Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Saprotu, ka stulPs jautājums, bet kā var patīrīt "mani faili"? Nu neatrodu ne attiecīgu izvēlnes punktu ne ikonu.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi atceros, kaut kad sen pirms gadiem bija info, ka to var tikai moderi/admini, parastiem mirstīgajiem tas nav lemts.

Link to comment
Share on other sites

Nāciet pie manis uz Datuvi, visu satīrīšu :)

Klucim gan atļauju plosīties, citu praktiski tur sen vairs nav... Svecīte Samurajam...

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

TV1 par inflāciju.

Šodienas jautājums.

Kredīti, procentu likmes, Šteinbuka, Rutkaste.

Link to comment
Share on other sites

Atradu šādu bildi twiterī

 

 

Latvijas lieliskās algas.

Martins600.jpg

Labots - MarisO
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nez kas tas par IT speciālistu kurš pelna 600EUR... gan jau māk datoru pie elektrības pievienot. Pirms tam strādāja par sētnieku.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Tas bij domāts dienā 600E

debīliķis .......

un atkal VIDs ar narkotikām, skatāties panorāmu ....

Link to comment
Share on other sites

Katrā jokā, daļa patiesības.

Tā arī ir standarta takse ko programmētāji/IT speciālisti prasa no klientiem, ja grib pelnīt standarta ITišņika algu .

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , rubb teica:

Nez kas tas par IT speciālistu kurš pelna 600EUR... gan jau māk datoru pie elektrības pievienot. Pirms tam strādāja par sētnieku.

Ir ok 10h mēnesī strādājot

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Tā arī ir standarta takse ko programmētāji/IT speciālisti prasa no klientiem, ja grib pelnīt standarta ITišņika algu .

Tu joprojām par Latviju runā, vai atkal kaut ko fantazē par UK/USA? 

 

Es pazīstu knapi uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmus programmētājus, kas saņem vairāk par 70Eur stundā, un no tiem dažiem divi strādā ar maksājumu sistēmām un atlikušie programmē pick-n-place darbagaldus un citas ražošanas iekārtas. Abās šajās jomās tādas stundas likmes ir tikai dēļ tā, ka tur programmētājiem ir ļoti specifiskas zināšanas konkrētā dzelža un softa simbiozē, tādēļ ka viņu ir tikai saujiņa pa visām Baltijas valstīm, un tādēļ, ka abās šajās sfērās stunda softa downtime var novest pie desmitu tūkstošu Eur zaudēšanas, un attiecīgi firmas ir gatavas maksāt tādu kāpostu par čaļu zināšanām.

 

Neviens ierindas front/back/fullstack senior devs (kontraktā vai full-time) nesaņem vairāk par 40-50 Eur/stundā maksimums.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kā var VIDam ticēt, kura ir lielākā korumpētā valsts iestāde, nepārtraukti skandāli, suņi jobnutije ...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kādā kompānijā strādājot 600e dienā nesanāks. Jo tur pa vidam jāieskaita tas, ka 100% noslodze jau nebūs, armija ar liekēžiem (projektu menedžeri, grāmatveži, mārketings utt), citi izdevumi.

Bet ja pats sev priekšnieks, tad apmēram tik arī sanāk.

Kā tad tu domā var nopelnīt to 50 - 60k algu? Nemaz nerunājot, ja klientus atrod vairāk uz kautvai Vācijas pusi, kur 60 - 100 būs standarts.

Pirms 18 minūtēm , Artanis teica:

Es pazīstu knapi uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmus programmētājus, kas saņem vairāk par 70Eur stundā

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pa 4-5cām. Mana sieva nupat norāva pa jaunam, man nekas, laikam labs viskijs :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī dabūju piektdien testu nodot. Medmāsām maskas zem deguna u.t.t. Es prasu, vai ta kosmonautiku atcēla. Šīs man saka, cik ta var baidīties, zajebala jau tie preži pa diviem gadiem. Un it kā citi vīrusi būtu atcelti.

Tests negatīvs.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Es arī dabūju piektdien testu nodot. Medmāsām maskas zem deguna u.t.t. Es prasu, vai ta kosmonautiku atcēla. Šīs man saka, cik ta var baidīties, zajebala jau tie preži pa diviem gadiem. Un it kā citi vīrusi būtu atcelti.

Tests negatīvs.

