Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

Pirms 21 minūtēm , kurtka teica:

Gigabyte BRIX

Jā, īstenībā turpat vien nonākam - šim var gan M.2 disku iespraust (skatījos, ka cena tiem diskiem nav īpaši dārgāka kā parastajiem SSD) gan arī BT/Wi-fi modulis jau ir iekšā

Link to comment
Share on other sites

mini itx kastē tak vieta ssd atrodas, šitām nīkulīgajā bottlenck gan jau ir kur citur ne datu ātrumā.

Tādas htpc kastes velk vairāk kā 2 -3 gadi. Man šķiet iepriekšējā vilka 7 vai 8  gadus un nekādu problēmu ar Full hd nebija pat ar 2 kodolu athlon proci. vienkārši nodega TV un  kompis - bija iemesls vākt jaunu kasti priekš 4K. Bet tā ne reizes nebija gadījies video ko tā kaste nevarētu atskaņot. salīdzinoši uz izjūtām AMD 200GE ir ātrāks ( neskatoties uz 2 kodoliem) un vidokarte arī biku labāka iebūvētā "procī". uz tās sistēmas man gan update uzliuekas ātrāk, gan softi ātrāk instalējas.  mini tx AM4 + procis 35W kādos 110 var ierakstīties...pie vienādām izmaksām būs jaudīgāk par seleriju kaut ar 4 kodoliem imho. te nu pašam jādomā kas kuram  labāks...mazāka kastīte un mazāka jauda vai otrādi. (piemetu CPU -Z benchu - j5005 vs AMD 200GE - AMD single core + 50% un multi core + 20% )

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tad ko labāk - Gigabyte BRIX vai tomēr mini ITX?

Link to comment
Share on other sites

jā šitie izskatās labi cpu...jautājums kad parādīsies...

Link to comment
Share on other sites

Ko var fapot uz to NVME?! Media Mini pc paņem 256 gb m.2 ssd un ietaupīto naudu iegulda maksimālā apjoma 2.5" HDD iegādei. Nebūs ne kāda "pudeles" kakla. Par augstāk minēto ātrdarbību  "4k ierakstīšanas" gadījumā vispār nesapratu.. kas no kurienes uz kurieni ir jāieraksta?

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ivo teica:

Tad ko labāk - Gigabyte BRIX vai tomēr mini ITX?

Nu, tās man liekas tomēr 2 dažādas pasaules. Pašam jāsaprot, kam tad tas verķis vajadzīgs. Padalīšos, kādi apsvērumi mani vadīja, kad izvēlējos BRIXu. Gribēju upgreidot veco labo, bet morāli jau senu WD HDTV Live. Ķīniešu androīd kaste pa 35€ ar "astoņiem kodoliem, 4K un citu superpuper speceni" bija totāls uzmetiens, kas to būtu domājis. Džeks nopirka kaut kādu xiaomi mi vai taml cenā ap 100€ - arī gļučī, raustās. Pētīju, domāju. Ok, 150€ tas ir max par media plejieri. Tāpēc, ka par 200€ jau var nopirkt desktop PC. Tātad 1) cena, 2) pielietojums, 3) izmērs.

Jā, mini itx ir ar labāku speceni un upgrade iespēju, utt. Bet izmērs, cena un tas tiešām tiešām ir vajadzīgs? Jo pēkšņi izrādās, ka tev pie teļuka pieslēgts varenāks pc kā darba portatīvais, un tad ir tāds "hmmm..." efekts.

Brixā arī ir SATA pieslēgums un es tur iespraudu lieku 2,5"HDD. Multimēdijai lieki pārsimts gigabaiti nekad nav par daudz ;)

Es arī neizpratu komentāru par "4k ieraksta iespēju"...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kurtka teica:

Multimēdijai lieki pārsimts gigabaiti nekad nav par daudz ;)

Man ir NAS serveris, attiecīgi nevajag man tos papildus gigabaitus pleijerī

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kurtka teica:

Es arī neizpratu komentāru par "4k ieraksta iespēju"...

