Jump to content

CCTV / Video noveroshana.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

uldii12345

Pcnvr vispār neslogo, playback ap 35%., live 3 kameras ap 80, bet principā uz celerona iet tikai pc nvr, live un playback iet uz cita kompja, tad noslodze, cik skatījos ap 30%.

 

Man bluiris jaunajai versijai laika rādijums nav mainijies, tāpat ráda 24h formātā

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Windows 10 par blue iris runājot. Es jau arī pieļauju, ka kompja vaina, kaut gan NVR vispār tikai divkodolu procesori.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tu jautāji kāds windows, kur blue iris, es rakstīju windows 10, par RTSP zinu


Īstenībā šis jaunais atom celerons tīri žiperīgs, web brosošanai pilnībā pietiek.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
(labots)

@ Snikurins

Ja tu domāji, kur blueiris webserverim uzlikt 24h pulksteni, tad es atradu. Atver vaļā brovserī un tad augšā pa labi nospied uz 3 vertikālajiem apļiem, tur būs UI settings, tur arī var izvēlēties 24h laiku, pēc izmaiņām jāatver pa jaunu interneta pārlūks. lai izmaiņas stātos spēkā.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

The time and date is in fact controlled by the text overlay in camera properties. Open overlay> click on the date and time, you will see a box form around it >

right click on it> now clear the old date and time> now select the new date format then the new time format....

Šitais nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā metu acis uz Uniview ražojuma kamerām. Vai tām ir kāds būtisks trūkums attiecībā pret Hikvision un Dahua? Tiešām zemāka cena ir tikai dēļ tā, ka nav tik populārs brends?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 41 minūtēm , snukurins teica:

Kādi ir jūsu cīņas paņēmieni ar zirnekļiem?

Likt tikai kupola kameras. Nekādas Bullet!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stepselis teica:

Likt tikai kupola kameras. Nekādas Bullet!

Kategoriski nē kupola kamerām ārā. Arī esmu iegrābies ar to atstarošanos. Kāpēc vispār tajās liek iekšā IR diodes, ja pa nakti tās izkropļo attēlu.

Ar zirnekļu tīkliem nekādas receptes nav (vismaz es nezinu), jā, var likt atsevišķi IR prožektorus,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 2 stundām , snukurins teica:

Uz pekas tomēr izskatās labāk.

Gaumes lieta. Man liekas tieši pretēji.

Un šīs lodes ir daudz vieglāk noregulēt!

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , snukurins teica:

Iekštelpās savukārt nav zirnēkļu. 

Interesantas tev tās iekštelpas. Es mājās cauru gadu zirnekļus ķeru un laižu ārā, lai sieva viņus nenoklapē :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@binary ziemā izlaistie zirnekļi nomirstot. jānes uz garažu.

+ garažā sieva nelīdīs lieki :D

Labots - Usins
Link to comment
Share on other sites

Usins, garāža ir priekš tiem, kas nezina, ka auto ziemā garāžā nomirst. Pārējiem garāžas vietā ir nojume, un tādā "garāžā" zirnekļi jūtas tāpat kā uz lieveņa.

Bet jā, taisnība jau ir. Toties nepaliek pleķis uz sienas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Vecās paaudzes" UPS priekš CCTV - APC (Back-UPS 400EI) vai Mustek (PowerMust 600 Plus W/CD)?

Ienākušies divi šādi seni UPS, it kā abi strādā, tagad domāju, kuram no viņiem pirkt akumulatoru.

It kā Mustek jaudīgāks, bet manām vajadzībām arī ar APC (teorētisko) jaudu pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Pašreizējais patēriņš max ~50W, no 12V 7Ah aķa varētu strādāt stundu-pusotru.

Jautājums vairāk par brendu uzticamību un kādiem "zemūdens akmeņiem" (piemēram, automātisku UPS izslēgšanos pēc kaut kāda laika).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hik ivms4200 ir tikai klients. Pcnvr ir cita programma

Link to comment
Share on other sites

IVMS4200 PCNVR jau pats hiks neatbalsta kopš 2015. gada.

Ja vajag izmantot PC kā serveri ir IVMS5200, bet tas ir par maksu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas nav tāds kā bija PCNVR. Vai nebija tā ka tam nevarēja attālināti pieslēgties gan kā caur web un ivms klienta - it kā būtu pilnvērtīgs NVR!

Varbūt kaut kas pa šo laiku ir mainījies, bet kad testēju bija galīgi garām!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī vilšanās. 

Nē, nu var jau to ivms pcnvr programmu lietot. Man vairākas versijas pieglabātas. Tik jautājums - līdz kurai kameru fw versijai atbalsta? 

Link to comment
Share on other sites

Man tikai kādu 1.5 gadus ir NVR, visu laiku bija pcnvr, it kā viss labi, tikai caur jaunākiem browseriem nevarēja skatīties, jo plugins vecs. Domāju, ka tagad arī jaunākas kameras arī piedabūtu.


Te saits, kur visas vecās versijas

http://www.hikvision.msk.ru/index/download/0-14

 

Link to comment
Share on other sites

Hikvisionam var kaut kā nolockot ierakstus, lai tie netiktu pārrakstīti ar jaunākiem ierakstiem?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Šai minētajai versijai var zummot attēlu vispār?nevaru atrast.Hikvision iVMS vispār ir tāda iespēja?

