Jump to content

Par elektriskajiem skrejriteņiem


Recommended Posts

Tādā ziņā patīk US krustojumi - katrs piebrauc un apstājas. Kurš pirmais apstājas, tas arī pirmais sāk braukt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , base7 teica:

Es vienreiz gandrīz sirdstrieku dabūju. Man no mugurpuses tāds drapaks klusi, klusi pielavijās.

Mani jeļi šitā Kandavas vecajā tirgus laukumā gandrīz nonesa viens pustraks elektromobiļa vadītājs, labi, ka nostrādāja "trešā acs" pakausī, un instinktīvi parāvos malā. Ok, tā nav dzīvojamā zona, bet nesties bez skaņas ar maksimālo atļauto pa laukumu, kam visriņķī veikali un pilns ar gājējiem.... 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

Māšu pretim

Tā jau arī parasti notiek. Es to pirmo krustojumu braucu katru dienu (pirms COVID), tad tā arī ir ka piebrauc, tur jau cita mašīna, pamāj lai brauc, tas pamāj pretī, lai es braucu. Tad kautkāda pauze, tad beigās nočortojies un aizbrauc. Pēc pāris gadiem jau pierod un vairs netērē laiku, ja kāds pamāj, tad vienkārši brauc, lai vai kuram tur priekšroka, ietaupās laiks :D

 

Link to comment
Share on other sites

Nu normāli jums tur nav, esmu salā bijis kādas reizes, toč ačgārnā. :)

 

P.S. Kad esi Latvijā, noalgo kādu, kas izvizina. Nopietni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā aplami kautkā iegājies izskatās, neatkarīgi no satiksmes intensitātes, pretī esošais vadītājs Tev rāda lai pārkāp noteikumus, ok, te uz vietas guberņā sastrēgumos lielos vel saprotams, var palaist kādu kas grib nogriesties lai tajā pretējā joslā nekavētu pārējos viņš utt, bet tā ikdienā, nesaprotu nafg tas ir vajadzīgs, ja jau trijstūris uzzīmēs, labās, šajā gadījumā kreisās rokas likums, vieglāk tak tā nevis skatīties ko otrs pretējā vējstiklā vicinās :D

Pretējais uzvicina, tu sāc braukt, a šamais uzFis tev virsū, kurš beigās paliek vainīgs? :D

Labi, tā tāda īpatnība nesaprotama iegājusies kā katrā valstī, tas saprotams,kā ir tā ir, :D esmu kādas 3 reizes tur vizinājies, bet ar šo nesastapos, varbūt tādēļ, ka pats nestūrēju, labi vien ir laikam.

Offtopiks :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Kad esi Latvijā, noalgo kādu, kas izvizina. Nopietni.

Es reti braucu pa LV, tur visādi ačgārni un nejēdzīgi sarežģīti krustojumi, bailes :D Droši vien ja pārvāktos atpakāļ, tad būtu jāpaņem instruktors uz pāris stundām, lai atsvaidzinātu atmiņu. Uz Beļģiju, Franciju gan ik pa laikam braucu. Briselē ar pilns ar visādām vietējām dīvainībām.

Bet nu braucot uz "kontinentu" apdrošinātāji parasti iesaka uzmanīties no divām lietām - "labās rokas likumiem", it īpaši Francijā un "galvenais ceļš" zīmēm. Biju jau sen partādu zīmi aizmirsis, vienreiz braucu un funktierēju kas tār zīmi, nācās Googlēt.

Pirms 5 minūtēm , kicker teica:

vieglāk tak tā nevis skatīties ko otrs pretējā vējstiklā vicinās

Nu tapēc jau gandrīz vai katrā krustojumā vai t-krustojumā ir "aplis", kautvai tikai balts punkts ceļa vidū uzzīmēts. Pavisam vienkārši izbraukt. Ja kāds brauc no labās, tad palaid. 