Ja nu sagribas time shift iespēju priekš IPTV un "provaideris" nenodrošina arhīvu.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Priekš kam mūsdienās pirkt otru datoru kā multimedija serveri ?
Ja ir liela sava video, audio, foto bibliotēka, tad jā.
Bet ja ir vajadzība tikai onlainā skatīties Videostrīmus, IPTV, torentus un tml., tad TV Box uz Androida ir labākā izvēle.
Man šī diskusija atgādina vecos laikus, kad vēl masveidā neražoja rūterus. Tad tos veidoja uz datora bāzes ar vairākām tīkla kartēm. Tehnoloģijas attīstās.
Jā pirmie TV Boxi un arī tagad paši lētākie ķīniešu ir gļugaini. Es pirmo reizi saskāros ar TV Boxu, kad paņēmu LMT viedtelevīziju ar viņu bunduli Skipper. Nemaz tik gļukains nebija, bet programatūra gan paveca Android 6 - nevar Netflix un vēl kaut ko palaist.
•    Ja negribās čakarēties ar lētā gala TV BOXa kā piemēram TOX1 pārprogramēšanu, tad var ņemt ko dārgāku - NVIDIA SHIELD TV.  Tie multimedija datori tak arī prasa lielu darbu ar programatūras sakonfigurēšanu.
•    Priekš Android TV Boxiem ir vesela čupa ar gatavām puslegālām programmām, kas ļauj pa tiešu skatīties TV kanālus un filmas (WINK, KinogoM, …). Par Linux nezinu, bet Windows datoram zinu tikai vienu projektu “Simple TV player by Maxwell”
•    Ar IPTV playlistēm ir vienāds čakars. Protams var nopirkt EDEM TV pa 1$/mēnesī, vai ko tamlīdzīgu. Bet te es starpību neredzu starp datoru un TV BOXu.
•    Youtube  bez reklāmām “SmartTube Next” ir priekš Android TV BOX. Vai ir kas līdzīgs datoram?
•    Torrent filmas uz Android TV BOXa var skatīties onlainā bez iepriekšējas lejuplādes. Iespējams, ka uz datora arī to var, bet es nezinu vienkāršu variantu.
•    Protams, ka uz datora var uzlikt Android emulatoru un palaist šīs programmas. Ir pat projekts Android TV x86: https://sites.google.com/view/atv-x86/ , bet tas vēl ir bērna autiņos.

 

Labots - aigarsa
Link to comment
Share on other sites

jā jā - teorija laba lieta , bet praksē tas viss uz tiem bokšiem strādā tik "raiti" = tāpat kā smart tv 😁

Tak tepat  gan Ivo gan citi raksta ka tie bokši  gļuko nesakoties uz savām  8 Korēm.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 2 minūtēm , aigarsa teica:

Windows datoram zinu tikai vienu projektu “Simple TV player by Maxwell”

"Ott palyer by Alex"  for Win - interfeiss specifisks, Kodi ar SimpleIPTV plug-in.

 

Pirms 4 minūtēm , aigarsa teica:

 Youtube  bez reklāmām

uBlock origin.

Pirms 4 minūtēm , aigarsa teica:

bet es nezinu vienkārš variantu.

https://www.raymond.cc/blog/2-apps-to-simultaneously-download-and-play-videos-from-rapidshare-links/

 

Par pārējo pilnībā piekrītu, nu bet ja grib cilvēks vākt Media MiniPC, tad lai vāc. Būtu gan labāk jaunu tēmu izveidojis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Jainit teica:

Labi. Un kam tev 1000+MB/s ātrumi? Tev provaiders tādu kvalitāti nodrošina?

 

Taisnība, mea culpa - nez kāpēc padomāju, ka nekompresētu 4K jāraksta 😀

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , aigarsa teica:

Man šī diskusija atgādina vecos laikus, kad vēl masveidā neražoja rūterus. Tad tos veidoja uz datora bāzes ar vairākām tīkla kartēm. Tehnoloģijas attīstās.

Nu, BRIX mauprāt ir drusku cita opera. Manā gadījumā izvēli noteica mazais formfaktors un pieņemamā cena, ko es par tādu biju vēl gatavs maksāt. Pēc tam, augot specenei, cena par kompīti sanāk tāda, ka vienkāršāk upurēt pretenzijas uz izmēriem un salikt jēdzīgu kompīti kaut vai uz šodienas hītu amd ryzen, un neniekoties ar kaut kādiem tur mini itx, kur arī sadārdzinājums ir uz pašu izmēru, kas it kā, jā ir kaut kas pa vidu, bet vairs nav tālu no micro atx, kas gandrīz tas pats atx jau ir... Bet tas ir crazy, ka viņi šitajā kastītē spēj ietūcīt ne tikai celeronu, bet arī i7, tagad arī ryzenus, protams. Spēj tik maksāt.

brix_122.jpg

brix_22.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , YL2GVC teica:

 

 Vari biku smalkāk aprakstīt par to Helio 😉 Paldies par ideju, varētu pats paburties, bet ja esi tam izgājis jau cauri 😉

