Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tak vispār kurš ir izdomājis terminu vai vērtējumu adekvāts? No Filozofu vai Tvaika iela logiem raugoties, ja neesi karcerī, visa pasaule ir neadekvāta.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

kurš ir izdomājis terminu vai vērtējumu adekvāts?

Viss pasaulē ir relatīvs. No mana skatu punkta būtu adekvāti antifas gājienu noliet no helīša ar napalmu.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, es šitās dusmas izgāzu zināmā vecumā, tagad mani vairāk uztrauc, kur dabūt labu tabaku manai vecajai, labajai, Prāgā pirktajai pīpei :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau Tu ar, tā kā es jaunībā kolhozā sprāgušos sivēnus ar buldozeru sastūmu bedrē pilnīgi bez kādām emocijām? :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Kādas krāsas sivēni

Ja uzrakstīs, ka rozā, varētu sanāky nepatikšanas ar lgbt.😁

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Sivēni ir sūds. 90 tajos nācās pieredzēt, kā balti lopi pēc fermas privatizēšanas husiķim dala gabalos dzīvas govis, daudzas bija grūsnas...

Mellajiem mēs esam tikai balti pērtiķi, kas arī var būt grūsni, tāpēc esmu nocietinājis sirdi.

Kamēr šī mākslīgā tautu un kultūru maisīšana turpināsies, tikmēr arī būs jāsadzīvo ar to, ka tev izsit visus zobus, jo ne tā paskatījies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , kaads teica:

oij, kas tad te mums?

Džeks paralēli tavai klātbūtnei kaķi atstiepa mājās un saprata ka no tā lielāka jēga, vai kārtēja Rapid problēma sāk parādīties?

  Kuru daļu laboji, džeks vai kaķis? Man abi par grūtu, tādu nastu nespētu panest, abus visticamāk atstātu patversmē, bet lai nav jācīnās visu dzīvi ar sirdsapziņu, pieturos pie tā, ka abus labāk vienkārši neiegādājos...🙈 Rapids ir Rapids, no tā lielāka jēga 🤞🏽

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Lainere teica:

Kuru daļu laboji, džeks vai kaķis?

Ne to ne to. vienu citu vārdu kļūdaini uzrakstīju, aķi klaviatūrai kad sēžas, dažus burtus tā neraksta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , kaads teica:

aķi klaviatūrai kad sēžas

Nesatraucies. Arī šņabis citiem līdzīgi darbojās.Pat veseli teikumi ne tā uzrakstās.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

Nesatraucies. Arī šņabis citiem līdzīgi darbojās.Pat veseli teikumi ne tā uzrakstās.

nevar jau tik atklāti visiem teikt ka bezcerīgs dzērājs esmu :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.bbc.com/news/world-europe-59363256

Nelikšu linkus ar daudz smukākiem video, lai kādai maigai dvēselītei atkal nav šausmās jāraud, ka "tā jau austrumu kaimiņa propaganda".

Es saprotu, ka var būt neapmierināti ar kaut ko, iziet demonstrācijā izteikt savu viedokli, bet brīdī, kad sāk demolēt veikalus, bankas (lai gan uzskatu, ka bizness ir pats debīlākais, ko cilvēce ir radījusi), dedzināt automašīnas un visādi citādi bojāt da jebko, kas mums apkārt, tos melnajās kapucēs tērpušos dolbajobus vajag atšaut. Vienkārši un bezkaislīgi atšaut. Pēc tam kā @aoma tos sivēnus ar buldozeru.

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2021 at 5:29 PM, aoma said:

Labāk kāds zinātājs pasaka, betons vēl elpo?

netikai elpo bet pirzj jau arii traki

 

On 11/20/2021 at 5:29 PM, aoma said:

Varbūt ar 5g palīdzību starptautiskos wifi tīklus lauž?

vai tad cirkuu shito prasa?

Link to comment
Share on other sites

Bet tad par alternatīviem energoresursiem, lai ierobežotu CO izmešus, ir jālemj ātri, jo atomstacijas ceļas lēni.

p.s.

Es negribu savai mājai blakus ātomstaciju. Bet esmu jau pusmūžā, pie zināmas atlaides energoresursiem varu pieņemt kritisku lēmumu un saskaņot. Bērni arī aizpishusies uz Rīgu...

Link to comment
Share on other sites

superKrona
2021.11.21. , 20:54, Jurkins teica:

kad sāk demolēt veikalus, bankas

Nu nav tik traki. Valsts vadība parasti ļauj savām padibenēm nolaist tvaiku (tas pats, kas futbols utt.), jo nav jau īsti citu variantu, kā to individuālo agresivitāti mazināt. Nākošais līmenis ir karadarbība. Pie kam tā demolēšana arī ir nedaudz ekonomiski izdevīga tur visām iesaistītajām pusēm.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , superKrona teica:

Valsts vadība parasti ļauj savām padibenēm nolaist tvaiku

Var jau arī tā teikt. Bet būs grūti pie tā pierast. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

gpu cenas loool.jpg

Interesanti, vai nudien ir tādi, kas tiešām arī pērk par tādām cenām?

Link to comment
Share on other sites

Es šodien netīšām uzslēdzu TV,  ideālās vakariņas, tur tā vegāne, suņu spīdzinātāja, aprijās no 2 glāzēm, pilnīgs čau...

