Jump to content
INTRASERVERNET

Lattelecom Helio ir klaat.

Recommended Posts

CAP

man gan liekas bišķi absurds tā helio tv pc versija... jo sevišķi, kad ir shortcut... bet nu jā.. helio izšķirās no shortcut tāpēc arī šāda hujņa notiek...

romajo

Helio, ja nemaldos AMB kanāli pieejami visos tīklos un galvenais ierīcēs ar H-itv atbalstu, plus vēl tas ir sasiets ar tv mājās. Ja esi ierakstījis pārraidi, to var noskatīties jebkur, pēc idejas :D .

pirms 17 stundām , Stasss teica:

Kā izrādās, esam laikam daži izredzētie, kam tā Helio ITV datorversija neiet, jo pieslēdzot kompjus pie citiem internetiem - Tet optika otrā mājā, kā arī uz 4G, itv.helio,lv uz maniem aparātiem strādā ka nemetas..

Bet uz mana DSLa ne velna.

Neiet uz kkādas konkrētas ierīces, vai ir mēģināts uz kādas citas un notiek tas pats? Man reiz bij gadījums, kad mājās nevērās konkrēta lapa (vēlāk izrādījās, ka ne viena vien) uz lapša, bet us stacionārā viss darbojās. Pie vainas izrādījās viena krekota proga, kas nez kāpēc bloķēja lapu, kgan proga bij uz abiem kompjiem, tik uz lapša bij w7, uz stacionārā xp.

Stasss
Pirms 9 minūtēm , romajo teica:

Neiet uz kkādas konkrētas ierīces, vai ir mēģināts uz kādas citas un notiek tas pats? Man reiz bij gadījums, kad mājās nevērās konkrēta lapa (vēlāk izrādījās, ka ne viena vien) uz lapša, bet us stacionārā viss darbojās. Pie vainas izrādījās viena krekota proga, kas nez kāpēc bloķēja lapu, kgan proga bij uz abiem kompjiem, tik uz lapša bij w7, uz stacionārā xp.

Neiet pie konkrētā DSL pieslēguma neviens no 3 datoriem. Šie paši datori pie citiem neta pieslēgumiem itv.helio.lv iet kā smērēts..

Tuubijs

značit internets saplīsis :D

Stasss

Nu bet redz ka ne vienīgajam man tāda šaize. Un no supporta puses ar bezpalīdzība.

ieleja

par reklāmām un pārtīšanu no tet

2019-09-08_16-19.png.d65b70a4e8c34d63194c5eaaed39cc85.png

VebKamera
2019.09.7. , 11:22, Stasss teica:

Neiet pie konkrētā DSL pieslēguma

Ja pārējais internets iet normāli, teorētiski varētu būt kāda mītiska DNS problēma. Var pamēģināt kādu ipconfig /flushdns vai paspēlēties ar DNS serveru kārtību, piem. uzlikt kā pirmo LTC DNS, pēc tam mātes googles DNS vai otrādi.

Man pirms kāda laika bija problēma liekas, ka ar LTC gateway - briesmīgi nokrita pings un ātrums bija nekāds. Problēma bija viņu galā, bet to viņi tā arī neatzina. Laikam kāds šamo čalis beigu beigās kaut kādu serveri pārstartēja un pēc pāris mokošām dienām man tā problēma atrisinājās. Bet kas par problēmu bija tā arī droši nezinu - viņi takš neies stāstīt.

raivkreic

Sveiki. Varbūt kāds zin kur palikusi Shortcut lietotne? Savā AndroidTV (tieši ATV, nevis parastais android) ierīcē Google PlayStorē vairs neatrodu.

Jainit

Savā ATV atrodu bez problēmām - tieši Shortcut.lv for Android TV .

Edited by Jainit

bonis33
Pirms 10 minūtēm , raivkreic teica:

Sveiki. Varbūt kāds zin kur palikusi Shortcut lietotne? Savā AndroidTV (tieši ATV, nevis parastais android) ierīcē Google PlayStorē vairs neatrodu.

Tur viņš ir tikai katrai iekārtai ir atsevišķi es arī no sākuma arī meklēju ar telefonu rāda parasto ar tv box arī nerādija shorcut tv.Bet philips android tv uzreiz atrada .Te ir vecā versija pēc tam viņš atjaunosies uz jauno versiju ja vajag

Shortcut_lv_for_Android_TV_v1_11_11_apkpure.com.apk

Edited by bonis33

raivkreic

Laikam mans ATV uz 7.1.2 androidu sāk novecot vai? Labi, nav problēmu uzlikt no .apk faila.

