Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 22 minūtēm , jacobs teica:

Lai ko lielu paveiktu vajag līderus; zinošus varošus un drosmīgus, gatavus upurēt savu privāto dzīvi...

Nu nepietiks vis ar līderiem. Un privāto dzīvi nevajag upurēt. Pietiktu, ja nelielu daļinu tās privātās dzīves veltītu darbībai pagrīdes revolucionārajos pulciņos kā pirms 1905. gada  ? kādā no partijām. Bet ir baigi grūti pārvarēt sevi ... a nu ko tad es... Jā, un tas noteikti nebūtu viegli, jo partiju nodaļas ir tādas svu čomu biedrības. Neviens tur nebūs sajūsmā, ja kaut kādi "aktīvisti"tagad nāks, jauks gaisu u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Tu pats esi savā mūžā ko nozīmīgu vadījis, organizējis un sasniedzis, atbildot uz jautājumu: Ja ne es, tad kurš tad...? Ak nevajag neko upurēt...? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , jacobs teica:

Taču pats galvenais, kas jebkuru attur:

Tas ir mūsu melnais, neiecietīgais pūlis, kuram visu vajag uzreiz un tūlīt,

Nē. Tie ir partiju sponsori, kuriem visu vajag tūlīt un uzreiz. Un tāpēc ne viens, kurš var un zin, Saeimā nelīdīs, jo viņš labi saprot, ka neko viņš tāpat nespēs izdarīt peldot pret strarumi. Bet pūli liec mierā. Pēdējais izsistais logs bija pirms 8 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , jacobs teica:

Ja ne es, tad kurš tad...?

Pāvelus Korčaginus vajadzēja komunistiem. Supervaroņi ir Holivudā.

Bet tas Tavs "melnais pūlis" . Mēs jau esam tas melnais pūlis. Un pietiktu, ja kāda daļa no tā pūļa upurētu nebūt ne visu privāto dzīvi. Bet mēs negribam pat daļinu pat ne dzīves, bet tikai laika upurēt, mums patīk dzīvot katram savā mazajā komfortiņā un izpausties pie klaviatūras ? (jā, jā, zinu, es arī...).

 

p.s. kurās vietās tad ir tie līderi, kuru ir upurējuši visu savu privāto dzīvi??

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Visās lietās, ja ko gribi nopietnu sasniegt ir daudz kas jāupurē, bet es nekur nerakstu, ka jāupurē visa sava privātā dzīve...

Lai gan zinu, ne vienu vien, ražošanas vilcējus, kuriem tā ir sanācis...

Pirms 34 minūtēm , ggg97 teica:

bet pūli liec mierā. Pēdējais izsistais logs bija pirms 8 gadiem.

Jā, un pēdējais uz ''ausīm uzliktais'' šņabja v-ls tāpat...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Tipa tornādo ,,alejā,,

Aha, kā 1919. gadā, toreizējā Latvijā...

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Daudz kas būtu labāk, ja varētu normāli savu pašu pieredzi apstrādāt, Ja mēs kā tauta, ka cilvēku kopums varētu izskaitļot, kā tajos uzdevumos, kur jāieraksta neizināmais skaitlis vai jāieliek atbilstoša bilde, kas tajā rindā - Banka Baltija, Auseklītis, Krājbanka, Parex, nekustamo burbulis,  Ātrie kredīti dublis 1, 2009.g., ātrie kredīti dublis 2 tagad, kas būs nākamais posms, kas pārbaudīs tautas noturību pret finansu, saimnieciskām un politiskām muļķībām, tad vien daudz kas atrisināros.

Link to comment
Share on other sites

Ņem jau, Raimi, augstāk - privatizācija, denacionalizācija. Tas viss aizgāja tik šķērsām no veselā saprāta, bet tik izdevīgi un pareizi no nākamo miljonāru viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , jacobs teica:

Visās lietās, ja ko gribi nopietnu sasniegt ir daudz kas jāupurē, bet es nekur nerakstu, ka jāupurē visa sava privātā dzīve.

 

Zelta vārdi, bet lielākoties cilvēki to neapzinās.

