Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Kā lai es zinu, kas notiek citur?

Nekā. Pie mums internets neeksistē, ir tikai "semi-globāls vislatvijas LAN", visas ziņas par ārzemēm ir safabricētas.

 

Labi, labi, dzīvo vien savā pārliecībā, ka CircleK akcijas rīko tikai un vienīgi tāpēc, ka to dara Viada, nevis tāpēc, ka CircleK to dara visā pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

dzīvo vien savā pārliecībā

Kādā pārliecībā? Ko tu pīpē?

Es izteicu pieņēmumu, kas ir tikai manējais. Redzu ka labu laiku Viāda pielieto šādu stratēgiju, un izteicu varbūtību. Nepretendēju uz absolūto taisnību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

Pa lielam par provokatoru šim visam var likt Viadu, jo tie jau ik pa laikam praktizē šādu akciju, nereti uz vienu dienu dodot 10 centu atlaidi.

circlei katru nedēļas nogali ir līdz 9c atlaide, atbilstoši extra līmenim

Link to comment
Share on other sites

Sieva brauca no Jēkabpils, tur mazie tanki arī nometuši cenas, tik rindu nav :smile:,  Ogrē pisec, kas darās

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , jema teica:

Sieva brauca no Jēkabpils

Rīgas iela pilnīgi paralizēta vairākas stundas 😁

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju ka tādai arī būtu jābūt tai normālajai cenai uz šo brīdi.

Latvijas naftas kartelis izdomāja iebērt sāli brūcēs viens otram 😂

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tas, protams, ir tikai mans viedoklis - visu šo akciju rezultātā neviens (nu varbūt, kāds, kuram ļoti augsta pašdisciplīna 😁) neko neietaupa 😁... tipa, nopirku lētāku degvielu, varu vairāk bezjēdzīgi😉 pabraukāt. Nē, nav žēl, skrieniet, stāviet tās rindas, nekādu problēmu. Vienmēr ar izsmieklu noraugos uz ļautiņiem, kuri veido pūli pie veikalu atvēršanas svētkiem, piemēram. Nē, nu katram savs, nekāda naida.

Man viens paziņa kādreiz melnajās piegdienās sapirkās visādus sūtus (labas lietas, kuras tomēr nevajag) bet par ļoti labu cenu un pēc tam bāzās visiem virsū, lai atpērk no viņa (pat ar biku zaudējumiem) 😁

Just now, Stasss teica:

Pieļauju ka tādai arī būtu jābūt tai normālajai cenai uz šo brīdi.

tieši tā

Link to comment
Share on other sites

Burvīgi. Avots - lsm.lv

 

Citēt

Ņemot vērā, ka pie degvielas uzpildes stacijām veidojas automašīnu rindas, kas izstiepjas līdz Rīgas ielām, veidojas sastrēgumi, informē SIA "Rīgas satiksme".

Rezultātā kavējas arī sabiedriskais transports. Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas, sabiedriskais transports atsevišķos maršrutos kavējas līdz 40 minūtēm.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

tipa, nopirku lētāku degvielu, varu vairāk bezjēdzīgi😉

Nu pričom tur bezjēdzīgi pabraukāt?

Bāku pieliet par 10 Eur lētāk nekā bez atlaides vai tad bezjēdzīgi?

Protams neiet runa par speciālu braukšanu un stāvēšanu rindā...

Veikalā tu arī nepērc akcijas šņabi, jo baidies ka izdzersi vairāk?😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Veikalā tu arī nepērc akcijas šņabi, jo baidies ka izdzersi vairāk?

 

No malas skatoties liekas, ka viņš meklē maksimāli lētāko, lai var ļoti daudz izdzert...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , martinno teica:

 

Šim gan gribētos reālus piemērus. Mans novērojums ir galīgi pretējs - mazajos tankos cena augstāka nekā Nestē vai Cirkulī.

Talsos  LATEVA SIA tankā vienmēr ir bijušas par 3 centiem lētāka

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A es domāju ka kāda pamatīga avārija, jo auto rinda Biķernieku ielā no krustojuma ar Ieriķu. Izrādās cilvēki stāv pēc degvielas uz tankiem kas Mežciemā pretī Lidl. Nu kaut kas traks.   Lai es stāvētu tādu rindu... Man pietiek ar 7centu atlaidēm Viadā brīvdienās. Uzpildu baku un miers

Link to comment
Share on other sites

Bagāts dar, kā grib. Bet kapeikentuziasts, kā var. Es varbūt arī būtu aizbraucis savā miestā, bet, kad uzzināju par akciju, biju jau iešāvis. Šon tehnisku apstākļu dēļ īsā darbadiena.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Protams neiet runa par speciālu braukšanu un stāvēšanu rindā...