Maris77

Jums shortcut iet normāli, neraustās? Man gan ar tele2 , gan LMT neiespējami skatīties, visu laiku karas. vienalga, skatos TV, datorā vai telefonā. tvplaypremium visur iet labi. 

Kraizers
Pirms 42 minūtēm , Maris77 teica:

Jums shortcut iet normāli, neraustās? Man gan ar tele2 , gan LMT neiespējami skatīties, visu laiku karas. vienalga, skatos TV, datorā vai telefonā. tvplaypremium visur iet labi. 

Man tāda problēma ir ja skatos HQ VAI HD kvalitātē, parasti tik uz MQ iet normāli (tele2 nets)

Edited by Kraizers

ridao

Bija tāda problēma pirms kāda mēneša (LMT nets). Pārinstalēju aplikāciju par jaunu un vairs nekādu problēmu arī HD kvalitātē.

Stasss

Skatos, šodien iekš itv.helio.lv jauns downloads un plejieris jau kā apps iekš Windows..

Bet izskatās sūdīgi, jo pat normālu full screenu nevar uztaisīt..

• Atbalstu 1

xxaxx
Pirms 50 minūtēm , Stasss teica:

full screenu nevar uztaisīt

Var pavisam klasiski ar F11 uztaisīt.

• Patīk 1

jankoboy

Vai kādam ir izdevies uz Android boxa palaist Helio.Man ir Beelink GT1,tieku tikai līdz sākumam un tas arī viss.PM

ivo
2020.05.30. , 19:32, jankoboy teica:

Vai kādam ir izdevies

Protams, viss darbojas. Bet nu nav baigi ērti lietojams bez skārienekrāna

base7
Posted (edited)

Pacelšu tēmu. Vai uz doto brīdi ir kāds Ali nopērkams androīdboksis, kuram var uzlikt Helio aplikāciju un kurš daudz maz normāli darbotos ar šo aplikāciju? 

Edited by base7

ivo
2020.07.7. , 19:12, base7 teica:

Helio aplikāciju

Man stāv šī aplikācija uz Mi Box, bet ērti lietojama viņa nav, jo paredzēta skārienekrānam. Uzliekama no veikala arī nav, jāmeklē .apk un jāinstalē manuāli

• Patīk 1

roko

Mibox viss rullē tikai vajag airmous, lai ērtāka navigācija.

• Patīk 1

MIGs

Jā, bet labāk nopērc uz vietas par to pašu cenu.

• Patīk 1

roko
Pirms 27 minūtēm , MIGs teica:

Jā, bet labāk nopērc uz vietas par to pašu cenu.

+ vēl vietējā garantija :)

Pukinens
2020.07.9. , 08:29, ivo teica:

Man stāv šī aplikācija uz Mi Box, bet ērti lietojama viņa nav, jo paredzēta skārienekrānam. Uzliekama no veikala arī nav, jāmeklē .apk un jāinstalē manuāli

Stāv vai arī darbojas? Kā tad ar šepat spriesto, ka uz AndroidTV tā nedarbojas?

Fāterim nopirku H96Max ar RK3318 čipu un AndroidTV, lai nečakarē acis ar telefona jūtubi. Tad nu kamēr tas boxis bija pie manis, biš paekspermentēju. Helio aplikācija atradās play veikalā, normāli uzinstalējās, ir iespējams ielogoties un visu apstaigāt, bet tikko kautkas jāsāk spēlēt, tā paziņojums - tehniskas problēmas, pienāciet vēlāk. Tieši tajā pašā laikā uz telefona viss notiek kā vajag. Fāterim to helio nevajag, bet es sev meklēju kasti kurai būtu parastais andrītis. Pagaidām nesekmīgi. Ja jau tu saki ka uz xaomi darbojas, tad varētu ņemt, bet, ja godīgi, tad biš bail.

