Jump to content

Lattelecom pieliek ciparu


Volters
 Share

Recommended Posts

Dundurs

 

 

 Kā reiz arī tie atzari pilsētās ienāk tieši iekš AST apenēm pa minētajām trosēm.  Savādāk nekā. Un pilsētās, kurās ir Latvenergo apenes ar optikas ievadu arī ir optiskais nets pieejams klientiem pēc Lattelekom ieskatiem. Latvenergo apenes ar optikas ievadu tagad ir gandrīz visas.

 

Ikdienā bieži sanāk darboties AST apenēs, jā līniju zibenstrosēs tiešām ir uzstādīta optika. Tikai par to vai viņa iet uz LTC īsti nezinu. Vismaz iekš vadības telpām, kur atrodas arī telemehānika ar visu optiku, neesmu redzējis nekādus LTC verķus vai LTC skapjus. Pēc loģikas kaut kur tuvumā būtu jābūt kādai LTC "kastei" kur viņi to optisko drāti no AST saņemtu.  

Link to comment
Share on other sites

LTC ar LE jau no 90-tajiem to optiku kopā dala. Līgumu nezinu. LTC kastes LE apenēs redzētas nav, bet optiskais kabelis uz LTC aiziet. Pa lielam līdz šim, tajās pilsētās, kurās ir LE apenes ar optikas ievadu, ir arī LTC optikas pieāvājums, pēc viņu ieskatiem, augstceltnēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu, ko - šodien kāds skatījās LMT prezentāciju par jaunumiem - Mājas Televīzija un Viedtelevīzija?

Viedtelevīzijas testus sāks jau pēc ~mēneša;

 

Kurš te iepriekš minēja, ka tie ir tikai mani futuristiskie sapņi narkotiku reibumā par to, ka LMT sāks kaut ko darīt arī TV jomā>:D

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Hmm, nebija informācijas, adresi vari iedot kur ir vismaz kaut kāda informācija?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par kvalitāti un cenu. Tā jau te vairums sūdzas, ka LMT 4G knapi velk dzīvību. Ja kāds piesakās testiem, tad lai painformē par rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

bija straumē tiešraide, domāju, ka būs arī ieraksts pieejams, tik jāuzgaida!

Link to comment
Share on other sites

Kamēr LMT ar LTC ir konkurenti, tikmēr zašibis, TV pakalpojumu cenas turēsies atbilstoši konkurences līmenim tirgū.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

darbosies gluži kā LTC ITV... tikai LTC tīklā.. tā te tikai LMT tīklā.. turklāt.. nav tā, ka viņi ir pirmie.. nav.. vienīgais mārketingam vairāk naudiņas  ir :D

Link to comment
Share on other sites

LVRTC optikas vilkšanu var palasīt http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/atrs-internets-laukos--zeme-ierakti-26-miljoni-eiro-bet-lidz-klientiem-nav-tikts.a125171

Īri par pieslēgšanos cik dzirdēju prasa 300€ mēnesī. Par mobilajiem operatoriem runājot, par pievilkšanu pie torņa būtu ar mieru, bet ar nosacījumu, ka līgumu slēdz kā minimums uz 20 gadiem ar ko atkal LVRTC atkal īsti negribēja/nevarēja.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

Paņem lmt uz testu un apjautājies kaimiņiem varbūt kāds lieto lmt. Tas ir kaķis maisā vienā vietā lmt var lidot, otrā knapi iet...

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Man ir tele2 4G, it kā viss ok 10 mit ir viemēr, tikai tracina ja uz viena datora skatās onlainā filmu, tad uz otra pat delfos ieiet ir problēma.

 

 

LMT 4G pie mums nav piejams.  Un arī cena 26 eiras mēnesī ir neadekvāta, telītei tikai 19,99. 

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

 

 

tikai tracina ja uz viena datora skatās onlainā filmu, tad uz otra pat delfos ieiet ir problēma
  Te nu parādās mobilā interneta" priekšrocības".  Testos viss OK, bet rodas nesaprotamas bremzes. Man mājā parastais dsl un mierīgi uz diviem datoriem var vienlaicīgi skatīties filmas un uz trešā serfot internetā. Kabelis tomēr paliek kabelis!
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man vēljoprojām e-pastā nekas par cenu maiņu nav paziņots :D

Link to comment
Share on other sites

Spēcīgi cipari!

Link to comment
Share on other sites

@@Domugrauds, Man arī ne. Taču, izveidojot topošā (aprīļa) rēķina summu Mans Lattelecom, man it kā viss paliek pa vecam - €10,90 par ekonomisko internetu un €4,95 par Interaktīvo TV (akcijas piedāvājums). Nu ātrums gan jau ar' paliks vecais. :D Viens no @Lattelecom tvītiem par šo.

Labots - xxaxx
Link to comment
Share on other sites

 

 

Taču, izveidojot topošā (aprīļa) rēķina summu Mans Lattelecom, man it kā viss paliek pa vecam - €10,90

 

Visai loģiski, aprīlī maksāsi par martu, kad vēl spēkā vecie tarifi. Jaunos tarifus redzēsi aprīlī maija rēķinā.

 

 

 

Viens no @Lattelecom tvītiem par šo.

 

Njā tas tvīts prātu jaucošs, bet palasot tālāk, vienkārši ltc nemāk izteikties un grib gudri dir... 

