Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

Jā, par Google Live Channels izpētīju, sapratu. Par Shortut un citiem "izredzētajiem"  app jau startā bija skaidrs.

Varu no Kodi uzģenerēt playistu ar kontentu no bibliotēkas(filma,s seriāli), iebarot to Google Live Channels un tad tas home ekrānā smuki parādās, bet es nevaru šajā playlistā iebarot Kodi IPTV kanālus.. Cits IPTV pleijeris arī nav opcija, jo  ir nepieciešams Widevine DRM.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Mārtiņš Galiņš teica:

Live Channels ir ērts "omītei". It īpaši, ja lieto Shortcut,

Tas ir ērts ne tikai omītei, man piemēram Shortcut TV kanālu programmas sadaļa labāk patīk tieši uz Live Channels,tā māk ritināt kanālus pa apli,ko nevar uz Shortcut app.

Ja vien Live Channels vēl prastu nosinhronizēt visus TV kanālus no Shortcut, būtu pavisam skaisti.

Labots - Bondos
Link to comment
Share on other sites

var palūgt feedback, vai izdevās xiaomi iptv kanalus dabūt vienā sarakstā ar shortcut kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Feedbacks:

A. Nav man Shorcuta.

B. Parastos IPTV gan jau var, ja neizmanto kodi. Mani interesē Kodi dēļ Widevine drm.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jainit

Jautājums Mi box S īpašniekiem. Vai kāds ir mēģinājis uz tās kastes uzinstalēt un palaist Helio aplikāciju? Kādi panākumi?

Link to comment
Share on other sites

Nav logina - būtu temp logins varētu patestēt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 16 stundām , Jainit teica:

Jautājums Mi box S īpašniekiem. Vai kāds ir mēģinājis uz tās kastes uzinstalēt un palaist Helio aplikāciju? Kādi panākumi?

Lietoju uz mi box s helio aplikāciju. Tikai neērta vadība ar pulti. tad ir vajadzīga pele vai airmouse

Labots - roko
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

AMG kanāli iet , ja laiž Shortcut uz Mi Box S?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

AMG kanāli iet , ja laiž Shortcut uz Mi Box S?

Iet.

Link to comment
Share on other sites

ext MTG... tv3, kanāls2, lnt... utt :D

 

darbojas (rāda) android TV kastēs..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

nu cilvēks kļūdījās.. kam vajag, saprata :D

Link to comment
Share on other sites

 Labsis. Jāiet prom no virszemes TV. Tele2 ir pāķos uzlabojuši internetu, stabils 80 downloads. Baltcom open nav to AMB kanālu.

 .

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Baltcom open nav to AMB kanālu

tiešām???

https://baltcom.lv/baltcom-open/

 

image.png.138ea8e262df37d98165e39e6f396eb8.png

 

bet, ja ir gudrais android tv TV vai tv kaste.. tad tomēr iesaku shortcut tv... :) nebūs vajadzīgs papildus aparāts/dekoderis..

Labots - CAP
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Capam, ja ir neta pieslēgums, kas min 5-6 mbit, bet daudzmaz stabili nodrošina, tad mierīgi nopērkam Aliexpress pa ~30-35 eiro Android TV kasti (nevis pliku Android, bet Android TV) un skatāmies Shortcut pa 6 eiro/mēnesī tad kad vajag.

 

Tas, ka parastajam androidam neiet MTG kanāli ir vnk maucība, bet nav jēga to 63468. reizi apspriest un tas vienkārši ir jāpieņem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā man acis laikam nerādīja . Bet Baltcom jau laikam nevar uzlikt uz Mi box?

P.S. Uz parastā Android nerāda, visdrīzāk, copyright lietu dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , e = d teica:

Bet Baltcom jau laikam nevar uzlikt uz Mi box?

Nevar, nevar, aizmirsti - viņi savu kasti tirgo. Ā, tur kaut kas bij ar to vai kodi, vai nekodi un drm... ;) 

Link to comment
Share on other sites

2019.03.11. , 10:00, MIGs teica:

Widevine drm

varētu kāds paskaidrot kas tas par zvēru, un priekš kam viņš vajadzīgs kodi?


2019.05.9. , 00:47, Jainit teica:

Jautājums Mi box S īpašniekiem. Vai kāds ir mēģinājis uz tās kastes uzinstalēt un palaist Helio aplikāciju?

