Jump to content

Datora komplektācija


kikis1854
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vēlējos uzzināt vai manis saliktais dators iet kopā, un vai arī var ieteikt kaut ko labāku?

 

650w baroklis tiks galā ar noslogojumu?

 

 
MSI B150A Gaming Pro - motherboards (DDR4-SDRAM, DIMM, Dual, Intel, Core i5, Core i7, Celeron, Pentium, Core i3, Serial ATA III)
 
 
Western Digital WD10EZEX Blue 1 TB 7200 RPM 64 MB Cache SATA 6.0 GB/s
 
 
MSI NVIDIA GTX 970 Gaming Twin Frozr HDMI DVI-I DP Graphics Card (4GB, PCI Express, DDR5, 256 Bit)
 
 
HyperX FURY Black Series 8 GB 2133 MHz DDR4 CL14 DIMM Memory Module (Skylake Compatible)
 
 
Intel Core i5 6600K Quad Core CPU Processor (Socket 1151, 3.50 GHz, 6 MB, Skylake, 91 W, Integrated Graphics)

post-99555-0-88675600-1453712739_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rubenis

    9

  • Bomaars/C12

    15

  • Toļiks

    23

  • N4a

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

operatīvo ņem 2 moduļus!

nav jēgas ņemt 6600K ar B150 čipestu, jo procesors ir virstaktējams, bet uz šīs mātesplates čipseta to nevar izdarīt. ņem i5 6500 (ietaupīsi, un arī pats CPU ir i5 sweetspot cenas/performance ziņā). vienīgi ja tiešām gribēsi overclockot CPU, tad skaties Z170 MB, tikai viss kopā jau dārgāk maksās.

 

un GTX 970 vietā ņem R9 390.

 

un konkrētāk kāds borklis? 650W vēl neko nenozīmē.. tas var būt noname, kas reāli nodrošina varbūt 300W.

Link to comment
Share on other sites

kikis1854

@@N4a,  chieftec nitro 2 85+ series 650w baroklis

 

Un no kura ražotāja ņemt R9 390? bet 8gb versiju

Labots - kikis1854
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Un no kura ražotāja ņemt R9 390? bet 8gb versiju

Ņem labāk to pašu GTX970...

 

Tas baroklis būs ar lielu rezervi...

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

gaming perfomance abām kartēm vienāds, viena karte būs labāka vienā spēle, otra citā spēlē,bet atšķirība nebūs pamanāma, tapēc ņem to kura lētāka vai labāk patīk, vai paskaties youtubē benchmarkus spēlem kuras gribi spēlēt.

Labots - fonetic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
@Fantamass, ja nav grūti vari pastāstīt kāda ir atšķirība starp šim divām?

Patiesībā šīs kartes ir ļoti līdzīgas kā jau te iepriekš minēja kā kurā spēlē kur viena ir ātrāka, kur otra. R9 390 pluss nenoliedzami ir lielāka atmiņa 8GB un GTX970 pluss ir klusāka, vēsāka un par cik vairāk spēļu ir zem nVIDIA optimizācija tur būs labāka. Tev izvēle būtu jāizdara pēc konkrētām spēlēm kādas tu spēlē.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

@N4a, chieftec nitro 2 85+ series 650w baroklis Un no kura ražotāja ņemt R9 390? bet 8gb versiju

MSI vai Sapphire. un R9 390 ir tikai 8GB. GTX 970 reāli ir 3.5GB. nvidia apmeloja cilvēkus un nosauca to kā "feature". nu kopumā kartes +/- same, pie lielākām izšķirtspējām R9 390 labāka.. un uz papīra arī viņa jaudīgāka. plus tie 8GB (par sliktu nenāks). varbūt būs spēlēs kur GTX970 pārsniegs tos 3.5GB un būs problēmas.

 

tāpat arī Nvidia ir tendence "nogimpot", jeb pasliktināt vecās kartes ar draiveriem, kad iznāk jaunās. kā piemēram, kad iznāca 900 seriajs kartes, tad nogimpoja 700 seriju, lai jaunā sērija izskatās labāk un lai cilvēki pirktu.

viņi ne tikai čakarē AMD, bet arī savus lietotājus, tāpēc neatbalstu un neiesaku atbalstīt ar citiem viņus!

