Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Raimonds1

Kāds skatījās 3x3 spēli Latvija - Japāna? Kā japāņiem bumba krita grozā! Kā met, tā punkti!

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 7 stundām , Edis7 teica:

Kungi, mēs būdami potēti/nepotēti :) ,jebkurā gadījumā noslēgsim dzīvi un būsim katrs no mums kapos. Pieņemu,š.gad. man 100% ir taisnība.  Nolecot no stulbas filozofijas, rīt 9os būs mačs pret serbiem. Jūs sekojat/skataties Olimpiskās spēles arī :) ?

Par dzīves noslēgumu kapos var diskutēt. Man tiesu izpildītājs reiz teica, ka maksāšot viņam parādus arī pēc tam, kad Saules sistēma beigšot eksistēt, un tad jau kapu vairs nebūs!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kā met, tā punkti!

Tā vai tad nav jābūt?

 

Pirms 52 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kā japāņiem bumba krita grozā!

Nu ar tādu pieeju… jāturpina gaidīt Laimes lāci. Visās jomās.

 

Neba nu tā bumba pati krīt grozā. To tur parasti iemet cilvēks, kurš ir iemācījies to izdarīt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , darklight teica:

Man kā cilvēkam, kurš ir lasījis "Ulisu", tur viss bija ļoti skaidri uztverams 😎 Vienā vietā gan doma nojukusi

 

Чукча – не читатель, чукча – писатель :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Raimonds1 teica:

Kāds skatījās 3x3 spēli Latvija - Japāna? Kā japāņiem bumba krita grozā! Kā met, tā punkti!

Protams. Ar skaistu 3punktnieku noslēdzām JAP. Bet šodienas abi mači, prasās kko rupju uzrakstīt! Būšu diplomātisks, 3x3 basī ir kā ar bitēm, hui sapratīsi. Tas attiecināms uz šodienas mūsējo spēli.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vīrusa laikos varēja arī futbolu un hokeju tikai vārtsargi spēlēt..?😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ImissimI teica:

nah vispār to 3x3 vajag olimpiādē

Kaut ko jaunu tak vajag. Nākošajā būs (2+transgender)x(2+transgenders).

Sākas

Nesaprotu, kur problēma. Tak lai nospāgst. Vai čarterreisu uz Āfriku un palaist brīvībā savannā.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ImissimI teica:

nah vispār to 3x3 vajag olimpiādē

Tad jautājums-nah nevajag?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nah tad vispār olimpiādi

Man šamā vajadzīga kā zaķim stopsignāls.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

nevienu olimpiādi neesmu skatījies

Es gan esmu. Kādā 7.klasē laikam pierunāja audzinātāju politinformācijas vietā skatīties slēpošanu vai tipa tovo. Garlaicība.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Kapēc neskatīties? 

Da nezinu. Nekad nav bijusi interese. Skolas laikā kaut kā vēl ... nu jābūt kā visi... "Radiotehniķis", "Rīgas Dinamo"... a tagad poh. Bet intereses kā nebija tā nav.

p.s. tā vietā labāk paskatos piem. vindsērfinga video.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
Pirms 45 minūtēm , Aigus teica:

Tad jautājums-nah nevajag?

Tāpēc ka tā jau nevar paspēt visas disciplīnas izmalt cauri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ImissimI teica:

nevar paspēt

Jāskatās tas, kas interesē un pēc iespējas. Es neredzu problēmu. Es ,piemēram, lielāko daļu disciplīnu neskatos, jo neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
Pirms 21 minūtēm , Aigus teica:

Jāskatās tas, kas interesē un pēc iespējas. Es neredzu problēmu. Es ,piemēram, lielāko daļu disciplīnu neskatos, jo neinteresē

Runāju par to, ka nevar visu paspēt olimpiādes laikā izspēlēt izskriet un nopeldēt, nevis par to ka es nevaru paspēt noskatīties 20 dažādas peldēšanas disciplīnas. 

 

Nah saukt par olympic games 2020, ja notiek 2021.

 

Un nah nah?

Labots - ImissimI
Nah
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Nu jopcikiņ, kāpēc ta uzrei ka neinteresē. Vienkārši izsaku viedokli - neuzskatu pareizi iekļaut olimpiskajās spēlēs vienas disciplīnas n dažādus paveidus. Viss.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 12 minūtēm , ImissimI teica:

iekļaut olimpiskajās spēlēs vienas disciplīnas n dažādus paveidus

Un cik tad skriešanas paveidi ir olimpiskajās?

