Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

bet pati filma jau tas pats DivX vien, visticamāk, būs, kas arī licenzēts

Ops, vairs neatceros kur to lasīju un kas tieši tur bija, bet varētu būt ka licence kā reiz DivX nav. Tad uz ko viņu konvertēt un ar ko

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

licence kā reiz DivX nav

Kļūdies, ir gan, tieši tāpēc jau gaišās galvas radīja XviD.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu šokā,ko es daru nepareizi ka man uz LG no paštaisīta nas uz cubietruck bāzes ar minidnla visas filmas ko nokačāju no kinozal,fano u.t.t atskaņojas uz tv iebūvētā pleijera bez visādas jebļas?Vienīgais kam reizēm izmantoju xiaomi android tv kastīti ir filmām bluray iso formātā,bet tas ir tik reti vajadzīgs jo besī tie kluči pa 50GB pumpēt,pilnīgi pietiek ar 25GB ko pats tv gremo pa wi-fi bez problēmām.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, principā jau vienalga, ja var ar mazu piepūli apiet.

 

Uzliku konvertēt ar Tavu programmu 2 min laikā 29% pa tam ka tas tiek veikts uz no/uz ļoti lēnas SD kartiņas. Pēc 5 varēs mēģināt uz TV notestēt kas no tā ir sanācis

 

 

@zynoj Tu esi nopircis LG, tā tāda gumijas lelle, īstam sexam vajag Samsung!!!

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Ou, fails no 1,4 u 0,4 GB no XviD uz AVC, bilde uz PC apmēram tāda pat vien ir, uz TV aizgāja lieliski, ja kaut kas arī pazuda konvertācijā, tad ne tā lai būtu nepārprotami skaidrs. Tūlīt paprovēšu iebāzt avi iekš mkw

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , zynoj teica:

Es esmu šokā,ko es daru nepareizi ka man uz LG

Katram ražotājam sava specifika... piemēram, Sony ar iebūvēto pleijeri neatskaņo m2ts un ts failus pat no usb, bet strīmojot no datora ar WMP viņam tos var iebarot. LG man arī līdz šim visu ir atskaņojis.

Link to comment
Share on other sites

Mja, atlidoja rozā putniņš Ablomingo - ar mkwtoolnix darbiņš aizņēma 4 minūtes 10 minūšu vietā ar Free avi to mkw, bet TV saka: fails netiek atbalstīts - ejiet uz vispārzināmu adresi kur visus pieņem bez rindas. Būs tur kaut kas ar Xvid licenci tomēr.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Kka neatminos, ka jebkad ar Samsung būtu tādas problēmas, ka nelasa praktiski neko

Link to comment
Share on other sites

Tak tie divx paveidi ir vairāk kā saprāta, attiecīgi moš līks. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , laikamTak teica:

A mož Taņai vēl vienu TV vajag.

Tur jāgaida kad sieva izlems, @abi tur maz teikšanas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu atkal intereses pēc, šoreiz novilku to filmu kas  boņa linkā (kaut kāds ziepju gabals), papētīju un 12 minūtēs pārkodēju. Vēlāk uzmetīšu uz failiem, lai paskatās,

tagad rāda vai nē.

3.jpg.78977e1be0ae08df45b13b7d637ebe52.jpg

 ( Ja kas - pustrīs naktī man normāls darba laiks, gulēt pirms trijiem reti eju, toties ceļos parasti 10 - 11?.)

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Boni, ja tiešām gribi ņemties ar pārkodēšanu, iesaku vai nu freemake video konverter (čaiņikiem), vai Handbrake, kas ir advancētāks, bet pietiekami vienkāršs un ātrs. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , raiviic teica:

Vēlāk uzmetīšu uz failiem, lai paskatās,

tagad rāda vai nē.

Uzmet, paprovēs.

 

Brīvā brīdī ietestēšu to:  

Pirms 47 minūtēm , Racer teica:

freemake video konverter (čaiņikiem), vai Handbrake, kas ir advancētāks, bet pietiekami vienkāršs un ātrs. 