Link to comment
Share on other sites

Karoče, upurjēri, par ko balsot? Laiks iet. Mans IQ=0, alga govno, ar dzīvi esmu apmierināts, tāpēc gaidu kāda spečoka ieteikumu. Te bija kāds, kurš atļāvās izteikt savas pārdomas par savu izvēli, bet uzreiz saņēma vietējo pūtunpalaid puišu nievas.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Racer teica:

 

Vienkāršs jautājums - Tu dzīvo uz salas, neesi LV, tātad, vai Tu balso par mūsu politiķiem, vai esi salas pilsonis un balso par tās politiķiem? Vai vispār nebalso? 

Esot uz salas varam balsot par Rīgas reģiona kandidātiem Saeimā. 

Par britu partijām balsot neeju, jo tūr man saprašana ir maza + vēl breksits priekšā, daudz nezināmo.

aber pagāšgad uz pašvaldības vēlēšanām biju aizskrējis uz Lv, balsi atdevu par Kaimiņa partiju Ogres reģionā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ggg97 teica:

Karoče, upurjēri, par ko balsot? Laiks iet. Mans IQ=0, alga govno, ar dzīvi esmu apmierināts, tāpēc gaidu kāda spečoka ieteikumu. Te bija kāds, kurš atļāvās izteikt savas pārdomas par savu izvēli, bet uzreiz saņēma vietējo pūtunpalaid puišu nievas.

Šitie ar ir zelta vārdi - par ko tad galu galā? Palasot tās listes, vēži atkal ir nomainījuši kulītes.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Tuubijs teica:

balsi atdevu par Kaimiņa partiju Ogres reģionā.

Paldies par atbildi. Par tavu izvēli - būšu tolerants un paklusēšu... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Racer teica:

tolerants un paklusēšu

labi, ka tomēr dzīvojam brīvā valstī, kur katram tomēr ir tiesības uz savu balsi

 

vai tava izvēle ir ar ko labāka/sliktāka? :)

 

es pašvaldību vēlēšanās balsoju par zināmo ļaunumu - ZZS :D Saeimas vēlēšanās šaubos vai par šiem balsošu.. ir idejas, bet to redzēs tikai uz vietas, balsojot.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgie par kuriem es uzskatu, ka nedrīkst balsot ir Saskaņa un Klauna partija. Pārējās ir katra izvēle. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

ir idejas, bet to redzēs tikai uz vietas, balsojot.

uz balsošanu jau ir jāiet ar skaidru domu, par ko balsot, nevis tur kabīnē uz ātro kaut ko izlemjot prāta aptumsumā ....


Just now, Racer teica:

ka nedrīkst balsot ir Saskaņa un Klauna partija.

arī par ZZ komunistiem un valsts izlaupītājiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Diemžēl nākas balsot RĪgas rajonā, jo esmu šeit deklarēts piespiedu kārtā, labprātāk to darītu dzimtajā reģionā - manuprāt, lielāka iespēja kaut ko mainīt, bet nu NĪ nodoklis spiež darīt savu.

 

Balsošu par 10. Sarakstu - attīstībai par.

 

Kāpēc - esmu gatavs atdod balsi par cilvēkiem, kas sarakstā ir no reāli strādājošiem, daudz maz veiksmīgiem uzņēmumiem jau tā sarežģītajā LV birokrātijas nomocītajā uzņēmējdarbības nozarē un, manuprāt, ir pieskaitāmi pie 'jaunās' kandidātu paaaudzes. Cilvēkiem, kas ir redzējuši ko vairāk par valsts struktūru krēslu deldētāju algu, saskārušies ar reālām problēmām ikdienas biznesā un zin, kas konkrētam sektoram ir vajadzigs veiksmīgai eksportspējai.

 

Vairumu noteikti strīpošu ārā, bet 4-5 kandidāti man tur tiešām liekas sakarīgi.

 

Par pārējiem - reģionu partija, kas man likās kā potenciālais kandidāts - garām, ieraugot dažus zināmus uzvārdus rodas jautājums, vai viņi vispār lasīt māk. KPV.lv - tā, diemžēl, ir klaunu gan pēc profesijas, gan pēc dvēseles stāvokļa, partija. Par citām partijām neapsveru balsot. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , Destructo teica:

Vairumu noteikti strīpošu ārā,

tur daudz ir jāstrīpo, paņem rezerves pildspalvu līdzi

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Destructo teica:

Diemžēl nākas balsot RĪgas rajonā, jo esmu šeit deklarēts piespiedu kārtā, labprātāk to darītu dzimtajā reģionā - manuprāt, lielāka iespēja kaut ko mainīt, bet nu NĪ nodoklis spiež darīt savu.

