Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Ne jau man vajag iekārtu, ar vadu, kurā iekārties. Tad ja gribās turpināt stulbi komentēt, tas vads varētu palīdzēt tev atrisināt to problēmu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

uldise
pirms 2 stundām , MIGs teica:

nevis ko man dos LAN, bet kāda stulbuma pēc statisku iekārtu likt pie Wifi, ja var likt pie LAN ? Jā, esmu tas vecais nīgrais cilvēks, kas uzskata, ka vadi un optika ir daudz labāka par wifi un ja ir iespēja izvēlēties tad statiskām iekārtām vienmēr lieku vadu.1

 

Daudzzīvokļu māja, kur 2.4GHz ir aizsisti un 5GHz, lēnām tiek aizsisti.

piekrītu, man te bija līdzīga pieredze, kad paziņam pa 2.4Ghz wifi ķērās strīms no Apple datora uz Apple TV. uzlikām parastāko single chain Mikrotik 5Ghz AP, vairs neķerās.. Ja būtu iespēja, laist pa vadu, bet tāda iespēja nebija.

Link to comment
Share on other sites

skandis

@MIGs man arī tāda pati nepieciešamība pēc TV Box, un izpētot visu šeit rakstīto, šķiet, ka labākā versija ir Mi Box S, tik jāpiepērk ethernet USB adapteris. Esmu pārbaudījis Mi Box S ar ethernet adapteri strādā lieliski, turklāt pēc šeit forumā rakstītā Mi Box S ir sertifikācija gan uz 4K Netflix, gan uz Android TV, turklāt krievu forumos esmu lasījis, ka Xiaomi taisās atjaunināt uz mi Box S  arī Android TV 9. Šeit tāpat rakstīja, ka uz Android TV 8.1 esot izlabotas kļūdas salīdzinājumā ar Android TV 8.0, kurš ir uz Mi Box 3, esmu arī to īslaicīgi palietojis, un arī tam nav ne vainas, bet tikai 5eur cenu starpība starp S un 3. Šeit forumā piedāvātais Mecool KM 8 it kā neizskatās slikti, bet Android TV 8.0( vai būs 8.1-9?), wifi-2.4ghz, nav garantijas, cena ap 60eur atmuitojot, bet vai ir vērts riskēt bez garantijas ar pārdesmit eiro ietaupījumu? Tāpat līdzīgus mīnusus var atrast Mecool KM 8 P, kurš ar šeit minēts forumā. Kopumā ar Xiaomi produktiem ir ikdienā saskare, lietoju Xiaomi telefonu(salīdzinoši laba kvalitāte atbilstoši cenai), un varu teikt, ka Xiaomi rūpējas par lietotājiem(līdzīgi, kā Huawei!!!-joks), ik pa laikam atjauninot programmatūru. Tas pats arī piemēram TV Boxiem-Mi Box 3 atjaunināja Android TV no 6.0 līdz 8.0

Link to comment
Share on other sites

Kā tam Xiomi ar Widevine drm iekš kodi ? Baltcomu gremo?

Liekas, ka RAM ar viņam varētu būt vairāk, lietojot nekur nepietrūkst ? Kā ar smaga kontenta atskaņošanu no tīkla ar Kodi ? Es par Uhd utt.

Link to comment
Share on other sites

uldise

cik palasiju par Mi box un Audio, tad šiem kā visiem klasiskā bēda - ne visus Dolby gremo.. 

Link to comment
Share on other sites

skandis
pirms 2 stundām , MIGs teica:

Kā tam Xiomi ar Widevine drm iekš kodi ? Baltcomu gremo?

Liekas, ka RAM ar viņam varētu būt vairāk, lietojot nekur nepietrūkst ? Kā ar smaga kontenta atskaņošanu no tīkla ar Kodi ? Es par Uhd utt.

Par Baltcom, Kodi lietām nevarēšu pateikt, neesmu lietojis. Shortcut, youtube 4K, un lielā brāļa aplikācijas iet labi. labāk, ja pievieno ethernet kabeli. Minētajām lietām tas RAM pietiek.  

Link to comment
Share on other sites

Palasījos pat Mi S - diezgan daudz lamas par gļukiem un lēndarbību. Arī par attēla kvalitāti sūdzas. USB 2 ethernet adapteri strādā ar ~60mbps ātrumu, jo to ierobežojot usb ports šim devaisam.

 

Liela daļa liela Nvidia Shield TV. Itkā devaiss labs, bet ne ideāls.