 

Piekrītu @ieleja viedoklim ka Samsung, nu ne tikai viņi, speciāli nesamaksā tās kapeikas par DTS u.c. licencēm, lai varētu merkantīlos nolūkos paņemt lietotāju aiz rociņas, pievest pie sava aplikāciju veikala un stāstīt: še tev meitiņ, mūsu veikals, pērc, abonē un viss tev būs vienā vietā, bet par to galva nesāpēs!

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam esmu jau samierinājies ka lielu daļu failu vajadzēs konvertēt. Principā nekas traks un, ja to uzliek uz konveijera, tad nav jau arī nekādas īpašas, būtiskas, viegli nepārvaramas neērtības. Beidzot ir skaidri spēles noteikumi - nespēlējam tāpēc ka negribam - attiecīgi, apejam tāpēc ka gribam. Daudz sliktāk ja būtu murgs ar to ka spēlet ta gribam, bet vienu mākam, otru nē.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nutak es jau sen uz tām smārt un тупой televizoru "fīčām" skatos ar izsmieklu. Ne viņi spēj normāli atskaņot plašu zooparku, ne viņiem skaņa ir normāla. Ja grib labu kvalitāti, no tā televizora vajag tik monitoru - skaņai tāpat jāņem resīveris ar savām 5 tumbām, atskaņošanai tāpat normāls Android bokss. Resīveris un tumbas, ja nopirks normālus, būs teju mūžīgi, Androīd bokss jāmaina kad nogurst. Monitors - droši vien reizi kādos 10 gados, kad tehnoloģija tiešām ir uzlabojusies arī inženieriem, ne tikai mārketinga grupai.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , abi teica:

drīz sāks gludekli ar tarifu plānu tirgot, negribu tur piedalīties, principā...

 

Te bildīte kā kulaks uz aci pa šito tēmu:

 

1208392433_vilkisunji.jpg.450adcb583cdee1276ea5dd9d5812871.jpg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ā, atcerējos, divx varēja faila atribūtos FourCC pamainīt, tas vispār dažas sekundes aizņem. Nu tu gan Boni - liec aizvēsturiskas lietas atcerēties. :D

Link to comment
Share on other sites

Vari kādu mazītiņu failu atsūtīt pirms un pēc artribūtu maiņas ar pamatinstrukciju kā tas tika darīts un kāpēc tieši tā, ja jau reiz esi tam izbūries cauri. Tam vispār kā būtu jādarbojas - TV paskatās - ahā pēc kodeka nosaukuma šis fails nav aizliegto sarakstā un tad vienā mierā spēlē failu ar TV aizliegtu kodeku?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , VebKamera teica:

Nutak es jau sen uz tām smārt un тупой televizoru "fīčām" skatos ar izsmieklu

Tieši tā - mans lētais ķīnas Androīd boxis visu rāda bez problēmām. Virsū stāv LibreElec + Kodi. Bet domāju ka arī ar oriģinālo FW viss notiktos. :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , abi teica:

Uzmet, paprovēs.

Piecēlos pēc nakts darbiem, te ir, ķer:

https://failiem.lv/u/7trbum5k

Ja pēc pārkodēšanas pamanīju, ka tur pāris reklāmas pa vidu, būtu izņēmis, bet oriģinālu jau biju izmetis ?.

 Bet - kā jau te teica, nopērc normālu android kastīti un viss notiks.   Nu dažas filmas pārkodēt vēl nekas, bet par sistēmu to pārvērst - nu nah... .

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laikam jau nāksies pārkodēt, bet nu vari pamēģināt ar FOURCC nomainītu uz divX (tavs oriģināls bij XVID). 10s gabaliņi.

