Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

pirms 6 stundām , Bondos teica:

Ne visiem tik lieliski uz Mi Box S iet Shortcut, man tas arī ir sajūgts 5Ghz WiFi un Shortcut Frīzo tieši pārslēdzot Kanālus vai Izvēles sadaļas, skatīšanās laikā viss Ok. Varbūt Shortcut patīk  tikai LTC internets....

Tā ir, bilde uz Mi Box S uz ļoti īsu mirkli iesalst, biju skatījies ne pārāk uzmanīgi. Ar WIFI problēmai nevajadzētu būt, jo 93mbit/s lejuplāde. Internets LTC caur MikroTik hAP ac2. Uz LG webOS 3.5 gan nekādu aizķeršanos nemana.

Link to comment
Share on other sites

Bokši caur wifi mēdz iefrīzot, hvz kāpēc. Man viens boxis ir pie rūtera drāts, otram pieliku kaut kādu AP Client modē, tb ķer no rūtera WIfi un pa drāti padod boxim. Ja uzliek AndrīšaWIFI Network analyzer, tad var redzēt, ka laiku pa laikam nets noraustās, tāpēc tāds risinājums. Signāli ir stipri, bet gļuks ir. IPTV kārās. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Esmu šito arī novērojis. Es tik tajā līdz šim vainoju lēto Ķīnas sborku. Man ir Tanix T3, joka pēc nopirku pa lēto, laikam nevajadzēja - mācība, ka nedrīkst lētus mēslus pirkt.  Būs jāiemēģina tas Network Analyzer. @Racer, kas Tev tas par devaisu, kuram raustās? Tipa kāds modelis? Dārgā vai lētā gala?

 

Vai uz Win ir kaut kādas progammas, kas varētu smuki monitorēt WiFi signāla konsistenci?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Priekš Shortcut nu jau kādus 2 mēnešus izmantoju x96mini Tv Box 2GB/16GB (ar s905w Amlogic SoC), cena aptuveni 30 eiro iekš Aliexpress.

Kā izrādās, kastei ir ar Android OS, protams, tika pirkts tikai priekš AMB kanāliem, tāpēc nācās meklēt risinājumu (jā, jā, vajadzēja vispirms papētīt). Biju jau noskatījis pirms tam Xiaomi, bet man nesaprotamu iemeslu dēļ viņi nav ielikuši kaut 100BASE-T Fast Ethernet portu, tāpēc šis variants automātiski atkrita.

Kā izrādījās, risinājums ir pavisam viegls, tika uzlikts atvXperience.

No stabilitātes viedokļa - šad un tad kaste izdomā apstāties (aļa BSOD/Kernel panic, tikai bez nekādiem error paziņojumiem, ekrāns vienkārši iefrīzo, uz pults vairs neviena poga nereaģē, esmu testa nolūkos pat 30 minūtes gaidījis, bez rezultāta), aptuveni reizi trīs, četrās dienās. Bet visādi citādi esmu apmierināts, tā kā televizors ir FHD un Shortcut saturs ir vēl bēdīgāks, tad kaste ir pilnīgi atbilstoša.

 

Link to comment
Share on other sites

Ar MiBox un tele2 4g Shortcutam ir problēmas. Caur vadu ir labāk, bet ar wifi gandrīz nav lietojams. Paskatīties bez uzkāršanās var tikai uz LQ jeb zemāko kvalitāti. Gan tiešraides, gan no arhīva karas un pārlādējas. Varbūt dienas vidū būtu labāk, bet pārsvarā sanāk shortcutu lietot darba dienu vakaros.

 

Tai pat laikā Netflix 1080p bez problēmām darbojas. Gan an wifi, gan vadu. 

 

Karoč labāk ņemt Lattelecom kasti un skatīties tādā veidā, ja gribi LV kanālus. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 43 minūtēm , Trix teica:

labāk ņemt Lattelecom kasti un skatīties tādā veidā, ja gribi LV kanālus. 

