Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Te bija paskanējis viedoklis, ka pie mums AES būtu drošs risinājums. Baltkrievijā gan laikam nemaz tik droši nesanāca - Astravjecas atomelektrostacijā konstatēti 18 tūkstoši dažādu defektu :D

 

Par to, ka neesam seismiski aktīvā zonā - ar Japānu, protams, nevar salīdzināt, bet tāpat arī pie mums notiek zemestrīces. Vēl šajā gadsimtā Kaļiņingradas apgabalā samērīja 5.0 un 5.2 balles - pēc wiki apraksta "viduvēja", "ir novērojami bojājumi ēku sienās (..)". Ej nu izzīlē, kas saistībā ar klimata pārmaiņām var sagaidīt turpmākajās desmitgadēs. Riski mazi, bet ir.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jā, jo Baltkrievu darba kultūra ir izcils pierādījums tam, ka AES nekur un nekādos apstākļos nebūs droši.
Vienīgais ceļš uz būtisku izmešu samazinājumu par saprātīgu cenu ir atomenerģija.

Tikai nebūvējiet Japānā un nedodiet būvēt/apkalpot NVS tautām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tagad tak daudzi, piemēram Rolls Royce tagad strādā pie tāda, piedāvā SMR (Small Modular Reactor). Nekādas mega stacijas nav jābūvē.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ir kaut kāda jauna metode tagad topā, tik nezinu, vai reāli jau kāda uzcelta. Varbūt tā pati SMR

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , superKrona teica:

Ir kaut kāda jauna metode tagad topā, tik nezinu, vai reāli jau kāda uzcelta. Varbūt tā pati SMR

Molten Thorium Salt Reactor.

Metode nav jauna, bet tagad laikam ir izdevies komercializēt. Ķīna būvēs tādu reaktoru un ne vienu vien.

Mums ar vajadzētu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Ej nu izzīlē, kas saistībā ar klimata pārmaiņām var sagaidīt turpmākajās desmitgadēs. Riski mazi, bet ir.

Es gan zinu. Mirs daudz cilvēku, arī šī foruma biedri. Domājams, ka dabīgā nāvē!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jau tie kas saražo visvairāk CO2, vismazāk no tā cieš. Tapēc nekādas lielās izmaiņas maz ticamas.

Vienīgā cerība uz USA, jau tagad Kalifornijā/Nevadā nav ūdens. Kad sāks palikt pavisam neapdzīvojama, tad sāks kautko darīt.

 

Vulnerable_Countries_500.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Tagad tak daudzi, piemēram Rolls Royce tagad strādā pie tāda, piedāvā SMR (Small Modular Reactor). Nekādas mega stacijas nav jābūvē.

 

Tu par kaut ko šādu, ka 50-os? :) 

13dd4eeef75fef612e889f66adec6327.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas tas ir cits Rolls-Royce (tas kas bildē), es par to kas ražo zemūdenes un lidmažinu/kuģu dzinējus. 

Ah, tas jau tev Fords bildē.

Es par šo Rolls-Royce https://www.rolls-royce.com/

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , jacobs teica:

Mana malkas katla un akumulatora vadības panelis

Tu man akmeni no sirds novēli - vislaik domāju, ka es esmu maniaks uz šīm lietām. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grūtākais jau ir tieši ir, kādu iekārtas vadību uzmeistarot tā, lai arī ''parastais mirstīgais'' tīri intuitīvi ar to tiktu galā un tur viss būtu pārskatāms.

Eksperimentālajam  vadības modelim man visa kā tur bija jūtami vairāk, lai saprastu, kas ir min nepieciešamais.

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.delfi.lv/news/national/criminal/kokaina-kravas-nonaksana-latvija-varetu-but-logistikas-kluda-pielauj-likumsargs.d?id=53906103

 

"Gāju uz Latiņu pēc banāniem, atnācu mājās ar kilogramu koksa. Loģistikas kļūme."

 

Pa to laiku visdrīzāk kāds fūres šoferis Kaļiņingradas apriņķī pašlaik tiek aizgūtnēm pizģīts mežā līdz nemaņai par šo godīgo loģistikas kļūdu. Galu galā ielas tirdzniecības cenai tiem 168 kilo pulverīša vajadzētu būt kaut kam pie 10 citroniem.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jacobs teica:

Mana malkas katla un akumulatora vadības panelis

Roskosmos vadības centrs atpūšas...