 

 

Ganjau tie testi nemaz nenosaka jaunākos paveidus. Pats noķēru drazu publiskā telpā jo apkārt kretīni kas slimi iet uz darbu un neko neiemācijās pedejos 2 gados.

 

uztaisiju testus abi negatīvi bet nekad mūžā tik smagu nek nebiju dabūjis.

 

Anyways dzivojam klaunu zemē, pietika Putinam sākt karu un Bidenam paziņot ka Pandēmija ir galā un vairs nevienam nekas neintresē. viss beidzās

 

Pfizer var atklāti pateikt Eiropas parlamentā ka tie nekad neveica nevienu testu vai parbaudi ka vakcīna apturēs covid izplatību ko tā arī nekad neapturēja un nevienam neinteresē ka izbraucām sveikā tikai uz to ka Omnikrons izveidojās.

 

arī šis ir fuflo kas nav svarīgs jo

Citēt

 

Pfizer CEO Albert Bourla's 5th yacht.

FYI, This man made $24,300,000 last year.

Owns about $32,000,000 in Pfizer stock as well.

He is also entitled to a golden parachute for $113,000,000. If he loses his job and gets fired.

 

 

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau vakcinētie slimoja vieglāk un ne tik ilgi, kā nevakcinētie.

Un Jahta!

Eh, labāk par jahtu!

Link to comment
Share on other sites

Kas Tev liek domāt, ka visapkārt klejo superjauni kovidpaveidi nevis vesela varza ar citiem vīrusiem, kuri vienmēr ir bijuši un būs. Un kuriem mutācijas arī neviens nav atcēlis.

Jā, bigfarma ir piterasi visādās niansēs, bet kā dīvāna eksperts vīrusu genomos atļaušos domāt, ka tomēr tie testi ir mērķēti uz kaut ko, kas ir unikāls šim te sars2 koronavīrusam neatkarīgi no mutācijām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Laxe teica:

jo apkārt kretīni kas slimi iet uz darbu

Vēl atļaušos piezīmēt, ja visi tie "kretīni", kuriem ir klepus vai iesnas, tūlīt sēdēs mājās uz biļeteniem, tad nāksies mainīt ekonomikas modeli 🤣.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Daudziem izsatās ka joprojām patīk uz kautkādu komunismu vilkt.

Kapēc lai Pfizera CEO nevarētu saņemt, tik cik viņš saņem, ja kompānija strādā ar peļņu? Privāta kompānija, maksā saviem darbiniekiem cik vēlas.

Ko viņiem tās vakcīnas pa velti jādala?

 

Tikpat labi ja es sāktu no koka taisīt kautkādus ķiņķēziņus, tad man jātirgo viņus par tādu cenu, lai visi var nopirkt. Ja pelnu vairāk, tad uzreiz slikti. Nedod dievs vēl jahtu nopirkt :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@AndrisBB, nu tak neizliecies, ka nesaproti, par ko cilvēki cepās. Ja piepeši valsts nopirktu (par nodokļu maksātāju naudu) no Tevis 20 citronus koka ķiņķēziņu un sāktu visiem ar varu dalīt un pie tam vēl noteiktu, kurā vietā šamie jānēsā (lai arī dikti neērti sēdēt), un Tu nopirktu jahtu...🤣

 

Un nē, tas nav cepiens no manas puses, vienkārši aprakstu situāciju. Komunisms tur ņipričom.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet, tad jau uz valsti jācepās. Pričom tur ķiņēziņu taisītājs, viņš jau nevienam neko neliek pirkt.

Ja valsts nopērk, tad paši vainīgi. Ar savu nopelnīto naudu varu darīt ko vien vēlos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, bļin, nu Tu toč tupij. 🤣 Tas ķiņķēziņu taisītājs takš ar "valsti" sarunāja, ka korupciju uztaisīs.

Link to comment
Share on other sites

Pārāk jaunu sīka vienība tas Pfizers, lai sanāktu kāda vispasaules korupcija.

Dzīvus apēstu citu industriju pārstāvji, kuriem tagad par to jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Jā jā, Lielajā Restarta plānā. Viss notiek pēc plāna.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vienu brīdi tak gandrīz karš sākās starp EU un UK dēļ vakcīnām :D, kad UK pa sētas durvīm sarunāja, ka dabūs pirmie pirms rindas. EU 'policija' pat gribēja 'arestēt', krājumus Beļģijā, lai neizved uz UK. Tur gan ganjau bij kāda korupcija, tik pretējā virzienā. Tas gan laikam bij Astra/Zenica.