 

Link to comment
Share on other sites

120 eiro maksāt par android kasti :D

 

ir arī lētākas alternatīvas... man gan shortcut lieliski griežas uz android tv ar 1,5GB RAM un 8GB ROM, kas internetu saņem wifi..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , VebKamera teica:

@Racer, kas Tev tas par devaisu, kuram raustās? Tipa kāds modelis? Dārgā vai lētā gala? 

M8s+ un Beelink R68II. Beelinks ir stabils - caur drāti vispār neķerās, caur wifi 5Ghz reti, 2Ghz biežāk.

M8s+ caur wifi dikti bieži buferējas dajebkāds video. Caur drāti retu reizi nobrūk tā, ka jāpārstartē - reizi mēnesī vai retāk, hvz, bērns lieto. :)

 

pirms 2 stundām , VebKamera teica:

Vai uz Win ir kaut kādas progammas, kas varētu smuki monitorēt WiFi signāla konsistenci?

Jā, ir, arī bezmaksas. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Trix teica:

labāk ņemt Lattelecom kasti un skatīties tādā veidā, ja gribi LV kanālus. 

Noteikti nē. Tāpat karās arī tas Shortcut box. Divus patestēju un abus atdevu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ridao teica:

Noteikti nē. Tāpat karās arī tas Shortcut box. Divus patestēju un abus atdevu atpakaļ.

 

ar "lattelecom kasti" biju domājis interaktīvu tv/ helio. whatever to visu tagad sauc.  cik esmu lietojis tad uzkāršanās problēmas tādām nav redzētas. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

atšķirībā no shortcut, helio itv ne visur ir pieejama turklāt der TIKAI LTC/TET nets.. :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 4 stundām , Racer teica:

Jā, ir, arī bezmaksas

 

Nutak neturi sveci zem pūra!

Link to comment
Share on other sites

Ui, tad jāskatās, es uz laptopa paeksperimentēju dažādas un biju uzlicis pirms pāris gadi kaut kādu sakarīgu, bet neatceros nosaukumu, pameklēšu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Trix teica:

 

ar "lattelecom kasti" biju domājis interaktīvu tv/ helio. whatever to visu tagad sauc.  cik esmu lietojis tad uzkāršanās problēmas tādām nav redzētas

Kā tad, karās, un kā vēl...

Link to comment
Share on other sites

Šodien vēl patestēju Shortcut uz webOS 3.5 caur wifi 5ghz-ap 40mbit/s strādā bez iesalšanas, tikpat kā Helio caur Arris Vip 1113 un LTC ethernet kabeli. Ar Mi Box S bija dīvaini-LTV 7 un 1 gāja bez iesalumiem, bet Best4sp. un NBA TV paretam uztaisa stopkadru.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet izdevās atrisināt Shortcut kanālu iesalšanas momentus pievienojot gembird usb 3.0 ethernet adapteri, un palaižot internetu caur kabeli uz Mi Box S, gan pie reizes aizņemot šīs ierīces vienīgo usb pieslēgvietu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , skandis teica:

Ar Mi Box S bija dīvaini-LTV 7 un 1 gāja bez iesalumiem, bet Best4sp. un NBA TV paretam uztaisa stopkadru.

Uz Mi Box S LTV1 un 7 bez iesalumiem tāpēc ka tie neiet HD, vismaz uz sava Mi Box S iesalšaņu esmu novērojis tikai skatoties Shortcut HD kanālus un reizēm arī uzkarās ar bezgalīgo ielādi pārslēdzot izvēles sadaļas.Cik app esmu testējis uz Mi Box S, neviena app tā nefrīzo kā Shortcut.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Bondos teica:

Uz Mi Box S LTV1 un 7 bez iesalumiem tāpēc ka tie neiet HD, vismaz uz sava Mi Box S iesalšaņu esmu novērojis tikai skatoties Shortcut HD kanālus un reizēm arī uzkarās ar bezgalīgo ielādi pārslēdzot izvēles sadaļas.Cik app esmu testējis uz Mi Box S, neviena app tā nefrīzo kā Shortcut.

