Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

 ir arī kredītkarte ar apdrošināšanu..

Ko tūr drošina? Pašu plastmasas kartiņu? :D

 

 

Labots - Tuubijs
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ticiet man, drīz pasaule sāks griezties uz otru pusi un diena sāksies ar vakaru un beigsies ar rītu.

Ķirzaka raksta ar garumzīmēm! Maz solis Lizardam, liels solis boot forumam.

DL.PNG

Link to comment
Share on other sites

Viņai ir tendence pirmo setu parasti zaudēt. Pēctam kautkā atspēlēties, nez vai pret Mašku tas sanāks. Pagājušoreiz kad abas spēlēja, tad scenārijs bij līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par kūkām - atkal nervi netur. No rīta paskatīšos rezultātus. 

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens visiem boot biedriem, kam rīt jaunatne uz skolu soļos! ;) 

 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Spiežam pirkstu visi kas atzīmēja 1. septembri gluži kā TAIS laikos, kad zāle bij zaļāka:pioneer::crazy_pilot::alk::hang3::wacko2::music:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nevarēja saprast vai Sevastova labi spēlē, vai Svitolina sūdīgi.

Izskatās ka atkārtosies pagāšgada ceturdaļfināls un būs jāspēlē atkal pret Stephens.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , drunk_lizard teica:

ceturtdaljfinaalaa izskataas vieglaakas pretinieces.

Diezvai ka būs vieglākas. Pagājuso US Open turnīru Stephens vinnēja, plus abas vēl spēlēja nesen Montreal un tur Stephens Sevastovu sakāva diezgan pamatīgi.

Nu redzēs pagājušoreiz bij neliels trillers, un varbūt būs jāspēlē pret Mertens, neatceros ka Sevastova būtu ar viņu spēlējusi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , drunk_lizard teica:

oranzjaa projekcija neatbilst dotajam cilindram, mhhhh

Pareizi raksti, gan tā oranžā, gan zilā ir patiesības projekcijas, t.i. tās it deformētas patiesības (apzināti, "novērtotājam" ir šaurs saktu lenķis [tiešā vai pārnestā nozīmē] vai tml.)

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Laikam man būs papildus nodoklis 200Eur gadā..

Neredzu problēmu. Ātro kredītu firmas Tak tagad savairojušās kā sēnes mežā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Zux gan zvanīja uz Bez tabu vakar un sūdzējās ka vajagot aizliegt.

Man laikam bezfilma vakar bija.. 

Link to comment
Share on other sites

Sevastova pakutināja nervus sev un mums, bet rezultātā uzvara pār reitinga trešo raketi un pusfināls rokā! :drinks:

Tagad tik jāgaida - Serēna vai Pļiškova.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , snukurins teica:

Veselības ministrija laikam piemirsusi arī par normālām sievietēm kas dzīvo mājā un audzina bērnus.Vismaz neesmu dzirdējis ne vārda.Kā ir ar šo?

Laikam man būs papildus nodoklis 200Eur gadā..

Maksā, maksā tos €200 :)

https://www.apdrosinaties.lv/tests, pie grupām ir minēts arī "Audzini bērnu, kuram vēl nav 7 gadi, vai vismaz trīs bērnus, kuriem vēl nav 15 gadi" (un saņem ģimenes valsts pabalstu). Tāpat ir arī bērnu kopšanas pabalsta un vecāku pabalsta saņēmēji, kā arī bezdarbnieki.

Tiesa, neba nu visiem tie pabalsti ir uz mātēm. No otras puses - neba nu visi gaida mēnešiem ilgi NVD apmaksātajās rindās…

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ar 7+ gadus vecu bērnu caurām dienām sēž mājās, tad varbūt tur kāda cita grupa der. Tur zem "Saņem kādu no šiem pabalstiem par bērnu" ir vairāki varianti.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja virs 7 gadiem, tad "normālām sievietēm, kas dzīvo mājā un audzina bērnus" medicīnas pakalpojumu pieejamību nodrošina normāls vīrieties. Jāpiebilst, ka šīs normālās sievietes mājā dzīvo ne tāpēc, ka būtu jāaudzina (skolā esošos) bērnus, bet tāpēc, ka tā gribas un var atļauties. Veselības ministriju nav ko tur pīt iekšā, nav viņi par tādām aizmirsuši.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

valsts par tik daudziem ir "aizmirsusi" ka taisni brīnums ka par to atceras kaut drusku vairāk kā vien uz aparātu strādājošie, diez uz kartes vēl ir tāda valsts, vai jau piemirsta un turas vien uz nostaļģijas (teksts apzināti provokatīvs, jo ir viedoklis ka šitā sabiedrība visai drīz uzrausies uz fundamentāliem grābekļiem)