Es par šo. Ja kāds nesaprata 😉.

 

 

Protams, katram savas izklaides. Laikam jūtami nabagāks paliku, ka pirmo reizi uz Lidlu aizgāju kādas 3 nedēļas pēc atvēršanas, kad dolbajobi bija noskrējuši.

Ja

pirms 2 stundām , martinno teica:

No malas skatoties liekas

tad var pret malu sasisties 😁.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Jurkins ir Šņukura reinkarnācija! Tas mūžīgi vaidēja

Viņš pamazām iet šo ceļu, vēl nav sasniedzis.:D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Viņš pamazām

Nepavisam ne pamazām. Mārketingu vienmēr esmu uzskatījis par stulbuma izpausmi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nē, man grūti sadzīvot ar to ka ar tevi paliks ar vien trakāk.. Vecums nenāk viens..:diablo:

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Šķiet, ka jums grūti ar šo faktu sadzīvot😁.

Pateici tā itkā mēs te visi baigi fanotu par to.

Link to comment
Share on other sites

Bet nāksies.

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

mēs te visi baigi fanotu

Visi nē, bet dažiem gan kā ar sirpi pa olām, ja neizsaku bezgalīgu sajūsmu par kaut ko, kas jums dārgs.😉

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

kas jums dārgs.

Šeit jau tikai benzīns visiem dārgs.😃

  • Atbalstu 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Mums laukos benzīns pa eiro tankā, bet pirms uzpildīšanās videokamerā jāierunā atvainošanās Krievijai par nodarītajām pārestībām un jānobučo Krievijas karodziņš!

  • Haha 4
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Jo vairāk brauc, jo mazāk sanāk ietaupīt no šitādas akcijas.
Ja bākā saiet 50l, tad ietaupījums 7.5 eur.

Es ilgāk par 15min negribētu gaidīt, lai tādu summu ietaupītu.

Ja skatās, par cik varu pārdot 1h outsourcā, tad jau šī posta drukāšana ir par dārgu :D

Nez, ja pie visiem sūkņiem reizē iepildītos cirklē, un tad aizietu uz toču/pēc desām un par degvielu naļikā samaksāt - nolinčotu pūlis vai nē? :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Mielestapa teica:

benzīns pa eiro tankā, bet pirms uzpildīšanās videokamerā jāierunā atvainošanās Krievijai

Kāds niekojas ar krutku jau ceturtdienas vakarā :D

Pirms 13 minūtēm , versatile teica:

par cik varu pārdot 1h outsourcā

Vot, par šo man ir jautājums. Cik reāli ir tādi cilvēki, kam ir iespēja pārdot to savu stundu laika. Man kaut kā ir pārliecība, ka lielākā daļa tomēr strādā vienā darbavietā, par ko saņem vairāk vai mazāk noteiktu algas ciparu. Man jau arī patiktu tā - lūk, man ir brīvas 2 stundas, esmu gatavs tās pārdot, izdarot konkrētu darbu. Figu. Tas tā nestrādā.

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Ja skatās, par cik varu pārdot 1h outsourcā, tad jau šī posta drukāšana ir par dārgu

Man jau gribējās teikt, ka daudzi tik ļoti novērtē savu dārgo laiku, bet tā vietā pļūtīt te un citur - no problem :taunt:

 

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Man ir darbavieta, bet reizi pa reizei uzpeld haltūra, kā jau lielai daļai.

Bet nu arī darbavietā, 7.5eur/h = 1260 eur uz rokas. Tā kā akcija notika darba laikā, tad jāpieņem, ka to rindā nosēdēto stundu nāksies atstrādāt. Ja alga ir > 1.2k uz rokas, tad lol nav werc.

Un laiks ar ģimeni ir vēl dārgāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Tā kā akcija notika darba laikā, tad jāpieņem, ka to rindā nosēdēto stundu nāksies atstrādāt.

