Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Racer teica:

Apmēram 90%

 

Pirmā daļa ir ok, bet kad aiziet par ķirzakcilvēkiem, tad.... nu jā.

Starp citu, jūlija Klubā lielā intervija ir ar Jāni Sārtu. Ļoti rosinoša uz pārdomām. Tas, ko viņš raksta par datu vākšanu ir daudz totalitārāk nekā Kariņa ņemšanās ar lojalitāti Eiropas Komisijai. Tak ne jau par LGBT tur ir runa, bet par Orbāna sodīšanu, un tam visi līdzekļi labi. Tai likumprojektā tak nav nekā nepareiza un nosodāma.

Jautājums ir par brīvās gribas jēdziena pastāvēsanu ilgtermiņā, un ar to pasaulei ir liela problēma.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 8 minūtēm , msp teica:

bet kad aiziet par ķirzakcilvēkiem, tad.... nu jā.

Ko, kas, kad?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Ko, kas, kad?

 

quoute

Darbojas taču visādi veidojumi - Romas klubs*, noslēpumainais Bilderbergas klubs.

unquoute

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Itkā EU līmenī kādam interesētu ko LV nosoda vai nē :D, nu ja nu vienīgi valstu saraksts garāks, pilnīgi uzreiz var redzēt ka tapēc vien For Der Leina atbrauca ar lielo naudas maisu.

 

Citēt

Nu nevar taču ar saprātu apveltīti cilvēki atbalstīt, piemēram, visādas grētas tūnbergas

Nu tas jau arī pilnīgs čau.

 

 

Jebkurā gadījumā mazliet jokains konspirāciju propogandētājs, kur uzrakstijis veselu rakstu un tā arī nav pateicis neko, neviena argumenta, fakta vai kā tamlīdzīga, tik tas kas viņam nepatīk. Kas vispār tos murgus lasa? Ak jā Reicers :D

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
3 hours ago, Racer said:

Apmēram 90% piekrītu. Pazīstu Viesturu vairāk kâ 20 gadus un ir bik sviestā aizgājis ar vakcinācijām, 5G, Batjku utt., bet par attiecībām un Ğimeni viņš ir pieredzējis un izglītots gana. :)

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/350785-viesturs-rudzitis-launums-ne-tikai-notiek-ir-daudz-sliktak-tas-netiek-sodits?utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvLinks&utm_content=redirect

 

Pāris fragmenti no teksta: "...60 psihologi paraksta atzinumu, ka pieņemamas ir visu veidu ģimenes..", "Zinātņu doktori paraksta šādu vēstuli, un cilvēkiem nav kauna par to, ko viņi dara.", pierāda to, ko es jau kādu laiku zinu; šodien zinātnei ticēt nedrīkst, jo tā ir lielā mērā komercializēta. Neatkarīgas zinātnes nav un būt nemaz nevar; augstskolas un pētnieciskie ir atkarīgas no naudas, bet kas maksā, tas pasūta mūziku, kā ziņāms. Tas pats attiecas ne tikai uz šo jautājumu, bet arī uz daudziem citiem jautājumiem, kad ir sabiedrība jānoskaņo par labu kādam viedoklim.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Tev pašam vēmiens nemetas, kad šitādu politisku mē slu jau 2 rindokopā saka NA NA NA jā drīz būs vēlēšanas nu po huj!!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Jebkurā gadījumā mazliet jokains konspirāciju propogandētājs

Palasi tak beidzot ar ko nodarbojas Švabra un viņa forums un kāda ir viņu ietekme.

 

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

nav pateicis neko, neviena argumenta, fakta vai kā tamlīdzīga

Tur ir kaudzēm faktu, pārlasi.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, marrtins teica:

Tur ir kaudzēm faktu, pārlasi.

Nav man tik daudz enerģijas, lai tos murgus vēlreiz lasītu :D Kautkāds tjep ļep par visu vienā putrā, LGBT, Grētas un Mee-too. Lai tak penži cepās ar savām problēmām, tik tas ka piemin, ka tas būtu kāds vairākuma viedoklis un tagad nu kautko cenzēs vai mācīs visiem kā pareizi dzīvot, brīnums vēl Bībeli nepieminēja (pag, laikam gan pieminēja).