Uz Mi box parastā (bez S) darbojas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
VebKamera

Hm, lai nesāktu jaunu tēmu - kāds ir ko pircis no Geekbying.com? Tur viens pleijeris it kā ar šipingu no Eiropas sakarīgās cenās. Negribu no Aļika ņemt, ka neuzmet virsū PVNu un visu pārējo zupu.

Ir vēl kādi varianti ar uzticamiem veikaliem, ka šipo no Eiropas? Man pieredze ir tikai ar Ali un Ebay - ar viņiem piečakarēšanas gadījumā problēmu parasti nav. Bet Ebay cena kosmoss, Ali var iegrābties uz nodokļiem.

Link to comment
Share on other sites

formens

Jā,tiko tika saņemta Xiaomi 7 Note,ar post nl.Uz pakas rakstīts bija ka iekšā ir Multimedia player.Cena uzrādīta bija 28 eur.Viss normāli,nekas jāmaksā nebija.

Tv box arī ir ņemts no Aļika,arī līdzīgi tāpat.

 

Ups...Sajaucu,paka bija no gearbest.com...

Labots - formens
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , formens teica:

nekas jāmaksā nebija

Un kā naktī varēsi gulēsi? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

formens

No sākuma jau bija,kā bija,pēc tam pieradu.Tāpat kā deputāti.:agree:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar atnāca pleijeris no gearbest.com caur Beļģiju - maksāja 116€, bet uz paciņas bija uzrādīts 18€. Saņēmu kā iekšzemes sīkpaku bez PVN.

No septembra mainoties starptautisko pasta sūtījumu saņemšanas kārtība, ja tiem tiek piemērojami muitas maksājumi - paziņojumā vairāk nebūšot redzama maksājamā summa, pašam vajadzēs deklarēties vai slēgt līgumu ar pastu. Vēl var paspēt pasūtīt pēc vecās kārtības.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , boto teica:

maksāja 116€, bet uz paciņas bija uzrādīts 18€. Saņēmu kā iekšzemes sīkpaku bez PVN.

ā, nu sk. mums jau likās, ka kaut kas nav tīrs. izsūtīsim paziņojumu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Klau, jums uz Andrīškatēm jaunais Šhortcut iet? Pats neizmantoju, bet joka pēc uzliku un neiet. Vnk draugs uzzvanīja, kuram ir LTC pieslēgums un Android kaste - neejot pē aplikācijas apdeita. Uzliku veco - iet. Jaunajai ripulis griežās, bet nekas nenotiek, ja palaiž video.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz Androidtv viss kā parasti.. Vismaz versijas numuru pasaki ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ugis Jekabsons
2019.08.25. , 19:47, Racer teica:

Klau, jums uz Andrīškatēm jaunais Šhortcut iet? Pats neizmantoju, bet joka pēc uzliku un neiet. vienkārši draugs uzzvanīja, kuram ir LTC pieslēgums un Android kaste - neejot pē aplikācijas apdeita. Uzliku veco - iet. Jaunajai ripulis griežās, bet nekas nenotiek, ja palaiž video.

 

Man tas pats! Man ir strādājoši Helio TV un Shortcut profili, par kuriem godīgi maksāju, taču gribu palaist arī viņu lietotnes uz Android. Tā kaštele gan ir ķīnietis - X88 PRO Android 9.0 ( https://www.aliexpress.com/i/33013746107.html ). Lietotnes var uzinstalēt un palaist, taču nerāda video saturu. Helio pievienots kā "mazais ekrāns" visu laiku met ārā "Kļūda, lūdzu mēģiniet vēlāk!", bet Shortcut nepalaiž video tikai griežas tas aplītis, tipa lādējas video.

Sazinoties ar pašu TET viņi man taisnojās, ka viņu lietotnes paredzētas tikai planšetēm/viedtālruņiem, tāpēc nerāda.

 

Varbūt ir kāds veids, kā tomēr palaist, vai iegūt IPTV pleilisti un skatīties caur kādu citu IPTV programmu. šobrīd pasaules un pārējos kanālu skatīšanai izmantoju OTT Player.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Ugis Jekabsons teica:

X88 PRO Android 9.0

Nepieciešams ir ar Android TV, nevis vienkārši Android 9.

Pameklē krievu forumos, vai tavam verķim vispār ir tāda android Tv versija ir pieejama.

