Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Skaidrs, ka kādreiz bērnus ražoja, lai būtu kas strādā.

Vai tāpēc, ka nebija efektīvas kontracepcijas?

Citēt

In the past, reliable methods of birth control weren’t available. Abstinence was the only reliable method of birth control available. Sex was one of the few pleasures available, and most married men were unwilling to forego the pleasure.

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

bērnus ražoja, lai būtu kas strādā

Vispār jau daļēji, ražoja, jo puse nomira līdz strādāšanai netikuši. 

Par to pārapdzīvotību, nu nekad nebūs tā, ka LGBT apdraudēs cilvēces vairošanos, tici vai nē, tie kaku stumdītāji grib tikai draudzīgi iziet sabiedrībā bez mistiskā nosodījuma no tavas puses, nu nekad no viņu puses nav bijis aicinājuma tev kļūt par pediņu. 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , superKrona teica:

grib tikai draudzīgi iziet sabiedrībā

Nezinu, neinteresējos, cik ziņās redzēts, tie LGBT nekādi draudzīgie neizskatās...

Atceries Veinbergas rakstu pēc tās traģēdijas, kur sadega cilvēks, tas bija briesmīgs naids...

Vai tā blondīne, kura sociālā tīklā komentāru uzrakstīja, nu savu viedokli par ģimeni, vai kas tur bija, ne jau draudzība pret viņu iestājās...

Reizēm izskatās, ka viņu mērķis ir naidu vairot.

Nevis gejus aizstāvēt

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , superKrona teica:

Par to pārapdzīvotību, nu nekad nebūs tā, ka LGBT apdraudēs cilvēces vairošanos, tici vai nē, tie kaku stumdītāji grib tikai draudzīgi iziet sabiedrībā bez mistiskā nosodījuma no tavas puses, nu nekad no viņu puses nav bijis aicinājuma tev kļūt par pediņu. 

Diezgan pretīgi ir apzīmējums "kaku stumdītāji". Man nav iebildumu pret viendzimuma attiecībām - lai katrs dzīvo kā grib. No manas puses nav arī mistiska nosodījuma un apdraudējuma man mainīt orientāciju (bet vispār tas būtu jautri ja es baidītos:D ). Es skatos uz nākotni un bērnu izglītošanu. Nedrīkst pubertātes periodā teikt - ja tu aplauzies un kaut kas nesanāca attiecībās, varbūt jāmaina dzimums. Tā ir pseidopsiholoğija.

Labots - Racer
  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Izstāstīt ir jāprot https://www.instagram.com/kasher_bb/

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet izrādās vainīgi LGBT, kas skolā izstāsta, kas ir tolerance, ka cilvēki ir dažādi, ka ir tādi geji un lezbietes, dažādas kultūras un paradumi, vaino Grētu ka tā izstāsta ka piesārņojums ir reāla problēma.

 Padomju laikā zēni aizgāja līdzi onkulim uz dzīvokli, kur tas tiem parādīja visādas krāsainas bildītes, labi uzcienāja un daži no tāda iespaida tā arī neatgāja. Kaut ko apsolīja, kaut ko piedāvāja, zēni padomāja. Tagad saliek krāšņas, ļoti kvalitatīvas ceļojumu, apģērbu, stila bildes un auditorija ir daudz lielāka.

 

Grētu ieviesa liberāļi, lai klimata kašķi padarītu personisku un izdevīgu savai dienaskārtībai.

Nupat uz monitora nolaidās muša.

Tieši uz tās instagram adreses!

Ja pieņemam, ka liberāļi tiešām ir par ekoloģiju un pret pasaules pārapdzivotību, tad visādas alternatīvas seksualitates modināšana nenobriedušā vecumā patiesiba ir loģiska.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Nedrīkst pubertātes periodā teikt - ja tu aplauzies un kaut kas nesanāca attiecībās, varbūt jāmaina dzimums. Tā ir pseidopsiholoğija.