 

 

Tūlīt atkal sāksies...

:D tā viņš ir.

 

 

Patiesībā šīs kartes ir ļoti līdzīgas kā jau te iepriekš minēja kā kurā spēlē kur viena ir ātrāka, kur otra. R9 390 pluss nenoliedzami ir lielāka atmiņa 8GB un GTX970 pluss ir klusāka, vēsāka un par cik vairāk spēļu ir zem nVIDIA optimizācija tur būs labāka. Tev izvēle būtu jāizdara pēc konkrētām spēlēm kādas tu spēlē.

vēsāka? muļķības! 2-3 grādi varbūt :D :D un optimizācija "zem Nvidia" nozīmētu, ka Nvidia pacentusies, lai uz AMD būtu sliktāka darbība.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
vēsāka? muļķības! 2-3 grādi varbūt

Pats izdomāji ? 

un optimizācija "zem Nvidia" nozīmētu, ka Nvidia pacentusies, lai uz AMD būtu sliktāka darbība.

Un kurš tad aizliedz tik pat labi arī AMD var darīt to pašu bet viņi to nemāk un nevar pavilkt konkurenci dziedi vai raudi.

http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/ Cik lielam bomzim ir jābūt lai vispār netrāpītu šajā milzīgajā sarakstā ?

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Pats izdomāji ?

a tu? pats izdomāj, ka karsta? paskaties testus, vai pats notestē. nav ko muldēt ja nezini.

 

 

 

 

Un kurš tad aizliedz tik pat labi arī AMD var darīt to pašu bet viņi to nemāk un nevar pavilkt konkurenci dziedi vai raudi. http://store.steampo...rvey/videocard/Cik lielam bomzim ir jābūt lai vispār netrāpītu šajā milzīgajā sarakstā ?

tu tak tāds pats zābaks kā toļiks. reizēm arī liekas, ka viens cilvēks :D

un kāpēc AMD būtu tas jādara? jāčakarē cilvēki, pat savi lietotāji un vispār "gaming" kopa? lkm tev patīk, ka tevi fuckā. vai vienkārši pārāk liels brainwash pret tevi ir izdarīts.

 

kāds sakars tam sarakstam ar to cik laba karte ir? toļiks meta to pašu sarakstu.. ja tas bij viņš.

saku vēlreiz - populārs nenozīmē labs. bet tev kā durikam lkm to nesaprast. daudzi, kuriem ir tā karte neko īpaši nepārzin par komponentēm un tādām lietām. vienkārši nopērk pre-built sistēmu, kur tā karte ir iekšā. un prebuiltos ir iekšā, jo nvidia sapiķoja. ahh, apnicis jau skaidrot smadzeņsakoltajām būtnēm šito katrā topikā.

 

btw, tu arī tāds pats russkijs kā toļiks?

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
tu tak tāds pats zābaks kā toļiks. reizēm arī liekas, ka viens cilvēks

Man vienalga kas tev tur liekas jo tu esi zābaks ar lielo burtu!

un kāpēc AMD būtu tas jādara? jāčakarē cilvēki, pat savi lietotāji un vispār "gaming" kopa?

Tu tiešām izliecies vai skaiti pats sevi par stulbu ? Ja viņi šitā turpinās ne pie kā laba tas nenovedīs nedod dievs šie vel ar jaunajiem procesoriem un videokartēm kaut ko nolaidīs greizi tad gan viņiem būs vakars uz ezera garantēts jau tā viss ir dziļā pakaļā. 

lkm tev patīk, ka tevi fuckā. vai vienkārši pārāk liels brainwash pret tevi ir izdarīts.

Nesmīdini luni!  :taunt:

kāds sakars tam sarakstam ar to cik laba karte ir?

Ļoti liels sakars cilvēki parasti izvēlas labāko it sevišķi ja tas iet vienādā cenā un tā nav nekāda sakritība zinu ka tevi tas ļoti skar nožēlojamais fanboj!

toļiks meta to pašu sarakstu.. ja tas bij viņš, vai arī tu.. tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos, viens meta.

Man pajāt kas te ko meta man ir pašam savs viedoklis.

saku vēlreiz - populārs nenozīmē labs. bet tev kā durikam lkm to nesaprast.

Meklē vien tālāk klaunus kam visas šīs muļķības iestāstīt!

kuriem ir tā karte neko īpaši nepārzin par komponentēm un tādām lietām.