 

Link to comment
Share on other sites

Helio aplikācijai, vismaz kādreiz, nepatika rūtotās (root) ierīces, vajadzēja rūtu ņemt nost, vai slēpt ierīces rūtošanas faktu (hide root) . Zinot, ka Ķīnieši ļoti mīl vvz kā rūtot savus  ierīču ROM-us , un, ja  ierīce ir mazizplatīta vai uz mazizplatīta SoC bez 4pda vai FreakTab topika, tad tā rūta noņemšanas var izvērsties par riktīgu rektālu piedzīvojumu kastītei un kastītes īpašniekam ar veiksmīgu kastītes nobeigšanu kā pasākuma kulmināciju.

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons

Paldies visiem! Vienkārši uzliku veco versiju Shortcut 2.12.x, - viss strādā pa pirmo zorti. Tagad ir 2.13, kas, acīmredzot, ierobežo ierīces, uz kurām darbināt lietotni!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pagājušajā nedēļā nopirku Mi Box S. Nespēju pierunāt to kastīti darboties raiti.

Pirmkārt, pēc ieslēgšanas tā vienmēr rāda melnu ekrānu.

Otrkart, pēc  2-3 min parādās "home" izvēlne, bet jebkura darbība ar pulti ir ar ļoooooti lielu aizturi: 10-15 s. To pavad ekrāna raustīšanās, dažreiz puse ekrāna parādās kā sniedziņš, otra puse melna.

 

Pults komandas sāk reaģēt raiti tikai pēc restarta. 

 

Gan Shortcut, gan Netflix attēls raustās, nav plūdens.

 

Nezinu kā Jūs sadzīvojat ar to kastīti, bet es par to nevaru pateikt nevienu labu vārdu. 

Labots - badzo
Drukas kļūdas
Link to comment
Share on other sites

Ja, jā sadzīvojam. :sarkasms:

Tev pašam nenāk prātā, ja Tev gadījies brāķis ?

 

Jā, ir reizēm bremze pēc pamošanās.

Bet ne jau tā kā tu te apraksti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2019.10.13. , 14:54, Ugis Jekabsons teica:

Paldies visiem! Vienkārši uzliku veco versiju Shortcut 2.12.x, - viss strādā pa pirmo zorti. Tagad ir 2.13, kas, acīmredzot, ierobežo ierīces, uz kurām darbināt lietotni!

Sveiks lai dzīvo!

Nepateiktu kur dabūt vecās versijas Shortcut 2.12.x, apk?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 43 minūtēm , badzo teica:

raustās

nez, kas tev tur pa TV, bet mēdz būt gļuki ar HDMI versijām

Link to comment
Share on other sites

No 4pda lasītā- Mibox S bremzēšana pēc pamošanās bija saistīta ar CEC, ārstēja ar tā ieslēgšanu vai izslēgšanu. Pēc pēdējā atjauninājuma kaut kad gada pirmajā pusē , sūdzības par šo nav lasītas. Tad nu vajag pārbaudīt un uzlikt atjauninājmu un ja tāda nav, tad pamainīt CEC iestatījumus.

Vecos šortkatus var atrast apkure apkpure .com .

Labots - Jainit
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau, puiši! Kādu mēdiju pleijera softu jūs lietojat uz tām kastītēm lai skatītos filmas? Visus H265-tos un tā tālāk?

 

Man ir kaut kāds MXpleijeris no Neona, bet viņš 1 X pa 10 filmām tāpat nogļuko - filmas vidū aizveras vai nelasa jau pašā sākumā. Nākas turēt virsū VLC un arī kašteles kaut kādu iedzimto pleijeri -tad viens no 3 to filmu galu galā parāda.

 

Šausmīgi besī ārā. Man citā istabā stāv ~~~14 gadus vecs AC Ryan. Kaut kāds viņu pašu os, kas lasa pa taisno no tīkla diska. Viņam ir tikai 2 stāvokļi - vai nu nelasa vispār (neatpazīst kodeku, bet tas ir ļoooti reti), vai lasa 100% un pilnīgi bez gļukiem. Pēdējo reizi filma nokārās laikam pirms 1/2 gada, un tad ar laikam saistībā ar datortīklu vai elektrību.

 

Uz Androīda es tādu stabilitāti panākt nekādi nevaru. Ir kaut kādas atzītas superstabilas pleijeru (softa) versijas?

Link to comment
Share on other sites

man gan nav kaste, bet es izmantoju KODI.. kā dlna atskaņotāju..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...