Jump to content

CCTV / Video noveroshana.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Man NVR (DS-7608NI-K2/8P) nemaksāja ne tuvu te minētajiem €800, bet nu NVR konfigā ir ķeksis "Enable ANR", it kā varu pat ieķeksēt gan caur webisko konfigu, gan caur iVMS. Notestēt gan nevaru - kamerās nav SD, turklāt man kameras ir bez wifi.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Nu jā tā sanāk parastajā Hika NVR ir tā funkcija. Nu jā, vismaz kaut ko tagad vairāk zinu, varbūt tāda fīča kaut kur noderēs!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Joptvai... Gribēju sev to ANR ieslēgt, sameklēju jau SD kartes (SanDisk® High Endurance 64GB, pietiktu ~18.5h "rezerves" ierakstam), sameklēju veikalu, kur pasūtīt, ... un aizgāju gulēt. Un pa ceļam sapratu, ka ne vella man tas ANR nestrādās - man tak kameras ir pieslēgtas pa taisno pie NVR iebūvētā PoE switcha - ja pazudīs sakari starp kameru un NVR, tad noteikti pazudīs arī barošana :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tā starp citu, pirms pāris dienām Depo (Rīgā, Krasta ielā) ieraudzīju Hikvision kameras. Nevis lietošanā, bet pārdošanā. Tagad nožēloju, ka nenofotogrāfēju - varētu novērtēt modeļus un cenas…

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2020.02.4. , 09:37, snukurins teica:

Un kādas tad ir cenas?

Sākot ar €29.29 (ņemot 2gab+, €26.39/gab) un beidzot ar €112.65 (2gab un vairāk - €101.39/gab).

Modeļus uz cenu lapām nav sarakstījuši, svītru kodi arī, šķiet, kaut kādi "kreisie", tāpēc pat nezinu, kā salīdzināt ar internetā pieejamajām.

To par €30 plauktā nemaz neatradu. Varbūt sajaukuši, uz cenu lapas uzrakstījuši "Hikvision", bet patiesībā kaut kāds 8level.

Link to comment
Share on other sites

Kādā "zelta bedrē" jūs dzīvojat, ka visu vajag monitorēt. Mums te miestā vispār mašīnu var atstāt neaizslēgtu, viens vietējais bomzis ir, bet tas bez atļaujas pat benčiku neuzdrīkstas pacelt.

Joks, protams, jebkurā brīdī var uzrasties "viesstrādnieki". 

Link to comment
Share on other sites

@aoma, es nedzīvoju miestā. Pierīgas laukos dzīvoju. Pirms kaut kādiem gadiem vienam kaimiņam jumtu nospēra (nu ne jumtu, bet jumta segumu, kurš vēl nebija uzlikts uz jumta). Citam kaimiņam pirms pāris gadiem auto nospēra. Vēl citam kaimiņam pirms pāris nedēļām mēģināja mājā ielauzties. Domājams, ir vēl gadījumi, par kuriem neko nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, mans koments bija joks,  šai ziņā man ir paveicies - tikai 2 daudzstāvenes, parējās ciemā ir privātmājas, ļautiņi viens otru zin, ir pāris vecenes, kas zina visu, nevajag nekādu kameru :D laikam neguļ vispār

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

web interfeisam vairs nevajag pluginu,var pieslēgties ar jebkuru browseri

 

Aha, līdz pirmajam browsera update.. Tas notiek jau gadus piecus, kaut kas līdzīgs personas datu aizsardzībai.. Tas pats notiek ar android, pēc katra update piegriež ko ciet, piemēram call rec iespēju utt.

 

Un, ja precīzi, tad pieslēgties IPC, DVR, NVR vai XVR  (dahua iekārtām) web interfeisam var ar jebkura browsera visām versijām, tik vien, ka video nerāda, settingus vari mainīt līdz paliek sūdīgi.. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , snukurins teica:

gDMSS Plus

Nav bijušas sūdzības par šo.. izmantoju daudz un bieži.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , AK-47 teica:

 

Aha, līdz pirmajam browsera update.

Nu, ja ir html5, tad nevajadzētu būt problēmām.

Link to comment
Share on other sites

kādam ir kāda IP kamera kura raskta uz SD karti? 

Kāds grib pārdot ? 

Link to comment
Share on other sites

Jebkurai IPCamerai, tādu ražotāju kā - DAHUA, Hikwision un UNiVieW, jau gadus 4 ir microSD slots, lokālam ierakstam. Par pilnīgiem aļika variantiem nezinu, bet pieļauju, ka arī ir..

