Jump to content

Lattelecom pieliek ciparu


Volters
 Share

Recommended Posts

Volters

 

 

Kur nemanu kā maksāja 9,95$ tā maksā

Tas jā. Runa ir par viesabonēšanu.

Link to comment
Share on other sites

vai tad Brīvībā bija iekšā viesabonēšana kādreiz? man škiet, tu te kaut ko gvelz.

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Kur es to teicu? Es saku, ka Brīvība tagad saucas Brīvība Latvijā.

Un vēl es teicu, ka no 30.04. mainās viesabonēšanas tarifi. (Tā vismaz rakstīts iekš lmt lapas)

Bet tas jau ir oftopiks.

 

P.S.

Pieteicu LTC 10 Mbit :(

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

http://www.lmt.lv/lv/briviba-apraksts2- pēc aprakstā minētā te nekas nav mainījies, vienīgais nosaukums..

 

Papildus nākuši vienīgi klāt tie minūtes un dienas tarifi ar mazliet zemāku cenu zvaniem uz ārvalstīm un viesabonešanu. Pamatcena jau nemainās, tie paši 9.95.. Katram ir iespēja izvēlēties sev draudzīgāko. Tiem, kas ceļo maz izdevīgi būs Brīvība Latvijā + minūtes vai diena, tiem, kas vairāk Brīvība Eiropā..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nesen ievēroja, ka mūsu "nabadzīgais" Lattelekoms pielicis cenu pat mazbudžeta klientu LTK virszemes TV "ekonomiskai pakai" (to izmantoju dežūras būdā)- vēl janvārī bija 8,55 Eur/ mēn, bet marta sākumā- jau 9,50 Eur/mēn.

Dzīve iet uz augšu, bikses krītt uz leju... :sorry:

Es veel atceros, ka pashos Dtv saakomos, LTC bija reklāma - nu taa vinsh tagad buus, pa triis piecdesmit. Jaasaka, ko normaali uzkaapis pa shiem gafiem!

Link to comment
Share on other sites

Tas 3.50Ls bija ideāla cena par standarta paku.

Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, kanālu skaits jau arī nav stāvējis uz vietas.. + protams, kārtējo miljonu klāt arī gribās nopelnīt :D

Link to comment
Share on other sites

Toties Interaktīvajai TV tagad standarta cena ir 6 eiro. Un bonusā vēl ir Interneta TV! :D

Link to comment
Share on other sites

@@xxaxx, tikai maza piebilde.. arī nets ir jāņem viņu :D tobiš atsevišķi ITV nedabūsi.. un vispār 6.99€ un tas ir tikai pamata paka.. ja gribi skatīties vairāk, tad attiecīgi summa jau izaug oi oi oi..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@@CAP, Nedaudz lielāka piebilde. :sarkasms:​Vienā no viņu reklāmām bija teikts, ka viņu internets tak ir Nr.1 Latvijā! :D Un kādi €6,99, ņem kuru gribi no jaunajiem pieslēgumiem, komplektā ir tieši 6 eiro. Un pamata (patiesībā Oriģinālā) paka tāpat ir plašāka par VTV ekonomisko, ko vēl vairāk, daļai galvenais lai ir TV3 un LNT. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

@@xxaxx, labi, ka man ir pieejama alternatīva.. un jā.. ir jau viņu nets super (optika) tur, kur tā vispār ir pieejama..

Link to comment
Share on other sites

Nu manā māja tas Lattelecoms ar savu optiku nav konkurents. Viņu 250 mbit pa 23,50 € , bet Baltcom optika ar analoģisku ātrumu ( bet praktiski man ir gājis ar 600mbit, laikam tas 250 ir min) , pa 13€. Nu tad jautājums ko es izvēlos? Ka tik ar savām cenām neiešauj sev kājā.

Link to comment
Share on other sites

ieleja, tieši tā. Ne tikai optika, bet arī LTC vara kabeļi ir kā klints, var teikt dzelzs kabeļi. Liekas, ka gadus septiņus nav bijušas problēmas. Darbinieki ir apguvuši OSX, vairs neprasa nospiediet Start pogu, tad ....

