Jump to content

Par 4G Antenām... atkal


Gatch924
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

Pilno antenas nosaukumu iedod.

Itkā jauna un iepakojumā šads...

20200219_171506[1].jpg

 

 

A tai papīrā apakša rakstīts ,ražots Slovēnijā ISKRA pēc EUROANNTENA pasūtijuma....ķipā rīga brīvibas  bilvarī...

 

Labots - Chocoton
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , laikamTak teica:

SŪDS

Nezinu,tālaikais kaimiņš nesūdzas jo šim ir  lmt  televīzija ,bez antenas  nevella nevilka,lmt iedeva šādu pašu anteni -sākumā arī nekas labāks nebija kamēr uz paša  rūteri nenospieda vienu  pogu-ja nemaldos tā vienkārša restarta poga!A man kautka liekas ka šiem vecākiem 4 g ruteriem nebij gadienā kur iestatījumos jaiestat ka ir antena un viņa jaaktivizē !?

Labots - Chocoton
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Chocoton teica:

un arī nekas nebij labāks kamēr uz paša  rūteri nenospieda vienu  pogu-ja nemaldos ta vienkāršā restarta poga

?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

?

Nu ja es arī no sākuma no tā kaimiņa neko nesapratu!Izrādījās  šis to anteni pieskrūvējis pie rūtēri kad darbojies...un kad es šim pārprasīju  ko šis tur spiedis  norādīja uz rūtera augšpuses vienu pogu kura apzīmēta ar apļveidīgo bultiņu

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pēc skata tieši tāda paša ir mēģināta. Antena no tele2. Down bija apmēram tas pats, kas noliekot rūteri antenas vietā, bet UP ar antenu bija 0.1 mbps.... Ar rūteri antenas vietā up bija oki - ap 20-30 mbps. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jainit teica:

Pieslēgt modēmam un pārbaudīt pašam ticība neatļauj?

Man pašam nevaig man  pa naktīm lmt rūllē pat 100mb/s.... pēc18.00 tad  tāds pašavaks uz pusotru stundu ,bet ar ne zemāks par20mb/s

A un vispārējs jautājums-Man tas LMT to anteni iedeva tā patās ,bet ja nu kas,tilti  trūkst,man tā antena tak jaadod,vai ?-Tālab vaidzētu noskaidrot vai maz vērts  tam kaimiņam  dot šo anteni ,beigās  mans vēl pa šo dabūs samaksāt -ja nu galīgi ar lmt pārtrauc atiecības...  Saņemšana notika šādi "paprasīj dokumentu un izsniedza anteni! 

 

 

Pirms 21 minūtēm , Ronalds teica:

Pēc skata tieši tāda paša ir mēģināta. Antena no tele2. Down bija apmēram tas pats, kas noliekot rūteri antenas vietā, bet UP ar antenu bija 0.1 mbps.... Ar rūteri antenas vietā up bija oki - ap 20-30 mbps. 

Kā man liekās ka ar parastu antenas pieskrūvēšanu negāj karastā!Nafig  rūteram  divi porti kur pieskrūvēt anteni...?Un ja nemaldos kautkur  yutuba krievi  demonstrēja ka šādiem rūteriem  japieslēdz antena -iekšpusē  bij javeic manepulācijas,javeic aktivizēšana,ka vispār pieslēgta antena!!!  Siem ko lmt dod līdzi tos lielos rūterus ja ņēm no viņiem TV  jau atkrita,vienkārši pēc pieslēgšanas kaste janostartē,bet vecākiem modeļiem bij  jaaktivizē no iekšpuses!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Chocoton teica:

Saņemšana notika šādi "paprasīj dokumentu un izsniedza anteni! 