Saeimas vēlēšanās vari balsot jebkurā iecirknī. Deklarētajai adresei ir piesaistītas tikai pašvaldību vēlēšanu iecirknis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Destructo teica:

labprātāk to darītu dzimtajā reģionā

 

kas liedz? pasi rokas un aidā.. vai ID+vēlētāja apliecību.  Īstenībā pat nav jādodas uz tieši to vietu, pietiek, ja esi vienā apgabalā- https://www.cvk.lv/pub/public/29453.html

 

Citēt

 

Saeimas vēlēšanās vēlētāji drīkst balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs, bet par dalību vēlēšanās vēlētājam pasē izdara īpašu atzīmi – spiedogu.

Savukārt vēlētājiem, kuru rīcībā ir tikai personas apliecība, bet nav derīgas pases, no 2018. gada 24. septembra līdz 2018. gada 5. oktobrim jāizņem vēlētāja apliecība

 

 

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu
pirms 1 stundas , Destructo teica:

Diemžēl nākas balsot RĪgas rajonā, jo esmu šeit deklarēts piespiedu kārtā, labprātāk to darītu dzimtajā reģionā - manuprāt, lielāka iespēja kaut ko mainīt, bet nu NĪ nodoklis spiež darīt savu.

 

 

Saeimas vēlēšanas nav pašvaldību vēlēšanas, var mierīgi balsot krogam tuvākajam vēlēšanu iecirknim . 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Atcerējos ka deklaretā vieta 200+km, eh, sarežģīti, nav vēlmes sisties ap sienu lai noskaidrotu kā pārnest vēlēšanu iecirkni vai kas tur vēl jādara. 100 dau pieņem stulbus likumus, lai tad paši arī iet uz savām ievēlēšanām. Es PASS

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Boni, tu lasi ar ko biedri raksta, vai tik pats raksti? 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

lasi ar ko biedri raksta, vai tik pats raksti? 

 

Lasu lasu, bet lai rīkotos ir ne tikai jāizlasa, ir arī jāpārbauda un jāpieņem lēmums ko un kā darīt, bet es neir būt tik ļoti ieinteresēts lai atšķirtu pašvaldību no valsts vēlēšanām un kā tur mainās kārtība, kādus kandidātus es varu dabūt balsošanai  Rīgā vai deklarētajā vietā un kuru no partijām ar mistiskiem saīsinājumiem vispār meklēt lapiņās. Ja aizrāpotu līdz urnai, nobalsotu par Strīķi, tik nav ne jausmas vai viņa būs pieejama tai lapiņā ko Rīgā dod un vispār kā firm(tfu) partija saucas. Par Strīķi tāpēc ka - Сталина на ваши депутаты нет! Vispirms pusi atšaut, no atlikušajiem 2/3 noslīcināt un ar pārējiem varētu būvēt Latvia great again!

 

Tas ar lielu daļu humora, bet tomēr

 

 

 

 

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Augusts, trakas lapsenes arī lido...

Lai gan reizēm, izskatās, ka tās pat ziemā Boni noķer...?

Link to comment
Share on other sites

 

Balsošana ir svēršanas un mērīšanas jautājums. Nav viena pareizā varianta. Ņemot vērā, ka tiem, kas paši nav politikas virtuvē, ir pieejama stipri ierobežota informācija, atliek vien ar kritisku aci izvērtēt to informāciju, kas ir publiskajā telpā  vai no privileģētākiem paziņām un galu galā pieņemt subjektīvus secinājumus. Ar to, ka mums - parastajiem mirstīgajiem, var būt tikai subjektīvs lēmums, ir jāsamierinās un jāatcerās pirms ar putām uz lūpām sākt aizstāvēt savu taisnību.

Es vēl neesmu pieņēmis gala lēmumu, bet lūk manas pārdomas:

 

Man liekas, ka pie šobrīd esošajiem noteikumiem, partijām tikt pie "tīra" un pietiekama finansējuma ir iespējams tikai teorētiski. Tāpēc praktiski, visām partijām ir jāshēmo, lai nodrošinātu savu pastāvēšanai svarīgo budžeta asinsriti. Pēc tā secinu, ka baltas un pūkainas partijas praktiski nav iespējamas, jo jau saknē likumu ierobežojumi to neļauj.

