Jump to content

Kur pazudušas jaunās māmiņas?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Filozofisks spriedelējums ceturdienas vakarā ....... .

Kāpēc latvju zēni netaisa bērnus?, varbūt visi palikuši par zilajiem?, impotentiem? , vai visdrīzāk - vājiem neattīstītiem tēviņiem un tik pat nelīdzsvarotatām neauglīgām mātītēm , kas , ja arī varētu piedzemdēt, tad labāk izvēlas abortu .......  .

Te tūlīt daļa vīreļu ar līkajiem daiktiem bļaus, ka nav valsts atbalsts, un ja uztaisīs šmigā bērneli , tad būs bankrots .... .Bet kāpēc Latviešu strēlnieki savu laik varēja atļauties savām sievām uztaisīt 5 - 9 bērnus, un vienu vai divus izskolot augstās skolās, bet pārējiem ieaudzināt labu darba tikumu? Vai viņiem bija valsts atbalsts? Nebija .... .

Bet mūslaiku paaudze ir degradējusies ......, tā pat kā visā Rietum Eiropā ......, 

 

Lūdzu degradējošie lunaķiki komentējiet ........

  • Patīk 3
  • Slikti! 11
Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

Tak tev vienmēr viss ir slikti. Nav brīnums, ka jaunās māmiņas tādam iet ar līkumu. Būtu tev mazliet gaišāks skats uz dzīvi, tad arī jaunās māmiņas bariem vien redzētu.

Labots - binary
  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alusbundza said:

Bet kāpēc Latviešu strēlnieki savu laik varēja atļauties savām sievām uztaisīt 5 - 9 bērnus, un vienu vai divus izskolot augstās skolās, bet pārējiem ieaudzināt labu darba tikumu? Vai viņiem bija valsts atbalsts? Nebija

vecīt tās ir civilizācijas sekas, ja sievišķi grib konkurēt ar vīrišķiem tām ir jātaisa karjera, un nav laika bērniem. Pavēro kā melnie vairojas un dzīvo uz pabalstiem, ka tik tā viņu reliģija nav pareizāka... Un nebija jau streļķu laikos ar nekāda dzimstība .. tur jau tajos laikos gaužās... vispār Latvija bija vistolerantākā valsts dzimumu līdzvērtības jautājumā; bija viena no pirmājām pasaulē kur vājais dzimums ieguva līdzīgas balstiesības... un te nu mēs esam kur esam ar saviem knapi 2 miljoniem... 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Veci pļēguri mācīs kā vairot nāciju? Jums taisnā ceļā uz Saeimu (Tvaika iela 3). Napaleoni atradušies, ibitīt runcīt. Drāzties vajag, nevis čikstēt forumos.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
2 minutes ago, JDat said:

 

Veci pļēguri mācīs kā vairot nāciju?

 

bet tu jaunais buks varētu pacensties, vai arī tev loceklis mezglā savilkts?

  • Patīk 3
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alusbundza said:

bet tu jaunais buks varētu pacensties, vai arī tev loceklis mezglā savilkts?

Miskastes skārdene! Gribi paņemt aiz vaiga?

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 minute ago, JDat said:

Gribi paņemt aiz vaiga?

nu redzi, ar šādu attieksmi būs vēl sliktāk ......

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāda vella pēc alusbundža šo tofiku neuztaisīja aizspogulijā.

Vai nu speciāli provacē, vai nu ir totāds debīliķis.

 

Ieteikums Hodiņai, kā moderatoram, kuram, diemžēl, jāsavāc šmuce aiz forumu sakēzijušiem labs cilvēkiem: Vai nu pārcel uz aizpoguliju, vai nu, iedod man vārnu par necenzētu leksiku, tā kā to dara mauciņa Žaks Noriss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alusbundza said:

nu redzi, ar šādu attieksmi būs vēl sliktāk ......

Kāda starpība kur izšaut: vai nu sievietē vai nu tādā, zem sievas tupeles dzīvojošā sisītī, kā tu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man sākās halucinācijas? Vai arī tukšd**js @ieleja tiešām ir atgriezies. Pacientu ieleja deportēt uz aizspoguliju karantīnas nolūkos!

