Jump to content
alusbundza

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .

Recommended Posts

vvv

Atsist atpakaļ, lai nostātos «pa nullēm», varbūt varētu izfantazēt tādus teorētiskus variantus, nu tur algas nemaksāt...

Stasss

Nu nez @vvv. Es pats esmu pircis viskaut ko caur čomu uzņēmumiem (tiesa neesmu uzprasījis, kas un kā), celtniecības materiālus, elektropreces un citu šņagu. Un tādā veidā PVN daļu šie man nomet nost. Un neba dēļ labdarības..

Kaut kas te nelīmējas.

snukurins
Posted (edited)
pirms 13 stundām , Stasss teica:

Šņukur, mēs tāpat zinam ka tu esi dalbajobs.. Necenties..

Vispār jau viss ir pilnīgi pretēji,bet lai nu ir,tāpat šīs centīmmīlētāju zemes iedzīvotāji nemainīsies un man tā teikt ,,pasecināt,,..

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

Kaut kas te nelīmējas.

nu re,taisni salīmējās.

Pirms 55 minūtēm , Stasss teica:

Hello biedri! Šonakt bija slapjais sapnis, un tad nu par un ap to:

Pat naktīs neguļ jo jādomā ka tik kādu apsistīt.

Šim ir arī ēnas puse,pamošanās ap pusdienslaiku.Iedomājieties cik daudz PVN pa šito laiku varēja izšmaukt ja sāktu 8 00.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1

Stasss

Šņukur, ej neko nedari, un gaidi tālāk, kad tev kāds ar karoti mutē 2K mēnesī iedos..

Arcane
Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

vienkārši palasot visādu FB gudrinieku un netikai, komentārus, izteikumus, radies tāds priekšstats, ka uzņēmējs PVN tā easy atsit atpakaļ.

A man palasot visaadus boot.lv tipa komentaarus saak rasties priekshtats ka tas teiciens ka "In soviet russia (naoborot)" nav taalu no patiesiibas..

Veelviens video kas paraada metaforiski vismaz ar ko atshkjiras vecbiedri(ar smeekji zobos) no jaunbiedriem(ar mugursomu). Domaashanas atshkjiriibas.

• Haha 1

vvv
Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

Kaut kas te nelīmējas.

Uzņēmums PVN maksātājs nopērk kaut ko. Summa, ko samaksā sastāv no summas bez PVN plus PVN. Pats uzņēmums savukārt tirgo kaut ko vai sniedz pakalpojumus kaut kādus, vārdu sakot, veic saimniecisko darbību, saviem klientiem piestāda rēķinu, kurā summa, kas sastāv no summas bez PVN plus PVN, šis PVN jāsamaksā valstij, tas ir nodoklis. Šajā brīdī uzņēmums no tā PVN, ko saņēmis par pakalpojumu no klienta atmīnuso to PVN, ko samaksāja par to pirkumu... Tas tā pavisam primitīvi.

Pats redzi, lai «kristu daļa cenas», vajadzīga saimnieciskā darbība. Tikai par to, ka tev ir SIA - PVN maksātājs, un tu kaut ko nopērc uz SIA tai pat laikā saimniecisko darbību neveic, tev PVN neatlaidīs.

snukurins
Posted (edited)
pirms 1 stundas , Stasss teica:

Šņukur, ej neko nedari, un gaidi tālāk, kad tev kāds ar karoti mutē 2K mēnesī iedos.

Nu tik izmisis ka būtu jāstudē feisbuks un jāfunktierē balstīt ģimenes budžetu uz PVN shēmām es neesmu,bet nu 500Eur trūkums katru mēnesi no minētās summas uz ģimenes labklājību atstāj ļoti nelabu iespaidu.Es pat nezinu ko darītu ja būtu jāsēž uz tā saukto ,,veiksmes stāsta,, vidējo.Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?tas tak ir inpāsibl.

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

P.S. Ar paškritiku atkarībā no tevis, man viss ir kārtībā. 

Piedalīšanās feisbuka analīzē liecina par pilnīgu paškritikas trūkumu.Es gan īsti nesaprotu kāpēc ,,atkarībā no tevis,,,bet lai jau.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1

Stasss
Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?tas tak ir inpāsibl.

Saki, sēnēs vairāk sanāk?

snukurins
Posted (edited)

Kā nu kur un kurā gadā.Šogad švaki.Mellenes daudz,tas pagarinās vietējo izdzīvotāju izdzīvot spēju līdz pavasarim.