Link to comment
Share on other sites

Lai gan CSN zinu virs vidējā, jo to prasīja izglītībā, tāpat arī stāžs ir nopietns, nekad neriskētu braukt pa Pakistānu, Indiju vai Ēģipti :)

Varu tikai nojaust, kādas aptuvenas noteikumu zināšanas ir cilvēkiem valstīs, kur nepastāv autoskolas un nopietnākas mācību iestādes, man jaunākā CSN grāmatiņa bardiņā, kaut zinu to no galvas. Ja nu kas. Pāris reizes ir noderējusi, kad nepamatoti uzbrauc ments, kas noteikumu grāmatu nav ne acīs redzējis :D

Link to comment
Share on other sites

Lai gan beztēma gana interesanta, varbūt moderatoriem vajadzētu vairāk pasekot, lai tēmas neaiziet galīgi beztēmā? Te no skrejriteņiem uz UK CSN aizgāja, citur no gaisa kondicioniriem uz būvinstrumentiem :D 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , itanium teica:

moderatoriem vajadzētu vairāk pasekot, lai tēmas neaiziet galīgi beztēmā?

Tas savā ziņā sakropļo diskusiju. Ja piespiež pieturēties pie tēmas, tad vienkārši tā tēma izmirst. Bet savādāk var vienkārši pamuldēt par viskautko. Kad apnīk tad pieklust, pēc kāda laika kāds uzdod jautājumu par tēmu un tad lēnā garā aizdriftē uz ko citu.

Nav jau tā ka te kāds StackOverflow, kur reāli runā par kautkādu konkrētu lietu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Šis forums jau sen ir pārvērties par vietu, kur štīmē papļāpāt par visu ko. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es, protams, saprotu, ka nevienam nepatīk, ka viņu ierobežo, bet priekš manis tas ir viens no iemesliem, kāpec es te parādos arvien retāk un retāk - nevaru ciest *** dzīšanu beztēmā :D 

Man tēma par UK CSN liekas interesanta kā pati par sevi, bet ne zem elektriskajiem skrejriteņiem. Pieļauju arī, ka kādam beztēma varētu būt šķērslis turpināt kaut ko rakstīt par tēmu (čaļi runā par UK CSN, ko es te jaukšos iekšā ar saviem skrejriteņiem).

Link to comment
Share on other sites

No haosa tak esot radusies lietu kārtība? :D

 

Vēl drusku offtop. Biju novietojis auto, kā norādīts zīmē, (toreiz vēl bija bezmaksas stāvvietas), neatceros, paralēli, perpendikulāri, bija kaut kādas varen padzisušas slīpās strīpas, pienāk paškiņš: jūs esat novietojis mašīnu ne tā. Es atveru grāmatiņu, atveru lpp. kā jānovieto auto, vadoties pēc attiecīgās ceļazīmes, punkts un apakšpunkts tāds un tāds.

Šis pakasīja pakausi, saprata, ka nav uzķēries uz īsto, un aizgāja drāzt citus, kas tādus smalkumus nezin :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Šajā forumā vajag ieviest čatu (lapas augšā).Tad kā kāds kaut ko ieraksta, uzreiz var redzēt un atbildēt. Savādāk, ja tagad kaut ko iedrukā, ir aizture, jo jāgaida, kamēr kāds atbildēs. Un, ja tas kāds aizgājis dzert tēju vai uz mazmājiņu, diezgan ilgi jāgaida. Visi jau nevar būt kā @AndrisBB, kurš 24/7 režīmā atbild....:D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Automatizēšana :D

Man jaunās atbildes tā arī parādās kā čatā (no visām tēmām). Kautkad baigi sen, kad nebij ko darīt, tad uztaisiju pluginu priekš Choma. Vēl arī notifikāciju uz telefonu aizsūta. Tapēc man arī visas tēmas ir viena liela tēma :D

 

Nu tas tā, no tēmas, kad programmētājiem nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

Šajā forumā vajag ieviest čatu (lapas augšā)

Tiem, kas te ir sen, gan jau atceras, ka bija gan mirca kanāls, gan IPB integrētais čats, neviens no variantiem neaizgāja, nedomāju, ka tagad aizietu. A par offtopiku, tas, šķiet, jau te par defu palicis jau sen. Man nav nekādas lustes 24/7 šķirot ierakstus, jūs paši veidojat vidi, kurā uzturaties, gan te, gan ārpus foruma. Nēnu, protams, visam ir sava robeža un šad tad ir pātaga arī jāpaņem...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

A ir mums viena kartīga spama offtopic sadaļa/tēma par visu un par neko?