 

Vakarā skatījos NBA TV uz Shortcut kādas 20.min, bet frīzošanu nesagaidīju pie 5ghz wifi ar lejuplādi 93mbit/s. Pārus vakarus atpakaļ pie šādiem pašiem parametriem tas notika, kas droši liecina par Shortcut nestabilitāti. Kopumā gan jāsaka, ka Shortcut(58k.kopā ar kamīna TV un diviem best4sport atkārtojumu kanāliem) lamāt neceļas roka, jo tādu kanālu klāstu arī sporta par 6eur/m nepiedāvā neviens. Arī Helio TV pamatpaka par 6eur/m(+LTC internets) piedāvā mazāku(45k.) skaitu. Piemēram, lai pie Helio TV pievienotu Tvplay sports, tas maksā 5,51eur/m(2.kanāli)

Link to comment
Share on other sites

2019.01.29. , 21:45, skandis teica:

gan pie reizes aizņemot šīs ierīces vienīgo usb pieslēgvietu.

USB HUB? Man tā pie Beelink GT1 ir pieslēgta klaviatūra un ārējais HDD - strādā, bēdu nezinādams.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , skandis teica:

skatījos NBA TV uz Shortcut kādas 20.min, bet frīzošanu nesagaidīju pie 5ghz wifi ar lejuplādi 93mbit/s.

Tev ir LTC internets,man T2 un pamērot tajā brīdi kad frīzo interneta ātrumu tas ir 62Mbps,bet Shortcut vienalga izrāda savas kaprīzes.Nēesmu mēģinājis kā Shortcut uzvestos iebarojot Mi Box S drāts netu,jo rūterim nav Ethernet porta.

Link to comment
Share on other sites

internetam taču nav nekādas nozīmes... :D ltc vai kāds cits.. nē nu.. ja vienīgi t2 kaut ko savā galā čakarē.. un latency liels..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , CAP teica:

internetam taču nav nekādas nozīmes... :D ltc vai kāds cits.. nē nu.. ja vienīgi t2 kaut ko savā galā čakarē.. un latency liels

Nezinu vai T2 ko čakarē, Youtube 4K iet bez problems,tapatās citas filmu aplikācijas bez frīziem.

Sāk izskatīties, ka kaut kas tajā Shortcut īsti nav noslīpēts līdz galam...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

ja vienīgi t2

Uz t2 gāja gan šortiks, gan helio (šis gan mēdza frīzot, bet to tas dara arī ltc tīklā) un arī edem. Tas telekoms muģās, uz kkā darbojās uz kkā ne visai, piem.  tas pats helio man uz nokia 6.1 (oreo un pie) frīzo, bet uz blaster2 (lollipop) iet rūkdams.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

2019.01.31. , 19:34, CAP teica:

internetam taču nav nekādas nozīmes... :D ltc vai kāds cits.. nē nu.. ja vienīgi t2 kaut ko savā galā čakarē.. un latency liels..

Internetam ir milziga nozīme, it sevišķi pierīgā, jo vakaros Mārupē man LMT internets 4-5mbit/s, kamēr LTC standarta 100mbit/s, un nav bez LTC citas sakarīgas alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

2019.01.31. , 17:40, Bondos teica:

Tev ir LTC internets,man T2 un pamērot tajā brīdi kad frīzo interneta ātrumu tas ir 62Mbps,bet Shortcut vienalga izrāda savas kaprīzes.Nēesmu mēģinājis kā Shortcut uzvestos iebarojot Mi Box S drāts netu,jo rūterim nav Ethernet porta.

Ar ethernet adapteri Mi Box S strādā ļoti labi, esmu testējis ar NIC-U3-02. Vispār ņemot vērā cena/ kvalitāte Mi bokšiem S un 3 līdzīgu nav ātrdarbībā, kvalitātē(laba pieejamība Latvijas tirgū, garantija, program.atjaunošana, daudz lietotāju info) līdzīgu, esmu stipri apmierināts, jo ir bijusi pieredze ar Prestigio bokšiem PAB4211 un PAB441, tie nu bija izcili mēsli, nemitīgi uzkārās utt. Mi Box 3 vai S noteikti varu ieteikt, to apliecina arī mūsu lielā kaimiņa daudzo apskatnieku radītie apskati. Var jau iet uz lielākiem jaudas parametriem, bet vai tas atrisinās Shortcut problēmas, baidos , ka ne. Starp citu izdevās uztaisīt testu ar AIDA 64 LMT kastītei, tai ir 1GB RAM, it kā ražotājs Technicolor, CPU 4xARM Cortex-A53-1200Mhz, Android TV 7. Dīvaini, bet LMT TV iet labi pat pie zemiem(3-4mbit/s wifi) LMT interneta ātrumiem, vienīgi,ka tur nav ko skatīties, bet tāpat kā citiem bokšiem var uzmest no ārpuse labas lietas.

