Jump to content

Par bremzēšanu ziemā ...


Wheeler
 Share

Recommended Posts

Hehe, man ar' vēl vasarenes. Es gan pa šādu laiku nelīdīšu ārā - lai nokūst :sarkasms:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • marrtins

    7

  • e = d

    8

  • alusbundza

    7

  • Regisss

    5

ar ziemenēm viss ok...tik besī zemais auto,jau gandrīz pakāsu vienu dubļu sargu...viņš turās uz 3 palsmasas kņopēm..tas nav nopietni. būs jāiemēģina vakarā otrs aparāts ar augstu klīrensu un jaunās riepas jānotestē kā turās uz putras.


uz salinieka gan no rīta mersis bija samests un tam sānā pašizgāzējs ielicis...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es pareizi saprotu, ka šorīt uz Jūrmalas gatves dzelzceļa pārvada ahtungs tieši dēļ vasaras riepām?

Link to comment
Share on other sites

Braucot no Ogres puses, visi grāvji esot pilni ar autiņiem, gan vieglie, gan smagie

 

post-97578-0-56375600-1478248668_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

Psc.

No Cēsu puses viss baigi ok, sniega pat mazāk kā pieRīgā (vakar vakarā bija otrādi, Rīga pelēka, Cēsis - baltas) - pa radio teica, ka pie vainas šaura nokrišņu josla gar Daugavu. Ogrei tas pats ticis.

Link to comment
Share on other sites

Šodien labāk strādāt no mājām... ;)

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
...Tāpēc ja bremze grīdā un nebūs sajūgs izspiests motors noslāps! Regisss - iekāp jebkurā auto un izmēģini, ja netici! Motors noslāps = nebūs nekādas iespējas veikt kādu manevru, piemēram apbraukt šķērsli!

Šodien abija laba diena, lai izmēģinātu visāda veida bremezēšanu, jo slīdēja labi.

Brīvā un slidenā maršrutā izmēģināju ekstremālo bremezēšanu (cik nu extrēmi var bremzēt no ~40km/h) - mašīna bija robā un spiedu bremžu pedāli grīdā . ABS strādā, bet tahometrs tā arī ne reizi nenoslāpa.

 

quattro uber alles!

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

 

 

par braukšanu šādā laikā ar vasaras riepām vajadzēja vismaz 100 eur sodu un 2 punktus.

Kāpēc tik maz?

 

 

 

Brīvā un slidenā maršrutā izmēģināju ekstremālo bremezēšanu (cik nu extrēmi var bremzēt no ~40km/h) - mašīna bija robā un spiedu bremžu pedāli grīdā . ABS strādā, bet tahometrs tā arī ne reizi nenoslāpa.

Nu… Lai "tahometrs noslāptu", vajag stipri pamaz apgriezienu.

 

Šodien ievērtēju, ka gaismas uz sekundes daļu nodziest, kad ieslēdzas ABS… Sākumā nodomāju - vai tiešām es tik lēni mirkšķinu? :D

Link to comment
Share on other sites

Vecais trešais bembelāc? Tad jau viņam ir drošākais auto - tikko sniedziņš, tā nekust ne no vietas. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O, ko redzu :sarkasms: . Šodien bija foršs laiks, visi mīza no sniega, es ar savu nemotoru līkumos slīpi un krustojumos pirmais. Ziemenes uzliku pie pirmajiem mīnusiem, jau kādas 3 nedēļas atpakaļ, logu šķidrums ar samainīts, īsāk sakot, nav nekādu llp, kā dažiem labiem :mrgreen:

@ rubb 

Kurš tas būtu? E30, E36, E46, vai kāds cits no 3series? Drošs ļoti nav, nevaino mani, es viņu neražoju, uz ceļiem redzētas jaunākas lielākas lamatas. Bet uz priekšu iet labi pa sniegu, ne jau pirmo gadu pie pakaļpiedziņas. Bet tu skatos, ka viegli ietekmējies no masu mēdijiem.

 

Un runājot par to video iekš pokemonu portāla, jāpiekrīt, ka pilsētā problēmas radīja tie, kas nebija uzlikuši ziemas riepas, jo pacaņčiks ar e46 spolēja uz vietas dēļ vasarenēm uz pačotnajiem r19 diskiem, un tik slinks ka pat sniegu no jumta un pārējiem logiem nespēj notīrīt, karoče gudris. :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Taisos izbraukt kādu 30 km līkumu ar velo kā reiz šodien. Sniega man te laukos nav vispār!

Link to comment
Share on other sites

Mazliet dabūju ar pagāzēt pa apsalušu un mazliet sniegainu ceļu -mmm! Ja nu kas - vajadzētu atjaunot vienkāršu veidu kā izjust ziemas braukšanu - ziemas daudzcīņa pa sniegoti ledainām trasēm, vai vēl labāk pa ezeriem platajā galā. Kādreiz bij vienkārši - ar ielas mašīnu, tik ķiveri vajadzēja formāli. Tad iemācās i bremzēt, i stūri grozīt, i galvenais - bailes izdzīt no sevis nestandarta situācijās uz ielas. LAFs ir reāli lažu nolaidis, pasākumu sarežģīdami. :( Kādreiz bij vienkāršāk. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...