Link to comment
Share on other sites

JHWoX, tad man brīvdienās jāparakņājas pa krājumiem, ir jābūt vienai lietotai HIKvision IPC FHD āra bullet kameiai ar IR, modeli tagad gan nepateikšu, bet bilde bija pārsteidzoši laba. Norāvu nost, jo bija slinkums meklēt firmwares update, jo esošais bij caurs kā siets - noskenējot IP, jebkurš varēja nomainīt paroli, ar publiski pieejamo tooli :) Par cik tā bija "garažas" kamera, tad bija bez NVR, pa taisno pie 4G rūtera LANa ar uz WAN atvērtiem portiem, ieraksts uz microsd. Savu funkciju pildīja, bet ZB tie "hakeri", ka ik pārdienas netiec klāt iekārtai un jāveic manipulācijas.. 

Link to comment
Share on other sites

Par DAHUA viss ir skaidrs.. slinkums tagad meklēt, bet HIKam ir publisks softiņš, ar kuru zinot IP, redzami visi esošie useri, un var tiem nomainīt passw.. Protams, tas attiecas uz vecākām FW.

Link to comment
Share on other sites

Hikvision.

1) Kas par vainu varētu būt, ka kādai no kamerām ieraksts ir ar pārtraukumiem, ja ieraksts ir uzlikts uz nepārtraukutu un motion detection ir izslēgts?

2) Kā to brīnumu sakonfigurēt tā, lai ieraksts būtu 24/7 un lai varētu meklēt pēc motion detection kaut kādā daļā bildes?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka otro punktu sanāca sataisīt. Kā? Nezinu. Tāpat kā nezinu, kāpēc viens un tas pats settings kamerai dažādās vietās uzrādās dažādi - citur motion detection rādās kā ieslēgts, citur kā izslēgts, motion detection "apakšsettingi" arī katrā vietā pa savam rādās....

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka ar to otro punktu tomēr kaut kas nav lāgā… Logos uzrādās, ka ir bijis "Motion Detection Alarm" no tās kameras, bet VCA searchs neko tajos laikos neatrod. Wtf...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

Liec lai raksta ,,countinius,, un ,,motion detection,, vienlaicīgi,,.

Vai nu es nesapratu, kas ar šo bija domāts, vai arī to nevar (nesanāk) izdadrīt.

Link to comment
Share on other sites

Storage -> Schedule vienā periodā nevar iestatīt vairākus ieraksta tipus (rakstīji, lai iestatu "regular" un "motion detection" vienlaicīgi). Noteiktā periodā var rakstīt vai nu "Continuous", vai nu "Event Recording", vai arī "Command".

Link to comment
Share on other sites

iVMS-4200 tā neļauj.

Palielināju event managerī MD jūtību, tagad VCA pat kaut ko spēj sameklēt.

Par ieraksta pārtraukumiem - viena kamera "pazuda" no tīkla. Izslēdzu NVR (un līdz ar to arī kameras, kas pieslēgtas pie NVRā iebūvētā PoE switcha), ieslēdzu - kamera parādījās.

Šodienai pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Kādu monitoru pirkt? CRT, plazmu, LCD? Ar kādu izšķirtspēju? Pēc tam to monitoru kaut kā vēl varēs izmantot?

(t.i., monitora man nav un nebūs)

Link to comment
Share on other sites

Nu ... kā jau rakstīju - man monitora nav un nebūs.

Stacionārā datora man nav jau gadus 12-13. No TV atbrīvojāmies pirms kādiem 3 gadiem, jo pāris gadus jau netika lietots.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , binary teica:

Nu ... kā jau rakstīju - man monitora nav un nebūs.

Stacionārā datora man nav jau gadus 12-13. No TV atbrīvojāmies pirms kādiem 3 gadiem, jo pāris gadus jau netika lietots.

 

Njā, grūti Jums tur Rīgā.?

Monitoram nesanāk, stacionārais tikai sapņos. TV pat nav laika paskatīties.?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , binary teica:

Nu ... kā jau rakstīju - man monitora nav un nebūs.

Stacionārā datora man nav jau gadus 12-13. No TV atbrīvojāmies pirms kādiem 3 gadiem, jo pāris gadus jau netika lietots.

 

Vēl vari pieminēt, ka dzīvo pie austrumu robežas un izveidojis naturālo saimniecību :)

P.S Trends, ka visi kādu laiku apgalvoja, ka TV vairs neskatās ir novecojis...