Kā arī saprotu, ka niknā video karte neko nedod iekš Kodi un citur uz vudeo dekodēsanu. Ka tīros benčmarkos lētie ķīnieši mēdz būt krietni ātrāki video dekodēšanā/atskaņošanā. 

 

 

Kā arī shield, kā tāds iekš LV nav normāli pieejams. Daži apšaubāmi veikali iekš salidzini.lv. Laikam jāsūta no Amazones tad.

 

Cik saprotu, kopumā ir daži devaisi kad ir sertificēti AndroidTV.

Tas atvieglotu dzīvi ar netflix un iespējams widevine.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Uzprasi Bonim Taņas tel.nr, piezvani lai iedo patestet savu zvaigžņu kast, mož der

Link to comment
Share on other sites

skandis

@MIGs man ir Mi Box S global versija(Latvijā pirkts), un nekādas problēmas ar lejuplādes/aukšuplādes ātrumu nav, zem 93mbit/s lejuplāde(tanī pašā tīklā esošajam PC tāda pati lejuplāde) nenokrita ne reizi(tikko testēju 10x), augšuplāde vēl nedaudz labāka. Internets LTC-100mbit/s, rūteris-MikroTik hAP ac2, adapteris gembird nic-u3-02(Latvijā iegādāts). Zudumi no ideālās lejuplādes laikam rodas tāpēc, jo tas ethernet kabelis ir kādi 15m garš, un vairākās vietās pārtraukts no LTC ievades rūtera, pa vidu arī switch. Ar ātrdarbību un precizitāti arī nav problēmas.

 

Link to comment
Share on other sites

uldise

@skandis

un kā uzvedas, ka atskaņojamais audio gabals ir kāds DTS, DTS-HD, True-HD? vismaz korekti downskeilo, ja nav attiecīga aparāta, kas to māk atskaņot?

Link to comment
Share on other sites

skandis

@uldise skaņas lietām īpaši neesmu piegriezis vērību, pārsvarā izmantoju shortcut tv vajadzībām. Nav arī īsti ar ko testēt. Mi Box S aprakstā uzrādīts audio-Dolby Audio, DTS-HD.

Link to comment
Share on other sites

Joiman

nu džentelmeņi par nvidia shield cenu .. var piemest bik un nopirkt jaunu tv ar android tv un griezt visu uz nebēdu ar 1 Normālu! pulti :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Varbūt labāk ņem JBL soundbar ar integrēto tv boxi?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

uldise
pirms 10 stundām , skandis teica:

Mi Box S aprakstā uzrādīts audio-Dolby Audio, DTS-HD

tur jau tāl ieta, ka aptraksts neatbilst dzīvei :) tāpēc arī jautājums. iespējams, ka ar updeitiem kas ir salabots, bet tā daudz var atrast sūdzības par tēmu..

Link to comment
Share on other sites

Joiman
pirms 12 stundām , ieleja teica:

 

Amazon par $180, kas tas par "tv ar android tv", ko var nopirkt par "$180 + piemest bik"?

  

17" bez skaļruņiem?

amazon de pa 200 eur tas nvidia, no com ar sūtīšanu mazāk nebūs. vai ir jēga maksāt tādu naudu par daļēji strādājošu iekārtu, ar ne pārāk ērtu pulti.

Iptv arhīvu ar tādu pulti lietot nav iespējams, nav atbilstošu pogu, varbūt ar balsi var izsaukt. Doma tada ka lietotaja vajadzībām pilnība atbilstosas iekārtas (netflix uhd, shortcut, iptv ar pilnu funkcionālu, ka arī puncionalu pulti, lan kabeli u.c.) vienkārši nav :)

Link to comment
Share on other sites

Īsāk sakot, pat par lielu naudu - tāda īsti laba risinājuma nav...

Link to comment
Share on other sites

Joiman

vispratīgākais ir tv ar android. otrās mājās tāds ir, sony 2018.g. modelis, viss lieliski strādā,

gan normāla pults, gan arī visi servisi ...

Link to comment
Share on other sites

Jā, man ir 15. gada  Philips Androīds (55PUS7170), bet tas nestrādā, kā man gribētos.

Esmu laikam pārāk liels skopulis, lai ik pa dažiem gadiem pirktu jaunu TV. Protams, varētu provēt kādam pārdot esošo.