Edited by snukurins

marrtins

Kāds te mēdz sapņot par negodīgām shēmām :) 

Stasss

Labi, ka te visi godīgi. Lai slava jums.😁

Šņuksi, tavs viedoklis par šīm lietām man jau nu tiešām neinteresē. Es pacentīšos tevi ignorēt, un tu pacenties ignorēt mani. Nespēju ar vēsu prātu lasīt tos tavus murgus. Jo esu par 99% pārliecināts ka tu neesi tāds, par kādu šeit uzdodies.

Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Piedalīšanās feisbuka analīzē liecina par pilnīgu paškritikas trūkumu.

FB nesastāv tikai no muļķu komentāriem. Tur ir arī viss pārējais "internets". Bet nu kam es to stāstu...Delfu komentētājam, asākajam prātam.😁

138
pirms 2 stundām , Arcane teica:

Veelviens video kas paraada metaforiski

Spoiler

3:44 jāskatās (ja viņš neuzlec uz to laiku pats, kā es ceru)

138
Pirms 40 minūtēm , snukurins teica:

Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?

Pirms 37 minūtēm , Stasss teica:

Saki, sēnēs vairāk sanāk?

Atkarīgs no tā, kādas sēnes :)

Spoiler

snukurins
Posted (edited)

Ja runa ir par sēnēm tad cilvēki paliek traki (laikam). https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vide-un-dzivnieki/mezos-noveroti-negausigu-senotaju-postijumi--izplestas-sunas-un-kerpji.a369112/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Varbūt tas ir no Covid?Tipa Covid sit pa cilvēka vājāko vietu.Sēņotājam tak tās ir bailes palikt bez sēnēm.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1

ggg97

Varbūt meklē trifeles?

raiviic
pirms 4 stundām , snukurins teica:

.Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?tas tak ir inpāsibl.

Nu ko tev lai saka. Saņemu apmēram tādu ciparu un atlikt 200 - 400 eur  mēnesī (nu jā, ik pa laikam jau kāda jauna tehnika jānopērk, tad  ietaupījumi sarūk) neredzu problēmu. 

ggg97

Tu esi askēts.

• Haha 1

AndrisBB

Ja nav jāmaksā īre vai hipotēka, tad jau var arī no 1k atlikt tik daudz.

• Patīk 3

Tuubijs

Izskatās, ka foruma pēdējie mohikāņi būs 3 duraki - mazpisānu dirsējs cūkaspurns, lombardu karalis, kas neko smagāku par krāna pacelšanu negrib darīt - pamuļķis 138 un nemirstīgais betons!

Āmen!

snukurins
Posted (edited)

Tūbijs atcerās 93 gadu,vai arī tajā tika uzšūts?

tubija radisana.JPG

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Ja nav jāmaksā īre vai hipotēka, tad jau var arī no 1k atlikt tik daudz.

nevar,nevar,vēl pietrūkst pat.

Edited by snukurins

marrtins

Kampējiem vienmēr pietrūkst.

Gestapo

Nu cik var jūsu herņu vākt, @138, vēl reporta pogu aiztiksi, sēdēsi atpūtā. Ķirzaks, igaunis un šņukurs ar jau sāk besīt.

138
Pirms 5 minūtēm , Gestapo teica:

@138, vēl reporta pogu aiztiksi

A kam ta viņa domāta, smukumam?

Citēt

Veido saturu atceroties par elementārām ētikas un savstarpējas pieklājības normām. Tā kā rupjības tiek aizstātas automātisko cenzoru, tekstu aizstāšana ar speciāliem simboliem nemazina izrietošās sankcijas un atbildību.

Nedrīkst izturēties nievājoši vai neiecietīgi pret citiem foruma dalībniekiem. Ja uzskati, ka tev atbild nekorekti vai izturas neatbilstoši, izmanto pogu "Ziņot" ("Report"), un problēmu risinās moderatori!

Citēt

BOOT.LV lūdz foruma lietotājus gan komentāros, gan arī savos "postos" nelietot rupjus vārdus. Būsim iecietīgi, laipni un cienīsim vidi, kurā atrodamies un kuru veidojam mēs paši. Šo forumu bieži lasa arī bērni, kuriem rupji vārdi nebūtu jālasa kaut vai tā iemesla dēļ, lai tie nemēģinātu atdarināt vai pat pārspēt pieaugušos lamu vārdu lietošanā. Ja

• Patīk 1

Gestapo

Bet ne jau bliezt 8 reportus dienā, saprotu, ka Tevi neviens lāgā nemīl, bet varbūt vajag uzdot sev jautājumu - kā un kāpēc tas ir gadījies...