Pirms gada priecājos par LMT 4G ātrumu. Domāju, nu tad beidzot. Šodien manā rajonā tas ir triperis, bet LTC stāv kā klints-bez ierobežojuma, lejuplādē kaut pēdējo triperi, zodz uz nebēdu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tānu šī pasaule iekārtota, par labāko ir jāmaksā dārgāk. Es arī neko sliktu par kabeļiem nevaru teikt. Ir gan ptoblēma, ka regulāri autobraucēji nones lattelekoma sadales skapi. Tas atrodas rekonstruētas ielas galā T krustojumā. Tā ieskrienas, pa jauni ielu, ka pārlec pamatīgam grāvim pāri un tad ielido sadales skapī. Tur gan nevar vainot LTC, jo pret stulbiem autobraucējiem, vecos laikos, neviens telefona stabs nebija pasargāts, bet tagad kabeļu sadales skapji. Gods godam, kā naktī nones  skapi, tā no rīta telefonisti to stutē atpakaļ. Laikam melnais punkts. pat guļošais policists nepalīdz.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Baltcomā jau arī pedējos gados nav daudz dzirdētas sūdzības par netu, toties TV kvalitāte ir krietni labāka, pie tam arvien ir pieejama DTV bez jebkādiem ieraksta un glabāšanas ierobežojumiem, pamatpaka kopā ar netu - 15,50 €, + analogais signāls par brīvu.

Nu manā māja tas Lattelecoms ar savu optiku nav konkurents.

 

Link to comment
Share on other sites

Pēc tā, kā pēdējā laikā visi cenšas pacelt cenas kur vien var, arī sāku pētīt alternatīvas. čo ta men nepatīk, ka tie, kuri sāka ar 3,50, kļūstot par monopolistiem, sāk nekaunīgi dīrāt. OK, mani mēneša ienākumi ir čtrciparu skaitlis, man po,  bet ar mani mana Latvija ne sākas, ne beidzas. Cenas tagad ceļas visur, bet cilvēkiem, vēl jo vairāk ar bērniem, Latvijā ienākumi neceļas tik slaiki, kā Saeimā ceļ nodokļu likmes.

Link to comment
Share on other sites

@@oxygen,man tak pašam Jelgavā arī ir Baltcoms.. ar interaktīvo.. un TV kvalitāte ir labāka kā LTC.. Ar to internetu ir interesanti.. līdz ar jauno gadu čota sajūta, ka piegriezuši līdz līguma noteiktajiem 250mbit/s, lai gan kā tu rakstīji, iepriekš varēja iegriezt pat līdz 600-700mbits.. Bet pa lielam tāpat to nejūtu.. aizdomas, ka p2p trafikam piegriežuši, jo speedtests ta ir virs tiem 250.. :D turklāt paradoksāli, ka UP ātrums ir labāks kā down.. 

Link to comment
Share on other sites

Volters

Svinīgi ziņoju, ka man no šodienas jau ir jaunais ātrums. Ja lejupielāde ir ok (dažu brīdi pat līdz 12 aizsniedzas), tad augšupielāde diemžēl līdz reālam 1Mbit man neaizsniedz.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Baltcoms to digitālo TV laiž MEPG 2, kas tomēr labāks. Par stabilitātēm - ja kantoris ir pietiekami liels, tad ir OK. Pirms tam bija Balticom. 10gadu laikā bija tik viens pārrāvums uz 3 stundām. Tā max uz pāris minūtēm kādreiz pāris mēnešos. Tagad Baltcoms, arī nav bijuši nekādi pārrāvumi divos gados. Bet tādas iespējas, kad kāpņu telpā 3 ''cienijāmi'' interneta gādātāji, ir ne visiem. Ja tik viens Lattelecom, tad... kur spruksi, maksāsi augstāku cenu par stabilitāti. Tas mobīlais 4g ir piejejams daudz kur, bet stabilitāte , daudzviet ir liels jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

ātrums ir viena lieta, bet LTC optika ir 'rock-stable', man pa šiem gadiem nereizi nav palicis atmiņā, ka kaut kas būtu zudis vai čakarējies

 

Varbūt vēl kāds atceras... Pirms kaut kāda gada, diviem kaut kur Vidzemes pusē pārrāva maģistrāli. N-tās pilsētas sēdēja dienu, pusotru tumsā. Ne telefona, ne interneta, ne televīzijas...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt vēl kāds atceras... Pirms kaut kāda gada, diviem kaut kur Vidzemes pusē pārrāva maģistrāli. N-tās pilsētas sēdēja dienu, pusotru tumsā. Ne telefona, ne interneta, ne televīzijas...

 

Nezinu ko yur pārrāva, bet bij kaut kas tāds pirms gadi 4. Braucām no Gulbenes un liela daļa bij tumsā - Bērzkroga statoils utt. Ka tik nebij 1. janvāris. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Braucām no Gulbenes un liela daļa bij tumsā

 

Gulbenes apene draņķīgi nobarota, ja viena līnija nogāžas, tad var iestāties kirdikt.  

