Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .

alusbundza
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

pircējs nav nopircis garantiju

Nav,un droši vien arī nepirks.Apšaubu ka tas arī ko dotu,brauks nu gan kāds tā uzreiz 300km PSU mainīt.

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Nu ja gluži nedzīvo meža vidū

Dzīvo mežā un arī strādā mežā.Vienīgā palikusi privilēģija,un iemesls nepamest šo valsti.Rīga jau arī it kā atrodas meža vidū,bet nu nē,tas nav tas.

Pirms 26 minūtēm , Kazarms teica:

1 zvans un nākamajā dienā

Atslēgas vārds šeit ir ,,nākamā diena,,.Naktī govis tad kurš slauks?Cowbats vai?

cowbat.JPG

Edited by Betmenis

Pirms 4 minūtēm , Betmenis teica:

tslēgas vārds šeit ir ,,nākamā diena,,.Naktī govis tad kurš slauks?

Nu bet ja ir tik kritiski nodrošināt procesu, turi redundantu sistēmu/dzelzi.  

99% ofisa darbu tādu nav un tur nākamo rītu pagaidīt, padarbojoties ar rezerves dzelzi, nekas nevienam nenotiks. 

• Patīk 2

nu bet,šajā ziņā jau viss ir kulē.man pat nav bijusi doma cerēt.

Edited by Betmenis

pirms 8 stundām , Betmenis teica:

Atslēgas vārds šeit ir ,,nākamā diena,,.Naktī govis tad kurš slauks?Cowbats vai?

cowbat.JPG

Zoofīlis dectected!

• Haha 1

Visu cieņu AS Sadales tīklam, pēdējos gados elektrības pārrāvumu ir arvien mazāk un mazāk, turklāt tie kļūst arvien īsāki un īsāki (gan "uz papīra", gan arī pēc subjektīvām sajūtām), bet šodien elektroapgādes pārtraukumu skaits jau sen, šķiet, pārsniedzis 20 - daudz vairāk nekā citkārt visa gada laikā :D Daži 5min, daži 30min, daži stundu gari :D

Pāris žoga dēļiem iestājies "kidrikc".
Vārtiņu aizbīdnis atvadījās no vārtiņiem un devās plašajā pasaulē.
Tikām pie jaunas Ziemassvētku egles, diemžēl kaimiņi bija savus rotājumus no tās jau nolasījuši.
Viena ~2.5m augsta vertikāla būdele, kas gadus 5 jebkuras vētras ir izturējusi, neizkustoties no vietas, šodien nolēmusi apgulties un beidzot mazliet atpūsties.
Dažus gadus vecā siltumnīca iedomājusies, ka viņas koka konstrukcijas ir no gumijas, par laimi - atšķirībā no iepriekšējās siltumnīcas, nav devusies ~30m tālā pastaigā.

Kopumā vētra pārdzīvota pat ļoti OK. Kā citiem?

• Haha 1

Pirms 4 minūtēm , alusbundza teica:

elektrība neraustās

Kā no rīta pazuda, tā nemaz arī neparādījās, lai nav lieki jāraustās? :D

• Haha 2

pirms 2 stundām , binary teica:

Kā citiem?

Mana sat saimniecība kaut grabēdama bet turās godam kaut kaimiņi nevarēs pagulēt un es tāpat elektrība nav raustījusies

Es kamerā paskatījos - Saulkrastos batuts iepūsts žogā un stāv uz kantes, rīt aizbraukšu. Elektrība tur arī 3x pazuda, Rīgā ap 10 vakarā viena fāze noraustījās. Tā neko - plato sniega lāpstu nostiprināju, to vējš uz pagalma vidu bij aizpūtis. :D

Stiepjot uz mašīnu kasti ar aliņiem un čipšiem pa virsu, negantnieks vienu čipšu paku aiznesa pa gaisu. Visādi citādi - viss mierīgi.