Link to comment
Share on other sites

Es to rakstu par copes mācīšanu speciāli ieliku. Ja tētis ir tik tups, ka nemāk saviem bērniem iemācīt kā zivi noķert, tad pats vainīgs. Tas, ka Vācijā to mēģina ielkt kā mācību, jau pats par sevi ier smieklīgi, bet tas, ka aktīvisti uzbrauc ir vēl smieglīgāk. Es tā naivi ceru, ka te esošie biedri savus bērnus uz copi ir kaut reizi dzīvē aizveduši? :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Racer, ceri vien tālāk ;)

 

pirms 9 stundām , Racer teica:

Ja tētis ir tik tups, ka nemāk saviem bērniem iemācīt kā zivi noķert, tad pats vainīgs.

Tak šo frāzi var attiecināt uz jebko - lai tētis neskaitītos tups, viņam jāiemāca saviem bērniem malku skaldīt, žogu būvēt, māju celt, uztaisīt krēslu un virtuves galdu, ugunskuru kurināt (turpat daudzdzīvokļu namu pagalmā), kokus stādīt, izvilkt kvadrātsakni no 625, Morzes ābeci, angļu valodu, šaut ar snaipereni, snowot, … Noteikti ir kaudze lietu, kuras Tu saviem bērniem neesi iemācījis, bet citi savējos jau bērnudārza laikā apmācīja.

 

Var jau būt, ka cope daudzus interesē. Bet es pat neņemtos apgalvot, ka cope varētu interesēt lielāko daļu sabiedrības, kur nu vēl visus.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bērnu ir jāmudina apgūt jaunas lietas, bet jāļauj viņam pašam izvēlēties un jāpieseko, lai tas nav kaut kas nelegāls.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , binary teica:

jāiemāca saviem bērniem malku skaldīt, žogu būvēt, māju celt, uztaisīt krēslu un virtuves galdu, ugunskuru kurināt

Pag, nu tu visu vienā čupā saliki - prasmes ar izklaidēm. Makšķerkātu tak uztaisīt vienkārši un noķert zivi ar. Ja bērnam neinteresē, tad skaidrs, bet tā ir tāda vienkārša lieta - līdzīgi kā sēņošana. Sēņot arī ir īpaši jāmāk? :D 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Uzskatu, ka mūsdienu zivju ķeršanas rīki nu nekādi nerada bērnam kaut kādas papildus noderīgas iemaņas. Savukārt apmācīt izdzīvošanas prasmes mežā, ja gadās apmaldīties varbūt noderētu, bet tad te kāds sāks bļaustīties par nāvējošajam/briesmīgajām kompetencēm :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Racer teica:

Sēņot arī ir īpaši jāmāk?

;) Ne tikai sēņot, bet arī tās sēnes pagatavot.

 

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Pag, nu tu visu vienā čupā saliki - prasmes ar izklaidēm.

Kuras tur ir prasmes, kuras - izklaides? Pie kā pieskaiti copi?

Link to comment
Share on other sites

Vīri, es no savas pieredzes, varu tikai teikt;

Galveno pateicību no dēliem dzīvē esmu saņēmis 

par to, ka vispār tos riktīgi strādāt iemācīju, cienīt jebkuru darbu un gūt gandarījumu no rezultāta.😐

Parējais viss dzīvē izriet tikai no pacietīga, neatlaidīga darba, jebkuros apstākļos.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

Kuras tur ir prasmes, kuras - izklaides? Pie kā pieskaiti copi?

Nu pag, ir trakie - profesionāli copmaņi un ir lazdas kāts ar spalvas pludiņu. :) Iemācīt skrūvi skrūvēt un naglu iedzīt, nenozīmē, ka audzini amatnieku.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Zini, darbīgi cilvēki labi jūtās visur, un arī Latvijā.😏

Manējie strādā, dzīvo Latvijā, dodot darbu vēl ne mazumam citu.

Bet speciālisti, un ne tikai, jau ne kur negaida, kad tu tiem pasvilpsi un darbu iedosi, vēl vairāk tikai uz laiku.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Racer teica:

Es tā naivi ceru, ka te esošie biedri savus bērnus uz copi ir kaut reizi dzīvē aizveduši?

Es pats neesmu makšķerējis, kur nu vēl dēliem to mācijis. Bērnībā labi taisīju visādus zivju duramos un harpūnas.  Mainīju no puikām pret veciem radioaparātiem, lai ir ar ko elektronikā nodarboties, bet nevienu ziv neesmu nobendējis. Vienkārš, šausmīgi žēl laika bezjēgā dirnēt pie ūdens ar badapātagu. Katram jau savs, bet protams labāk makšķerēt, nevis sēdēt piepīpētā istabā pie galda ar draugiem un šnabi dzert.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Didzis teica:

Katram jau savs, bet protams labāk makšķerēt, nevis sēdēt piepīpētā istabā pie galda ar draugiem un šnabi dzert.

Var jau to visu apvienot, sēžot uz ledus gabala....😃

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jacobs teica:

Galveno pateicību no dēliem dzīvē esmu saņēmis 

par to, ka vispār tos riktīgi strādāt iemācīju,

Mans vecaistēvs esot teicis: no dēliem ir tāds labums, ka tie labi ēd :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , jacobs teica:

Var jau to visu apvienot, sēžot uz ledus gabala....😃

... dreifējoša ... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...