Nebūs vairs šobrīd laika, tāpēc par Helio iTV labāk palasīt attiecīgajā tēmā .Šajā lpp ir labi aprakstīta problēma ar root tiesībām un Google nesertificētām "kastītēm" priekš Helio iTV. Domāju ka lētos "ķīniešos" zem 50 eiropas naudām tomēr šamējais nestrādās nevienā. Mecoolā K5 pamēģināšu, kad atnāks, pirms rootošanas un ja strādās, tad pēc. Mani Helio iTV neienteresē, tāpēc stipri neiespringstu! Pagaidām X96 Max+ manām vajadzībām ir super. Redzēs kā būs pēc laika...

p.s. No Helio tēmas saraksts ar sertificētajām kastītēm, un biedrs raivkreic ir labi aprakstījis problēmas būtību.

Labots - coco
Link to comment
Share on other sites

Tad jau paeksperimentēt ar kādu Snapdragon bāzētu SBC. Īpaši lētāk par tiem j5005 Inteļiem nebūs, bet toties būs daudz jaudīgāki un mazāk patērēs, ja nu kādu tas uztrauc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā iepriekš interesējos par mi box s kašteli.., iegādājos pirms pāris dienām

Tā kā Ali cena praktiski tas pats kas šeit veikalā nopirkt, pirku veikalā, tiesa gan kādu nedēļu gaidīju

Go3 griežas labi un pagaidām vel bremzēšana nav bijusi, kaste praktiski griežas no paša rīta līdz pusnaktij

 

Mi box palaidu caur resi uz TV, tāpat kā ir pieslēgts baltkom kaste, no kuras būs jāatsakās, izslēdzot tv mi boksis arī izslēdzas, tas pozitīvi

Negatīvais, neesmu vel atkodis, ieslēdzot TV un mi boksi, resis neieslēdzas, bet bilde uz tv tāpat parādās un skaņa nāk no tv, tad sanāk liekā darbība iealēgt resi (ārā slēdzas tā kā vajag)

 

Balss vadība pārsteidzoši labi strādā cik pamēģināju, bet pagaidām izskatās viņa kā mekkētāju izmanto yūtubi. Starp aplikācijām nemeklē

Piespraudu lodžiteka klavieri ar tačpadu, tā arī darbojas labi

Pults strādā labi, patīk, ka nav "jātēmē" :D

 

Pie Go3 navigācijas gan jāpierod, jo jrasi atšķiras ar Go3, bet nekas traks.

Nekas vairāk ar viņu nav paredzēts darīt

Īsumā par maniem iespaidiem tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , kicker teica:

ieslēdzot TV un mi boksi, resis neieslēdzas,

HDMI CEC ir tāda piņķerīga lieta. Ja resī esi visu saslēdzis un tāpat neiet, tad neko. Tev vismaz TV slēdz iekšā. :)

Pirms 21 minūtēm , kicker teica:

Balss vadība .... Starp aplikācijām nemeklē

Meklē. Vismaz ATV 8. Nosaucu filmu, atrod gan YT, gan Netfliks, Plex, gan citās uzinstalētajās kreisajās aplikācijās (NUM, VideoBox HD). Meklēšanu konkrētajās aplikācijās var atslēgt/ieslēgt ATV iestatījumos, sadaļā "Search"/"Meklēšana" .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jainit teica:

HDMI CEC ir tāda piņķerīga lieta. Ja resī esi visu saslēdzis un tāpat neiet, tad neko. Tev vismaz TV slēdz iekšā. :)

Ar baltkoma kasti bija ok, tik cik resī manuāli jāuzgriež uz hdmi caurumu kurā iesprausta kaštele , pačekošu vel, kas viņam nepatīk. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pēdējo dienu ķibele

Tātad Baltcom tika aizstāts ar Balticom, rūteris tp link archer c6, pieslēgums līdz gigabitam

Go3 uz mi bokša sākumā griezās ļoti labi, bet nesen parādījās problēma, ka ik pa laikam uzlec tv ekrānā vājš interneta savienojums un "griežas" loading..

Video kvalitāte ir uzlikta uz auto

 

Rūteris stāv burtiski blakus kaštelei, nezinu vai tas ko maina..

Caur wifi ar telefonu, datoru speedtestā samērot internetu, ātrums ir pietiekams

Varbūt vel kādam tā ir bijis un ir ierasta lieta tai kastei?