Kaut kā tak to obligāto 1h garo pusdienas pārtraukumu, kurš netiek ieskaitīts darba laikā, ir jānobumbulē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , binary teica:

1h garo

tagad daudz kur ir 45 min. Un piektdienā darbalaiks līdz 15:45 :)

p.s. un normāli cilvēki pusdienlaiku izmanto lai paēstu.

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ivo teica:

p.s. un normāli cilvēki pusdienlaiku izmanto lai paēstu.

Tam pietiek ar 10-15 minūtēm, ja vien nav jātērē 45 minūtes, lai aizietu līdz ēdnīcai un izstāvētu rindas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ivo teica:

tagad daudz kur ir 45 min. Un piektdienā darbalaiks līdz 15:45 :)

 

Ja strādā franču kompānijā, tad pusdienlaiks ir 2h un arī pēc tā neviens nekur nesteidzas :D

Piektdiena pa defaulto jau 'īsā' diena :D

 

Just now, binary teica:

Tam pietiek ar 10-15 minūtēm

Jāēd turpat pie offisa galda?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Jāēd turpat pie offisa galda?

Ofisos parasti ir virtuve, dažos pat vairākas. Un ir cilvēki, kas pusdienas ņem no mājām. Ofisu virtuvēs tāpēc ir ne tikai kafijas automāti, bet arī ledusskapji, mikroviļņu krāsnis, galdiņi ar krēsliem utt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

10-15 min tāpat ir par īsu, it īpaši programmējot, smadzenēm vajag atpūtu, savādāk agrāk vai vēlāk sanāk izdegt.

Tādi sīkumi kā pietiekoši ilgi pusdienlaiki, aiziet pastāgā pusdienlaikā vai vienkārši paskriet pāris kilometrus, tiešām būtiski maina lietas uz labo pusi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

10-15 min tāpat ir par īsu, it īpaši programmējot, smadzenēm vajag atpūtu

Aha, to saka cilvēks, kurš lielāko daļu pavada nevis programmējot, bet meetingos un forumā :D

 

Tu domā, ka pusdienu pārtraukumā smadzenēm ir baigā atpūta, ja pie galda tāpat par to pašu programmēšanu (vai kāda nu kuram ir tā darba sfēra) tiek runāts? Nu… Var jau būt, var jau būt… :)

 

Smadzenes var jebkurā brīdī atpūtināt, aizejot uz virtuvi pakaļ tējai/kafijai, papļāpājot ar kolēģiem "par dzīvi", uzspēlējot galda tenisu vai ko citu. Tam nav nepieciešama bezjēdzīgi garš pusdienu pārtraukums atpūtai nepiemērotā brīdī.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ka tagad ir tik daudz vairs neprogrammēju, tas jau nenozīmē ka to nedarīju pirmstam un nav izveidojusies pieredze par to kas ir kas. Piemam nonākot vairāk team/tech lead pozīcijā par to sanāk domāt vairāk nekā, kad pats programmē - jāseko komandai, jādod iespēja cilvēkiem atpūsties, mainīt projektus, vienkārša rotācija starp komandām utt.

100 un 1 grāmata par to sarakstīta, paskaties kaut YouTūba video par burnout. Tie visi sīkumi sasumējas un ja tu tam nepievērs uzmanību, tad tu iegūsti izdegušu nemotivētu komandu, kurai viss jau sen ir apnicis, kautkā velk dzīvību un tik gaida kad atradīsies kāds labāks darbs. 

 

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Tu domā, ka pusdienu pārtraukumā smadzenēm ir baigā atpūta, ja pie galda tāpat par to pašu programmēšanu

Nu tak, tapēc es saku, aizej pastaigāties - ārā, svaigā gaisā. Un kurš tad pārtraukumos runā par programmēšanu, parasti jau par visādu citu figņu. Ja gribi runāt par programmēšanu tad noorganizē mītingu.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , versatile teica:

par cik varu pārdot 1h outsourcā, tad jau šī posta drukāšana ir par dārgu

Kādu laiku atpakaļ bij diskusija: vai Bilam Geitsam vajadzētu pieliekties un pacelt atrastu 100 dolāru banknoti, tas prasītu ~ 20 sekundes, tai pat laikā kontā ieripo ap miljonu.

Nazināju, ka mūsu Dievzemītē ir šādas klases biznesmeņi....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...