Parādi tieši to vietu kur tas tiek teikts. Neko tādu neesu redzējis, vairāk izklausās pēc kārtējā izdomājuma.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas Tev. AndriBB nav programmēšanas manuālis, kur viss priekšā uzrakstīts! Tā ir praktiskā psiholoģija, kas ņem vērā indivīda domas, jūtas un vecuma attīstības īpatnības.

Paskaties tos 5 year olds sižetiņus.

Labots - Raimonds1
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Cirka Lācis
19 minutes ago, vvv said:

Vai tā blondīne, kura sociālā tīklā komentāru uzrakstīja, nu savu viedokli par ģimeni, vai kas tur bija, ne jau draudzība pret viņu iestājās...

 

Šis bija ļoti zīmīgs precedents. Tieši tā daļa, ka uzņēmumi viens pēc otra atteicās ar viņu sadarboties. Proti, pirmais atteicās un pēc tam pārējiem PR nolūkos neatlika nekas citas kā arī atteikties, citādi dabūtu tādu shitstorm savā virzienā, ka maz neliktos. Ķipa, kā, kāpēc jūs vēl ar viņu sadarbojaties? Jūs esat pret LGBTQ tiesībām? Tur visi bija nostādīti sprukās un zem liela, nevajadzīga spiediena.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Raimonds1 teica:

kur viss priekšā uzrakstīts!

Tad nav nekādu piemēru, tik tukša muldēšana?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad nav nekādu piemēru, tik tukša muldēšana?

Esi papētījis ko tieši Ungārijā aizliedza?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tagad tak runa par to ko aizliegt/atļaut Latvijā, kāda starpība ko Ungārijā aizliedz. Vai arī tu balso par Ungāru likumiem?

 

Vai arī tik ļoti satraucies par Ungāru ģimenēm?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad nav nekādu piemēru, tik tukša muldēšana?

 

Andri, kā Tev liekas - kādu uzvārdu Kašeram ar Jāni vajadzētu pieņemt pēc kāzām?

 

...

 

Un tagad armēņu radio atbild: pat ja es vispār neinteresējos un nevēlos interesēties par kurmju trenkātājiem, tad no internetiem, televizoriem un radio man pretī gāžas šo 2 zēnu propogandētā kopdzīve. Un sasodīts - kāds taču par ētera laiku un laukumu mājaslapā maksā!..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, msp teica:

Andri, kā Tev liekas - kādu uzvārdu Kašeram ar Jāni vajadzētu pieņemt pēc kāzām?

 

Man pilnīgi vienalga, kādu uzvārdu viņi pieņem, lai paši izvēlas, kāda man tur darīšana. Par Kašera esamību uzzināju tik te no foruma, nav ne jausmas kar par Jāni. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Tagad tak runa par to ko aizliegt/atļaut Latvijā, kāda starpība ko Ungārijā aizliedz. Vai arī tu balso par Ungāru likumiem?

 

Vai arī tik ļoti satraucies par Ungāru ģimenēm?

Demagoğija. Es atbalstu Ungārijas piegājienu. Tu dzīvo prom, esi kosmopolīts un viss ir pie kājas - pieej kā patērētājs lai būtu ērtāk. Es mazliet savādāk pieeju. Katram savs...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , msp teica:

no internetiem, televizoriem un radio man pretī gāžas šo 2 zēnu propogandētā kopdzīve. Un sasodīts - kāds taču par ētera laiku un laukumu mājaslapā maksā!..

Nu ja jau rāda, tad kādam interesē. Neies jau rādīt to kas nevienu neinteresē un neskatās.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok - Tu personīgi dzīvo citā informatīvajā telpā, bet vulgārais interneta vērotājs Latvijā ikkatrā vietējā lapā dabū kaut ko no viņiem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

Demagoğija. Es atbalstu Ungārijas piegājienu.