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Njā, grūti Jums tur Rīgā.?

Kam, mums? Man Rīgā tikai darbs un veikals :D

 

Pirms 2 minūtēm , xp teica:

P.S Trends, ka visi kādu laiku apgalvoja, ka TV vairs neskatās ir novecojis...

Jā, tagad moderni ir bērnus sēdināt pie ekrāniem. Mēs pagaidām (nu jau gadus 5) šajā ziņā esam "nemoderni".

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , binary teica:

Nu ... kā jau rakstīju - man monitora nav un nebūs.

Stacionārā datora man nav jau gadus 12-13. No TV atbrīvojāmies pirms kādiem 3 gadiem, jo pāris gadus jau netika lietots.

 

Man ir ķīnieša NVR kopš 16 gada,tāpat arī ķīniešu 2MP kameras kuras  veic ierakstu cauri  dienakti,360 dienaktis  gadā :)! Un sakonfigurēts ir tā kā vēlējies,"ieraksts cauri dienakti+fiksē katru kustību,kuru ērti pārskatīt pēc grafiku (divas kameras vienlaikus)"Vis  griežas  4 gadus un nekādu problēmu!Tiktikās ka vienai  vecakai kamerai nakts izgaismojuma diode nosprāga-nopirku ielodēju  vis notiek tālāk! Ar to dator  softu nekad neko normāli nesakonfigurēsi-vaig speciāli NVR un tam atbilstošas kameras!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak rakstīju:

pirms 10 stundām , binary teica:

Palielināju event managerī MD jūtību, tagad VCA pat kaut ko spēj sameklēt.

 

 

Pirms 15 minūtēm , Chocoton teica:

Ar to dator  softu nekad neko normāli nesakonfigurēsi-vaig speciāli NVR un tam atbilstošas kameras!!!

Ja par šo, tad it kā hikvision nav gluži "nespeciāls nvr" un "neatbilstošas kameras", bet nu katram savs.

Man šķiet, ka te drīzāk ir PEBKAC variants. Trūkst pieredzes, zināšanu konkrētajās lietās, nav arī baisi daudz laika, lai eksperimentētu.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , binary teica:

hikvision

Maksāt par šo nosaukumu!Nu nezin janu viņa palikusi mantojumā tad vienīgāis!Vis  parastākais ķīniestis pild savus pienākumus korekti  ja tikai pašam ir par to izpratnes!

Visi  reģistrātori,protams ir niances kā ONVif un vēl kādi sīkumi atpazīst un uz viņiem darbosies jebkura IP kamera,bet  atkal ka jau minēju nekorekti ja nebūs  balans starp abām iekārtām!

Ieraksts  būs vienmēr ,bet ar kustibu piefiksēšanu  gan saksies  brīnumu....!

Piemēram,Nopirksi vis parastako ķīniešu kamēru ar intelekta iespējām,kā tu domā uz kada NVR  tas intelekts  būs iespējams izmantot!?

Ja NVR  ir "XMEye "kamerām ar vēlams būt "XMEye " un tikai tād var sākt sūdzēties jaa kas neklapē-Atkal piemērs,intelektā kamera uz tāda paša atbalsta NVR var visu,bet ja NVR būs pavecākas paudzes  tur no inteklta iespējam nebūs ne samakas,vainu atjaunot viņu vai pa visam  cits NVR! Pats  galvenais kā jau  minēju jabū balansasm -kaut uz PC, atbilstoša laikmeta softam!  

Pirms 19 minūtēm , snukurins teica:

bet NVR nav Hikvision

Noteikti -šis iedomājies ka nav jabūt  starp abiem  balansa!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , snukurins teica:

Pag,Tev ir Hikvision kameras bet NVR nav Hikvision?Tas tak galīgi garām.Šitas ir no sērijas ,,nemēģiniet atkārtot mājās,,.

Gan NVR, gan kameras ir Hikvision.

Link to comment
Share on other sites

Firmwares jaunākās.

Kameras setupā gan jau ir, jo logs visu laiku tiek spamots ar "motion detection start", "motion detection end" no visām kamerām.

Link to comment
Share on other sites

Kad konfigurē motion detection (vismaz vienā no veidiem), tad tur ir apmēram šāda bilde (klikojama):

ivms-motion-3.jpg

 

Tas "Trigger Channel Record" ļauj ieslēgt/izslēgt bildes ierakstu dažādām kamerām, kurām "storage -> schedule" ir sakonfigurēts uz motion detection, nevis continuous.