Link to comment
Share on other sites

2019.01.31. , 21:38, romajo teica:

Uz t2 gāja gan šortiks, gan helio (šis gan mēdza frīzot, bet to tas dara arī ltc tīklā) un arī edem. 

Gribēju pajautāt, vai tad Edem TV Latvijā iet? Un, ja iet, vai tur ir Match TV sporta kanāli? Nedaudz par citu tēmu, vai kaut kur nav uzradušie viaplay sport kanāli zem bargās viaplay cenas?


2019.01.31. , 00:21, itanium teica:

USB HUB? Man tā pie Beelink GT1 ir pieslēgta klaviatūra un ārējais HDD - strādā, bēdu nezinādams.

Vai šis jaudīgais verķis spēj nodrošināt Shortcut caur wifi bez frīziem?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 14 minūtēm , skandis teica:

vai tad Edem TV Latvijā iet?

neiet

Pirms 15 minūtēm , skandis teica:

vai tur ir Match TV sporta kanāli?

ir

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jainit teica:

@skandis, forumā jau ir par edem.tv tēma.

Paldies!


Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome 2019.gada 31. janvārī ir pieņēmusi lēmumu uz 3 (trīs) mēnešiem aizliegt Latvijas teritorijā retranslēt

un izplatīt TV kanālu Rossija RTR- tas gan nu beidzot ir traģiski.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , skandis teica:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome 2019.gada 31. janvārī ir pieņēmusi lēmumu uz 3 (trīs) mēnešiem aizliegt Latvijas teritorijā retranslēt

 

un izplatīt TV kanālu Rossija RTR- tas gan nu beidzot ir traģiski.

Kam traģiski, kam sen bij laiks to s*du utilizēt! 

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2019.02.2. , 20:03, skandis teica:

Dīvaini, bet LMT TV iet labi pat pie zemiem(3-4mbit/s wifi) LMT interneta ātrumiem

LMT TV kastītei pieticīgi tie parametri, bet strādā labi pat pie zemiem ātrumiem un turklāt caur WiFi,  LTC Shortcut uzvedās kā kaprīza princese  pat pie 65.Mbps. Vienīgais pozitīvais LTC Shortcut to piedāvā plašākā saturā un ne tikai savā tīklā kā tas ir LMT.

 

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš

Mani pieslēgumi un pieredze:

Tele2 4G ar ārējo antenu (arī sliktos apstākļos un vakaros ir normāls internets, kurš nenokrīt zem 20 mbs).

Mi Box (MDZ-16-AB, vecais modelis), pieslēgts pie MikroTik  5GHz (AC). Rūteris blakus istabā.

Mi Box S (MDZ-22-AB, jaunais modelis), pieslēgts pie ļoti veca Cisco  2GHz (n). Rūteris blakus. 

Abi bokši vienā mājā (tajā pašā 4g internetā).  Dzelži abiem bokšiem ir teju identiski (izņemot Bluetooth versija jaunajam ir jaunāka), bet būtiska atšķirība tomēr ir pašā Android TV versijā. Vecajam 8.0 bet jaunajam 8.1 un kā jau jaunajam nākas, ķīnietis kopā ar Google ir novērsis (vai vismaz mēģinājis) novērst kaudzi problēmu kas "vecajam" bija un ir. 