 

 

Volters jau laikam par interneta iztrūkumu, ne elektrības

 

LTC optika pa lielam iet pa Latvenergo 110kV līniju zibensaizsardzības trosēm

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Nezinu ko yur pārrāva

Ah :( Nu toreiz pašu optiku pārrāva... Varbūt ka pirms 4 gadi... Bet morālā ķomka bija liela.

Link to comment
Share on other sites

Baltcom/Balticom latency/jitter stabilāks nekā LTC optikai. LTC 100Mbps sev atstāju kā rezervi.

 

Baltcoms tagad rīgā lielās par ātrumu līdz 1Gbps :)

Link to comment
Share on other sites

Roberts3

Piedod atvaino kad b-com saviem meistariem saks maksat normalas algas tad ari beigsies vinu bedu stasti kados stulbos projektos vinus dzen ieksa cik ir sastapti tad milziga zelosanas par rugto ikdienu ;

ltc servisa dzeki gan vienmer forsi ar humoru istaja vieta un apmierinati ar dzivi 

Bcom ir akumulejis sevi visus vecos izzi pieslegumus es nedomaju ka viniem ta tehnologija daudz mainijusies kops saka savu ngn piedavat 

Tapat ir jaatceras ka ltc spej piegadat ar vienu dzislu uz konkretu dzivokli lidz pat 10 gbit 

 

 

 

Baltcom/Balticom latency/jitter stabilāks nekā LTC optikai. LTC 100Mbps sev atstāju kā rezervi.   Baltcoms tagad rīgā lielās par ātrumu līdz 1Gbps
 

 

Nesen ievēroja, ka mūsu "nabadzīgais"  Lattelekoms pielicis cenu pat  mazbudžeta klientu  LTK virszemes TV  "ekonomiskai pakai"  (to izmantoju dežūras būdā)- vēl janvārī bija 8,55 Eur/ mēn, bet marta sākumā- jau 9,50 Eur/mēn.  Dzīve iet uz augšu, bikses krītt uz leju...

 

 

Tas ka virzemei cena celsies bija tikai gaidams ;

Cik zinams bezmaksas paka ir cetri kanali vari izmantot tos 

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Tapat ir jaatceras ka ltc spej piegadat ar vienu dzislu uz konkretu dzivokli lidz pat 10 gbit

 

Derētu tev wiki par GPON(ko šobrīd LTC izmanto) tehnoloģiju palasīt. 2.5Gbps down un 1.25Gbps up. un tas vēl dalās uz 32/64/128 klientiem.

 

10G-PON(XG-PON) ir nākošais līmenis, kam down ir 10Gbps.

Labots - bad1
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

bezmaksas paka ir cetri kanali
Bet tur vairs nav TV3 un LNT, bez tiem no televizora nav jēgas.! :sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piedod atvaino kad b-com saviem meistariem saks maksat normalas algas tad ari beigsies vinu bedu stasti kados stulbos projektos vinus dzen ieksa cik ir sastapti tad milziga zelosanas par rugto ikdienu ; ltc servisa dzeki gan vienmer forsi ar humoru istaja vieta un apmierinati ar dzivi 
 

 

Un kurš teica, ka ltc maksā baiso piķi tie jau ar samazināja savus štatus un darbā pieņēma haļavčikus, kuriem ir visai ierobežotas tehniskās zināšanas.

Link to comment
Share on other sites

Ja par pārrāvumiem maģistrālajos optiskajos kabeļos, tad pārrauj ne jau kabeli uz augstsprieguma līnijas, bet atzarus, kuri ienāk pilsētās. Atceros divus gadījumus. Pa nakti ogrē  zagļi bija noplēsuši kabeli tunelī, jo laikam cerēja krāsaino metālu dabūt. otrs bija kautkur uz  Lielvārdes atzara, kad ekskavātorists Vasja pārrāva abus optiskos kabeļus un viss reģionns palika tika uz lokālajiem telefona sakariem un bez interneta. Ja pārrauj abus kabeļus vienlaicīgi, tad nekāda rezervēšana arī nav iespējama. Pret piedzērušos traktoristu visas, pat pašas modernākās, tehnoloģijas ir bezspēcīgas. Galvenais, ka lattelekoms avāriju ātri novērš.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

ltc servisa dzeki gan vienmer forsi ar humoru istaja vieta un apmierinati ar dzivi 

Painteresējies, kas ar viņiem notiks, ja viņi tādi nebūs. pietiks kaut vienam klientam nebūt garastāvoklī, pasūdzēties ne par ko (meistars uz mani ne tā paskatījās) un ...