Nezinu, kā jūsu čūļu zemē, bet pie mums to sauc par pieņemšanas-nodošanas aktu, un loģiski ka antena ir jāatdod..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Chocoton teica:

Tālab vaJAdzētu noskaidrot vai maz vērts

Atkārtošu "Pieslēgt modēmam un pārbaudīt pašam ticība neatļauj? " Jeb tev patīkamāk būs nedēļu forumam smadzenes čakarēt ar savu flūderastiju?

Link to comment
Share on other sites

Kāds zin, kopš kura laika Tele2 izmanto LTE band 1(2100mhz)? Nesen parādījās, beidzot ir normāls ātrums jebkurā diennakts laikā, pirms tam bija band 3 un band 20, vakaros bija pabēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Pretstulbs teica:

Es 13 gados tapiņas grābeklim taisnāk liku.

Pie šīs nodarbes arī varēji palikt, vismaz jēga kāda būtu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , laikamTak teica:

SŪDS

Ko jūs te stāstat ka mēsls,lūk rezultāts ar anteni  un te  bez antenas...

 

 

pirms 18 stundām , Ronalds teica:

Pēc skata tieši tāda paša ir mēģināta. Antena no tele2. Down bija apmēram tas pats, kas noliekot rūteri antenas vietā, bet UP ar antenu bija 0.1 mbps.

Man arī tā bija kad rūterī ieskrūvēja "skatoties aizmugurē labajā portā"-pārskrūvējot kreisajā portā uzradās rezultāts!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Chocoton teica:

Ko jūs te stāstat

Tu kuš, te nav pieņemts ka antēnas palīdz, te tik drīkst likt rūteri mastā!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Chocoton teica:

lūk rezultāts

ir nu gan baigais rezultāts. uzliez rūteri mastā, un būs vēl labāk!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , jema teica:

Tu kuš, te nav pieņemts ka antēnas palīdz, te tik drīkst likt rūteri mastā!

Njā,man pašam lmt rūtēris piebūvēts pie sat.šķīvja LNB "vietā vienkārši ar lielajiem savilcējiem pieštropēts" un pagriezsts vēlamā torņa virzienā,"aizsargkaste vienkārša 5L kaniņa " :) Un  jā nav nekādā mastā ,vienkārši pie mājas pažobeles un ir efekts jau 2 gadus!To izdarīju nezināšanas pēc ka lmt dod anteni! Apkārtējie  klaigāja ka prasot 40 eiro par anteni-kā kuram meisters atbrauca  un tādā veidā tikuši pie antenām....

 

 

Pirms 16 minūtēm , laikamTak teica:

ir nu gan baigais rezultāts. uzliez rūteri mastā, un būs vēl labāk!

Varbūt tevi uzsparauts  mastā!!! Ja ir antena un tā dod efektu tad kalab man kur  ruteri  spraust!Tu padomā ar savu bieti es rūteri katru otro sutku ņemu līdz uz darbu...!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Jainit teica:

@ChocotonKāds tev rūtera modelis un kāds provaideris ; LMT vai Tele2 ?

Ruteri savulaik izsniedzis LMT ,bet iekša ieliku zz un aktivizēju to neierobežoto limitu uz 7 dienām!

Modelis B525-23a   un testā var redzēt ka tele 2  ruteris šads un skatoties uz aizmugurējo paneli zem vāciņa ir 2 antenas porti (lai būtu efekts jaizmanto kreisais) " kāroč  šai kastē darbojas visi 4G operātori" 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , snukurins teica:

1.LMT vismaz gadus sešus/septiņus nav prasījis nekādu samaksu par antēnu,

 

Pirms 24 minūtēm , snukurins teica:

3.kāds vēl meistars,aizej uz LMT točku un uzprasi antēnu.Man te veselās divās vietās dalīja.

Nu es tak saku ka es vakar ar tā  dabuju aizejot paprasot,tagat testejos ,bet uz tele2

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Chocoton teica:

Ruteri savulaik izsniedzis LMT ,bet iekša ieliku zz un aktivizēju to neierobežoto limitu uz 7 dienām!