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ko nevar darīt ar nvidia pulti, shortcut tak vajag virzienā bultiņas un enter. Man nvidia patīk, nav lēts, bet strādā ātri, nekarās, ātri atnāk apdeiti un pie vajadzības, var uzspēlēt kādu spēli. 

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš

Oriģinālā Android TV piedāvājumā alternatīvs teju nav.  Ir Mi Box , Shield , JLB (vai tas reāli ir nopērkams ?, liekas ka atlika) un televizori. Visiem ir tāda vai savādāka problēma (un cena). 

Labā ziņa, arī lēto Mi Box:

1. Var nopirkt legāli un ar garantiju LV;

2. To Google "stutē";

3. To Netflix "baksta";

4. Amerikas Walmart to pozicionē un attiecīgi ļoti "baksta" Xiaomi

5. Lattelcom tas stāv viņu testa laboratorijā. 

6. Dzelži ir pilnīgi pietiekami darbam kas tam jāveic  - video/skaņas apstrādei (pārējais viss ir licenses jautājums). Ne viss kam lielāki cipari ir labāks, piemēram RAM. Nu nav jums tas vajadzīgs. RAM vajadzīgs multi tasking, bet ko jūs taisāties tur darīt, spēlēt spēli un vienlaicīgi skatīties Panorāmu? Protams, tā nav arī spēļu kosole.....  

 

Tātad... izvēlies ko vēlies.... 

 

P.S. Pašam ir Mi Box un Mi Box S. Dara savu darbu. Netflix strādā burvīgi (HD paka), Shortcut šad tad raustās uz HD tv kanāliem (SD nav novērots). Nekādu problēmu uz HD filmām. Nu tur vēl šādas tāds "blusas" ar shortuct bet tās ir paša Shortcut un Lattelekom problēmas. Šaubas ka  Shortcut kaut kur var labāk strādāt. 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu.. praktiskā alternatīva pa lielam ir vēl tikai AppleTV....

 

piekrītu.. 2GB RAM pilnīgi priekš kastītes pietiek.. man android tv ir 1,5gb ram.. un pietiek. 

 

Par to raustīšanos Mi Box.. man aizdomas, ka kāds SW gļuks/bugs. Bet nu tur jātiek galā un jābaksta pa lielam shortcut/lattelecom gals, lai šie pabaksta xiaomi..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

osscar

Imho apple tv pilnīgi bezjēdzigs izstrādājums...jo tur ir tikai maksas netflix u.c servisi...+ Youtube...usb nav,  un 3 gen uzlaust arī nevar..par 4 nezinu neesmu interesējies. Mētājas stūrī un rūsē

Link to comment
Share on other sites

uldise
pirms 5 stundām , Mārtiņš Galiņš teica:

Pašam ir Mi Box un Mi Box S. Dara savu darbu.

varbūt Tu varu izveikt vienkāršu testu ar kāda mkv atskaņošanu no šāres, kurā skaņas celiņš ir kāds DTS, DTS-HD vai True-HD, un apskatīties vai skaņa vispār ir?

 

šo jautāju, jo biju iedomājies, ka uz sava Vu+4K ar OpenPli 6.2 varēšu mierīgi atskaņot arī mkv, bet bēda tā, ka tikko kā skaņa ir DTS, tā boxis vienk iefrīzo, paliek uz buffering un nekas nenotiek. ja kāds zin, kā šo atrisināt. padalaties :) 

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš

Rīt apskatīšos kas man ir, bet atvieglosi ja iedosi kaut vai torrent ar kuru bija problēma. Otrā lieta, man tās kastes tupa pie tv caur Hdmi pieslēgtas. Cik forumi raksta, tiklīdz slēdz klāt caur kaut ko nopietnāku, tā var sākties sarežģījumi, tiesa pārsvarā ar noname vai kaut ko vecu. bet to es notestēt nevarēšu, nav man. Testēt ar kodi? Vai kādu citu atskaņotāju? 

Link to comment
Share on other sites

skandis
pirms 14 stundām , laikamTak teica:

Interesanti ar to šortkat. Kādam frīzo, kādam viss iet gludi.

Esmu testējis gan uz Mi Box S, gan WebOS 3.5, gan LMT Box, un uz visām ir frīzi skatoties FHD kanālus(Best4sport, NBA TV utt.).

Link to comment
Share on other sites

Uz Mecool Android TV Shortcuts mazāk, bet arī bik frīzo Uz parastajiem Android un arī Sony TV ar Android TV frīzo tieši HD kanāli.