Nu protams vis pirktākā kartiņa un visi viņu pērk uz dullo pat nepainteresējoties.

vienkārši nopērk pre-built sistēmu, kur tā karte ir iekšā. un prebuiltos ir iekšā, jo nvidia sapiķoja. ahh, apnicis jau skaidrot smadzeņsakoltajām būtnēm šito katrā topikā.

Jā un visi pērk tieši tos prebuildus prātiņ nāc mājās!

btw, tu arī tāds pats russkijs kā toļiks?

Bomzi (Bomaars/C12) beidz lidināties pa mākoņiem!

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

btw, tu arī tāds pats russkijs kā toļiks?

Bomaar tev galīgi darīt nav ko kurās durvīs galvu saspiedi ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

jopcik rōzā. cik daudz citātu.

 

 

 

 

Man vienalga kas tev tur liekas jo tu esi zābaks ar lielo burtu!

Antons ir tikai ar lielo burtu.

 

bet nu labi, tev nav jēgas atbildēt vairs. tev pārāk izskalota smadzene, lai tu saprastu kautko, ko tev stāsta.

 

 

official - Fantamasiks = Toļiks = russkie analfabēti. nober tos tekstus bez punktuācijas un loģikas.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks = russkie analfabēti. nober tos tekstus bez punktuācijas un loģikas.

Ne tev spriest pats tu te neko gudru tā arī neesi uzrakstījis tikai tā tava "gudrā" runa kura visu laiku atkārtojas nu jau kaklā sēž. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne tev spriest pats tu te neko gudru tā arī neesi uzrakstījis tikai tā tava gudrā runa kura visu laiku atkārtojas un jau kaklā sež.

kam tad spriest? :D

definē man "gudra rakstišānu".

 

bet pats saki, ka neko gudru neesmu uzrakstījis, bet tad saki, ka vislaik gudri runāju.

 

un man varbūt kaklā sēž tavs stulbums. :D

Link to comment
Share on other sites

definē man "gudra rakstišānu".
btw, tu arī tāds pats russkijs kā toļiks?

Nu kur prāts kaut ko šādu rakstīt ?

bet pats saki, ka neko gudru neesmu uzrakstījis, bet tad saki, ka vislaik gudri runāju.

Es to biju domājis apgrieztā nozīmē bet tev jau to nesaprast tu tak pat skolu laikam neesi beidzis cik var novērot pēc tavas visai dīvainās domāšanas. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es to biju domājis apgrieztā nozīmē bet tev jau to nesaprast tu tak pat skolu laikam neesi beidzis cik var novērot pēc tavas visai dīvainās domāšanas.

a tu pats saproti ko tu raksti? reāli izskatās, ka tev sanācis tikai 9 klases piebeigt. tavs rakstīšanas stils ir krimināls. un arī tavus  tekstus nepārspēt nevienam. :) k, I'm done m8. gn/gl.

Link to comment
Share on other sites

a tu pats saproti ko tu raksti? reāli izskatās, ka tev sanācis tikai 9 klases piebeigt. tavs rakstīšanas stils ir krimināls. un arī tavus  tekstus nepārspēt nevienam. k, I'm done m8. gn/gl.

Kur tādi čudaki kā tu rodas.... Tu pat nevari pats savu rakstīto normāli izdomāt visu laiku kopējot manis rakstīto un vispār kādēļ tev ir jāraksta no diviem profiliem galīgi slims esi palicis ? 

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
bet nu labi, tev nav jēgas atbildēt vairs. tev pārāk izskalota smadzene, lai tu saprastu kautko, ko tev stāsta.

Neviens normāls cilvēks tavas muļķības neklausīsies pietiekami jau tu šinī forumā esi izblamējies to zina katrs foruma lietotājs. 

Labots - Fantamass
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@@N4a, tu reāli izskaties pēc nākošā Bleķapaura. Saki lūdzu ko tu pīpē vai dzer vai lieto, ka paliec tāds???