Vaitad tev kāds liedz atbalstīt? Tik nesaki ka tas būtu kāds pareizais piegājiens, tas būtu kāds vairākuma viedoklis, vai ka Kariņam kautko vajadzēja/nevajadzēja nosodīt. Kariņs ir ievēlēts kā vairākuma/kompromisa pārstāvis, tapēc arī to viedokli pauž. Juridiskā līmenī te nav neviens kompetents, lai spriestu starptautiskā līmenī un ko tas maina. Domājams ka Orbānam ir pilnīgi pie kājas, ko Kariņš tur saka, tāpat jau viņš zin ko Eiropas līmenī par viņu un viņa idejām domā.

 

Neesu pētijis Ungārijas vēlēšanu statistiku, bet nu kautkad senāk šinī pašā tēma tika apspriesti Polijas rezultāti un tipiskais/vidējais vēlētājs, kas balso par tām konservatīvajām partijām. Kopbilde jau bij vienkārša, pirmspensijas/maz-izglītots/lauku iedzīvotājs, no tie kam viegli to tuftu iebāzt ausīs. Domājams ka Ungārijā nekas nav savādāks un to sabiedrības slāni arī Orbāns pārstāv. Ja pieņem ka A-Eiropa pa lielam ir kādus 20 - 30 gadus atpalikusi no pārējās Eiropas domāšanas, tad nekādi brīnumi, ka pārējie nosoda.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Katram savs...

Nu tā gan būs demagoģija. Kā reiz nesanāk katram savs. Jo ungāru piegājiens ir nevis katrs izvēlas kā viņam ērtāk un kas labāk patīk, bet visiem būs darīt kā partija saka un nekā citādi. Par citiem variantiem pat sods.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Starp citu, Stambulas konvencijas tulkojums nav juridiski apstiprināts, ka ir precīzi iztulkots.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Es tikai apollo.lv esmu ko dzirdējis par kiviču un kašeru, tā, ka pa lielam nekas nekur negāžas virsū un galvenais, bērni nelasa to apollo un neskatās tos TV raidījumus, kur viņus uzspiež kādam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kariņs ir ievēlēts kā vairākuma/kompromisa pārstāvis

Paga, paga,  nevis vairākuma, bet kompromisa. Neliec visu kopā un Latvijas vairākuma viedoklis noteikti nav zināms tā lai varētu paust atbalstu ungāru nosodījumam. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tieši tā, kompromisa viedoklis ir ka jānosoda un tas neatbilst šodienas domāšanai. To arī Kariņš pauda, kur problēma? Vai tu gribēji lai viņš izsaka tieši tavu viedokli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Nu tā gan būs demagoģija. Kā reiz nesanāk katram savs. Jo ungāru piegājiens ir nevis katrs izvēlas kā viņam ērtāk un kas labāk patīk, bet visiem būs darīt kā partija saka un nekā citādi. Par citiem variantiem pat sods.

Ir vērtības, kuras jāaizstāv lai būtu nākotne bērniem. Vari ņemties cik gribi, bet vēsture ir pierādījusi, ka ir dažas fundamentālas lietas, kuras nevar aiztikt. Tas ir arhetipiskā līmenī. :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tiem, kas nesaprot netiešās ietekmes - tētis un mamma nodarbojas ar to.

Pēterītim naktī nenāk miegs, viņš aiziet uz virtuvi padzerties, dzird troksni, paskatās pa atslēgas caurumu. Skatās, skatās un tad saka - un šitie cilvēki man aizliedz urbināt degunu!

Tā ir anekdote.

 

Vismaz durvis viņi ir aizvēruši un domā, ka sīkais jau guļ.

 

Un tad, pieņemsim, ka viņiem vēl ir visāi interesanti video, speciālie kanāli tv un datoram nav nekādas paroles.

 

Un tad jau nākamais solis skolā - ziniet bērni, var jau arī tā......

Tā kaut kā.

Link to comment
Share on other sites

Ierakstam Latvijas apmeklētākā portāla meklētājā "kašers" un izbaudam publikāciju skaitu.