Jebkurā gadījumā, bonanza priekš Prizera un citiem, kad tev ir kautkas, ko visi grib un tu vari izlemt kam dosi un kam nedosi, par gandrīz jebkādu cenu kādu prasi. 

Kapēc lai uz svinībām CEO sev jahtu nenopirktu :D

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Man ir viens kolēģis, kurš joprojām no mājas neiziet.

Nenāk uz nevienu darba vai citu pārtiju. Pat offisā iekšā nenāk, ja vajag kādu kitu atvest/savākt, tad pie durvīm nomet un prom :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Nu vienu brīdi tak gandrīz karš sākās starp EU un UK dēļ vakcīnām :D, kad UK pa sētas durvīm sarunāja, ka dabūs pirmie pirms rindas. EU 'policija' pat gribēja 'arestēt', krājumus Beļģijā, lai neizved uz UK. Tur gan ganjau bij kāda korupcija, tik pretējā virzienā. Tas gan laikam bij Astra/Zenica.

Jebkurā gadījumā, bonanza priekš Prizera un citiem, kad tev ir kautkas, ko visi grib un tu vari izlemt kam dosi un kam nedosi, par gandrīz jebkādu cenu kādu prasi. 

Kapēc lai uz svinībām CEO sev jahtu nenopirktu :D

 

 

 

Korupcija? neticu. tu jau folij cepure un alt-rights.

 

Tas ka mūsu valsts pirka pfizer caur privātu telefonu un whatsapp kas pectam nodzēsās netīši ir pilnībā normāla lieta geopolitikā un 100% legāla lieta ko javeic politiķiem.

pirms 5 stundām , Raimonds1 teica:

Vispār jau vakcinētie slimoja vieglāk un ne tik ilgi, kā nevakcinētie.

Un Jahta!

Eh, labāk par jahtu!

 

Cepšanās jau ir tā ka daži ir aizvainoti par to ka viņiem neļāva iet nekur un apbižoja par to ka tie izplatot covidu.

Bet galu galā visi mēs izplatijām. un Politiķi atklāti visu vainu uzvēla un antivaxeriem kurus visi pasludinājām par jaunajiem neģeriem kuri izplata covid. kamēr neuztaisija nevienu testu vai study par to

 

Man reali žēl, patika iet uz lielveikaliem kur nebija Krievi un stulbās rīgas blondīnes. Depo vispār bija super ieej un neviena pilsētas krēsla dirnētāja in sight jo tie privatpersonas.

 

Un patika kaitināt abas puses ekstrēmistus kas viens otram pie rīklēm vainoja viens otru un ateicās lietot loģiku un lasīt datus.

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@AndrisBB, pirms divām nedēļām bija mums Latvijā paliels vējels, tā ap 20 m/s, tīrīju šķūni, vedu ārā visādus štruntus, visas durvis vaļā, biju sasvīdis un caurvējš, nākošajā dienā puņķi un klepus, apmēram 8 dienas, kā domā, man bija kovids ?, testu netaisīju ....,

gribu ar šo pateikt, ka rudeņos var parasti dabūt visādus kovidus, un tas tikai nostiprina imunitāti, un nav tūlīt jāskrien pēc potes,

pēc 1 l kandžas arī ir kovids uz 2 dienām .....

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 6 stundām , Laxe teica:

patika iet uz lielveikaliem

tusēji lielveikalā ?, es 'to gan nesaprotu, ieskrienu, nopērku ko vajag,  pēc mājās sastādīta saraksta , un ārā, uzturēties lielveikalā beztolkā ir stulbi 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 27 minūtēm , alusbundza teica:

un tas tikai nostiprina imunitāti

Šitas uzskats gan ir interesants. Kā diez nedēļas gara organisma cīņa ar visādiem iekaisumiem un vīrusu bojājumiem kaut ko nostiprina? Jā, vīrusu konkrēto  rīt atpazīs, pret citu jaunu nogulsies kā kājslauķis. Plus vēl audu bojājumi nemaz tik ātri nedzīst.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , alusbundza teica:

kā domā, man bija kovids ?, testu netaisīju ....,

Kapēc man to jautā? :D

Es pa visu covid laiku vienu reizi testu esu taisījis, un to pašu pašā sākumā, kurš izrādijās pozitīvs. Vairāk nav bijusi vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...