Modelis B525-23a   un testā var redzēt ka tele 2  ruteris šads un skatoties uz aizmugurējo paneli zem vāciņa ir 2 antenas porti (lai būtu efekts jaizmanto kreisais) " kāroč  šai kastē darbojas visi 4G operātori" 

Tev viss pareizi! Rūtera kreisais ports un settingos jāieslēdz ka ir ārējā antena nevis iebūvā. Man tāta antena ir kā tev - ISKRA P56 pa 39,90 eiro pirkta RDelectroniks.  Efekts ir ar to antenu gan uz LMT, gan Bite. Tele2 nav testēts. Tākā neklausi te biedru murgus par rūteri mastā. Stellē tik aukšā un būsi laimīgs!

Link to comment
Share on other sites

Kādas priekšrocības ir antenai salīdzinot ar rūteri mastā? Tas ka antena sanāk jūtami dārgāk nav priekšrocība! 

Link to comment
Share on other sites

Pareizi uzstādīta un noorientēta Yagi tipa antena vienmēr dos daudz stiprāku signāla līmeni, kā vienkārš rūteris mieta galā. Protams, jābūt aktivētai rūtera ārejās antenas ieejai un jānomaina antenas tievais kabelis pret normālu, ar maziem zudumiem. Tad vēl vajag attiecīgus kabeļa štepseļus un krimpējamās stangas.  Lielākajai daļai cilvēku pareizi veikt visas šīs darbības ir neiespējamā misija un kādā no procesiem tiek pieļauta kļūda. Tapēc sanāk, ka rūteris mieta dalā darbojas labāk.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir tāda lieta, kā antenas un kabeļa salāgošana ar raidītāju. Cik zinu, tad to bez speciāliem mēraparātiem izveikt nereāli. Rezultātā, cik esmu testējis operatoru dotās antenas, down ātrums (uztveršana) bija salīdzināms ar rūteri antenas vietā. Bet up (raidīšana) bija bēdu ieleja.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Ronalds teica:

Vajag, tikai tas jau rūpnīcā ir izdarīts.

Kā tu zini kurai ir un kurai nav rūpnīcā izdarīts, ja nav ar ko salāgotību pamērīt? Tak po - salāgot var arī naglu, būs tev SWR 1 un viss labi, tik pastiprinājuma nebūs. Jābūt abām lietām, pie tam arī uztveršanu salāgojums ietekmē. Tak izmalts jau n-tās reizes, ja nepareiza antena un sūdīgs kabelis ar tādu pašu konektoru, tad toč Kuļibina variantu - rūteri mastā. Ja pareiza antena un pārējas ar to saistītās lietas (tai skaitā rūterim pareiza 50 omu izeja, kura ir aktivizēta), tad antena ir efektīvāka - bez variantiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Ronalds teica:

Vēl ir tāda lieta, kā antenas un kabeļa salāgošana ar raidītāju. Cik zinu, tad to bez speciāliem mēraparātiem izveikt nereāli. Rezultātā, cik esmu testējis operatoru dotās antenas, down ātrums (uztveršana) bija salīdzināms ar rūteri antenas vietā. Bet up (raidīšana) bija bēdu ieleja.... 

Tiešām? Man kautkā nešķiet , ka upload būtu sūdīgs ar antenu. Bite un 1800MHz.

wp_ss_20200221_0002.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Māšuks teica:

Tiešām?