P.S. Es saliku uz Beelinka un Mecool Coreelec un uz projektora ar Andrīti 1G/8G Libreelec. Strādā eleganti, praktiski netērē resursu, iet DRM un pilnvērtīgi izmanto dzelžus - bilde laba, Bīlinkam ir optiskā izeja, nav problēmu ar DTS un DD - izvēlies kā gribi -= downmix, vai laid cauri uz resīveru. Vispār iesaku - uzliekam imidžu flešā, vai SD kartē un būtojamies vai nu uz Andri, vai xxElec. Tā kā 95% gadījumos izmantots tiek KODI, tad attiecīgi baigi ērti un ātri. :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , skandis teica:

uz visām

philips android tv.. nekas nefrīzo.

Link to comment
Share on other sites

Neticu....

Uz visa, kas līdz šim ir testēts frīzo, it sevišķi frīzo uz paša LTC Shortcut Box :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , ridao teica:

Neticu

tici/netici.. kas ta man :D

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš
(labots)
pirms 21 stundām , uldise teica:

varbūt Tu varu izveikt vienkāršu testu ar kāda mkv atskaņošanu no šāres, kurā skaņas celiņš ir kāds DTS, DTS-HD vai True-HD, un apskatīties vai skaņa vispār ir?

 

šo jautāju, jo biju iedomājies, ka uz sava Vu+4K ar OpenPli 6.2 varēšu mierīgi atskaņot arī mkv, bet bēda tā, ka tikko kā skaņa ir DTS, tā boxis vienk iefrīzo, paliek uz buffering un nekas nenotiek. ja kāds zin, kā šo atrisināt. padalaties :) 


Notestēju uz sekojošo uz Mi Box S , kurš pieslēgts WiFi . Fails uz NAS, atskaņotājs -  Kodi.  Pieslēgts ar HDMI pie TV.

BDRip 1080p
MKV
Izmērs: 15.64 GB

Vidoe: MPEG-4 AVC, 14,9 Мбит/с, 1920x800, 23,976 fps
Audio: Eng, DTS, 1509 kb/s (6 ch), 48 kHz

 

Viss strādā kā nākas.

Un starp citu, tas pats fails arī strādā kā nākas uz Vu+ Duo ( Black Hole) ar tā "dzimto" Black Hole atskaņotāju - 4 gadus vecas kaste. 

 

@ uldise Tevis konkrētais iedotais fails arī strādā kā nākas gan uz Mi Box S gan uz Vu+Duo. Ieteiktu palūrēt kur ir problēma tavā  VU+4k kastē.

 

Pumpēju True-HD materiālu, došu ziņu. Bet pēc specifikācijas to Miboxim nevajadzētu varētu atskaņot (nav licenses). Notestēsim :)

 

Labots - Mārtiņš Galiņš
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldise

man ir OpenPli 6.2 uz tā Vu+4K, 7 neesu mēģinājis likt, varbūt vajadzētu.. cik nu es biju paspējis palasīties, tad uz vecākiem bokšiem ar to DTS bēdas it kā nav. tas nozīmē, ka uz jaunajiem ir ietaupījuši uz licencēm?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 8 stundām , ridao teica:

Neticu....

nu nefrīzo. goč pendel. es gan caur perfect player skatos

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš
pirms 23 stundām , Mārtiņš Galiņš teica:


Notestēju uz sekojošo uz Mi Box S , kurš pieslēgts WiFi . Fails uz NAS, atskaņotājs -  Kodi.  Pieslēgts ar HDMI pie TV.

BDRip 1080p
MKV
Izmērs: 15.64 GB

Vidoe: MPEG-4 AVC, 14,9 Мбит/с, 1920x800, 23,976 fps
Audio: Eng, DTS, 1509 kb/s (6 ch), 48 kHz

 

Viss strādā kā nākas.

Un starp citu, tas pats fails arī strādā kā nākas uz Vu+ Duo ( Black Hole) ar tā "dzimto" Black Hole atskaņotāju - 4 gadus vecas kaste. 

 

@ uldise Tevis konkrētais iedotais fails arī strādā kā nākas gan uz Mi Box S gan uz Vu+Duo. Ieteiktu palūrēt kur ir problēma tavā  VU+4k kastē.

 

Pumpēju True-HD materiālu, došu ziņu. Bet pēc specifikācijas to Miboxim nevajadzētu varētu atskaņot (nav licenses). Notestēsim :)

 

Notestēju ar to pašu Mi Box S , TrueHD 5.1. 