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet atzarus, kuri ienāk pilsētās

 

 Kā reiz arī tie atzari pilsētās ienāk tieši iekš AST apenēm pa minētajām trosēm.  Savādāk nekā. Un pilsētās, kurās ir Latvenergo apenes ar optikas ievadu arī ir optiskais nets pieejams klientiem pēc Lattelekom ieskatiem. Latvenergo apenes ar optikas ievadu tagad ir gandrīz visas.

 

Par optiku

 

Ap 2010 gadu ļoti rakās pa Latvijas ceļmalām, guldīja optiku, itkā priekš LVRTC. Kas ar to? Tornis neko nezin?

Link to comment
Share on other sites

Ar vidējo jūdzi (LVRTC) viss notiekas, vismaz pēc valsts domām... Tomēr liekas, ka vidējā jūdze neaizies nekur tālāk par operatoru torņiem. Ja jau pilsētā neviens neraujas ārpus daudzdzīvokļu mājām vilkt fiksētu internetu, tad pagastiem vispār necerēt par kaut ko vairāk, kā 4g...

Link to comment
Share on other sites

Tak augstsprieguma līnijas nepienāk telefona centrālēs. Tās parasti iet kautkur garām pilsētai. Es protams baigi pētijis neesmu, bet man tuvākajos miestos, optika kautkur zem zemes iestūķēta. 330 un 110kV līnija ārpus pilsētam smuki savieno Daugavas HES. Es saprotu tā, ka no šīm līnijām optika atzarojas un ienāk, pa zemi, telefona centrālē.

Link to comment
Share on other sites

Tak augstsprieguma līnijas nepienāk telefona centrālēs.

 

 

Tieši tā, augstsprieguma līnijas paliek Latvenergo apakšstacijās, Bet tā zibensaizsardzības trose, kurā ir tās optiskās šķiedras, nonāk attiecīgās kārbās un sadalēs, no kurām tālāk daļa optiskās šķiedras attiecīgā noformējumā tiek padotas uz Lattelecom stacijām, vai kā viņas tur dēvē.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Man blakus ir laikam 110KV līnija, kādreiz optika virsū karājās, tagad vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vajadzēj gan - bez paveiktā darba atskaites eirofondu naudu nāsīs neieraut...

Link to comment
Share on other sites

Uz miestiem jau saraka, bet pievienots ir tikai daudzstāvu mājām, kaut gan manām guļamvagonā vairāk ir privātmājas, tiem nekā, optiskais internets it kā ir, bet reāli ļoti maz procentam no miesta iedzīvotajiem. Un manā miestā 2004 visos privātajos rajonos kabeļus vilka, nevarēja paredzēt optiku uzreiz, negribu ticēt!

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad LVRTC optiskais kabelis nekur nav savilkts uz daudzstāvu mājām. tikai Lattelekoms savus kabeļus parastiem mirstīgiem pilšētā pievelk. LVRTC otika visdrīzāk ir kārtējā zemē noraktā Eiropas nauda. Šī organizācija nekad nav iespringusi sekot tirgus stāvoklim. Par raidītāja izvietošanu savā tornī arī prasa milzīgas sumas un tāpat ir ar optikas īri. Ja jau savu naudu neiegulda, tad pofig, izmanto to kabeli vai neizmanto. Otra pieejama optika būtu konkurents Lattelekomam un tad te nebūtu jātaisa tēma par cenu celšanu.

Link to comment
Share on other sites

Roberts3

Ta ir atkariba patiesiba viasrots ir tuksi stāstieji pec kanalu apvienosanas nekas dizi daudz satura neuzlabojas nav tur nekas tads del ka vajadzetu iespringt ,

Vienmer esmu skatijies ltv un ltv divi raidijumus un tur ir sakarigs rezultats

tapat tagad ltv ieperk aktualus jaunus serialus atskiriba no tv 3 un lnt jo tagad svetdienas rada jauno kars un miers kas torentos  bija pirms diviem menesiem ,

Kvalitate un saturs ir labs

Vajag tikai atrast sev tuvus raidijumus ko skatities ,

 

 

Bet tur vairs nav TV3 un LNT, bez tiem no televizora nav jēgas.!
 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...