Viss ir relatīvs! Noliec rūteri antenas vietā, nomēri ātrumus un tad varēs spriest par tās antenas labumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Ronalds teica:

Viss ir relatīvs! Noliec rūteri antenas vietā, nomēri ātrumus un tad varēs spriest par tās antenas labumu

Skaidrs, ka pareiza antena vienā augstumā un vienā vietā dos lielāku signāla līmeni, kā rūterī iebūvētais antenveidīgais puļķītis. Problēma jau tāda, ka mobilie operatori dod logoperiodisko antenu, kura noklāj vairākus mobilā telefona diapazonis. Kā zināms, kas der visam, neder nekam. Tādai antenai pastiprinājums grozās maksimums ap 12dBi. Tai pat laikā komplektā nākošais tievais kabelītis ir ar ļoti lieliem zudumiem pie 1,8GHz un visdrīzāk tiešām, ko antena uztver, to kabelis noēd. Tāpat logoperiodiskajai antenai ar SWR nav viss labi. Būtībā tā ir laba lai veiktu platjoslas radiospektra mērijumus. Es tikai tādiem nolūkiem šādas antenas izmantoju. Ja kādam būtu tādu antenu vēlēšanās pamērīt, tad es to varu izdarīt. Vienkārši man nav ne antenas, ne arī vajadzības pēc mobilā interneta. Tāds ''labratorijas darbs'' vienreiz par visām reizēm pieliktu punktu šim jautājumam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Tāds ''labratorijas darbs'' vienreiz par visām reizēm pieliktu punktu šim jautājumam.

Nepieliktu. Forumu īpatnība - malt vienu un to pašu atkal un atkal.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , MacBurger teica:

To pašu rezultātu varēji dabūt ar atmizotu kabeļa gabalu.

Redz-pliku kabeli man neviens neizsniedza!


pirms 12 stundām , Māšuks teica:

to antenu gan uz LMT, gan Bite. Tele2 nav testēts. Tākā neklausi te biedru murgus par rūteri mastā. Stellē tik aukšā un būsi laimīgs!

Man sakaitās iskra T42   un vis jau ir uzstelēts  un ir arī rezultāts uz tele2

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Ronalds teica:

Kādas priekšrocības ir antenai salīdzinot ar rūteri mastā? Tas ka antena sanāk jūtami dārgāk nav priekšrocība! 

Nē ar to rūteris  visu laiku vazā uz darbu.Pagaisnakt ,tiko no maiņas atvilkos un rūteris bija līdzi-kāds te masts...tiko pieskrūvēju pie antenas un lieta  izbeigta!Vot tādas tās priekšrocības

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , binary teica:

Forumu īpatnība - malt vienu un to pašu atkal un atkal

Forums jau nav vainīgs, ka tā biedriem pašvaki ar teorētiskajām zināšanām. Lai gan antenu lietas, jau no analogās televīzijas laikiem, cilvēkiem nav dots saprast. Pat lielākā  daļa radioamatieru neizprot antenas, bet viņiem tas būtībā ir pats svarīgākais. Ka tik SWR labs, a tas, ka antena ir neefektīva pofig. Mainās tikai antenu darbības diapazoni, bet problēma paliek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Didzis teica:

Ja kādam būtu tādu antenu vēlēšanās pamērīt, tad es to varu izdarīt.

Tev ir ar ko SVK mērīt arī augšējos diapazonos?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Racer teica:

Tev ir ar ko SVK mērīt arī augšējos diapazonos?

Līdz 6GHz varu nomērīt visu ko vajag. Protams, nav man bezatstarojumu kameras, bet atklātā laukā salīdzinšši mērijumi sanāk gana precīzi. Visādā ziņā vairākas radioamatieu antenu konstrukcijas, par kurām viņi karstu čurā,  ir nācies izbrāķēt, jo tās nav efektīvas. Radioamatieri jau no mēraparātiem baidās tāpat kā HiEndisti. Savukārt dronisti nevar saprast, kā ar pareizu antenu 5Ghz var aizraidīt bildi daudzus desmitus kilometru.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Didzis teica:

Līdz 6GHz varu nomērīt visu ko vajag.

Ok, skaidrs. Tiešām būtu interesanti te pieminētās antenas samērīt. Principā jau tik 2 lietas jāmēra - pastiprinājums un SVK. Man nav tādu antenu, jo nav vajadzības, ja kādam ir aizdodama Didzim, tad būtu interesanti un noderīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...