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
17 minutes ago, Tubus said:

vecīt tās ir civilizācijas sekas,

kurš teica, ka tā ir civilizācija?, tas drīzāk ir pagrimums ....., vārds ''civilizācija'' ir tikai izdomājums, tas neko nenozīmē .....,

jebkurai dzīvai radībai (cilvēks, dzīvnieks, vai augs , kas vidē strauji vairojas un izspiež  vai nomāc pārējos no esošās vides) ir paveicies un var uzskatīt par uzvarētāju, bet eiropieši nav tajā skaitā .....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 minute ago, JDat said:

 

Man sākās halucinācijas?

 

apēd vēl kādu sēni ......

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Vērtību sistēmas maiņa gan jau, feināk tak ir aizplēst reizi gadā uz AAE un staigāt ar jauno aifonu nekā vaktēt piecus apkakājušos brēkuļus nabadzībā. 

Beigas nav tālu, vismaz baltajiem

Un vispār pa 200k gadiem nekas prātīgs nav paveikts. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alusbundza said:

apēd vēl kādu sēni ......

Mudila, huļi tu izrauj citātu no kopējā konteksta? Gribās vārdiem piepisties?

 

Uzvelc kreitu un izej ielās. Sisītis neizrāsztais.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

JDat, nu protams , uz tevi garā vājais tas neattiecas .....

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alusbundza said:

JDat, nu protams , uz tevi garā vājais tas neattiecas .....

Tādas kucītēs, kā tu, neko labāku nevar izdzemdēt?

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Zin...
(labots)

Skumja diskusija :(

 

Pa lielam dzimstības samazināšanās ir vērojama visur, kur cilvēki dzīvo augsti attīstītās valstīs, iemesls tam ir sekojošs, vienkārši nav vajadzība taisīt 10 bērnus, pilnīgi pietiek ar 1,5x-2,1x bērniem.

 

Agrāk 10bērnus taisīja, jo vienkārši puse tāpat nedavilka līdz pilngadībai. Vēlāk, kad tehnoloģijas, veselības aprūpe un ekonomika auga neparedzētos ātrumos, milzu mirstība apstājās, kā arī paredzamais dzīves ilgums kāpa daudz straujāk. Cilvēki gan vēl turpināja taisīt daudz bērnus "inerces pēc" un tādēļ arī mūsu vecvecākiem bija 6-10 bērni, toties nākamā paaudze nobremzēja un mēs nobremzējam vēl vairāk, jo gluži vienkārši nav vajadzība reproducēties tādā kvantumā.

 

Tas pats cikls notiek visās valstīs, citās ātrāk, citās vēlāk, viss ir atkarīgs no attīstības līmeņa. Tādēļ varbūt arī šķiet, ka aziāti, indieši vairojas vairāk, kaut gan reāli ar dzīves apstākļu uzlabošanos dzimstība arī tur strauji krītas un normalizējas kā Eiropā tas notika gadsimtu/pusgadsimtu atpakaļ. 

 

Bet nu gan jau bārstu iznirušo rietumu propogandu :(

Labots - Zin...
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, alusbundza said:

vārds ''civilizācija'' ir tikai izdomājums

hvz. pat kā lai atbild... Bet cilvēkiem (un ne tikai) ir tieksme salīst lielās kopās, kur notiek darba dalīšana, attālums nonivelējās >>>>un uz tā rēķina palielinās komforts.. nu sauc to kā gribi... pūznis? praids? kolchozs?.. labāk slikta kārtība nekā anarchija....

Link to comment
Share on other sites

Gurķis
1 stundu atpakaļ, alusbundza said:

Kāpēc latvju zēni netaisa bērnus?, varbūt visi palikuši par zilajiem?, impotentiem?

Nu afigetj tev loģika - ja čalis grib ar sievieti padzīvot un izbaudīt dzīvi nesataisot piecus bērnus pēc kārtas, viņš ir gejs un impotents? Tu ar galvu draudzējies vispār? Cik pašam tad to bērnu tavā vecumā? Savi piecpadsmit jau ir? 

 

43 minutes ago, JDat said:

Kāda starpība kur izšaut: vai nu sievietē vai nu tādā, zem sievas tupeles dzīvojošā sisītī, kā tu.

:D Jauki lol...

Link to comment
Share on other sites

Gurķis
4 minutes ago, Zin... said:

Pa lielam dzimstības samazināšanās ir vērojama visur, kur cilvēki dzīvo augsti attīstītās valstīs, iemesls tam ir sekojošs, vienkārši nav vajadzība taisīt 10 bērnus, pilnīgi pietiek ar 1,5x-2,1x bērnu. Ja agrāk 10bērnus raisīja, jo vienkārši puse tāpat nedavilka līdz pilngadībai.