 

Vecās partijas un jaunās partijas:

Vecās partijas jau ir savstarpēji sadalījušas savu ietekmi dažādās nozarēs. Tām jau ir saknes ielaistas valsts budžeta finansētos lauciņos. Šajās nozarēs tās shēmo, lai dabūtu savu % gan partijas finansēšanai, gan atsevišķu partijas ietekmīgo cilvēku ambīciju apmierināšanai. Lēmumus attiecīgajās nozarēs tās pieņem balansējot starp divām lietām: virzīt kaut kādu progresu šajā nozarē, lai noturētu savu popularitāti un izdabātu atsevišķām personām ar ietekmi.

Jaunās partijas ir bez ietekmes. Ja pārliecina kādu sponsoru, ka viņiem ir potenciāls gūt ietekmi, tad gūst finansējumu no tā. Sponsors cer, ka nākotnē partija radīs tam labvēlīgu vidi. Var jau cerēt, ka sponsors ir ar cēlu mērķi sakārtot kādu nozari, bet līdzšinējā pieredze rāda, ka Latvijā neviens godprātīgais nav gatavs nest krustu cēla mērķa labā. Ja jaunā partija tiek pārliecinoši ievēlēta, tad arī sākas bardaks, jo tā mēģina izcīnīt ietekmi, spiežot laukā kādu no vecajām partijām. Šajā brīdī sākas politiskais karš un nevienam vairs nav laika domāt par attīstību.

 

Katra partija pastāv par savu vīziju, vērtībām un stratēģiskajiem plāniem un it kā tas ir galvenais pēc kā cilvēki izvēlās par ko balsot. Tomēr man liekas, ka tas ir sekundāri, jo reāli partijām tam laiku veltīt sanāk ļoti maz.

 

Ko es vērtēju?

Balsot par vecu vai jaunu partiju?

Ja pieņem, ka ir laba un iespēju robežās godīga jaunā partija, tad šā vai tā viņi sākuma nobremzēs attīstību valstī, jo viņi uzsāks karu par ietekmi. Var cerēt, ka viņiem tas izdodas un nākotnē attīstība ir straujāka. Ja partija nav stipra vai godprātīga, tad tā nobremzēs attīstību dalot ietekmi, bet pēc tam būs +/- tieši tas pats, kas ar veco partiju pie varas.

 

Ja izlemj par labu vecai partijai, tad lielos vilcienos nav tik būtiski, par kuru balsot. Katrs pats spriež pēc sev interesējošiem kritērijiem. Ir jau bijis gana laiks, lai tās iepazītu un spriestu, ko ir paveikušas un ko nav. 

Ja balso par jaunu partiju, tad kritiski jāpaskatās, kas viņiem pa cilvēkiem pirmajās rindās. Pašam jāmēģina izvērtēt cik viņi ir gudri, emocionāli stabili un godprātīgi. Tad vēl būtu labi saprast, kāds finansējums partijai un no kurienes tas nāk. Ja zināms kāds sponsors, tad tas ir jāvērtē. Protams, partijas lozungiem un vīzijām arī jābūt saistošiem, bet tas ir sekundāri. Līdz šim vienmēr arī skatījos, cik reāli partijai ir pārvarēt procentu slieksni un zinu, ka to ņem vērā lielākā daļa balsotāju. Šobrīd esmu nosliecies domāt, ka tas nav pareizi. Ja cilvēkam ir partija, kurai viņš tic, lai viņš ar tīru sirdsapziņu par to arī balso. Ja kādu dienu uzradīsies kāda “ideālā” partija, tā nevarēs pārsniegt slieksni, jo visi baidīsies “izmest” savu balsi. Nē - “ideālā” partija nebļaustīsies apkārt ar populistiskiem lozungiem un nebūs tik bagāta, lai noreklamētu sevi tā, ka pirmajās vēlēšanās pārliecinoši varēs pārsist procentu slieksni.

 

Ko es esmu izlēmis:

100% nebalsošu par nacionāļiem, saskaņu, KPVLV

Ko es neesmu izlēmis:

50 / 50 Jauna vai veca partija. Ja jauna, tad - "Latvijas attīstībai / Par". Ja veca, tad vēl jāzīlē.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@TOoMoOT, ja liekas, tad sasitas ?  