• Haha 1
  • Kādas šausmas! 1

Man vienas siltumnīcas /plēves/ paliekas izbeidzās - sabruka gan pirms jaunā gada rāmis no slapjā sniega smaguma, apsvēru domu pavasarī atjaunot, bet nu jau vairs tik ap mietiņiem sapinušās skrandas...

Daba pati visu saliek savās vietās - sen bija laiks nomainīt uz polikarbonāta :D

Biedri kā jums šodienas pūtiens?

Manā galā viss mierīgi jo ziemeļrietumu vējš pat elektrība nepazuda

2022.01.15. , 16:55, marrtins teica:

Stiepjot uz mašīnu kasti ar aliņiem

Sāku šito lasīt, aš mantas sasāpējās... fū... tikai čipšu paka...

Bet vispār dīvaini. Pat darbā elektrība ne mirkli nepazuda, lai gan varbūt nepūta pie mums tik traki. Jebšu ST pastrādājuši un dažus posmus pa kabeli palaiduši vai stigas platāk pazāģējuši.

Man šodien elektrība atkal kādas 10x "noraustījās". Ilgākais "raustījiens" - gandrīz 2 stundas.

Mielestapa

Vecrīgā elektrība noraustījās šodien, varbūt izlikās, tomēr, tā kā darbā biju "dežurējošais", un neviens no tiešajiem nodaļas kolēģiem nebija ieradies, visus painformēju un atvainojos, ka bija elektrības pārrāvums un tieši pirms pārrāvuma biju uzlicis BIOS atjaunināšanu visiem kolēģu datoriem. Daļa noticēja, bet daļa nenoticēja, jo varēja attālināti pieslēgties saviem datoriem, bet rītdien pa purnu dabūšu tā vai šitā par dezinformāciju!

• Haha 3

Man dzīvoklī upsis klakšķēja kā parasti. Vienu brīdi, pat nopīkstējās. 

Pa ceļam uz darbu vējš mašīnu pašūpināja.

Ceļi gan bija uzjautrinoši, kad uz tilta uzspied bremzīti mazliet, un līdz lejai paslidinies, vai guļamrajona teritorijā pavisam mierīgi mēģini iegriezties ieliņā, bet ceļš turpinās taisni uz stāvošas automačīnas sāna pusi. Bet pats svētais antons man pastāvēja blakus un viss izvērtās neslikti.

Edited by lexxx

Nu vakar Madonas pusē, pūta neslikti, reizē ar sniegu, takā sanāca braukt pa Waze izdomātu maršrutu kas veda pa maziem lauku ceļiem un valsts mežiem, tad bija divas domas - te kaut kur ir ceļš un Dieva dēļ neapstāties, savādāk mājās tikšu tikai pavasarī 😁

Saulkrastos vakar uz pāris stundām pazuda elektrība. Kamera pēc tam nepamodās, attiecīgi nezini vai batuts atkal nav mēğinājis lidot, sestdien noliku vietā. :D

pirms 5 stundām , lexxx teica:

vai guļamrajona teritorijā pavisam mierīgi mēģini iegriezties ieliņā, bet ceļš turpinās taisni

Jā, vakarā Teikā ar mazās ieliņas bij spogulis, ļoti prātīgi bij jābrauc ar Hondiņu - nelaikā uz apkopi iedevu subāru ar radzēm. 

Nu vismas skujas papīrenei un sīkbaļķiem ir cena. Stulbi jau, bet nav tik traģiski.

Skaisti esi izkopis audzi! 👍

Es vēl neesmu izstaigājis. Bailes iet skatīties. 😬

Nez, Imantā jau pavasaris. Viens jau skraidelē šortiņos pa Anniņmuižas bulvāri :sarkasms:

• Kādas šausmas! 1

Nu vot tieši Anniņmuižas bulvārī arī gandrīz nepaņēmu to pagriezienu vakar vakarā :D

Vakar saprotu bij 100kM rādiusā ap Rīgu viena liela slidotava... 