542405-afp-gettyimages-51418355.jpg

138
Pirms 14 minūtēm , Gestapo teica:

Nu cik var jūsu herņu vākt

Vismaz daļa herņas ir palikusi nenovākta :)

Pirms 2 minūtēm , Gestapo teica:

Bet ne jau bliezt 8 reportus dienā,

A cik drīkst?

Kaut kur man varbūt divreiz tā poga nospiedās, piedošanu, mana kļūda.

Gestapo
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Vismaz daļa herņas ir palikusi nenovākta

@Zin... Novāks, vai ne, sliņķi? 😁

• Haha 1

Stasss

A kāpēc vispār ir kaut kas jāreportē? Ja kaut kas neatbilst kārtībai, tad dod virsū, nevis ej sūdzies mammai, ka puikas pagalmā tevi izmēda.

Ja galīgi nav variantu, tad arī jāpielieto tādi līdzekļi.

Darbā arī, kad kāds ko nedara pa prātam, skrien pie priekšnieka sūdzēties un stučīt?

Gestapo

Tu ar par kaut kādu tupu herņu neraudāji? Vai jaucu? Nē, es nejaucu 😉

Stasss

Tas jau bija galējais variants, kad cits nekas nepalīdz. Un 1 reizi.... vienu.

Nu jā. Moderiem to nesaprast. Ja moderim kaut kas nepatīk, tad šis nospiež bana pogu un problēma atrisināta. Parastam mirstīgajam ar atsaldeņiem tik viegli neiet.

Zin...
Pirms 17 minūtēm , Gestapo teica:

Novāks, vai ne, sliņķi?

Dod man vēl nedēļu atvaļinājumu, tad pieķeršos atkal 🙃 sarunāts, boss? 

Gestapo

Tev tās nedēļas nekad nebeidzas!

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Ja moderim kaut kas nepatīk, tad šis nospiež bana pogu un problēma atrisināta.

Nu nav tā īsti, ja tā būtu, tad es te viens ar sevi čatotu...😓

• Haha 1

Stasss
Pirms 3 minūtēm , Gestapo teica:

ja tā būtu, tad es te viens ar sevi čatotu...😓

Nu tu te viens čatoji, tāpēc es te tagad piebiedrojos, lai pašam ar sevi nav jārunā..😁

• Atbalstu 1

Arcane
Pirms 43 minūtēm , Stasss teica:

A kāpēc vispār ir kaut kas jāreportē? Ja kaut kas neatbilst kārtībai, tad dod virsū, nevis ej sūdzies mammai, ka puikas pagalmā tevi izmēda.

Ja galīgi nav variantu, tad arī jāpielieto tādi līdzekļi.

Darbā arī, kad kāds ko nedara pa prātam, skrien pie priekšnieka sūdzēties un stučīt?

Atkal filosofiska offtopik atkaape: Tavaa piemeeraa ir 50:50 variants. Negodiigaa ciinjaa visi kruti. Pat tie kas prot Ciinjas Maakslu neiet pret bariem. Taapeec nevar vainot pat ja arii suudzeetos(bet tas ir jaapstiprina jo ne visi suudzas) jo baraa pret vienu vai mazliet vairaak arii nav chesna. Taapat kaa nevar saliidzinaat tos kas dziivojushi padomju laikos ar tiem kas nav dziivojushi. A darbos ir hierarhija gan tieshaa gan netieshaa. Tavupraat ja piem. notiks nelaime kaa video piem. tad 'zinjosana' bus "stucisana"? Mums laikam dazhaadas definiicijas vairaakiem vaardiem skolaa samaaciijushi..