 

Visvairāk smiekli nāk par infrastruktūras uzlabojumiem :D Vienīgie infrastruktūras uzlabojumi optikas klientiem, pārējie tos nav redzējuši gadus 15, arī vdsl vectoring izgāzies... kaut kur Rīgā palaists, bet citur čuš...

Link to comment
Share on other sites

Lattelekoms vismaz kautko ar to DSL uzlabošanu mēģina darīt. bet tur tiešām ir baigās tehniskās problēmas. Brīnumi radiotehnikā nenotiek un pa parastu vīto pāri, kilometriem tālu, lielu ātrumu dabūt nevar. LVRTC ieraka zemē miljonus un vispār neko nedara. Ar sūdainu koku vajadzētu to kantori izdzenāt. Tādas investīcijas un pilnīgi pofig, ka nekāda nauda nenāk atpakaļ. Būtu reālas cenas pieslēgumam, atrastos arī Lattelekomam konkurenti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

LTC beidzot atcerējās par mani, atsūtījis vēstuli, ka ar 1. maiju būs lielāki cipari.

Link to comment
Share on other sites

senleja

 

 

konkrētajā gadījumā par jauno cenu klients saņem 2x ātrāku internetu (bija 5Mbit, tagad 10Mbit) + mājas wifi

 

 

 Kā to varētu noprast no neveiklā LTC twiter konta

Tikai interesanti ,ja reālais ātrums fiziski paliek līdz tiem 5Mbit tad arī būs jamaksā jaunā cena. Uz šo jautājumu suports nespēj atbildēt. Pēc pirmā jaskatoties reālā situācija,bet jebkurā gadījumā ateikties varēšot,bez soda naudām. Par veco cenu vai iespējams saglabāt ,ja ātrums nebūs tie 10Mbit nevarot pateikt. Tas mājas wifi arī nepienākās,ja nav telefons,bet tikai internets.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Man arī jau atsūtīja... Būs vien jāmaksā, kur tu liksies, jo netu vajag.

Link to comment
Share on other sites

Trijās adresēs, valmieras raj. izmantoju LTC pakalpojumus. Divās (kur parastais telefons pieslēgts) atnāca paziņojums, trešajā (telefons noslēgts gadus 3-4) bez izmaiņām.

Toties piedāvājumā parādījās Interaktīvā TV pa 0.50€ mēnesī ar līgumu uz 2 gadiem.

Tagad domāju, vai medu griest pa vasaru nost un paņemt to LTC piedāvājumu vai nē. :D

Link to comment
Share on other sites

A kas notiek ar tiem, kas iepriekš abonēja tos 10mbit ar tv un maksāja pie 40€, viņi tāpat turpina maksāt?  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Es joprojām neesmu saņēmis paziņojumu. Vēl viena Twitter diskusija par šo. Acīmredzot, manā gadījumā atslēgvārds ir:

 

akcijas piedāvājums

Vismaz tā es to saprotu...

Labots - xxaxx
Link to comment
Share on other sites

Pielauju iespeju,ka tos nemaz neaiztiks, kuriem ir speka ekonomiskais internets un viss griezisies pa vecam ... ka jaunam klientam protams tads pakalpojums vairs nebus pieejams

Labots - dsks
Link to comment
Share on other sites

Nja,vislaik pie pieejamiem pakalpojumiem bija ekonomiskais internets.Sodien jau figure -

 

Abonētie pakalpojumi - Internets līdz 10 Mbit/s 

 

Un nakosa rekina summa -

 

Topošais rēķins

Rēķina prognozējamais datums*: 12.04.2016
 
17,50EUR
 
Tatad kakim zem astes noslegtais ligums par ekonomisko internetu.
Otra interesanta lieta - liguma neviena punkta nefigure pakalpojuma apraksts,atrums,pakalpojuma cena.

 

Mana gadijuma faktiski bez stresa,jo tas 10 jebkura gadijuma prasas, lai gan Lattelecom foruma figure jau teksti,ka nav pilniba nekadas izmainas atruma,tie pasi 5 ir palikusi un 0.5 upload ... tatad vienkarsi ir cenu paaugstinajums un isti nekas vairak.Vispar pie si cipara jau var padomat par 4G.

 

 

 

Labots - dsks
Link to comment
Share on other sites

Būs jau jāatsakās. Es ar savu GMI pabalstu šitādas summas nevaru atļauties. :/

Link to comment
Share on other sites

egidijus

Man arī ātrums tas pats,bet tagad 10 eiro vietā būs jāmaksā 17!Tauta - vai ir vērts pāriet uz TELE 2 internetu tornis kādus 300 metrus no mājas?Kartē stabili ir 4G internets,tikko pārbaudīju.

Link to comment
Share on other sites

Nez ko šie darīs, kad masveidā DSListi atslēgsies un ies prom? Zvanīs un pierunās "palikt" par izdevīgāku ciparu? Bet nu 60% uzcenojums bez izmaiņām pakalpojumā ir "šerps" gājiens.

Link to comment
Share on other sites

egidijus

Paldies,tiešām būs jāpaņem TELE 2 tests,savādāk netaisos Gulbim sponsorēt jaunas mašīnas :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez ko šie darīs, kad masveidā DSListi atslēgsies un ies prom?

Daļa jau ir aizgājuši. Un nesūdzas :) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...