Paldies dievam, vismaz ir cilvēki, kas to saprot. Bundžai gan diemžēl izskatās, ka aizgājis ciet pa konkrēto - ne spējīgs palasīt kādu pētījumu par tēmu, ne pats salikt 5+5 galvā kopā.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Gurķi, tev kā vecbiedram jau gan vajadzēja saprast, ka šo topiku uzsāku, lai te padiskutētu nedaudz globālāk .....

Link to comment
Share on other sites

Šī ir pirmā man zināmā reize, kad Tubus un šķukuriņš uzraksta kait ko sakarīgāku par alusbundžu... RESPEKT I UVAŽUHA!

Link to comment
Share on other sites

Gurķis
(labots)

Bundža - piedod, nesaprotu globālāk šo tēmu. Lai gan nedz finansiāli, nedz kā savādāk spiedienu nejūtu, man pašam bērnu nav, un tuvākajos gados noteikti neplānojas. Iemesls tam ir ļoti vienkāršs - nejūtos vēl, ka esmu sasniedzis dzīvē visu to, ko gribu, un nevēlos pašlaik uz kakla kaut ko, par ko būs jārūpējas un kam jāvelta teju viss savs brīvais laiks nākamos padsmit gadus. Toties valstij pienesu pietiekamu labumu arī bez jaunas strādnieku paaudzes vairošanas.

 

Paskaidrosi man savu domu gājienu, lai varam padiskutēt nediršoties? Jo ar šitādu ievadu Tu diemžēl esi baigi nepareizā gultnē visu bazaru pašlaik ievadījis...

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

Zin...
(labots)

Turpinot manis iepriekš rakstīto,redzams, ka agri vai vēlu visi nonākam/nonāksim vienā punktā

Capture.JPG

Labots - Zin...
.
Link to comment
Share on other sites

nez, negribās 25 gados sīko uz kakla, gribās braukāt pa pasauli, tusēt naktīs, sportot, darīt ko gribu nevis dzīvi pakārtot sīkajam.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojiet, ka neizteikšos gluži tēmas sakarā.

Apsveicu biedru ieleja ar atgriešanos forumā!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alusbundza said:

ārsti apgalvo, ka vislabāk ir dzemdēt ap 20 gadiem .....

Ārsti apgalvo ka regulāra alkohola ietošana ne tikai veicina impotenci, bet arī degradē smadzeņu šūnas. Tā ka, vienšūņiem nebūs mācīt kā javeicina dzimstība.

Link to comment
Share on other sites

Šī foruma "laipnie ļaudis" neizbēgami saņems katrs savus "вежливые люди", ибо, ko sēsi - to pļausi, a iesēts te ir gruntīgs pamats nācijas apvienošanai uz slāvu "miera un draudzības"  bāzes

Link to comment
Share on other sites

Zin...
1 minute ago, abi said:

Šī foruma "laipnie ļaudis" neizbēgami saņems katrs savus "вежливые люди", ибо, ko sēsi - to pļausi, a iesēts te ir gruntīgs pamats nācijas apvienošanai uz slāvu "miera un draudzības"  bāzes

wut?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zuxters said:

JDat, tu jau zajebal, kad dzer, tad labāk nelien bootā.

Es un zajebal? A ko teikt par tizlajiem tofikiem? Tas nav zajebal? Tas, bļad, ir normāli? Pēc tam visādi liverasti airāda par sensitīvisma un tolerances aizskaršanu. Jevatj. Tas, piatiesībā, arī ir īstais iemesls kapēc nācija izmirst.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
17 minutes ago, Gurķis said:

Lai gan nedz finansiāli, nedz kā savādāk spiedienu nejūtu, man pašam bērnu nav, un tuvākajos gados noteikti neplānojas. Iemesls tam ir ļoti vienkāršs - nejūtos vēl, ka esmu sasniedzis dzīvē visu to, ko gribu, un nevēlos pašlaik uz kakla kaut ko, par ko būs jārūpējas un kam jāvelta teju viss savs brīvais laiks nākamos padsmit gadus.

skumīgi ...., bet tas ir īstermiņa skatījums uz dzīvi .....

man ir divi bērni (pieauguši jau) un neesmu ar mīnus zīmi ....