Citos forumos tāda ir manīta kur var ļerkstēt par visu, nesaistot konkrētas diskusijas tēmu, manuprāt ērti :D

Domāju atkristu arī daudz jaunu tēmu taisīšanas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Xiaomi scooter 2 pro, nāca līdzi lapa, kur rakstīts, ka ražo ninebot.

bet nu spriedumi pēc palietošanas.

ja baterija pusē, tad pret kalnu 12kmh, ieskrienas ar laiku līdz 16, no kalna ar laiku līdz 24.

itkā ir FW, kur mauc raznosā un arī ir FW, kur līdz 37km/h var "unlockot".

pārsist kameras var ātri, jau uzsūtītas bezkameru riepas.

ādas cimdi aukstajos periodos ir vajadzīgi, arī šallle. pēc sniega ienākšanas gan tik ar mašīnu ir maukts, nedomāju, ka ar tām lietus riepām būtu baigi prātīgi vizināties.

Link to comment
Share on other sites

Es uz kautkādas detaļas redzēju ninebot, bet neatceros uz kuras, es par pirmo pro

Es kautkadus 1.8k km esmu nobraucis, pagājušo nedēļu pirmos mīksto dabūju aizmugurējai riepai, caurums, kautkas iedūrās. Pārsist? Nu nezinu kā tad ir jāmauc pret apmalēm.., es itkā baigi nežēloju, bet nezinu kā to dabūt gatavu, ja nu vienīgi "pāri ragiem" :D

Bezkamernieces nav bijusi pat doma, līdz šim.., rezervē bija 1 kamera un pats apvalks, kkad jāliek priekšā būs, jo tā lisa diezgan jau, cauro kameru salīmēju, liekot atpakaļ sačakarēju un tad uzliku jauno, bet nu salīmēt var. Lielākais debīlisms ir dabūt nost un uzlikt atpakaļ to gumiju no diska, nu tā, ka pilnīgs psc. Es labāk tad montēju R18 runflatus :D

Cimdi ir forši, ka ir, tāpat arī šalle uzmaucama. ir izmantoti gan parastie cimdi, gan moča ādenieki, plānie vasaras, ar tiem ērtāk, bet jā, labāk lai silts nevis trīcēt kā apšu lapai, ejot kājām tā nejūt varbūt to vēju, bet ilgstošāk braucot diezgan jūtams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , kicker teica:

Cimdi ir forši, ka ir

Piekrītu

image.png.d8c22c7c3dbd8dbd21c39a2003e234f4.png

 

Tev 10" rati? Vai arī standarta 8.5"?
Man vēl stocka 8.5", otrā sezona. Pārsist tiešām neliekas tik viegli kā citur saka/raksta, bet tas jau laikam ļoti atkarīgs no braucēja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , itanium teica:

Tev 10" rati? Vai arī standarta 8.5"?
Man vēl stocka 8.5", otrā sezona. Pārsist tiešām neliekas tik viegli kā citur saka/raksta, bet tas jau laikam ļoti atkarīgs no braucēja.

Stoka 8.5collu, arī 2.sezona nobraukta

O, šitie cimdi jau pa glauno

Skatos papildu spīdekļi pieķibināti..

Link to comment
Share on other sites

Vells,nu ja jau te jums tāda diskusija...iemetīs ka es ar savas 5 kapeikas....

Gribēju gudriem prātiem uzjautāt,kā ar šito Elektrostāvdrāžu štelli sastāv Nīderlandē?

Jo nu,cik pabiju,nekur nevienu tādu braucamo nemanīju....

Kas,ar likumu aizliegti,vai?

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, viņiem tie (kam ir kāds kloķītis ātruma regulēšanai) pakļaujas tehniskajai apskatei un tml. Parastais elektrovelo nē, t.i. kam ir pedāļi, un ātrums nav tieši atkarīgs no kāda kloķīša ("gāzes").

 

Bet nu tur jau arī ticība neļauj ar tādiem braukt :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kicker teica:

Es kautkadus 1.8k km esmu nobraucis, pagājušo nedēļu pirmos mīksto dabūju aizmugurējai riepai

laikam neveiksmīgi sanāca, cenšos tik uz apaļajām apmalēm braukt. pirmajos 200km bija pārsists, karoč. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
kicker

Drandaļets izvilkts no ziemas migas, tagad pirms laižu mājās no darba nosecināju, ka spiežot "gāzi"- uz to momentu kad motoram pienāk signāls, ka jāsāk dod mizā tad tas notiek ar tādu tesienu, triecienu, tālāk braukšana notiek "lēzeni" viss ok.