Link to comment
Share on other sites

Daži prātuļojumi prioritāšu dilšanas kārtībā, ja nu kas no tā visa palīdz:

1) Daļa no TP Linkiem un citiem lētučiem ik pārnedēļas ir jāpārstartē, par šo konkrēto nemāku spriest. Par sliktu restarts nenāks anyway.

2) Uztaisi tālrunī hotspotu, pieslēdzies un pamēģini caur to - ja nu Mi boxā kaut kas gļučī.

3) Firmwari gan jau var noupdatēt gan TP-Linkam, gan Mi boxam - par ļaunu nenāks.

4) Mēdz gadīties, ka pārāk tuvu novietotas WiFi iekārtas neiet tik labi, kā gribētos - pamēģini panest tālāk.

 

Vads paliek vads ... sevišķi, ja apkārt ir daudz WiFi entuziasti.

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds varbūt var pakomentēt GO3 kasti? Viņas ir piesietas klientam? Kā ar play store un aplikācijām? 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc par tādu naudu ņemt to kasti ? Bitē raksta, ka cena 82.80 Eiro vai 3.45Eiro mēnesī(24 mēneši).

Specene nav, bet nojaušu, ka nekas labs tur nav.

Nopērc normālu Androīda kasti.

 

GO3 kasti neesmu sastapis.

LMT gadījumā mierīgi uzliku gan Kodi, gan Shortcut.

 

Link to comment
Share on other sites

no malas vērojot es teiktu ka tas low network ir go3 problēma ne tava,

kā apliecinajums ir tas ka viņi dažiem (sporta) kanāliem max bitrate ir samazinajuši no 5mbit uz 3mbit.

man uz LTC DSL mēdz būt identiski, rāda low network bet speedtest uzrāda brīvus 25mbit manā neta vadā...

zvani, izsaki pretenzijas, prasi kompensāciju, varbūt ko dabūsi no viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Ko sakiet par jauno Google Chrome cast, kas tagad vairāk izskatās pēc kārtīga android box? Saprotu, ka laikam price/performance variants ir xiaomi mi box?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Joiman teica:

no malas vērojot es teiktu ka tas low network ir go3 problēma ne tava,

kā apliecinajums ir tas ka viņi dažiem (sporta) kanāliem max bitrate ir samazinajuši no 5mbit uz 3mbit.

man uz LTC DSL mēdz būt identiski, rāda low network bet speedtest uzrāda brīvus 25mbit manā neta vadā...

zvani, izsaki pretenzijas, prasi kompensāciju, varbūt ko dabūsi no viņiem.

Uzzvanīšu šamiem, jā, paldies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , kicker teica:

Caur wifi ar telefonu, datoru speedtestā samērot internetu, ātrums ir pietiekams

mi boxsim takš speed test ar var uztaisīt, vai kā? 

Kkad bij man tofiks, par to, ka sievas alfons nedraudzējas ar tp-link 841, atrums bija 0,xx mbit/s, bet ar tet modēmu huawei jau ap 10 mbit/s varēja izspiest. Tai pat laikā kompis no tp-linka spieda ārā maksimumu un mans nokia app 70-80 mbit/s. Atnāca jaunais ioss un vis nostājās savās vietās, bet kādēļ ābolam tai brīdī nepatika tp-link, tāarī nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Es savam miboxam uzliku šo speedtestu (vispār iesaku), jo man go3 iet uz max kvalitāti bez problēmām, bet raustās video no bezmaksas https://tv3play.skaties.lv/  arī caur Kodi. Tas ir viņu gļuks, jo ātrums ir virs 50mbit/s caur 5GHz wifi un biju vēl miboxam iespraudis 1 gigabita usb tīkla karti un pieslēdzis caur kabeli - nekas nemainījās. Tai pašā laikā no citiem resursiem viss griežās arī ar lielākiem bitrate.

Link to comment
Share on other sites

2021.02.18. , 20:43, Racer teica:

Es savam miboxam uzliku šo speedtestu (vispār iesaku), jo man go3 iet uz max kvalitāti bez problēmām, bet raustās video no bezmaksas https://tv3play.skaties.lv/  arī caur Kodi. Tas ir viņu gļuks, jo ātrums ir virs 50mbit/s caur 5GHz wifi un biju vēl miboxam iespraudis 1 gigabita usb tīkla karti un pieslēdzis caur kabeli - nekas nemainījās. Tai pašā laikā no citiem resursiem viss griežās arī ar lielākiem bitrate.