 

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Švabra un viņa forums

Nav ne jausmas kas ir Švabra, birste kautkāda?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Nav man tik daudz enerģijas

Nu tad ko tu brēkā par konspirācijām un jokaini un faktu trūkumu...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Toreiz, kad bija bēgļu krīze, es tā aizdomājos - vai tiešām tā Merkele un pārējie velkamisti ir stulbi? Nē, nu skaidrs, ļautiņš parastais, kuram (gan ne visiem, man personīgi po) parāda noslīkušo sīko sīrieti (kura tēvs, starp citu, nodarbojās ar tās drazas transportēšanu par lielām naudām) un šis metīsies bučot "arhitektus, inženierus un skolotājus", bet cilvēki, kuri nosaka Eiropas politiku. Stulbi? Nu tak, acīmredzot, nē. Kaut kas tam visam bija apakšā. Un tikai nevajag par cilvēkmīlestību un citām sniegpārsliņu ņuņņām. Kāpēc tas viss process bija vajadzīgs? Nu HVZ. Visticamāk mēs to nemaz neuzzināsim, jo nāks citi sūdi un interese par vecajiem zudīs. Varbūt pēc gadiem n kāds pētnieciskais žurnālists centīsies uzrakt cēloņus. 

Tāpat par breksitu. Džonsons un tie citi ir vienkārši stulbi? Nē. Viennozīmīgi. Tam visam apakšā bija/ir kaut kāda doma. 

Tieši tas pats ar to blm un tamlīdzīgiem sūdiem. 

Un piebildīšu - ja kāds man par sazvērestību teorijām, tad vispirms ej iepazīties ar kolosālāko sazvērstību teoriju, kura zeļ un plaukst jau 2000 gadus.

 

p.s. tūlīt sāksies interesantas lietas jeb jau notiek, pareizāk sakot, Afganistānā un tās apkārtnē. Demokrātijas aizstāvji jau drīkst sākt raudāt 😁.

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Nav ne jausmas kas ir Švabra

Es gan izlasīšu Švabras grāmatu "Stakeholder Capitalism", kad pārtulkos krieviski (gan jau ātrāk nekā latviski). Angliski neesmu gatavs lasīt tik nopietnus gabalus.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Nu tad ko tu brēkā par konspirācijām un jokaini un faktu trūkumu...

Besī vienkārši tie dinozauri, šodien viņiem nepatīk Grētas, rīt jau liks skolā Bībeli lasīt. Dod tik viņiem vaļu :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

ļep par visu vienā putrā, LGBT, Grētas un Mee-too.

Tas viss jau ir debīlisma dažādas izpausmes.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Besī vienkārši tie dinozauri

Esi gatavs mesties uz ceļiem piedošanu paprasīt Gambijas un Trinidadas un Tobago iedzimtajiem? 😁

Gan jau tur kādam nodarīja pāri 😁.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Tāpat par breksitu. Džonsons un tie citi ir vienkārši stulbi? Nē. Viennozīmīgi. Tam visam apakšā bija/ir kaut kāda doma. 

Nu tur loģika pavisam vienkārša - populisms, teiks vienalga ko ka tik tiktu pie šprices. Protams vietējā elte/sponsori un amerikāu intereses palīdz virzīt uz priekšu. Redzēs cik ilgi noturēsies, pagaidām visu noraksta uz Covidu. Bet tā, nav tie asākie prati tur novākušies.

Just now, Jurkins teica:

Esi gatavs mesties uz ceļiem piedošanu paprasīt Gambijas un Trinidadas un Tobago iedzimtajiem?

Par ko? Latvieši tur knapi pāris mēnešus bija, pārsvarā apmira tiklīdz ieradās. Paralēli no otras salas puses nīderlandieši pamīcija, plus vietējie indiāņi apkāva lielāko daļu. Neesu dzirdējis ka indiāni pieprasītu piedošanu, no amerikāņiem gan. 

Vai tu domā ka tanī laikā tur bij kaut viens melnais? 

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tur loģika pavisam vienkārša

Ka tik neizrādās biki sarežģītāk.

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Par ko?