Teiksim tā, es braukšu un paspaidīšu "gāzi", tajā momentā kā skūters grib paātrināties-dabū jaudu viņš to izdara ar sitienu, tālāk brauc kā vajag, ja nespaida "gāzi". Nu tākā beigtam vecam automātam kad jūti tā pārslēgšanos tā vietā lai tas notiktu plūdeni, notiek tieši pretēji

 

Sanāca gari, mēģināju izstāstīt kaut cik saprotami :D

Sagūglēt arī nesanāca šito lietu

Hz, uz garantiju stiept, kur tikai šamos apkalpo

Link to comment
Share on other sites

dzincha
Pirms 51 minūtēm , kicker teica:

skūters grib paātrināties-dabū jaudu viņš to izdara ar sitienu, tālāk brauc kā vajag, ja nespaida "gāzi".

Reostats nekontaktē sākuma jaudas līmenī, iespējams.

Link to comment
Share on other sites

kicker

Kamēr uzvilku dūmu ārā, skūters ķēra sniegu, sāku braukt problēma bija pazudusi, dīvaini

Tākā līdz šim nebij tā bijis, jānoķer vēlreiz šitas laikam būs un jāaizved uz remontu lai paskatās kamēr garantija līdz maijam :D

TSC laikam ņem pretī..

Vai jāuzzvana uz RD un jāuzprasa kur var aizgādāt

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

ar kopš sestdienas savējo kaļu ik rītu. kaut kā, pēc ziemas stāvēšanas, izskatas, ka akumulātors ātrāk beidzas. vizuāli neizksatas, ka pa ziemu baigi uzbarojies pats būtu. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , AlCohol teica:

akumulātors ātrāk beidzas

Tas normāli. Nolietojas tak viņi

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 2 stundām , ivo teica:

Tas normāli. Nolietojas tak viņi

nav jau nobraukums tik liels. 500km apmēram.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Pirms 10 minūtēm , kicker teica:

Sveiki visiem

Dabūju šodien cauras abas riepas, tā kā vienreiz mainīju kameru, šoreiz vairs nevelk izveikt to procedūru :D

Ir kāds izmantojis šādus hermētiķus velo vai skūterim?

https://www.gandrs.lv/velosipedu-kopsanas-lidzekli/26793-riepas-hermetikis-seal-your-tyre/

 

tos izmanto tikai lai aizvilktu līdz remonta vietai tas nav permanents risinājums. Da ir dārgāk par kameru un aizņemt tikpat vietu cik kamera un instrumenti. Manuprāt domāts tiem kas nemāk kameru nomainīt.

 

Es dzīves laikā esmu iemanījies riepu nomainīt 5-10 minūtēs tāpēc man liekas , ka tā vispār nav problēma.

Ja braucu tālāk parasti vadāju līdzi rezerves kameru un instrumentus nomaiņai un arī ielāpiņu komplektu.

 

Ja nauda nav problēma nopērc riepas ar kevlara armējumu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 19 minūtēm , kicker teica:

šoreiz vairs nevelk izveikt to procedūru :D

Ir kāds izmantojis šādus hermētiķus velo vai skūterim?

Standarta risinājums tagad velosipēdiem.

Es parasti izmantoju Stans https://www.notubes.com/shop/tubeless/sealant

 

Tik ja caurums būs lielāks par adatas lielumu, tad visdrīzāk arī 'diegu' vajadzēs ar ko aizlāpīt.

Nu kautko tādu http://www.dynaplug.com/bike_plugs.html

 

Drizāk jau jautājums vai tev diski/riepas paredzētas bezkamerām?

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, būs vien jāmaina, kamēr nesaņemsies jāvelk ārā vellopēds :D

Vellopēdiem jaunībā mainīts uz vella paraušanu tās riepas, priekš auto regulāri bortēju nost/virsū, bet nu tam skūterim dabūt nost un atpakaļ pārspēj visu :D

 

Domāju šajam braucamajam nesanāks tubeless variants ar to šķidrumu..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 16 minūtēm , zeds teica:

aizņemt tikpat vietu cik kamera un instrumenti.

Kur tev vietu tas aizņem? Pielej riepās un brauc, nejau pudeli vedā līdzi :D

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...