BDRip
TS
 AVC, 1280x720, 29.970 fps, ~5300 Kbps avg
Audio : 1.English: 96 kHz/24-bit, Dolby TrueHD 5.1, ~6472.00 kbps 2.English: 96 kHz/24-bit, LPCM 2.0, ~4608.00 kbps 3.English: 48 kHz, AC3, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~640.00 kbps

 

Atskaņo bez problēmām. Gan jau problēma būs ja pieslēgs kaut ko nopietnāku galā , nevis tikai TV.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iegādāju šodien Xiaomi Mi Box S.

Pirku ar domu, ka ja man nepatiks, tad par lētāku ciparu varēšu pārdot kaut vai tepat boot.lv.

 

Pirmie iespaidi labi.

+ Netflix darbojas.

+ Kodi ar Widevine DRM skrien uz urrā. Piekonfigurēja "inputstream.adaptive" plugina "Min. bandwidth" un bilde kļuva daudz, daudz smukāka.

+ Faili no SMB ar Kodi atskaņojas ļoti ok.

+ Pults pa lielam ir ok, ērta. Maza nianse, ka rokā ieguļ tā, ka pa brīdim spiežot "Up" sanāk nospiest "Select". Pults izmantoi 2xAAA baterijas.

+ Android 8.1

+ Balss atpazīšana Latviešu valodai strādā. :)+ Latviešu valodas tulkojumi interfeisā spazmas neizsauca un viss likās ok.

* Biju pārsteigts par izmēru - nebiju iedomājis, ka devaiss ir tik mazs.

         Garums: 95,25 mm
         Platums: 95,25 mm
         Biezums: 16,7 mm
         Svars: 147g
 

 

20181010154526_19394.jpg.15b8910cb61945a01b667e16a7ad1311.jpg

PULTS:

- Pultij nav Menu un Option button. Atsevišķās vietās to var panākt pieturot Enter/Select, bet ne visur. Trīs funkciju pogas:

   -- "App saraksts"

   -- "Back"

   -- "Home"

         -- Piezīmēšu, ka "Home" un "App saraksts" uz šī devaisa ir gandrīz tas pats.

- Ir Live Channels poga, kura neko nedara, ja nav pieinstalētas izredzētās aplikācijas. Kodi kanālus uz turieni padot nemāku. Ir kādam izdevies ? Nav jau tā, ka dikti vajag.

+ Netflix poga darbojas

 

+ Pieslēgts caur 5GHz WiFi, streemi nebremzē, neapraujas, viss labi.  LMT cai Latteelcom applikācijas/accounti ko notestēt man nav.

 

Ne pirmo reizi secinu, ka ASV un citus pasaules gudriniekus īsti klausīt nevar, viņu saprašana par lietām un kompetence ir vienkārši pakaļā. Nu tas lasot atsauksmes par devaisiem. Es saprotu, ka šis tas jaunākās firmwārēs ir izlabots, kas gļukoja vecākās. Bet nu tipisks piemērs ir sūroties par attēla kvalitāti, lai gan pats skatās HVZ kādas kvalitāte streamus caur kājāmminamu internetu.

 

 

Vēlāk provēšu patestēt http://jell.yfish.us/ caur SMB, varbūt arī lokāli.

Jāpaspēlējas un jāsaprot, kā pareizi jāliek FHD/UHD un kadru skaita  settingi, devaisam&TV. TV tomēr ir UHD.  Tas pirmajā piegājienā nebija skaidrs.

 

Labots - MIGs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš
pirms 11 stundām , MIGs teica:

- Ir Live Channels poga, kura neko nedara, ja nav pieinstalētas izredzētās aplikācijas. Kodi kanālus uz turieni padot nemāku. Ir kādam izdevies ? Nav jau tā, ka dikti vajag.

 

2 varianti (man zināmi):

 

1. Kanālus tur var ielādēt ar atbalstošām pakalpoju sniedzēju aplikācijām. Piemēram, ja tev ir Shortcut, tad caur Live Channels tur parādīsies Shortcut un pievienosi kanālus. 

2. Otras variants (kas liekas ir tavs) TVirl (https://play.google.com/store/apps/details?id=by.stari4ek.tvirl&hl=en). Attiecīgi tur sakonfigurē visas savas playlistes un tad caur Live Channels pievieno.

Live Channels ir ērts "omītei". It īpaši, ja lieto Shortcut, jo vismaz mani senči netiek galā ar visām tām ikonām, navigācijām utt - saka ka reibst galva :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...