Nezinu. Nu tak moderni tagad demokrātijas valstīs tas esot. Nomesties uz ceļiem. Tak reku pie jums kaut kādas futbola spēles sākumā krievs vienīgais (malacis) pasūtīja šos. 😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Nu tak moderni tagad demokrātijas valstīs tas esot. Nomesties uz ceļiem.

Nu un tad tu esi dusmīgs par to ka modernās zemēs kāds liekas uz ceļiem? Lai tak, ja jau grib. Neviens jau nespiež. Saprastu tev kāds liktu :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tev tāda jokaina domāšana 😁. Es tak neesmu dusmīgs. Manis pēc kaut pakaļas šiem var izlaizīt.

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Neviens jau nespiež

Es jau minēju par to futbola spēli. Tev patiktu, ja darba diena ofisā būtu jāsāk ar publisku atvainošanos tiem, kuri neskrēja pietiekami ātri pa Āfrikas savannām? Nu vēl simboliski kādu zābaku nobučot 😁. Nē, neviens jau Tevi nespiedīs...

Nē, protams, tas nekad nevar notikt.

Paskaties kā tur ASV policistiem iet..., skaidrs, tie jau feikvideo.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Labi, dzīvo savās ilūzijās un jūties apdraudēts, vainu no Grētas, vainu no LGBT vai nu kas tur kuru dienu nav modē.

Es labāk uz pabu, apēst kautko garšīgu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Zini, @AndrisBB, ar Tevi diskutēt kā ar dažu geju 😁, kurš nepārtraukti atgādina, ka man esot fobija. Man nav fobija ((grieķu: φόβος — 'bailes') ir uzmācīga baiļu sajūta no ikdienišķām lietām vai sociālām...) Mļac, man nav nekāda fobija, čista riebjas.

 

p.s. vispār vikipēdijai nav taisnība 😁 - tās nav ikdienišķas lietas. Vismaz man 😁

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Es labāk uz pabu, apēst kautko garšīgu.

Izmanto gan, kamēr Bojo ļauj vēl :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Labāk par moderno humanitāro izglītību: https://www.delfi.lv/campus/raksti/vasaras-svelme-uz-zemes-ir-nieks-iepazisties-ar-karstako-zinamo-planetu-visuma?id=53317087

 

Citāts: Tur iet vaļā īsta elle – pret zvaigzni pavērstajā pusē ir tik karsts, ka ūdeņraža molekulas tiek sadalītas atsevišķos atomos.

 

Pieļauju, ka žurnālistam vajadzētu būt ar augstāko izglītību, bet kādu? Izdomāt skaļus un šokējošus virsrakstus? Tā tak pamatskolas neorganiskā ķīmija...

Link to comment
Share on other sites

Vidrīzāk ar datora tukotāju no angļu vakodas veidots rakts un žurnālists vispār neiebrauc, par ko iet runa. Mani visu laiku besī žurnālistu teksti par  radiācija no mobilā telefona, jo angļu mēlē ar radiāciju apzīmē visus starojumus, bet latviski tas ir elektromagnētiskais starojums. Bezcerīgi, žurnālistiem visu laiku radiācija un radiācija.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Salmo teica:

Tev nepatīk vārds "elle", jo elles eksistence nav zinātniski pierādīta?

Nē, es pirmoreiz dzirdēju par tādām "ūdeņraža molekulām, kas lielā karstumā mēdz sadalīties atomos". Ja arī būtu domāts H2O, karsē, cik gribi, būs tikai ūdens tvaiks.

Didzis ļoti pareizi pateica - ar virspusējām valodas zināšanām, neko nerubījot par lietu, var visādus brīnumus "piedzemdēt".

 

Īstenībā jau mani vairāk interesē, kā šādi tipāži iegūst atļauju kaut kur kaut ko oficiāli publicēt. Bagāta tante? Lieliski pieprot smalkākās nianses, lai apdullinātu bagātu onkuli, kā Holivudā?

Labots - aoma
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Esi mēģinājis karsēt ūdeni līdz 4300 C? :)

"... surface temperatures of 7,800 degrees Fahrenheit (4,300 degrees Celsius)."

Kā tu tulkotu "hydrogen molecules being torn apart"?