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1. Vairuma mežistrādes darbu procesā tiek savākts viss pa tīro. Ja būtu iespēja, pat skaidas no zemes uzsūktu. :D

2. Labu veiksmi izbraukāt un izsekot, kur tiek veikta kāda augstsprieguma līnijas tīrīšana, lai dažus zariņus sabomžotu.

3. Vai tu piedāvā cilvēkiem tās pagales iebāzt gāzes katlā? 

 

Link to comment
Share on other sites

Es pa mežiem braucu nevis ar katru nedēļu mazgātu bembi, bet parastu 26collu MTB. Un varu pavisam droši teikt ka apgalvojums numur 1., ka parasti viss tiek cirsmās savākts, ir pilnīgs vīrieškārtas liellopa izkārnījums. 
Mežā cirsmā paliek ļoti daudz pat par kulaku resnāki zari un bomīši.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , marrtins teica:

Tas tāpat kā biznesu taisīt nejēdz, tā arī kritalas savākt nejēdz

Kāds te ar alusbundžu sakars, un kamdēļ viņam kas cirsmā jāvāc?

 

@e = d Argumenti 2 un 3 bija tie, kam bija jāpievērš īpaša uzmanība. Tiesa gan, tāpat nesapratu, kā tu uz velosipēda braucot savus bomžotos zarus atved mājās? 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

Kāds te ar alusbundžu sakars, un kamdēļ viņam kas cirsmā jāvāc?

Nekāds. Bet kur tu izrāvi alusbundžu?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@marrtins  Tak tavā citētajā rakstā.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Akls, dumjš, vai pascrollēt uz augšu nemāki? Vari neatbildēt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Bet tas tak bundžas topikā par to, ja dēļ nodokļu izmaiņām bija firma jālikvidē. Kāds tad te bija sakars ar šo topiku vai ēdes pagaļu medībām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@e = d  Nu tad priekš kam tu ar to savu riteni te vispār ielīdi, un kam rausta, kur un ar ko tu vizinies un meklē malku? Un vēl jo vairāk - kādā sakarā tu to malkas pabiru tēmu pacēli, ja cilvēki, kas augstāk sūdzējās par gāzes/špaņa cenām, tāpat tos zarus savā katlā iebāzt nevar? Cik bezjēdzīgs komentārs, tik bezjēdzīga atbilde. 

Labots - Artanis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kādu tēmu gribēšu, to celšu. Ne Tev būs te ko koriģēt. Mana tēma atbilst topikam. Tava vāvuļošana atbilst tavai ierastajai praksei forumā. Viss.

P.S. Var kurināt ugunskuru pagalmā un pie tā sildīties, ja gāzes katls tikai.

Link to comment
Share on other sites

Lielākā foruma lakstīgala un daiļtirsējs iedziedājās. :D  Pameklē ka to baļķi tuvāk savaj acij, ko.

Labots - Artanis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

Bet tas tak bundžas topikā par to, ja dēļ nodokļu izmaiņām bija firma jālikvidē. Kāds tad te bija sakars ar šo topiku vai ēdes pagaļu medībām?

Tiešām tik grūti savilkt kopā... Lab, rādu ar pirkstiem:

1) Kompetentie paceļ / maina nodokļu sistēmu

2) @alusbundza spiests iet pagrīdē

3) @ju Stokholmas sindroma ietekmē aizstāv Kompetences, sakot: @alusbundza nejēdz biznesu

4) Kompetento monetārās un citu politiku dēļ (varam izvērst, tik jāierauj vispirms) cenas ceļas, algas lielai daļai netiek līdzi - ir jūtams sašutums, atsevišķos reģionos izsludināta lokālā Krīze

5) @e=d, iespējams, Stokholma sindroma ietekmē, norāda, ka nav ko tur daudz vaimanāt par enerģijas cenām - viss čikeniekā, var tak kritalas lasīt

6) @marrtins savelk visu kopā ar: :sarkasms:

 

  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Без 100 грамм не разберешься. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ieliku normālu problēmas risinājumu nabadzīgākiem ļaudīm, atlīda kaut kāds daiļdčibriks, kuram jālien visām pudelēm par korķi un, lai gan mežu redzējis tikai caur automobiļa logu, sāka te vervelēt glupības. 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...