`
Nain

Par elektriskajiem skrejriteņiem

5 posts in this topic

Nain

Sveicināti!

Pēdējā laikā esmu ievērojis, ka Rīgas ielās diezgan daudzi cilvēki pārvietojas ar elektriskajiem skūteriem. No malas izskatās diezgan pilsētai diezgan ērts pārvietošanās līdzeklis, tāpēc arī es sāku apsvērt domu, ka vasaras sezonā šī varētu būt diezgan lieliska iespēja nokļūt līdz darbam un atpakaļ.

Lūk. Varbūt kāds no klātesošajiem šādu rīku ir lietojis, un var padalīties par iespaidiem? Teiksim, ir vai nav vērts pirkt, varbūt var ieteikt kādu konkrētu modeli, vai padalīties ar citu informāciju par attiecīgo tēmu.

Paldies.

Racer

-

Labots - Racer

itanium

Man ir ar kāju minamais skrejritenis. Pēc tā varu secināt, ka noteikti nepieciešami kaut cik normāla izmēra riteņi ar gumijas riepām un gaisu iekšā :)

Neskatoties uz ne pārāk lielo riteņa izmēru, labs skaitās Xiaomi MiJia, bet pie mums, cik skatos, bez 500 EUR tādu nedabūt, kas man priekš tādas lietas liekas nedaudz pa sālītu (tāpēc arī vēl minos ar kāju).

2/18/2016 , 13:55, Nain teica:

Teiksim, ir vai nav vērts pirkt

Ar manu kāju minamo skrejriteni (23cm priekšejais, 20.5cm aizmugurējais ritenis), neiesvīstot, vidējais ātrums ir ~14km/h. Varbūt der arī minamais variants? Vieglāks, ~4x lētāks, pēc pāris gadiem nebūs jāuztraucas, ka jāizdod 100+ EUR par jauniem akumulatoriem.

Labots - itanium

e = d

Man bērns par labotajā topikā minēto hoverbordu kā reiz teica - sūds. ļoti ātri izlādējoties pēc klasesbiedru/draugu pieredzes. Svara kategorija gan virs 50 jau.

Racer

Izdzēsu, jo problēma atrisināta. Izlādējas līdzīgi ātri, vajag normālu aķi. Paņēmām 10" ar Samsung aķi nelādēts gāja kādu stundu. Salādēju, tad jau atrakstīšos. Bērns no sākuma gribēja to pašu 6 collīgo, bet ņemot vērā to, ka vasarā ar pa zāli un smilti jāpabrauc, tad paņēmām šito. Saka jau, ka esot pat vieglāk kā ar mazo. Pats vēl kāpis virsu neesmu, jo skaidrā nav drosmes, bet burās nav droši. :D

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!

• Kas ir tiešsaistē   2 biedri, 0 Anonīmi, 17 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

• Didzis
    • jema
  • Biedru statistika

22 710
    Kopā biedri
    456
    Bieži tiešsaistē
    Teftelis
    Newest Member
    Teftelis
    Pievienojies