 

Es gribu zināt, lai no tā izvairītos!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

@N4a, tu reāli izskaties pēc nākošā Bleķapaura. Saki lūdzu ko tu pīpē vai dzer vai lieto, ka paliec tāds??? Es gribu zināt, lai no tā izvairītos!

vislielākie bleķpauri/s komentēja pirms tevis. kā tas ir kāds palieku lol?

es vienkārši atzīmēju faktus un informēju cilvēkus. ja es jūs aizskaru, aizvainojot Nvidia, jo jūs viņu esat izvēlējušies, tad lūdzu - atvainojiet. :D

reāli es tikai informēju. bet rekur kadriņš vārdā Toļiks, jeb Fantamass, tie vot piesārņo forumu muldot pretī savas glupības neloģiskās.. cik viņi tēmas nav aizkakājuši rakstot visādus murgus.

 

 

un @@@Toļiks, tiešām esi zābaks, neesi spējīgs pat normāli domāt. ko es no tevis kopēju? :D smiekli nāk. drīzāk tu esi pārāk aktīvs ar savu otru - "Fantamass" profilu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

un @@Toļiks, tiešām esi zābaks, neesi spējīgs pat normāli domāt. ko es no tevis kopēju? smiekli nāk. drīzāk tu esi pārāk aktīvs ar savu otru - "Fantamass" profilu.
Tā tik turpini drīz nonāksi tur kur tagad atrodas Bleķapauris tupais tu cirvi un ar Fantamasu man vispār nekādas saistības nav bet kaut gan man dziļi ir pajāt ko tu tur domā savās mazajās smadzenītēs. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

N4a tak ir izteikts fanbojs nedod dievs kāds te kaut ko pateiks par AMD netā uzreiz sākās visi šitie AMD un GeForce kari.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi saprotu tad tas ir Bomaars/C12 kurš jau no pašiem pirmsākumiem ir izcēlies ar savām gudrībām to dabas kļūdu jau sen vajadzēja arestēt tā pat kā bleķi.

Labots - Design
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā tik turpini drīz nonāksi tur kur tagad atrodas Bleķapauris tupais tu cirvi un ar Fantamasu man vispār nekādas saistības nav bet kaut gan man dziļi ir pajāt ko tu tur domā savās mazajās smadzenītēs.

ko es daru? reāli tu tagad arī šeit nac un *irsies, ko tu arī dari lielākajā daļā topiku. pirms tam es autoram minēju ko izvēlēties un kāpēc varbūt neizvēlēties Nvidia.. un viss! pasaki kaut vienu lietu ko es teicu nepareizi. jfc.

un kad tu vienreiz iemācīsies rakstīt? jeb vēl neesi īsti spējīgs to darīt, jo ir cita dzimtā valoda?

 

 

 

N4a tak ir izteikts fanbojs nedod dievs kāds te kaut ko pateiks par AMD netā uzreiz sākās visi šitie AMD un GeForce kari.

itkā es vienīgais fanbojs. :D :D lielākā daļa te fanboji. var redzēt kurus aizvainoju noliekot Nvidia. :D arī toļiks ir Nvidia fanbojs, ko tu viņam neko nesaki??? redz, kad noliek AMD, tad viss kārtībā. kā kautko pasaka par Nvidia, tā visi tik sāļi paliek.

 

 

 

 

Ja es pareizi saprotu tad tas ir Bomaars/C12 kurš jau no pašiem pirmsākumiem ir izcēlies ar savām gudrībām to dabas kļūdu jau sen vajadzēja arestēt tā pat kā bleķi.

nepareizi saproti.. :D man ar bomiju nekāda sakara. un nezinu kas bij bleķpauris.. vienīgi varētu to jēdzienu piedēvēt toļikam un fantamassam - russkijiem pacaniem.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja es pareizi saprotu tad tas ir Bomaars/C12 kurš jau no pašiem pirmsākumiem ir izcēlies ar savām gudrībām to dabas kļūdu jau sen vajadzēja arestēt tā pat kā bleķi.

Kādreiz Bomārs pat bija sakarīgs. Vēl atceros, ka gāja normālas diskusijas par dažādām tēmām. Tad vienā brīdī viss mainijās. Tad palika AMD ūber alles.

 

@@N4a, ļoti ļoti atgādina to pašu rakstības stilu un cepšanos.

