Jump to content

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , _dunduks_ teica:

Manā ikdienas Pārdaugavas maršrutā ir viena vienvirziena iela kur tādi dalbajobi ir sastopami diezgan regulāri. Gan gan ar velo, gan moto, gan arī ar auto. Sākumā mēģināju aizrādīt/apgaismot viņus, ka viņi pret spalvu brauc, bet pretī saņēmu tādas lamas, it kā es būt politiķis un gribētu viņiem pēdējo maizes kumosu atņemt.

Tagad ar akmens cietu seju braucu tikai taisni.

Slokas iela vai :D

Man viens paziņa - autovadītājs, kurš bija uz neilgu laiku ticis pie velo. Savulaik, atklāti stāstīja, ka braucot ar velo pa mazo Krasta ielu (to, kas uzreiz blakus Krasta ielai un ved gar LIDO, MOLS utt) pret spalvu un neko sliktu tur nesaskatot, jo viņš taču tikai pa pašu maliņu. :haha:

Visādi citādi, sakarīgs džeks, bet par šito man žoklis atkārās :D

Edited by Koala
darklight

Ar skrituļslidām vai dēli, manuprāt, var tikai pa ietvi - tātad visos virzienos ? Ar velo vai skūteri jau arī neviens neliedz braukt pa ietvi, kurā virzienā gribi.

• Patīk 1
  • 6 months later...
Racer

Pacelšu tēmu - interesē elektriskais skrejritenis vai elektro veļļuks. Parastie velo 2 ir, bet ar tiem vasarā vizinos, te ir vajadzīgs pārvietošanās līdzeklis mājas - darbs ~5km. Tie skrejriteņi tā īsti neuzrunā, velo akl padārgi. Velotirgoņi velk no Holandes lietotus elektroveļļukus un tirgo pa 150-300 eiro ar nezināmā stāvoklī esošiem akumulatoriem un lādētājiem. Tā kā man tā ir tumša bilde, tad izdomāju uzjautāt te - ir jēga ņemties un cik ~tas var izmaksāt?

Palasījos par tādu, kas man patika - Koga-Miyata Tesla, tad tam vispār mainīt var tikai pie dīlera ar kompi, atmetu ar roku, bet nu rekur piemēri daži - biju piebraucis apskatīties:
https://www.ss.com/msg/lv/transport/bycycles/hybrid-electrical/bmpoeo.html

https://www.ss.com/msg/lv/transport/bycycles/hybrid-electrical/bmiclm.html

https://www.ss.com/msg/lv/transport/bycycles/hybrid-electrical/bmlbhk.html

Raimonds1
  • 3 weeks later...

Nāk siltāks, sāku vairāk pētīt šitos elektriskos braucamos, darbs samērā tuvu mājām ar auto nebraucu uz to, taka laiks vilkt ārā velo, bet šis pārvietošanās veids baigi piesaistījis, meklēju kādu gruntīgu argumentu lai neņemtu to xiaomi m365. Uz ielām arvien vairāk pamanu, šķiet gana ērti vizināties.

Vienīgais kas baida, vai tā bača būs normāli dzīva pēc diviem gadiem, vai varēs nobraukt tuvu tam attālumam kas grāmatā ierakstīts.

Vel pa to pašu naudu esot ninebot s1, bet laikam nedaudz knapāks un tas xiaomi kkā vairāk uzrunā..

itanium
Pirms 37 minūtēm , kicker teica:

vai varēs nobraukt tuvu tam attālumam kas grāmatā ierakstīts.

Nevarēs! Ja esi pie 90kg, tad tuvāk 20km. Pats gaidu, kad pie mums būs pieejama Pro versija ar teorētisko 45 km range - 35 jau būtu ļoti labi.

Xiaomi LV teica, ka pie mums būšot uz vasaras sākumu.

Edited by itanium

Nevarēs, jā, biju domājis drīzāk cik ļoti būs mirusi bača pēc gada, diviem.. gribētos kā telefonam, ka pēc 2gadi nejūtu nolietojumu :D

Pro versiju apskatīju, bet nez vai sagaidīšu un cenu kategorija būs ganjau pie 600eiro, kas ir krietni pa daudz priekš manis tādai mantiņai :)