@base7 kad nopirksi padalies ar rezultātu.

raivkreic
Posted (edited)
2020.07.11. , 21:14, Pukinens teica:

es sev meklēju kasti kurai būtu parastais andrītis. Pagaidām nesekmīgi. Ja jau tu saki ka uz xaomi darbojas, tad varētu ņemt, bet, ja godīgi, tad biš bail

Citēt

Tur nav ko meklēt, derēs gandrīz jebkura - absolūti lielākā daļa android kastes ir uz "parastā andrīša" (AOSP),  ieskaitot jūsu minēto  H96Max ar RK3318 čipu, ja tā nav mājās speciāli pāršūta uz nesertificētu ATV. Helio visticamāk nedarbojas tāpēc, ka tai kastei ir root pieeja. Tieši Xiaomi Mi Box ir uz Google sertificētas AndroidTV (ATV) operētājsistēmas jau no veikala un Helio lietotne neatrodas play veikalā, tāpēc ka tur ir cits play veikals un Helio nav pielāgots ATV. Protams, to Helio lietotni uz Mi Box vienalga var uzinstalēt un tā darbosies, bet ērti lietojama nebūs, jo paredzēta skārienekrānam - planšetēm, telefoniem: prasīsies pēc "air mouse". Google sertificētām kastītēm (tādu ir ļoti maz- Xiaomi, Mecool, Nvidia Shield un oficiālo Tv pakalpojumu sniedzēju kastes) nav root pieejas.

Edited by raivkreic

Racer
2020.08.1. , 14:25, raivkreic teica:

Tieši Xiaomi Mi Box ir uz Google sertificētas AndroidTV (ATV) operētājsistēmas

Kā atšķirt, piemēram, Aliexpressā ANdroid kasti no Android TV? Ir sanācis arī iegrābties. Vnk jāmeklē apraksti forumos, vai ir kāda iespēja saprast? 

Jainit

Ja produkta nosaukums ir Mi Box S vai Mi TV stick, tad būs ATV (Android TV OS) , ja kas cits, tad "99%" ne ATV. Uz ātru roku pameklējot bez Xiaomi atradās tikai Meccol ar KM3 ATV un KM9PRO (dažādas versijas). Par mecool gan jālasa (4pda , freaktab) vai tiešām tur ir viss kārtībā ar sertifikācijām.

Es saprotu pēc apraksta , ja raksta Android "cipars" TV box - tad parastais Android , ja Android TV "cipars" box" vai Android TV ATV , tad Android TV OS box (ATV).

Racer

Nu tas Mecools tāds pašvaks ir - biju paņēmis un pārdevu, lab, balstīšos uz krievu forumiem (man vnk interesē, lai būtu chipsets, kas atbalsta Coreelec normāli + Android TV).

raivkreic
Posted (edited)

Ja interesē Google sertificētas Android ierīces tieši uz Android TV OS, var te iemest aci, pārējas tad attiecīgi būs uz parastā androida (AOSP). Vienīgi varbūt tur pilnīgi visas nav norādītas. https://www.androidtv-guide.com/streaming-gaming

Edited by raivkreic

Jainit
Pirms 48 minūtēm , Racer teica:

(man vienkārši interesē, lai būtu chipsets, kas atbalsta Coreelec normāli + Android TV)

IMO tad tev nav jāmeklē Android TV OS kaste, bet konkrēts modelis, kuram ir custom ATV FW + coreelec, būs plašāka izvēle...un tur tev palīdzēs krievu forumi. Tas pats X96 Max (Soc S905X2)kā kanditāts.

p.s. Kādēļ neder kodi uz ATV?

raivkreic

Mecool (KM1, KM3, KM9 Pro, citas man nav bijušas) ar Google sertifikātiem viss ir ok, chromecast darbojas bez problēmām- pats esmu  provējis. Netflix sertifikāta gan tur nav, tas 4K kvalitātē nerādīs. Personīgi man tie sertifikāti un chromecast īpaši neinteresē, tāpēc pa kapeikām nopirku nesertificētu kasti ar parasto android, bet pēc tam pāršuvu uz AndroidTV OS - patīk, ka uz darba virsmas ir rekomendācijas un kanāli un visu var darbināt bez air mouse pults jeb peles. Starp citu, kastes uz Rockchip ir diezgan lieli mēsli- karst, gļuko, bieži bojājas. Labāk ņemt ar Amlogic S905X2 vispār nekarst; S905X3; vecais astoņkodolu S912 ar nav slikts, ja laba dzesēšana; ja ir nauda var ar jauno S922X.