 

Redz cilvēks saka, ka nezin kas ir Iron man. Nu nekas, ies līdzīgu ceļu, ja šitā turpinās. Vienīgi par tautībām gan varētu paklusēt, jo citādi aizskarsi manas vāciešu asinis...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādreiz Bomārs pat bija sakarīgs. Vēl atceros, ka gāja normālas diskusijas par dažādām tēmām. Tad vienā brīdī viss mainijās. Tad palika AMD ūber alles. @N4a, ļoti ļoti atgādina to pašu rakstības stilu un cepšanos. Redz cilvēks saka, ka nezin kas ir Iron man. Nu nekas, ies līdzīgu ceļu, ja šitā turpinās. Vienīgi par tautībām gan varētu paklusēt, jo citādi aizskarsi manas vāciešu asinis...

esmu lasījis topikus, kur Toļiks un Bomijs dod vaļā. abi. arī Fantamass. bet redz laikam Bomaars vainīgs tikai? tas, ka toļiks piesārņo topikus un noliek, apliek ko citi raksta - tas nekas, ja? liekulība.

 

jā bet redz, kāpēc nevari būt AMD "fanbojs", bet vari būt Nvidia fanbojs un nolikt AMD? par to tu neko nesaki.. :SOH:

 

nu to Iron Man biju kautkur redzējis.

 

bet tu ar savu vācisko izcelsmi māki rakstīt, tie divi kadriņi ar savu izcelsmi nemāk. :)

Link to comment
Share on other sites

@N4a, ļoti ļoti atgādina to pašu rakstības stilu un cepšanos.

Tas arī ir viņš, jau diezgan ilgu laiku es to esmu izskaitļojis, viņa runa ir kā divas ūdens lāses ja salīdzina ar Bomaars/C12 rakstīto. Vajag tikai nedaudz palasīt viņa rakstīto un jau varēs saprast kad tas ir viņš tieši tā pat kā to darīja IronMan ar saviem neskaitāmajiem profiliem kur jau pie pirmā teikuma varēja saprast kad tas ir tieši viņš.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

jā bet redz, kāpēc nevari būt AMD "fanbojs", bet vari būt Nvidia fanbojs un nolikt AMD? par to tu neko nesaki.. :SOH:

Zini ko - arī es uzskatu GTX 970 par labāku pirkumu, ja vien autors nespēlēs izteikti kādu spēli, kur labāka ir R9. Tad cits stāsts. VRAM nevajag 8GB, jo uz tādām izšķirtspējām, kas vairāk par 4GB VRAM izmanto vienalga vajag ātrāku čipu un viss uz Ultra Ultra super duper mega ir cita cenu kategorija.

http://www.tweaktown.com/tweakipedia/89/much-vram-need-1080p-1440p-4k/index.html

 

Plus jebkādam CC darbam Nvidia ar CUDA ir pārāka.

 

Par to ka Nvidia bojā AMD veikspēju es tīri nesaprotu, kas tur ir ko cepties - Nvidia strādā ar ļoti daudziem spēļu izstrādātājiem un ar savu dominamci tirgū var darīt ko vēlas.

 

Gimpo vecās kartes? Manai GTX 660 2GB vēl joprojām ir jaunākie draiveri un spēlēju Witcher 3 uz Full HD ar vidēji 40 fps ar Medium-High settingiem. Toties par HD6XXX atbalsta beigām esmu dzirdējis.

Labots - Rubenis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas arī ir viņš, jau diezgan ilgu laiku es to esmu izskaitļojis, viņa runa ir kā divas ūdens lāses ja salīdzina ar Bomaars/C12 rakstīto. Vajag tikai nedaudz palasīt viņa rakstīto un jau varēs saprast kad tas ir viņš tieši tā pat kā to darīja IronMan ar saviem neskaitāmajiem profiliem kur jau pie pirmā teikuma varēja saprast kad tas ir tieši viņš.

:D tas arī velreiz pierāda, ka tu esi zābaks. :D skaitļotājs.  :sarkasms:  nu man nav nekāda sakara ar Bomaaru.. cik noprotu Bomijs ir no Rēzeknes un es ne tuvu tur nedzīvoju. :D liecies vienreiz mierā.