Kautkā šādi? "ka ūdeņraža molekulas sadalās / sabrūk"

tear apart - saplēst gabalos. Google translate :)

"In studying the planet, researchers found that the best explanation for the atmospheric and temperature data was a model that included hydrogen molecules being torn apart and reassembled as they flow around the planet. "

 

Pēc pēdējā teikuma redzams, ka pašiem pētniekiem nav pilnīgi skaidrs, kas uz tās planētas notiek.

Labots - Salmo
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , marrtins teica:

Izmanto gan, kamēr Bojo ļauj vēl :sarkasms:

Vai arī kamēr ir ko ēst. BoJo izbeidza brīvo darbaspēka kustību, bet izrādās ka visi fūru vadītāji poļi un tie aizbrauca mājās. Tagad viss noliktavās sapūstot, nav kas brauc ar fūrēm un aizved pārtiku uz veikaliem/pabiem :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 53 minūtēm , aoma teica:

"ūdeņraža molekulām, kas lielā karstumā mēdz sadalīties atomos"

Neatceros vairs, kā tur īsti bija, bet attiecīgos fizikālos apstākļos ūdeņradis var pastāvēt atomārā formā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pie noteiktiem apstākļiem jau jebkura molekula var sadalīties atomos (un vēl sīkāk). Te nav domāts H2, kas skaitās molekula?

Link to comment
Share on other sites

Es arī īsti neatceros, bet bērnībā lasīju ZF grāmatiņu, kur zvaigžņu pētnieki vadāja līdz skābekli atomārā formā, tātad kkādas teorijas bija  jau gadus 70 atpakaļ. Iedomājies, ja tāds būtu uz atomzemūdenes, gadus 100 varētu nebāzt degunu/ periskopu laukā :D

Tak nevajag ticēt visām pētnieku teorijām/pasaciņām, kā būtu, ja būtu :)

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kādas ticēt pasaciņām? Tak pie noteiktiem apstākļiem pat atoms varot sadalīties. Piemēram, apstākļos uzreiz pēc Big Bang. Ticības jautājums - ticama tā teorija vai nē. Man šķiet visai ticama.

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar. Sevišķi labi to māk pasniegt britu zinātnieki.

 

Ja nopietni, piesliecos uzskatam, ka cilvēka prātam tas ir pārāk sarežģīti, jo nevar rasties nekas no nekā, un ja reiz lielais sprādziens iet visu laiku uz riņķi, tad no kurienes tas radās utt.

Lab, tā jau vēl var līdz radītājam nonākt, man vēl ir divas pintes viskija. :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , aoma teica:

skābekli atomārā formā

Ellīga lieta. Tikai nez kādos apstākļos šo varētu uzglabāt. Ozons O3->O2 + O. Un tas O ir afigennijs oksidētājs, kamēr nav paspējis ar otru O apvienoties skābekļa molekulā.

 

pirms 2 stundām , aoma teica:

ja reiz lielais sprādziens iet visu laiku uz riņķi, tad no kurienes tas radās utt.

Fiziķiem esot sena tradīcija - reizi 14 miljardos gadu iedarbināt lielo hadronu paātrinātāju.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Kas vispār tos murgus lasa?

Tas links uz interviju nebij domāts tev, bet cilvēkiem kas domā un redz kopsakarības. Aizmirsu pierakstīt, atvaino. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēkus, kuri spriedelē par slepenajiem pasauli pārvaldošiem klubiem, tusē vienā kompānijā ar Čiekuru, Kļimoviču, Pļaviņu, Toču, Gobzemu, grūti nosaukt par domājošiem un kopsakarības saskatošiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Visām sazvērestības teorijām ir "kopsakarības", kuras organizē un rada gana liels bariņš ļaužu, kāda slepena organizācija ar bezgalīgām cilvēku uzpirkšanas vai šantāžas bezierunu spējām. Tā pati Covidafēra sāk izgāzties, tagad jauns jājamzirdziņš - Covidafēra bija izmēģinājums lielajai Saiberpandēmijai.

Tad nāk apgaismotāji, kas apmāca pelēko masu šajās kopsakarībās. Kad esi tās izstudējis, pavisam cita dzīve sākas!

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Tās sazvērestības un klubiņi ir tie 10% kuriem nepiekrītu. Tak pierakstīju pie linka. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...