Racer
Pirms 48 minūtēm , Jainit teica:

p.s. Kādēļ neder kodi uz ATV?

Tāpēc, ka ar Core (arī LIbre)elec: 1) daudz mazāk resursu tērē (projektors ar švakiem parametriem (1GB RAM un švaku proci ar oriģinālo Andri praktiski nav lietojams - baigā bremze); 2) daudz ātrāk strādā; 3) ja skaties videofailus, tad normāli strādā autofreimreits, atbilstoši sourcei, kas uz parastā andrīša dēļ ierobežojumiem nestrādā.

Pirms 51 minūtēm , raivkreic teica:

Labāk ņemt ar Amlogic S905X2 vispār nekarst; S905X3; vecais astoņkodolu S912 ar nav slikts, ja laba dzesēšana; ja ir nauda var ar jauno S922X.

S905X2 iet normāli, bet ne vienmēr pilnvērtīgi draudzējas ar Coreelec (neiet LAN vai WIFI utt), joprojām pat izmantoju Beelinku R68II ar S912 gan ar iebūvēto Andri, gan ar Coreelec.

Pirms 55 minūtēm , Jainit teica:

konkrēts modelis, kuram ir custom ATV FW + coreelec,

Baigi negribās FW pāršūt - tur mēdz būt piedzīvojumi. Coreelec gan 3 kastēs, gan projektorā ar Andrīti izmantoju tā, ka būtojas no SD kartes un ja gribās, tad vnk Andris.

Jainit

Ok, skaidrs. Par 1)2)3) ,ja kādreiz sanāk, pārbaudi uz ATV kastes, nevis "1GB Android OS" kastes, iespējams, ka tavs iespaids mainīsies. Jebkurā gadījumā GL tev atrast sertificētu ATV kasti uz kuras var uzlikt/palaist arī Coreelec. Kad izdosies, tad atraksti šeit.

p.s. Kādēļ vispār tad tev vajag ATV kasti?

Racer
Pirms 16 minūtēm , Jainit teica:

Par 1)2)3) ,ja kādreiz sanāk, pārbaudi uz ATV kastes, nevis "1GB Android OS" kastes

Da nē, arī uz 4GB/64 esmu mēģinājis, bet štrunts par resursiem - Tev tiešām uz ATV automātiski slēgājas fps atskaņojot dažādus ierakstītus failus?

Pirms 18 minūtēm , Jainit teica:

Kādēļ vispār tad tev vajag ATV kasti?

Aplikācijām - piemēram GO3, Shortcut utt. Nav baigās vajadzības šobrīd, bet nu vispār arī interfeiss labāk patīk.

Jainit
Pirms 15 minūtēm , Racer teica:

Tev tiešām uz ATV automātiski slēgājas fps atskaņojot dažādus ierakstītus failus?

Jā. Uz MiBox S atkarīgs no aplikācijas atbalsta , uz mecool ar custom ATV FW ir uzlikta AFR aplikācija (no 4pda) , tad tā ar slēdzelēšanu nodarbojas.

raivkreic

Autofreimreits ir laba lieta, vispār jau uz ATV arī automātiski slēgājas fps. Tā AFRd lietotne darbosies tikai tad, ja android kastei ir dabūta root pieeja un tikai uz Amlogic pročiem. Esmu provējis, bet varbūt kaut ko nepareizi iestatīju- laiku pa laikam mainoties fps, uz mirkli paliek melns ekrāns un tas mani vairāk kaitina nekā mazliet negludas kustības filmās. Beidzās ar to, ka noņēmu nost to AFRd un reizēm manuāli pārslēdzos uz 24/50/60hz. Tad vēl Helio lietotne nedarbojas, ja ir root pieeja...

Racer
Pirms 2 minūtēm , raivkreic teica:

Beidzās ar to, ka noņēmu nost to AFRd un reizēm manuāli pārslēdzos uz 24/50/60hz. Tad vēl Helio lietotne nedarbojas, ja ir root pieeja...

Nu tāpēc jau gribu TV aplikācijām utt. ATV un KODI ar Coreelec kā mediaplayer un normāli izmantojamiem KODI plaginiem.

base7

@Raceresi notestējis kādu androīdboksi (izņemot Mibox s) uz kura stabili darbotos Helio aplikācija?

Racer

Nē, tikai go3 un shortcut.

• Patīk 1