Jump to content

Datora komplektācija


kikis1854
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Nu toļik šobrīd nevis es blamējos bet tu jebkuram ir pieejami attēli šajā forumā no tava iepriekšeja setapa no taviem ieteiktajam precem no taviem balsojumiem kadi barokli ir, kadas dzeses izmantojis, kādu moni paņemis nu OC rezultāti sakrīt ar šeit tevis liktajiem benchiem un taja kanāla nu un tu vēl centies izlikties ka es esmu tups nu nopietni? Cik tev gadu? Prātiņ nāc mājās...tev laikam prāts kā žurkai, kad cilvēki sapratīs ka netā nevar neatstāt pēdas un visu var atrast.

Katrā ziņa ir apsveicami ka tev ir kanāls, bet tavs līmenis prātā gan nav apsveicams.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rubenis

    9

  • Bomaars/C12

    15

  • Toļiks

    23

  • N4a

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

AMD jau automātiski var gatavoties nākamajam tirgus daļas braucienam uz leju, jo jaunās NVIDIA kartes parādīsies daudz ātrāk nekā visi bija cerējuši.

NVIDIA-2014-2017-GPU-Roadmap.png

Smalkāka informācija. http://techfrag.com/2016/01/25/nvidia-2014-2017-gpu-roadmap-pascal-titan-gp100-to-debut-in-april-gtx-1080-in-june-and-volta-in-2017/

Video. https://youtu.be/DevR12SZeAU?t=4m23s

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu toļik šobrīd nevis es blamējos bet tu jebkuram ir pieejami attēli šajā forumā no tava iepriekšeja setapa no taviem ieteiktajam precem no taviem balsojumiem kadi barokli ir, kadas dzeses izmantojis, kādu moni paņemis nu OC rezultāti sakrīt ar šeit tevis liktajiem benchiem un taja kanāla nu un tu vēl centies izlikties ka es esmu tups nu nopietni? Cik tev gadu? Prātiņ nāc mājās...tev laikam prāts kā žurkai, kad cilvēki sapratīs ka netā nevar neatstāt pēdas un visu var atrast. Katrā ziņa ir apsveicami ka tev ir kanāls, bet tavs līmenis prātā gan nav apsveicams.

Nu lūdzu vari domāt arī tā, man ta kas, ne silts, ne auksts.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es jau nedomāju bet zinu. Var viena, div, trīs lietas sakrist nevis 20. :)


 

 

AMD jau automātiski var gatavoties nākamajam tirgus daļas braucienam uz leju, jo jaunās NVIDIA kartes parādīsies daudz ātrāk nekā visi bija cerējuši.


Šito lāga nesaprotu šeit baigie finansisti botā nolasījušies laikam baigi spekulē tehnoloģiju jomā ar akcijām... ka šitāda info par to tirgus braucienu uz leju būtu svarīga, kartes nāk un iet abam kompānijām un līdz šīm nekas nav mainījies kā tikai jauda gājusi uz augšu un cena uz leju 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Šito lāga nesaprotu šeit baigie finansisti botā nolasījušies laikam baigi spekulē tehnoloģiju jomā ar akcijām... ka šitāda info par to tirgus braucienu uz leju būtu svarīga, kartes nāk un iet abam kompānijām un līdz šīm nekas nav mainījies kā tikai jauda gājusi uz augšu un cena uz leju 

Kad iznāks jaunās kartes visi viņas ķers kā vājprātīgi jo tas būs jauns 16nm process atceramies to cik ilgi mēs sēdējām uz 28nm tegnaloģijas ja es pareizi atceros tad pirmās 28nm videokartes bija HD7970 kuras parāījās tālajā 2011. gadā. Tanī brīdī kad parādījās pirmās GTX980 un GTX970 videokartes viņas arī visi pirka kaudzēm un protams no tā nVIDIA tirgus daļa cēlās ļoti strauji kā vel nekad agrāk pat pie tā paša vecā 28nm procesa tad iedomājies kas būs ar jauno un it kā jau solās kad tas performances lēciens būšot lielāks nekā parasti bet nu cik tam var ticēt pagaidām protams neņemos neko spriest!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Lai vai kā ko tas maina tev ? Es tā nesapratu tu ar ar finansēm/akciju tirgū noņemies? Ja nē parastam karšu lietotajam tas absolūti neko nemaina, lai par to lauzītu galvu

Link to comment
Share on other sites

Lai vai kā ko tas maina tev ? Es tā nesapratu tu ar ar finansēm/akciju tirgū noņemies?

Man tas pilnīgi neko nemaina paskaties labāk kā videokaršu tirgus daļa ir mainījusies pēdējo piecu gadu laikā, jeb kurš iet uz augšu un kurš iet uz leju...

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Un ko tas arī maina? AMD un Nvidia turpina laist jaudigākas un jaudīgakas kartes, AMD pietam par patīkamāku ciparu.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Un ko tas arī maina?

Pagaidām protams tas neko nemaina bet ar laiku varetu rasties arī kādas problēmas, ja šitā viss turpināsies jo tā visu laiku nevar būt, ka viens iet uz leju bet otrs kāp grieztos labi tas nevar beigties. Un es garantēju ka AMD nāksies pārvarēt velvienu tirgus daļas krituma vilni viss būs atkarīgs no tā cik ātri AMD spēs savākties un kādas videokartes liks pretī.

AMD pietam par patīkamāku ciparu.

Dotajā momentā es pat teiktu ka viņi tagad ir vienādi lai gan jā agrāk tā bija.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

@@Bomaars/C12, iemet to Toļika youtube channeli. :D

 

 

 

 

AMD jau automātiski var gatavoties nākamajam tirgus daļas braucienam uz leju, jo jaunās NVIDIA kartes parādīsies daudz ātrāk nekā visi bija cerējuši.

hah, viena bildīte, kas pat nav oficiāla infa no Nvidias. reāli pat par pašām Pascal kartēm nav bijusi neviena informācija, pat kip paskāls PX2 nebij Paskāls, bet Maxis. a AMD zato jau informējusi par saviem čipiem, pat parādījusi darbībā! un ir zināms, ka Nvidia ir bijušas problēmas pārejot uz zemāku nanometru izstrādes procesiem.

a tu arī Nvidia fanbojs? nu tas jau bij skaidrs pēc iepriekšējiem komentiem.. arī aizķēru pie sirds, kad rakstīju par Nvidia lietām.

 

vēl AMD palaida http://gpuopen.com/. izskatās labi, cerēsim ka developeri izmantos.

Link to comment
Share on other sites

@Bomaars/C12, iemet to Toļika youtube channeli.

Vai cik interesanti runāt pašam ar sevi... :D

 

Tu te tagad par AMD raksti bet atceries manus vārdus nVIDIA savas kartes izlaidīs pirmie! Jo cik ir novērots starp iepriekšējiem paaudžu intervāliem tad šoreiz nVIDIA to ir visvairāk novilcinājusi un kartes iznāks vēlāk nekā tas ir parasti. Tas ka par viņu ir maz informācijas vel negarantē to kad viņas iznāks vēlāk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...