 

LTC Shortcut ir "kaprīza lieta". 4G internets nav labākais uz upload un latency, pat ar ārējo antenu. Līdz ar to kanālu pārslēgšana  nav tā ātrākā un bieži jāatkārto darbība, tas ir, uzej uz kanālu, gaidi gaidi, nesagaidi, jāspiež atkal uz kanālu. It īpaši ja esi izslēdzis kasti neizejot no aplikācijas. Nākošo reizi ejot, tas mēģina kaut ko tur komunicēt turpu šurpu ar iepriekšējām "atslēgām" vai sazn ko.  Bet kad aiziet, tad iet labi +/-, bet:

"Vecajam" Mi Box ir niķi tieši ar Shortcut:

   - Tiešām  Shortcut aizķeras (skāņa iet, bilde stāv) uz mirkli (pāris sekundes). 

   -  deinterlace problēma - ja ieskatās, bilde nedaudz raustas, īpaši to var pamanīt ziņām, slīdošie burti neslīd, bet raustīdamies pārvietojas.

"Jaunajam" - pagaidām neesmu novērojis iesprūšanu.   Deinterlace problēma liekas ir nedaudz "pieskrūvēta", vismaz to vairs nevar tik uzkrītoši pamanīt. Šī problēma ir saistīta AMLogic + Ķīnietis+ Google un pašās beigās pats Lattelekom (labi, pēdējiem jāinvestē nopietna kaudze, jo cik tad var uz "veciem lauriem" dzīvot). 

 

Lai vai kā, 10 EUR dārgāks,  Mi Box S (MDZ-22-AB) ir tas uz ko jāskatās. 

 

bet runājot globāli:

* tas ka ķīnietis raksta uz savas kastes, ka tā ir Android TV, nebūt nenozīmē ka tā tiešām ir Android TV. Tas visticamāk ir Androids kas ir vizuāli pielāgots. Tā ir fundamentāla atšķirība, īpaši licenzēšanā.  Lai skatītos LTC Shortcutā visus kanālus bez LTK tīkla, tai skaitā TV3 utt, ir jābūt licenzētam  Android TV, nevis kaut kam citam. 

* visā visām pati Google ir licenzējusi tikai :

Nexus Player
Nvidia Shield
Razer Forge TV
Xiaomi MiBox
Now E

+ dažus TV ražotājus.. 

 

Arī šī paša sakarā, Lattelekom ir teju pienākums turēt savā laboratorijā MiBox un testēt savu Shortcut. Un viņiem tas tur ir un viņi testē uz tā. 

Tā kā iespējams ka Shortcut nekur labāk kā uz MiBox nestrādā. 

 

Par telefoniem un Android kā tādiem, ir cits stāsts. Nemaz nerunājot par iOS (kur liekas kas tas un citi labumi strādā vislabāk), bet tas ir cits stāsts par citu budžetu.

 

Ja baigi vajag DVB-T iespraust, tad kārtīgi iesvīstot var iespraust MiBoxī DVB-T USB puķi, bet kam to vajag.... 

 

Mārtiņš

 

 

Labots - Mārtiņš Galiņš
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mārtiņš Galiņš teica:

deinterlace problēma

Shortcutā jau viss ir deinterlacēts. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš

Starp citu, Android TV nāk ar tādu "Live Chanel" (daļa no Android TV), un MiBox S kā reiz pat pultij ir sava poga tam. Tas ir tieši pielāgots "omītēm", kam patīk vienkārši klikšķināt pa kanāliem, nevis tur lēkāt starp "jaunumiem" un rullēt pa menu.  Shortcut  ir atbalstīts iekš Live Chanel, tiesa, tas "neiebaro" HD, bet gan QHD. LTK problēma, savukārt tie saka - Google problēma, jo maina API teju pa nedēļām.  Live Chanel ar TVirl app var iebarot teju jebkuru IPTV, līdz ar to omītei būs vecais labais TV interface. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš
Pirms 11 minūtēm , Racer teica:

Shortcutā jau viss ir deinterlacēts. ;) 

Nu ja, tur jau ir tā problēma, vai nu AMLogic + Ķīnietis+ Google atrisina problēmu (un liekas ka tie strādā pie tā), vai LTK investē naudu modernākā tehnoloģijā. 

Shortcut  jau nav vienīgie kam šī problēma..... 

Labots - Mārtiņš Galiņš
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...