 

P.S. Tu neesi bik jokains - nopirkt milzīgu 4k TV un lūrēt SD kontentu ar aizvēsturiskiem kodekiem? :D Pieliku tur klāt arī HD versiju 10s. ? https://failiem.lv/u/29zux6s5

Link to comment
Share on other sites

neko nezinu.. mans gudrais un viedais android tv (philips) rāda visu, ko esmu devis, "linux tutoriāļi" nekad nav tikuši pārkodēti.. tiesa atskaņoju gan es no datora un pie tam pa gaisu, ar fleškām neņemos gadus jau kādus 5us.. kopš tika iegādāts pirmais gudrais tv (starpcitu arī Samsung) ar lan/wifi :D, Lieki piebilst, ka gremoja visu.. izņemot DTS skaņu un matrošku ar lvl 5+ (bet tur ar mazu maģiju, dažu sekunžu laikā varēja pārmainīt uz 4.x un voilā... :D)

 

arī pēc android box neprasās.. jo pats tv jau darbojas kā android box.. un dzelži ir pietiekami.. šobrīd jau vienīgais tv mīnuss paliek tā izmērs :D pierasts un jau pat prasās biku lielāku, bet nu.. neskriešu patērētāju kultūrai līdzi. vismaz pagaidām.

 

p.s. Samsung laikam es toč nepirkšu :D ja nu vienīgi papildus tad kāds android box...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@raiviic Paldies, Tavs MP4 fails uz TV iet. Kas attiecas uz lēto Android TV kastīti - vai tad viņas spēj spēlēt HDR failus un padot HDR signālu uz TV pareizas krāsās?

 

Kastīte kas spēlē visu, bet nespēj padot HDR (laikam, visticamāk, nezinu precīzi ???) man jau ir....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , abi teica:

vai tad viņas spēj spēlēt HDR failus un padot HDR signālu uz TV pareizas krāsās?

Jā, spēj.Man pašam ir lēta uz s912 balstīta kastīte. Saņemot HDR saturu Tv izmet paziņojumu, ka tiek saņemts HDR signāls un ar krāsām viss ir pareizi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ak tā! Tātad lētā spēj un šitā TOP nespēj... Negribas ticēt.  Varbūt kāds ir uz mieru notestēt manu kastīti vai aizdot savu kastīti pielikšanai pie mana TV? Rīga, Purvciems

 

@Jainit Tev kastītes Android Display menu ir punkts HDR? Kabelis ar nepārprotamu uzrakstu HDMI 2.0, tāds kastītei līdzi nāca?

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Boni, beidz troļļot, ar TV esi iegrābies - nav paredzēts tam ko gribi. Palasi atsauksmes lētajām kastēm un nopērc. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 7 minūtēm , abi teica:

Varbūt kāds ir uz mieru notestēt manu kastīti

vai tad tā jau nav Taņas kastīte?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Domā ka TV iejas pie vainas vai vispār TV, nopietni? Vēl vakar vakarā nospriedu ka kastīte vainīga, vai kabelis, vai kaut kas vispār uzstādījumos ne tā.

 

 

Ja kāds atsauksies aicinājumam, tad Taņa pagaidīs! A ja nu kastītei nav ne vainas? Man jau nav bijusi iespēja notestēt uz kādu citu HDR TV, vai citu kastīti pie šī TV.

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

@Racer No Taviem 3 failiem 2 uz TV negāja - DivX un Xvid.  Visas tās filmas es pats nemaz nespētu noskatīties, apgādāju dārgos ar skatāmo, tāpēc ir arī ziepju operas, spiegu seriāli utt. ka teikt katrai vecuma grupai pēc interesēm.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais, kas visā šajā sakarā ir pie vienas.. ir kāda līkas rokas :D

Link to comment
Share on other sites

Btw, šo savam TV esi izdarījis?

 

For watching HDR content via an HDMI connection, it is important to set the 'HDMI UHD Color' on for each HDMI input that will receive the HDR content. This will permit the HDMI port to transmit all the bandwidth needed for HDR and tells the TV to expect a 10-bit color signal on that input. If it is not turned on, some devices will not detect the Q6FN as being compatible with HDR. For HDR content, it is also preferable to set the 'Backlight' to maximum, set 'Local Dimming' to 'High' and set the 'Color Space Settings' to 'Auto'. 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 15 minūtēm , CAP teica:

no @Racer 3 failiem visi 3 faili lieliski atskaņojās

uz manas 10gadus vecās Panasonic plazmas, izmantojot DLNA.

Arī no fleškas spēlē visu.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...