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Uzreiz vajag ar un bez ieskrējiena, augstumā un tālumā un pa svara kategorijām.

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Un cik tad skriešanas paveidi ir olimpiskajās?

Nav ne jausmas. 100, 200, 400, 800, biški vairāk, vēl bišķi virāk, stafete, tad skriešanas posms visās daudzcīņās, atspoles skrējiena man šķiet nav. 🤨

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ImissimI teica:

Es neesmu basīša fans, bet nah vispār to 3x3 vajag olimpiādē.

Mēģini saprast,3x3basis ,ka tas ir Sports! Bet kur 13gadīgi bērni katrā braucienā krītot izcīna olimpiskās medaļas, tā ir kkāda huiņa!

Ekrānuzņēmums (382).png

Ekrānuzņēmums (381).png

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , ImissimI teica:

to 3x3 vajag olimpiādē.

A man patīk, tas 3x3 izskatās vairāk pēc basketbola, nekā pats basketbols, ko tagad bliež, piemēram, NBA. Uzaugu laikos, kad pie sienām līmēja plakātus ar Džordanu un Onīlu, tad bija basketbols, a tagad vnk skraida čaļi pa laukumu bez aizsardzības kā tādas un met trejačus, tipa spēles beidzas ar rezultātiem 160 vs 140. Такой хоккей нам не нужен!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , vvv teica:

Ja sports neinteresē, tad kāpēc gribi zināt nah?

Tas jau sāk vilkt uz "dievinu darbu - varu stundām ilgi skatīties, kā citi strādā" :D

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 1 stundas , Gestapo teica:

Uzaugu laikos, kad pie sienām līmēja plakātus ar Džordanu un Onīlu, tad bija basketbols, a tagad vienkārši skraida čaļi pa laukumu bez aizsardzības kā tādas un met trejačus, tipa spēles beidzas ar rezultātiem 160 vs 140. 

Bija vēl tāds Larijs Bērds  https://www.youtube.com/watch?v=KNpoT_O_yPw

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kompetentais, kam lēni, bet tomēr dalecis...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ģenerālprokurors = Kompetentais. Viņam acīmredzamais lēnām, bet tapis redzams (daleca).

 

P.S.

Blakus tēmā mans "Var par šo sīkāk?" nav nekādā sakarā ar tavu jautājumu vai var sīkāk. Vienā laikā iepostējām :lol:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 5 stundām , Gestapo teica:

Uzaugu laikos, kad pie sienām līmēja plakātus ar Džordanu un Onīlu, tad bija basketbols

Tad arī bij mazliet citi noteikumi, tapēc varēji taisīt kautkādus tur baigos dunkus utt, tagad neko tādu neizdarīsi.

Plus ir atkoduši daudz rezultatīvākas spēles taktikas.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu tak valsts struktūrās strādā tikai kompetentas personas (jeb Kompetentie) :sarkasms:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

varēji taisīt kautkādus tur baigos dunkus

Par dankiem runājot, agrāk tieši otrādāk bija grūtāk dankot, jo nebija tā saucamā "no charge semi-circle". Varēja dabūt uzbrukuma piezīmi. Bet par noteikumiem gan taisnība, agrāk ļāva fiziskāk spēlēt. Tagad tie noteikumi pakārtoti uzbrukuma spēlētajam nevis aizsardzības. Par rezultatīvākam taktikām runājot, tas ir trīspunktu metiens. Agrāk trīspunktu metiena nebija. Džordans, kad ienāca NBA, nebija iemācīts labi mest trīspunktu metienu, jo tikai dažus gadus pirms viņš ienāca tika ieviests NBA.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nevienam nav izdevīga pārāk fiziska spēlēšana, satraumēs vēl Porziņģi un viss, kam tas izdevīgi?

Trakos dunkus no soda līnijas ganjau ar viņam vairs neļauj, pat ja gribētu vai varētu :D, labāk lai met trīnīti.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

teicama spēle, mūsējie pusfinālā!!!1173823374_Ekrnuzmums(395).thumb.png.74e72b6fe7c8da0fb05f825cd1a971ab.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aņuks: Согласно распоряжению правительства, с сегодняшнего дня лишь амурский тигр имеет право официально именоваться тигром. Для остальных вводится маркировка "тигристое котообразное".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Formula 1 Rolex Magyar Nagydíj 2021

Link to comment
Share on other sites

Plānots augustā  Ghetto Games basītī noorganizēt ar serbu dalību un ar skatītājiem ,kas diemžēl izpalika Tokyo, katrā ziņā ir pareizs funktieris skatīties sportistu spēli klātienē! :)

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...