Lai nu kā, es balsošu par vienu no partijām kura jau pašlaik ir pie šprices... jā, šie neko tādu īpašu neizdarīja, vismaz šo ceļš ir savienojams ar manu uzskatu kas un kā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

@TOoMoOT, ja liekas, tad sasitas ?  

 

Tieši tā! Esmu pārliecināts, ka katram balsotājam ir jārēķinas ar to, ka var sasisties, jo politika nav tas lauciņš, kur var droši kaut ko zināt.

Link to comment
Share on other sites

Bļ, laimes vēstuli tikko saņēmu:

Kazi, kāds grib materiāli atbalstīt :)

 

 

Labdien!
--
Ar cieņu,
IK Edgara Šilina juridiskais birojs direktors
Edgars Šilins
edavs@inbox.lv
tālr. 26184413
fakss: 64605672
Jau no paša sākuma, biedrība „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” nerīkoja konferences, seminārus, lekcijas, bet gan tika veikts reāls individuāls darbs ar katru bērniņu, visi biedrībai pieejamie līdzekļi tika virzīti speciālistu pieaicināšanai un to darba apmaksai, lai šiem bērniem varētu nodrošināt kvalitatīvas BEZMAKSAS individuālas nodarbības. Sākot no 2015.gada oktobra līdz 2018.gada maijam kaut uz vienu nodarbību mūsu klasē bija 74 bērni ar īpašām vajadzībām, un mēs vēlamies turpināt šo darbu. 
Ja vēlaties atbalstīt mūsu biedrības darbu un centienus uzlabot cilvēku ar autiska spektra traucējumiem dzīvi, esiet laipni aicināti atbalstīt apvienību ar ziedojumu! Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tātad arī Jums pienāksies nodokļu atlaides.
 
2018.gada 20.augustā biedrība "Autisma atbalsta punkts Rēzeknē" pēc daudzu vecāku pieprasījuma organizē vienas dienas braucienu uz Pjuhticas klosteri Igaunijā. Brauciena izmaksas EUR 400,00. Varbūt Jums ir iespējas un vēlme palīdzēt mūsu biedrībai un segt ceļa izdevumus?

Bez tam, 26.augustā tiek paredzēts atpūtas pasākums SPA salonā māmiņām pirms grūtā mācību gada. Pasākums domāts apmēram 30 māmiņām. Telpu īres izmaksas ir EUR 300,00. Kā arī biedrība vēlējās iepriecināt savus bērnus, dāvājot katram dāvanu karti mācību līdzekļu un piederumu iegādei Eur 10,00 vērtībā (32 bērni tātad kopājā summa EUR 320,00)

Sakot ar 2018.gada septembri biedrība plāno paplašināt piedāvāto nodarbību klāstu un ļoti vēlas piedāvāt bērniem BEZMAKSAS ritma izjūtas nodarbības. Lai to īstenotu ir jāiegādājas attiecīgs inventārs (nodarbības vadīs J.Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas skolēni uz brīvprātības pamata). Kopējā nepieciešamā summa EUR 1229,00. (tāme pielikumā).

Sākot ar 2018.gada septembri biedrība arī plāno iegādāties profesionālu datortehniku, lai varētu apmācīt bērnus videosižetu, prezentāciju, reklāmu izveidē. Šim nolūkam ir nepieciešami EUR 1502,00. (tāme pielikumā).

Pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu ar norādi "ziedojums": 
Nosaukums:
Biedrība "Autisma atbalsta punkts Rēzeknē"
Vienotais reģistrācijas Nr.
40008190588
Juridiskā adrese
Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601
Bankas rekvizīti:
Bankas nosaukums
AS SWEDBANK
Bankas SWIFT kods
HABALV22
Projektam paredzētā IBAN konta numurs
LV09HABA0551034689577
Palīdzot citiem, palīdzi sev!

Informācija par biedrību pieejama šeit: http://www.autismsrezekne.lv
--
Ar cieņu,
Biedrības "Autisma atbalsta punkts Rēzeknē"
valdes loceklis Edgars Šilins
edavs@inbox.lv
tālr. 26184413
www.autismsrezekne.lv

Link to comment
Share on other sites

Destructo
pirms 4 stundām , CAP teica:

kas liedz? pasi rokas un aidā.. vai ID+vēlētāja apliecību

Super!

 

Paldies, es tiešām šo nezināju un pēdējās 2 saeimas vēlēšanās esmu balsojis par Rīgas kungiem!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...