Noskaties video un pasaki pie reizes kuraa situaacijaa ir "godiigaak": Apbrunjots kriminaalais kas kruto meetaa pret neapbrunjotu darbinieku vai taspats apbrunjotais kriminaalais pret veel apbrunjotaaku(RoboCop) vai bars kam sakaapis galvaa pret kruto(Terminator)? Saprotat kur ir dubultstandarti? Forumaa taspats notiek..taapeec jau dazhiem nepatiik kad pamana un aizraada..tipiski. Starp citu citaas teemaas labi paraadaas ka arii bootieshi shoto citur nezin kameer nepiekjeras. Tad nu papildus atgaadinaajums ka ar pieredzi nevieni nav piedzimushi. Pashi arii kaadreiz ar kautko saakaat tikai tad nebija citi kas juus par pokemoniem sauc. Varbuut tur taa fiicha. Nesaprot abas frontes puses. Gruuti sagremot dazhiem ka kaadreiz arii bija iesaaceeji amatieri vai arii saapiigas atminjas(dzirdeeju ka lielu dalju pashus apceela un tad peec taas pashas formulas citus apcelj)(nebriiniitos). Tikai attiistiiba ir virziens uz priekshu nevis atpakalj. No pagaatnes ir jaamaacaas nevis to jaatkaarto lai pareizos leemumus tagadnee pienjemot neizbojaatu naakotni. Man skolaa un gjimenee iemaaciija piebremzeet pirms reagjeet. Iesaku to pashu apguut citiem biedriem. Pirms atbildeet uz kaada komentiem steigaa paarliecinieties ka peec konteksta taa ir "provokaacija" vai "stulbings". Biezhi ir kascits. Piem. sleepta paliidzeeshana vai maajiens ko paarprot par lolismu..nevajag no potenciaaliem draugiem taisiit kineetiskos ienaidniekus. Shito postu var arii uzskatiit par meenesseerdziigu deelj taa ka aaraa meeness redzams un varbuut arii ietekmee bet man ar kautkaa plivat. Es jau sen gribeeju savu viedokli izteikt..tachu ieprieks par atshkjiriigu viedokli bija nepelniitas probleemas(warn|ban) neskatoties ka noteikumi tiek ieveeroti.

laikamTak
pirms 9 stundām , Gestapo teica:

igaunis ar jau sāk besīt.

kurš tas i? parā šu! iedos tam bietē, ībli!

• Haha 1

snukurins

Nu pirmkārt jau šāda situācija nevarētu veidoties ja skaidras naudas vispār nebūtu.Otrkārt tak jau katram ezim jābūt skaidram ka kopš visa sākuma skaidru naudu kontā skaitīt nav prāta darbs.Var pieisties.

AndrisBB

Un kur prāts pārdot auto skaidrā naudā? Saprotu vēl kautkādu galīgi lētu lamatu, bet 5600 ir pietiekoši liela summa un es tādu skaidrā neņemtu tieši tā iemesla pēc ka pēctam var piesities.

Lai skaita ar pārskaitījumu, mērķi utt, pircējs pēctam pats var skaidroties no kurienes nauda. Ja nevar, tad acīmredzot nav tas tīrākais ienākums. 

ervie
pirms 12 stundām , Arcane teica:

Atkal filosofiska offtopik atkaape: Tavaa piemeeraa ir 50:50 variants. Negodiigaa ciinjaa visi kruti. Pat tie kas prot Ciinjas Maakslu neiet pret bariem. Taapeec nevar vainot pat ja arii suudzeetos

ehh, nezinātu kontekstu, tiešām domātu ka viena sveikā un citur darbojusies nu jau sen aizgājēja persona, VVF paziņa, ir augšāmcēlusies un cenšas savu patiesību pierādīt....

PS: šorīt publicētā intervija ar Rudzīti ļoti pa tēmu (kā trendīgi ir sevi nostādīt upura lomā un skaļi vaimanāt)

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/321097-viesturs-rudzitis-ienemt-upura-lomu-ir-izdevigi

marrtins
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja nevar, tad acīmredzot nav tas tīrākais ienākums. 

Tu izej no pieņēmuma, ka kādam būtu jāzina no kurienes ienākums.

Es izeju no pieņēmuma, ka nevienam nav nekādas daļas no kurienes ienākums.

AndrisBB

Var fantazēt kāda būtu ideālā pasaule, bet likumi ir tādi kādi viņi ir, tapēc sādā situācijā es pasargātu pats sevi.

Būtu citi likumi, tad attiecīgi arī domātu kā rikoties. Jebkurā gadījumā tas auto pārdevējs pats nedomā ar galvu un tad sūdzās. Tādus parasti nav īpaši žēl, tas pats arī ar to uzņēmēju. Tai jau nu gan vajadzēja būt vismaz nojausmai kas draud.

• Atbalstu 1

• Create New...