Iesākumā viss griezās man arī labi, ar go3 problēmu nebija, tad pat bija 100mbps rūteris un ātrums ko speedtests vispār ierīcēs rādīja bija kkādi 60mbps up un down, mošk jaucu, bet nu mazāk kā tagad. Tiesa gan ilgi nepatestēju, ātri tik pārslēgts internets un rūteris samainīts

 

Tagad uzslēdzu Timrota raidījumu, stāsta par jauno Kaģiku, skuju, sāk ģorgāties un uzmet vājo interneta savienojumu

 

Jūtubā kvalitāte ir uz auto, tur ik reizi tā uzliekās uz 4K, iet vispār bez aizķeršanās

Palasīju play storā atsauksmi tieši go3 aplikācijai, pēdējās dienas ir daži komentāri par kkādiem bugiem, ģorgājas bilde kautko un neiet kā vajag

 

Pazvanīt nevienam vel nepaspēju

 

Tikko samērīju ātrumu

P.s pieslēdzos arī telefona "mobilajam tīklājam" tam ātrums mi kastē down 8 un up 1. Kvalitāti rāda kubikos :D uzlec ik pa laikam vājš savienojums, bet apstājies pagaidām nekas nav

 

---Labojums, caur telefona wifi bija kautkāds data saver ieslēgts miboxā, izslēdzu, ātrums samērījās up/down ap 30mbps. Bilde normāla, redzēs kas būs tālāk :D

20210218_231315.jpg

 

 

Šodien sazvanījās ar mani, problēma atrisināta, aplikācijā bija kautkāda problēma, šobrīd arī vaira iepriekšminētais nav novērots, rāda labi.

Labots - kicker
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sakiet, kā sapārojas miboksis ar citām aftermarketa pultīm? 

Interesē tieši pultis kurām ir vairāk krāsu pogas, t.i, lai var televīzijā uzslēgt grupas utt

Gluži kā bildē, tās pogaa vidū domāju.

 

Par oriģinālo pulti

Nav kādam izģērbusies viņa uz zemes? Man vairākkārt piedzīvojusi kritienus, domāju vai nebūtu veselīgi pasūtīt tādu pašu, ja nu vienā dienā izbeigsies lai ir ar ko samainīt

Screenshot_20210419-205529_AliExpress.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
superKrona
Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

apmācāma

Tā jau tikai uz USB pūš

Ā, izrādās USB priekš datora

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Man ir divas apmācāmās. Robert smart n4 un Chunghop l336.

Viņām 3 apmācības režīmi (automeklēšana, kodu ievadīšana manuāli un apmacāmā ((vajag oriģinālo pulti)), es pēdējo izmantoju, lai katru pogu nokopētu).

Sūdzību nav. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām iepirku Mi Box S.. neko sliktu nevaru pateikt, tā kā jau sen ir pieredze ar android tv, tad nekas jauns nebija. Savu dara godam.

 

Darbojas  Youtube (4k), Netflix (HDR bija, bet nevarēju līdz galam saprast ir 4K vai HD..), Go3, Tet+ u.c.

 

bišķi gan kretinē, ka nav normālu pārlūku priekš android tv kastēm (jā zinu, ka un kā uzlikt chrome utt.. bet tas ir kā operēt mandeles caur otru galu)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , CAP teica:

bišķi gan kretinē, ka nav normālu pārlūku priekš android tv kastēm (jā zinu, ka un kā uzlikt chrome utt.. bet tas ir kā operēt mandeles caur otru galu)

Tieši tāpēc pārdevu savu MiBox un tā vietā uzliku Intel NUC ar Linux Mint. Viss darbojas super. Tikai ķīniešu Air mouse tāda gļukaina - kursors ne visai klausa pults kustībām.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

Tieši tāpēc

nē nu.. nav jau mirstamā vaina, šo lietu atrisināju iedabūjot boxī attiecīgos app, lai nav nepieciešamība pēc pārlūka. Man pašam pietiek ar datoru un mobilo. Boxis izklaidei.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , CAP teica:

Pirms pāris dienām iepirku Mi Box S.. neko sliktu nevaru pateikt, tā kā jau sen ir pieredze ar android tv, tad nekas jauns nebija. Savu dara godam.

 

Darbojas  Youtube (4k), Netflix (HDR bija, bet nevarēju līdz galam saprast ir 4K vai HD..), Go3, Tet+ u.c.

 

bišķi gan kretinē, ka nav normālu pārlūku priekš android tv kastēm (jā zinu, ka un kā uzlikt chrome utt.. bet tas ir kā operēt mandeles caur otru galu)

Domāju arī paņemt, bet vai viņam ir vairākas versijas? Iegāju eltek.lv tur it kā trīs gabali par dažādām cenām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...