 

 

 

 

Zini ko - arī es uzskatu GTX 970 par labāku pirkumu, ja vien autors nespēlēs izteikti kādu spēli, kur labāka ir R9. Tad cits stāsts. VRAM nevajag 8GB, jo uz tādām izšķirtspējām, kas vairāk par 4GB VRAM izmanto vienalga vajag ātrāku čipu un viss uz Ultra Ultra super duper mega ir cita cenu kategorija. http://www.tweaktown...p-4k/index.html

970 jau kā karte ir laba.. nekad neesmu teicis, ka slikta. vienīgi atkārtoju to kāpēc labāk izvēlēties AMD un neatbalstīt Nvidia. un viss.

uz "standarta" resolution jau, protams, pietiktu ar 4GB, bet tākā ātrā atmiņa 970ai ir tikai 3.5GB, tad tomēr varbūt kādā nākotnes spēlē rodas problēma. ja nemaldos, tad ir pat esošās spēls, kur nedaudz pārsniedz tos 3.5GB. bet nu tie 8GB pa sliktu nevienam noteikti nenāktu. :D

 

 

 

Plus jebkādam CC darbam Nvidia ar CUDA ir pārāka.

video apstrādē varbūt.

 

 

 

Par to ka Nvidia bojā AMD veikspēju es tīri nesaprotu, kas tur ir ko cepties - Nvidia strādā ar ļoti daudziem spēļu izstrādātājiem un ar savu dominamci tirgū var darīt ko vēlas.

ne nu protams, darīt jau var daudzko.. tātad tu atbalsti viņu darbības? tas būtu tāpat kā atbalstīt visus krāpniekus, atmazgātājus etc., kādi ir mūsu valstī. tos arī atbalsti, jo viņi taču tā var darīt?

 

 

 

Gimpo vecās kartes? Manai GTX 660 2GB vēl joprojām ir jaunākie draiveri un spēlēju Witcher 3 uz Full HD ar vidēji 40 fps ar Medium-High settingiem. Toties par HD6XXX atbalsta beigām esmu dzirdējis.

tu arī salīdzini tā? :D HD6000 sērija ir 2 gadus vecāka kā GTX600 sērija! un draiveri 600ai sērijai ta iznāk, bet jautājums, vai maximāli iespējami labākā perfmormance kāda varēja būt? vai vienkārši Nvidia necentās, lai 600, vai arī 700 sērijas karšu īpašnieki pirktu jaunās. un tad tu arī gribi teikt, ka iznākot Maxwellam, daudzie lietotāji paši izdomāja un sūdzējās, ka Kepler kartēm ir pat sliktāks performance spēlēs kā iepriekš?

Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka mums bija tāds "lielisks biedrs" NC, viņam bija speciāla grupa ar liegumu komentēt Unix sadaļu, te dažiem arī vajadzētu liegt komentēt komplektāciju sadaļu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

video apstrādē varbūt.

Videoapstrāde, Photoshop, Lightroom, Ilustrator. Saraksts gana garš uz CC.

 

 

 

tātad tu atbalsti viņu darbības? tas būtu tāpat kā atbalstīt visus krāpniekus, atmazgātājus etc

Neatbalstu, ja viņi tā dara, kaut gan arī tas nav viennozīmīgi un neviens nav pierādījis, ka lūk te ir neapgāžami pierādījumi tam. Bet arī neko uzdarīt nevaru. AMD pakāsa pati savu tirgus daļu, tagad lai dzīvo ar sekām.

 

 

 

un draiveri 600ai sērijai ta iznāk, bet jautājums, vai maximāli iespējami labākā perfmormance kāda varēja būt?

Vari pierādīt, ka ne??? Vari pierādīt, ka Nvidia speciāli samazina veiktspēju manai kartei??

Daudzi sūdzējās un pilns internets ir tikai izteicieni, tie neko nepierāda.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Abas šīs videokartes performē pārāk līdzīgi un tā 3.5GB atmiņa vairs tur neko daudz nemaina par cik geforsam ir vairāk fīču ieteiktu autoram izvēlēties tieši to.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Atceros, ka mums bija tāds "lielisks biedrs" NC, viņam bija speciāla grupa ar liegumu komentēt Unix sadaļu, te dažiem arī vajadzētu liegt komentēt komplektāciju sadaļu.

toļikam?

es reāli tikai nosaucu iemeslus un argumentēju lietas. turpretīm toliks.. vienkārši pirž bez kādiem paskaidrojumiem, argumentiem. precīzāk noliek manus apgalvojumus ar kautkādiem uzbraucieniem, pašam nepaskaidrojot kāpēc un kas būtu labāk. palasiet taču diskusiju. reāli ko konstruktīvu viņš ir uzrakstījis? tikai nodriš.