Protams vainīgs primāri bij vējš kas pievilka piebraukto sniegu pie asfalta...

tak tukšu busu mierīgi var aizpūst..tāds vējš...un fūrām jau tikai "vasarenes". Bija vietām slidens , tur tikai labas radzes glābj.

Pēc jaunā gada svētdienā vajadzēja uz Talsu pusi aizlaist. Izbraucu no Rīga un aiz kanāla uzreiz metu riņķī - ledus uz A10 un vēl pretim Rīgā atgriežas nepārtraukta rinda svinētāju. Nav priekš manis tādas izklaides :D

• Kādas šausmas! 1

Šodien vajadzēja mazu gabaliņu izbraukt, ~10km., tas ka ventspilene nav kaisīta, neizbrīnīja, it kā jau bez sniega, bet vienalga slīd. Mazie ceļi vispār haoss, it kā tīri, t mīnuss 3, bet nevar kājās nostāvēt. Sapratu, apstāties nedrīkst, jāturpina lēna kustība vajadzīgajā virzienā atbilstoši fizikas likumiem :)

Pirms 31 minūtēm , aoma teica:

atbilstoši fizikas likumiem

Vēl jau ir izmantojami mīļi dievvārdi un žēla lūgšanās!

• Patīk 1

Pirms 45 minūtēm , aoma teica:

Mazie ceļi vispār haoss, it kā tīri, t mīnuss 3, bet nevar kājās nostāvēt.

Tā, šim galdiņam vairs neliet :) Un pie stūres arī nelaist! Kad varēs atkal nostāvēt kājās, tad varēs laist pie stūres :)

Edited by binary
  • Haha 1

Kad Tu pēdējo reizi nobrauci no maģistrāles, lai dotos uz savu lauku īpašumu? Ja tāds ir...

Šitie visvairāk besī, kas uzskata - krutais džips, krutās riepas, distance  nav jāievēro, tie arī pārsvarā pa grāvjiem mētājas.

Es kaut 10km stundā, bet esmu izbraucis pēdējo 39 gadu Latvijas ziemas, arī ar slikiem, bet ar poņu, ko nozīmē sānslīde.

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

Kad Tu pēdējo reizi nobrauci no maģistrāles, lai dotos uz savu lauku īpašumu? Ja tāds ir...

Šķiet, drīzāk būtu jāuzdod pretējs jautājums - kad es pēdējo reizi uzbraucu uz maģistrāles, lai dotos prom no sava lauku īpašuma? Nēnu šad tad gadās. Arī ziemā. Pavasarī patiesībā ir grūtāk izbraukt, ne vienmēr sanāk ;)

Kas attiecas uz distanci, tad to ir jāievēro. Man princips vienkāršs - cik km/h ātrums, tik m distance līdz priekšā braucošajam.

Ja par riepām, tad šitādiem "ar slikiem" atslēgas būtu jāatdod nevis pēc tam, kad spēj nostāvēt uz kājām, bet principā nekad - ar slikiem ārpus pagalma (vai slēgtas trasesa) nav ko meklēt.

Edited by binary

Man stāžs pie stūres ir 39. Kad mācījos braukt, bija tikai viena tipa riepas - tās, kuras varēja dabūt. 

Bet man Kandavas Tehnikumā bija labs automācības pasniedzējs, vecais Jurševskis, pie viņa arī iemācījos braukt ziemā.

Jā, nu tie bija citi laiki :) Es jau runāju par mūsdienām, nevis par to laiku, kad viens vai otrs mācījās braukt.

Mūsdienās ziemas riepas ir gana viegli pieejamas. Un cik ziemās ir novērots, diemžēl nevajag pat "spoguli" un "vētru", lai liela daļa automašīnu nespētu noturēties uz ceļa. Vai arī tieši otrādi - tik ļoti turētos uz ceļa, ka pie zaļās gaismas luksoforā nespētu izkustēties no vietas.

Share

• Create New...