri mastā ko mīl ieteikt @Ronalds. Betons sakasījies tā, ka neko citu izņemot mikrotik kombainu nezin un normālu antenu nav redzējis, vari neņemt vērā.

 

P.S. Nākamnedēļ uztaisīšu salīdzinošo testu ar līmeņiem un ātrumiem 800, 1.8 un 2.1 ārējā antena pret iebūvēto ar rūteri mastā, tad būs uzskatāmāk.

 

 

 

 

 

20200706_121103_copy_750x1000.jpg

Labots - Racer
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

ārējā antena pret iebūvēto ar rūteri mastā, tad būs uzskatāmāk.

 

Tas būtu kruta!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Shekelberg teica:

Down mērot ar speedtest ir 14, torentos ir 15-16 Mbit.

nu, ja Tev upload nav svarīgs, un vakaros negribi uzprasīties uz zemāku ātrumu (ļoti atkarīgs no lokācijas), tad iespējams, ka DSLs nemaz nav zemē metams variants.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Shekelberg teica:

Kads zin cik maksa LP21 antena no euroantena.eu?

http://www.euroantenna.eu/index.php/4g-4g-lte

Šie netirgo pa vienai antenai. Tikai paleti. Var meginat pirkt caur operatoriem LMT, Tele2... vai i-neta veikalos.

 

pirms 3 stundām , uldise teica:

cik zināms LMT standarta antena maz ko dod....

Atkarīgs no situācijas, kādam dod kādam nedod :D:D:D ... pamērot antenas parametrus... sakrīt ar datasheet, arī 10m kabeļa parametri kā tehniskajā dokumentācijā. Antena +/- ir ok.

 

----------------------------------------------

No manas šī gada pieredzes.. nevienam neko neuzspeižu un nepravietoju absolūto taisnību. Šis 99% noteikti nav Jūsu variants....

Izolācijas laikā bija laika spēlēties ar antenām un rūteriem... Pašlaik labākais variants. SXT LTE6+ 2 LMT dotās antenas (pieslēgtas iebūvēto antenu vietā). Izskatās perversi (kulifāns un izolente), bet dara savu darbu. Attālums līdz torņiem ~8.6km (esmu starp diviem). Līdz ar to Band 20 vienīgais, kas puslīdz ir izmantojams. Šīs antenas nav tas labākais priekš ~800MHz. Dienā ātrums 15-30M

 

LMT komplekts ar Huawei un 2 antenām nodrošina uz pusi zemāku ātrumu... vakaros, kad zemnieki pieslēdzas un skatās panorāmu un co... tad atrums nokrīt lidz 0.1M. SXT + 2 ārējās antenas nodrošina stabilu 5M vakaros.

 

SXT orģinālajā konfigurācijā arī vakaros tiek "uzmests"... SXT konstrukcijas trūkums -> Band20 iebūvētā antena par 'īsu" ... gain ir simbolisks :D tādai konservu bunžai...

 

Mēģināju arī LHG +LTE6 ar chanel agregation un co... arī vakaros tiek "uzmests" ... šis arī nav variants, priekš Band 20...

 

 

Nākošais ko vajadzētu izdarīt:

1. Uzlikt antenas ar max gain prieks Band 20 (varbut kāds var ieteikt kādu G>15dB)
2. Masts, virs priežu galotnēm, lai būtu tiešā redzmība. (Torni sētā nekad nestutēšu, nebojāšu skatu. Vienīgi mežā, tad links uz māju :D:D:D )

20200608_162719.jpg

20200608_163034.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 7 minūtēm , Gunxx teica:

Līdz ar to Band 20 vienīgais, kas puslīdz ir izmantojams.

Es nebūtu tik pārliecināts!

Ja arī Band 3, vai kas tur augstāk pieejams, signāla līmenis zemāks, noslogojums tikpat kā nekāds.

Pārbaudi!

Pirms 9 minūtēm , Gunxx teica:

Dienā ātrums 15-30M

Tādā attālumā ciešami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Gunxx teica:

Band20 iebūvētā antena par 'īsu" ... gain ir simbolisks :D tādai konservu bunžai...

Es testēšu arī šo ATK 10, tad padošu ziņu, jo tai vietā šobrīd tikai 800 kaut cik strādā ar operatora dotu mistisku logoperiodu.

20200706_121036_copy_750x1000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , laikamTak teica:

 

Pirms 9 minūtēm , Stepselis teica:
Pirms 19 minūtēm , Gunxx teica:

Līdz ar to Band 20 vienīgais, kas puslīdz ir izmantojams.

Es nebūtu tik pārliecināts!

Ja arī Band 3, vai kas tur augstāk pieejams, signāla līmenis zemāks, noslogojums tikpat kā nekāds.

Pārbaudi!

 

Izmēģināts ar 8m mastu. Bez variantiem :( 
Ja masts virs priežu galotnēm, iespējams, tad var sākt runāt....

Link to comment
Share on other sites

2020.07.10. , 23:12, drunk_lizard teica:

ak jaa, atseviskji par sjo teezi. taa hiperaktivitaate gan manos beerniibas laikos, gan teeva beerniibas laikos un arii vecteeva beerniibas laikos aarsteejaas gluzji vienkaarsji. DR. BEERZINJSJ...

Cik tad gadi tam dakterim? Vai tas ir ģimenes ārstu bizness?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 8 minūtēm , Stepselis teica:

Visi ļoti apmierināti.

nu bet te cilvēks mēģina, un skuju ziepes.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Stepselis teica:
pirms 8 stundām , laikamTak teica:

+1

Es tādas vairākas esmu uzlicis vietās, kur bija ļoti švaki ar internetu. Visi ļoti apmierināti.

Un labāki rezultāti ar Band 3.


Arī +1 no manas puses.
Tiesa ir viens BET, jābūt paceltai augstu un pretī vajadzētu lai uzreiz nav mežs.
Nezinu man gan B3 gan B1 (ja BS ir raidītājs) ja dabū paķert, tad ir labāki rezultāti nekā piemēram ar Huawei B715 + P42 antenu. Bet atkal BET - tas ir prom kaut kādā nekurienē, pilsētā es labāk liktu B715 ja signāla parametri labi jo ja var pacelt LTE++ tad ātrumi krietni lielāki pieejami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , AVilks teica:

Nezinu man gan B3 gan B1 (ja BS ir raidītājs) ja dabū paķert, tad ir labāki rezultāti nekā piemēram ar Huawei B715 + P42 antenu.

Nu man tagad ir nolikts testam B535, ko Tele tagad dod. Bez jebkādām antenām no rīta, kad nav slodze bāzes stacijai, ir pat līdz 115 mbit/s down pie torņa, ar visu to, ka esmu starp sektoriem un līmenis ir -96 Auto LTE režīmā. Patestēju manuāli - 1800+2100 mauc kopā, lai tādu rezultātu dabūtu, no 800 jēga maza.

P.S. Tā jocīgā antena, ko iedevi man līdzi tam vecajam rūterim, praktiski neko nevienā diapazonā nedod - līmeņi tādi paši, vai pat pāris dB mazāki kā ar iebūvēto, bet vienīgā nianse, ka upload ir bik lielāks arī uz 800. Pa fikso svētdien paskātījos, vietā, kur sūnaina uztveršana.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...