 

 

 

Videoapstrāde, Photoshop, Lightroom, Ilustrator. Saraksts gana garš uz CC.

kautkā liekas, ka Photoshop (ganjau arī tad Lightroom) īpaši starpības nav starp AMD un Nvidia.. vairāk domāju CS6.

 

 

 

Neatbalstu, ja viņi tā dara, kaut gan arī tas nav viennozīmīgi un neviens nav pierādījis, ka lūk te ir neapgāžami pierādījumi tam. Bet arī neko uzdarīt nevaru. AMD pakāsa pati savu tirgus daļu, tagad lai dzīvo ar sekām.

bet daudzkas liecina, ka viņi tā dara un tas ir samērā acīmredzams. protams, man nav nekāda dokumentācija, kas to pierādītu, bet nu.. :D

 

 

 

Vari pierādīt, ka ne??? Vari pierādīt, ka Nvidia speciāli samazina veiktspēju manai kartei?? Daudzi sūdzējās un pilns internets ir tikai izteicieni, tie neko nepierāda.

tas jau bij vairāk jautājums tev. :D vai, pēc tavām domām, ir maximāli laba, vai adekvāta performance priekš tās konkrētās kartes, jeb sērijas..

Link to comment
Share on other sites

toļikam?

Kurš gan cits ja ne Bomaars/C12 jeb tieši runājot tu pats! 

pašam nepaskaidrojot kāpēc un kas būtu labāk

Tu jau nemaz neesi uzdevis tādu jautājumu kas man tev ir jāskaidro?... Atkal ķēmojies ņuņa.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

kautkā liekas, ka Photoshop (ganjau arī tad Lightroom) īpaši starpības nav starp AMD un Nvidia.. vairāk domāju CS6.

AMD nav CUDA cores. Uz AMD reāli akselarācija nestrādā - ir testēts ar AMD karti. Ar GTX 650 Ti nekādu problēmu, efekti liekas daudz ātrāk virsū.

 

 

bet daudzkas liecina, ka viņi tā dara un tas ir samērā acīmredzams. protams, man nav nekāda dokumentācija, kas to pierādītu, bet nu.. :D

Tātad balstīties uz ko tev īsti nav. Pat ne viens kāda cita veikts tests???!!!

 

 

vai, pēc tavām domām, ir maximāli laba, vai adekvāta performance priekš tās konkrētās kartes, jeb sērijas..

Priekš 4 gadus vecas vidējā gala kartes ar "nenormāli mazu" VRAM pavilkt 2015 gada vienu no iespaidīgākajām spēlēm uz Full HD ar labiem iestatījumiem bez lagiem ar pieņemamu fps ir pat ļoti adekvāta veiktspēja. Bez problēmām iet arī Shadow or Mordor un Tomb Rider.

Assasins Creed lago pat uz dārgākajām kartēm, par to es nestresoju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Kurš gan cits ja ne Bomaars/C12 jeb tieši runājot tu pats! 


Tev pienāktos cirvja kronis kā visaugstākajam no tā klana. :D Mes pat līdzigi nerakstam bet ar toļika IQ to nevarētu izsecināt tur jau semkas un bamslis izdarījis savu, lai vai kā man ir prieks ka kāds ir atradis manu dubultnieku...  :mrgreen: 

Tiešam nav ko darīt man kā no div ip rakstīt ka pavisam citam cilvēkam, pietam nav ne jausmas kā varētu div LV pusēs vienlaicīgi atrasties.

Par vram lietojumu jau ir vairākas spēles kas lieto 1080p virs 3,5gb tur jau talak gtx 970 bremzē, 1440p vispar nav runas...

 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par vram lietojumu jau ir vairākas spēles kas lieto 1080p virs 3,5gb tur jau talak gtx 970 bremzē

Reālus pierādījumus. Es jau iemetu linku kur pierādījās, ka vienīgais memory hog no spēlēm ir GTA 5 un tas bija pagājušā gada vidus. Kuras ir tās veirākās spēles, kas ēd virs 3,5GB VRAM un kur GTX 970 tik ļoti bremzē??

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...