Nezinu par "minēto versiju", bet iVMS var zoomot, tikai defaultā zoom poga neuzrādās.

iVMS -> Control Panel -> System Configuration -> Toolbar -> jāieķeksē zoom ikonas.

 

Papildus tur zem "Live View and Playback" var ielikt ķeksi pie "Enable Wheel for Zoom". Nezinu gan, ko tas ķeksis īsti dod…

 

 

image.thumb.png.c673ca2b0c41772be17633e8379b809d.png

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Hikvisionam var kaut kā nolockot ierakstus, lai tie netiktu pārrakstīti ar jaunākiem ierakstiem?

un kur vinjam likt naakamos ierakstus , ja diskaa vietas vairs nav ?

pie tools - record shedule vareeja izveeleeties video expired time ( dienaas ) , ja ieliek nulli tad glabaa kameer paari nepaarrakstaas . varu protams arii sajaukt, bet man skiet, ka to paarrakstiishanas funkciju vareeja atsleegt briiiidii sisteemai pievienoja ierakstaamo disku ( ar pre-allocate )

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Tam vajadzētu būt zummam ar peles rullīti.

Nu ar peles rulli strādā arī tad, ja tur tas ķeksis nav. Tik to "zoom" ikonu jāpiespiež pēc tam, kad konfigā viņa ir ieslēgta.

Man V2.7.0.6 versija.

 

Pirms 51 minūtēm , kevins teica:

un kur vinjam likt naakamos ierakstus , ja diskaa vietas vairs nav ?

Da nekur. Viņam pat ir ķeksis, ka viņš drīkst/nedrīkst pārrakstīt vecos failus. Un ir iespēja uzlikt alarmu, kad vieta beigusies.

Šajā gadījumā man vajag saglabāt vienai kamerai 4 stundas, citai kamerai 2 dienas pa 7 stundām. Pārējo man nevajag. Vietas pietiks jauniem ierakstiem. Kad šie ieraksti vairs nebūs nepieciešami, tad arī no tiem varēs atbrīvoties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , binary teica:

Nu ar peles rulli strādā arī tad, ja tur tas ķeksis nav. Tik to "zoom" ikonu jāpiespiež pēc tam, kad konfigā viņa ir ieslēgta.

man savukaart uz skataamaa V2.4.1.3 kameer nebija iekeseets, tikmeer ar wheel nezuumoja. kad iekjekseeja, tad zoomo jebkuraa punktaa, kur tik peli iespied/noliec .  Nezinu kas shnjukurinjam par probleemu, man viss straadaa un nekas neliekas kretiiniski. tiesa, pcnvr versijaa wheel zooma nebija, ir tikai parastais digital zoom ar peli apvelkamais

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , snukurins teica:

Tādas atrakcijas ar ierakstiem manuprāt var tikai caur shaduleri mēģināt konfigurēt.Pats neesmu ko tādu mēģinājis.Diski visi uzlikti uz pārrakstīšanu kad pilns. 

Nez, manuprāt, tā ir pilnīgi normāla prasība/fīča - spēt nolockot jebkuru ierakstu, kuru nepieciešams pieglabāt vēlākam laikam.

 

iVMS pat rāda ierakstiem statusu "Unlocked".

image.png.96205e41b79a5066fe4a18341ea6e1b5.png

 

Cik saprotu, tad tos failus pat var nolockot, ja pieslēdz monitoru un peli/klavieri pie NVR, tik man nav monitora, ko pie viņa pieslēgt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kevins teica:

man savukaart uz skataamaa V2.4.1.3 kameer nebija iekeseets, tikmeer ar wheel nezuumoja. kad iekjekseeja, tad zoomo jebkuraa punktaa, kur tik peli iespied/noliec

Tikko vēlreiz pamēģināju ieķeksēt un pascrollēt live viewā - izrādās, viņš mēģina PTZ, bet man kameras to neprot.

Link to comment
Share on other sites

O, uzgāju info, ka kaut kādam HikCentral ir iespēja nolockot recordus, bet tikai maksas versijai. Free/Trial versijai tā iespēja ir atslēgta. Varbūt tam iVMS līdzīgi…

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Dahua PCNVR izgriež vajadzīgo gabalu un noseivo uz PC.

Vajadzīgais gabals ir kādas 20 stundas garš. Uz PC noseivoju, bet ar parastu video playeri nevar veikt normālu searchu (piemēram, kustība kaut kādā konkrētā apgabalā).

Link to comment
Share on other sites

Pirms noseivošanas nav laika searchot, citi darbi darāmi. Un jā, man arī tajās 20 stundās kustība ir nepārtraukti - tāpēc arī tur ir 20 stundas, nevis 20 minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tās 20 stundas es taisos skatīties. Nevis skatīties 20 stundas no vietas, bet noskatīties 20 stundu materiālu fast-forward modē. Jānoskaidro šādas tādas lietas. Iespējams, būs jāskatās vairākkārt.

Meklēšana būtu noderīga, jo viena no lietām, ko gribētos noskaidrot - vai auto tika saskrāpēts to kameru darbības zonā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vai pareizi saprotu, ka iVMS-4200 Client nav pieejams uz Linux? Kādas alternatīvas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...