Link to comment
Share on other sites

(labots)
35 minutes ago, Gurķis said:

man pašam bērnu nav, un tuvākajos gados noteikti neplānojas. Iemesls tam ir ļoti vienkāršs - nejūtos vēl, ka esmu sasniedzis dzīvē visu to, ko gribu, un nevēlos pašlaik uz kakla kaut ko, par ko būs jārūpējas un kam jāvelta teju viss savs brīvais laiks nākamos padsmit gadus.

Šitā līdz mazbērniem nedadzīvosi un tavs brīvais laiks kopā ar bērnu ir 2x foršāks. Tikai sākumā biku jāpaciešas, lai izaug no bēbjiem.

Labots - Zuxters
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Kādu īstermiņa skatījumu, attopies, laiki mainās...

 

Man arī daudz paziņu un draugu ir apbērnojušies, bet interesanti, ka 85% no šiem paziņām nav gluži tie gaišākie prāti un arī dzīvē nekur īpaši nav izsitušies... Ir protams izņēmumi un man patiess prieks par tiem, kam izdevās ātri sakārtot savu dzīvi un tad arī štancēja bērnu augšā... rrezultātā visi laimīgi.

 

Par tiem pārējiem 85%, lieki teikt, ka puse no šīm "laimīgajām" ģimenēm ir izjukušas vai arī tētiņš ir aizpēries uz angliju, lai maizīte sanāktu:) 

 

Pie mūsu dzīves apstākļiem un paredzamā dzīves ilguma es neredzu nevienu iemeslu, kādēļ bērns būtu jātaisa, jo ātrāk, jo labāk. Pašam arī nav un domāju, ka arī nebūs vismaz tuvākos 5 gadus, kamēr es nespēšu bērnam nodrošināt visu tai pat laikā neapstādinot savu/mātes potenciālu dēļ kā beigās ciestu bērns un viņā perspektīvā nākotne. Varbūt īstermiņa skatījums uz savu dzīvi, bet ne īstermiņa skatījums uz bērna dzīvi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gurķis
(labots)
15 minutes ago, Zuxters said:

brīvais laiks kopā ar bērnu ir 2x foršāks

Ar draudzeni un divgadīgu bērnu varēsim ceļojumos braukāt, iedzert un izvirst viesnīcā pēc tam? Jebšu ar bērnu uz rokām medībās braukšu? Vai arī uz tehnoloģiju izstādēm braukāšu pa Eiropu? Vai varēšu tā vienkārši izdomāt nedēļu Eiropā uzkavēties un uztaisīt pašam sev ceļojumu tūri darba brauciena ietvaros? Vai vakarā sievišķi aizsūtīt ar draudzenēm izklaidēties un klusumā un mierā pasūkt aliņu? Huju - bērns ir milzu atbildība..

 

8 minutes ago, Zin... said:

Par tiem pārējiem 85%, lieki teikt, ka puse no šīm "laimīgajām" ģimenēm ir izjukušas vai arī tētiņš ir aizpēries uz angliju, lai maizīte sanāktu

+1000 kā naglai uz galvas.

Gluži mani novērojumi tuvāku un tālāku radu un paziņu lokā. Es pat teiktu, ka visi 95% ģimeņu izrādās vairāk vai mazāk disfunkcionālas, un viens vai abi beigās ir nelaimīgi, zaudējuši sevi, un attiecības cieš smagi. Beigās tikai tas pats bērns vēl satur kopā.
 

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zin... said:

Pašam arī nav un domāju, ka arī nebūs vismaz tuvākos 5 gadus, kamēr es nespēšu bērnam nodrošināt visu tai pat laikā neapstādinot savu/mātes potenciālu dēļ kā beigās ciestu bērns un viņā perspektīvā nākotne.

Tie kas tā saka, vienkārši aizbildināšanās, īstenībā baidās un negrib, ka būs jāņemās ar bērnu. Un jo būsi vecāks, jo grūtāki būs tie pirmie divi gadi.

Man ir 40 un muterei ar fāteru 60. cik forši ir bērnam, kad 20-30 gados jau vecāki jāglabā? Vai arī, tu pie pensijas, bet bērnam izlaidums videnē.

Padomājiet.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • base7 locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...