Nu varbūt vienīgi "kariņš" var mēroties kvantitatīvi...

Pirms 6 minūtēm , superKrona teica:

tā, ka pa lielam nekas nekur negāžas virsū

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

 Vai tu gribēji lai viņš izsaka tieši tavu viedokli?

Tu zini kas ir demokrātija? Vairākums neatbalsta Kariņa pausto. 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Arguments "vairums" arī ir tāds diezgan šaubīgs.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Neesu pētijis Ungārijas vēlēšanu statistiku, bet nu kautkad senāk šinī pašā tēma tika apspriesti Polijas rezultāti un tipiskais/vidējais vēlētājs, kas balso par tām konservatīvajām partijām. Kopbilde jau bij vienkārša, pirmspensijas/maz-izglītots/lauku iedzīvotājs, no tie kam viegli to tuftu iebāzt ausīs

Nu, viņiem ir sava tufta un tev ir sava.

Katrs var argumentēt, kāpēc viņējā tufta ir labāka.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Vairākums neatbalsta Kariņa pausto. 

Kas tad viņu ievēlēja, marsieši?

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tad viņu ievēlēja, marsieši?

Nu ne jau LGBT pārstāvji.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Cik es atceros tad Saeima izvēles premjeru, Saima pārstāv vairāk vai mazāk sabiedrības viedokli. 

Ja jau viņš ir vietā, tad no Saeimas nav pretenziju un tāds ir viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

A-Eiropa pa lielam ir kādus 20 - 30 gadus atpalikusi no pārējās Eiropas domāšanas

Andrīt, tu pats no kurienes? Tāds pats mūsējais vien esi, ar atpalikušu domāšanu. Tas, ka dažus gadus padzīvoji pārējā Eiropā, tevi neizlaboja.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Protams, bet nu vismaz ir ar ko salīdzināt, un to var labi redzēt.

Lielākā pilngadīgā dzīves daļa gan pavadīta tajos 'rietumos', pārsvarā UK, bet būtisks laiks NL, ar ko salōidzinot ar UK, pēdējā liekas diezgan konservatīva. Pārējās (DE, FI) tādas pavisam īsas.

Labots - AndrisBB
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Cik labi, ka man nav ar ko salīdzināt 🤣. Cik labi, ka varu atļauties domāt nemoderni un uzspļaut tam, kā ir moderni. 🤣

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Cik es atceros tad Saeima izvēles premjeru, Saima pārstāv vairāk vai mazāk sabiedrības viedokli. 

Ja jau viņš ir vietā, tad no Saeimas nav pretenziju un tāds ir viedoklis.

Es neatceros, ka pirms vēlēšanām jebkāda partija būtu kaut ko minējusi par LGBT. Esmu diezgan drošs, ka tie, kas būtu kaut ko skaļi minējuši par LGBT, viņus ne tikai neievēlētu, bet brutāli strīpotu no sarakstiem.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Piemēram es gejeiropā, konkrēti Kopenhāgenā uz ielas redzēju apķērušos gan sieviešus, gan vīriešus, visiem po. Uz jautājumu, kurā valstī saliedētāka sabiedrība un lielākas kuplākas ģimenes, varu droši apgalvot, ka Dānijā.

Link to comment
Share on other sites

Tu troļļo vai kā? Pirmkārt paskaties cik bija balsu par  viņa partiju, otrkārt premjers pārstāv izpildvaru, nevis lēmējvaru, kas ir parlaments (mūsu gadījumā Saeima) treškārt ir jāņem vērā mentalitāte un vairākuma vēlmes. Tas, ka esi ievēlēts, nedod tiesības dajebkādi izpausties tikai tāpēc ka par mani ir balsojuši.

 

P.S. Edgars no skapja iznāca pēc vēlēšanām. Nez kāpēc tā? :D

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tad viņu ievēlēja, marsieši?

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...