 

Njā, zinātu to formātu, kādā tas viss tiek rakstīts, un terminoloģiju, tad būtu vienkāršāk. Varbūt. Bet varbūt nebūtu, jo, joptvai, tās konfigurācijas katrā vietā rādās citādāk. Līdz pat tādam absurdam, ka vienai un tai pašai kamerai "Motion Detection -> Enable" ķeksis vienā vietā rādās ieslēgts, citā - izslēgts (kaut arī abās, t.i., visās 4-5, vietās nozīmē vienu un to pašu).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Man piemēram ar Dahua NVR Hikvision kamera caur Onvif strādā,arī kustību sensors strādā,tikai nekādi neizdevās iebarot tam pasākumam vasaras laiku.Ar ziemas laiku viss korekti.

Man ar laiku nav bijusas problēmas ,bet  nepiebalansēta kamera uz atskaņošanu  gan problēmas -kā kamera parslēdzas nakts režīmā  tā vis  viģiks atskaņojot 1x paatrināts!Ja tik tiešām  tai kamerā   naktī kas notičis es pēc laika nevaru izvilkt  " to momentu" jo nekorekti...jāņem vesela stunda tad  zin ka būs,tas pats  pa dienu ! Nemainu jo laba ar 12 x zoom un tt... A nakts video uz video apstradi  1 x palēnin un vis labi...cik nu vaig pa retam....

Link to comment
Share on other sites

Ir sarkanā reste.

 

Ir jābūt "enable", bet prikols tāds, ka vienā vietā viņš ieslēgts, citā nav. To motion detection caur tīklu vien var vismaz no 5 vietām konfigurēt.

 

Un atļaušos atkārtoties:

pirms 12 stundām , binary teica:

Palielināju event managerī MD jūtību, tagad VCA pat kaut ko spēj sameklēt.

 

Link to comment
Share on other sites

Pie viena- hikam ir "parastās" kameras un "smart" kameras. Pirmajām ieraksts uz motion strādā. Otrajām jāliek uz alarm. Bet jā, sākumā tur man arī kaut kas nojuka, tagad jau roka piešauta -kad redzu, tad zinu, ko spiest, bet pateikt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Palielināju event managerī MD jūtību, tagad VCA pat kaut ko spēj sameklēt.

Izskatās, ka šis arī bija pie vainas. Ja pirms tam VCA varēja meklēt pa visu ekrānu un viņš tāpat neko neatrada, tad tagad ir OK.

 

Vēl jāsaprot, kāpēc kamerai ir pārrāvumi ierakstā (domājams, ka faktiski - pārrāvumi kameras pieejamībā)…

 

hmm... un vēl jāsaprot, kāpēc vienai kamerai ar to VCA viss ok, bet citām tomēr neko nesanāk atrast, lai arī viņām arī tas MD sensitivity vakar tika uzlikts uz max.

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marizo teica:

Pie viena- hikam ir "parastās" kameras un "smart" kameras.

 

Tu domā Acusense kameras?

Tagad kā reizi testēju vienu NVR kas atbalsta šo funkciju ar parastajām 8MP kamerām.

binary tu mēģināji visu noresetot? by default NVR ir uzlikts, ka ieraksts notiek countinius, ka viss rakstās iekšā nepārtraukti.
 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AVilks teica:

binary tu mēģināji visu noresetot? by default NVR ir uzlikts, ka ieraksts notiek countinius, ka viss rakstās iekšā nepārtraukti.

Nē, to vēl neesmu saņēmies izdarīt. Un man jau arī vajag, lai ieraksts būtu continuous. Un vēl  vajag, lai tajā nepārtrauktajā ierakstā varētu ar VCA meklēt brīžus, kad kaut kādā zonā ir bijusi kustība.

 

pirms 1 stundas , Rectumz teica:

Kas tā pa slimību - rakstīt visu laiku NVRā?

Sākumā rakstīju tikai uz motion detection. Rezultātā naktī teju visu laiku tika rakstīts, jo vai nu kukaiņi, vai arī miglas pilieni visu laiku lidinās gar lēcu, savukārt dienā nereti gadījās, ka ieraksts pārtrūkst un pēc kādām 15min atsākas, kaut arī visu laiku esmu bijis kadrā baltā kreklā uz balta fona ar, iespējams, ne pārāk izteiktām kustībām 30-50 metru attālumā.

Pamainot ierakstu no motion detection uz continuous, ierakstu vēsture ir par kādiem 20% mazāka - principā nekā traģiska, potenciālie ieguvumi ir lielāki nekā zaudējumi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...