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Par tenisu vienkārši - plantācija tomēr sliktāka vergu dzimtene kā LV. :D

Link to comment
Share on other sites

personīgi es i netaisos maksāt, jo raugi, 2 mēnešus gadā esmu kaimiņvalstī kurā medicīna ir par velti un ja vajag ko extra, tad vienkārši iedod ārstam 10-20 EUR uz ķepas, tur no krievijas un Amerikas speciāli brauc ārstēties, tāds medicīnas tūrisma veids

tur galvenais neparādīt ka tev par daudz naudas ir, savādāk noārstēs līdz kapam

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , snukurins teica:

Otrs variants ko ieraudzīju bija trīs bērni.Diemžēl man ir tikai divi.

Za to 5! sievas. :D 

Link to comment
Share on other sites

Valsts uzņemas Dieva lomu - tiesāt kurš tai ir labs un derīgs, kam pienākas, kam nē - kaut kur lasīju ka visas valstis ar šādu pieeju jau ir savulaik atzinušas to par milzu kļūdu ar smagām sekām

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kāda jēga maksāt tos 200 par veselību, ja klāt tik vai tā nevar tikt, pagājušo gadu man bija jātiek pie acu ārsta Ventiņos uz lielāku pārbaudi, gaidīju 6 mēnešus un par maksu , 

un ja saslimsti, un vajag tūlīt, tad tik vai tā visur jāmaksā ..., ar to arī rēķinos, jo Latvijā ir maksas medicīna

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , snukurins teica:

Otrs variants ko ieraudzīju bija trīs bērni.Diemžēl man ir tikai divi.

 

Ja izmisīgi gribas aizlīst no tā socnodokļa (tēlot ilgstošu bezdarbnieku) un iemīlēt kapeiku, tad vari mēģināt pārkvalificēties par kādu no šiem statusiem:

Citēt

- Mācies

- Esi mūks vai mūķene un dzīvo klosterī

 

Iemīlēsi 200 eur, kurus citi tāpat strādājot samaksā nodokļos. Galvenais - lai VID nesāk interesēties, no kā tu vispār pārtiec un vai nevajag kādu palīdzību savu saistību nokārtošanā pret valsti.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Valsts uzņemas Dieva lomu - tiesāt kurš tai ir labs un derīgs, kam pienākas, kam nē - kaut kur lasīju ka visas valstis ar šādu pieeju jau ir savulaik atzinušas to par milzu kļūdu ar smagām sekām

vot vot vot! nevis dieva lomu, bet gudrā pamācītāja lomu - mācīt, kā tautai pareizi dzīvot.

 

vakar man bija "uz pauzes" moments Rīgas sabiedriskajā smirdmājiņā - uzlīmēts draudu raksts, ka tualetē aizliegts mazgāties un pārģērbties, draudot ar APK.

(ok, tur vēl bija arī lauzt, smērēt, aizliegts, bet aizliegts arī netīŗas drēbes atstāt, ēst un skūties)

 

vispār, viņi ko savā neko darīt negribēšanā ir vispār saspiedušies? tā vietā lai vienkārši satīrītu un palīdzētu - izdomājuši tekstu, sadrukājuši speciālas uzķepenes....

un tā visur. slimi.

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
1 stundu atpakaļ, ervie teica:

vakar man bija "uz pauzes" moments Rīgas sabiedriskajā smirdmājiņā - uzlīmēts draudu raksts, ka tualetē aizliegts mazgāties un pārģērbties, draudot ar APK.

(ok, tur vēl bija arī lauzt, smērēt, aizliegts, bet aizliegts arī netīŗas drēbes atstāt, ēst un skūties)

 

Ir tāda anekdote. No viesnīcas dušas izeju istabā,  skatos, dvieļa nav, ko nu, redzu, pie sienas uzraksts - aizkaros slaucīties aizliegts!

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...