Jump to content

Datora komplektācija


kikis1854
 Share

Recommended Posts

Tiešam nav ko darīt man kā no div ip rakstīt ka pavisam citam cilvēkam, pietam nav ne jausmas kā varētu div LV pusēs vienlaicīgi atrasties.

Jā kā redzams tad tev tiešām nav ko darīt iesaku tev tomēr orientēties un rakstīt no viena profila! Pats labākais ir tas ka tu atkal sapinies savos melos!

 

Par vram lietojumu jau ir vairākas spēles kas lieto 1080p virs 3,5gb tur jau talak gtx 970 bremzē, 1440p vispar nav runas...

Kuras tās ir ? Tad lūdzu arī pamato nevis tikai tukši runā!

http://www.tweaktown.com/tweakipedia/89/much-vram-need-1080p-1440p-4k/index.html

 

Final Thoughts

 

Surprised? Probably. 4GB of VRAM is more than enough for most video cards today, even at 4K. We haven't taken into account any anti-aliasing, as we're going to follow through with another article that looks at 1080p, 1440p and 4K with 4xAA enabled to see how much AA strains the framebuffer in these titles. But in all my years of using PCs, I barely use AA. AA is a personal preference. I'd rather have high framerates on my 120-144Hz screens, but anti-aliasing really helps at 1080p and below.

89_02_much-vram-need-1080p-1440p-4k.jpg

This test has shown that 8GB of VRAM is pretty useless right now, there's just no need. Sure, NVIDIA has a video card with12GB of VRAM in the Titan X, and 6GB of VRAM on its new GTX 980 Ti, but most of the time it's not needed, even at 4K. If you start enabling AA, which we're going to be doing soon, then the VRAM consumption is going to skyrocket - which is something that will be interesting to see in our future article.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rubenis

    9

  • Bomaars/C12

    15

  • Toļiks

    23

  • N4a

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

attiecībā uz VRAM - esmu redzējis pāris testus, kur sākās problēmas pārsniedzot tos 3.5GB.. konkrēti linki man nav saglabāti (tie bij gan video, gan raksti), bet ja meklē, tad var atrast.

 

 

nez ko autors secinājis/izvēlēsies. :D
 

 

 

 

AMD nav CUDA cores. Uz AMD reāli akselarācija nestrādā - ir testēts ar AMD karti. Ar GTX 650 Ti nekādu problēmu, efekti liekas daudz ātrāk virsū.

jā nu tas jau fakts, ka uz AMD nav CUDA. vienīgi neesmu testējis AMD vs Nvidia PSā. un neesmu pārliecināts. ka PS izmanto CUDA. bet gan OpenCL/GL.. līdz ar to ar AMD viss arī labi. varbūt kad tu testēji AMD karti, tad nebij ieslēgts acceleration tai kartei..

Link to comment
Share on other sites

attiecībā uz VRAM - esmu redzējis pāris testus, kur sākās problēmas pārsniedzot tos 3.5GB.. konkrēti linki man nav saglabāti (tie bij gan video, gan raksti), bet ja meklē, tad var atrast.

Tāda lieta bija iekš FarCry 4 bet tas jau bija sen laikam 2014.gadā tagad ar draiveru palīdzību jau šī VRAM problēma ir novērsta. Tad vel ir GTA 5 kura reāli ēd tos 4GB tikai tādā gadījumā kad viss ir uzgriezts 100% uz maksimālajiem iestatījumiem ko protams neviens neliks uz šāda līmeņa kartēm jo pats GPU čips ir par īsu lai visu to normāli spētu pavilkt. Tad nāk pēdējā Shadow of Mordor šajā spēlē es esmu novērojis to ka pat pārkāpjot tos 3.5GB VRAM tas neizraisa pilnīgi nekādu efektu jo no tā FPS nekrītas tas jau vien liecina to kad ne vienmēr FPS kritīsies pat ja tiek izmantota vairāk atmiņas nekā patiesībā ir.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik slimo ar kādu nopietnu slimību? 

 

Rubeni, tur bija tā ka ka 3,5gb vram parsniedza vairakas speles shadow of mordor, FC4 utt kur ko salaboja nez bet vismaz 6 top spēlēs parsniedza šo latiņu un uzreiz 1080p vadībā izvirzās r9 390(jo taj netrukst vram un tuvakaja laika netruks bet gtx970 ja neperc tikai uz dažiem menešiem tad var jaunajos geimos būt mazāki fps deļ vram trūkuma + lēnajiem 512mb) stabili tajas speles pat par +10fps.

Pilns internets ar testiem uzrasktat atslegas vardus... games who use more than 4gb vram (1080p) tur arī redzēsāt testus utt...

Un 4gb priekš 4k ir pietiekams? Ja dažas spēles tērē pat 6gb+ :D uz 4k

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļik slimo ar kādu nopietnu slimību? 

Bomzi! Nu tad pierādi man kuras ir tās 6 spēles kur tiek pārsniegts tas 3.5GB VRAM daudzums? Lai atkal neiznāk tā ka tu kā jau parasti visu laiku pa tukšo dzesē savu muti.

nez bet vismaz 6 top spēlēs parsniedza šo latiņu

 

Pilns internets ar testiem uzrasktat atslegas vardus... games who use more than 4gb vram (1080p) tur arī redzēsāt testus utt...

Tur jau tā lieta ka nekā tāda tur nav kur nu vel 6 spēles pats personīgi es zinu tikai 3 spēles no kurām reāli VRAM daudzums FPS "varbūt" ietekmē tikai vienā spēlē GTA 5 bet pat tur GTX970 ir ātrāka par R9 390... 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

gta 5 tā vairs nav problēmā, un var izmantot vairāk par 3.5gb bez nekādiem lagiem.

Es runāju par 100% maksimālajiem iestatījumiem kurus protams neviens tāpat neizmantos! Bet tā vidēji GTA 5 pie 1440p izšķirtspējas patērē apmēram 3.3 - 3.5GB VRAM un viss iet ļoti gludi.

https://youtu.be/2_JE4kzim2A?t=27s

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kā tad toļik izskaidrosi to ka r9 390 vel ir 50/50 kuras spēles ir labāka viena vai otra ar gtx 970(1080p) bet lielākās izšķirtspējās pārliecinošs līderis ir r9 390? Čips pēkšņi kļust ātrāks? Nē vram vairāk un pietiekami, jo tie 3,5gb ir robeža knapa 1080p un kā jau minēju jau tā vairākām spēlem nepietiek dažai pat ar visiem 5gb vram uz 1080p, pierādijumus šodien nemeklēsu par godu rīt tev ielikšu šodien slinkums lasīt un meklet benchus lai vai kā 100% pārākums jau visās spēlēs redzams pie 1440p kur pēc toļika domām r9 390 atplaukst kaut kas nezināms jo tāču ar 4gb pietiek un tas neko nemainot...ā vel priekš 4k pietiek  :mrgreen: 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Jūtu, ka atkal sāksies spama rekursija... vai neapnīk?

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Viss forums jau ir aizstāstits ar šiem trulgeimeru mēsliem. Bet vadībai patīk atkritumu bedre... Manuprāt trulīšu bars ir tik liels, ka ir pelnījis savu atsevisķu sadaļu. Viņu datoru konfigurācijas un "tehniskās diskusijas" vajag nodalīt no normālo datoru komplektēšanas tēmām.

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ šis topiks vel nav aizklopēts ?

 

@rubb, diskusija pa tēmu - par vienu no komponentēm, kuru jāizvēlas topika autoram.
Tas ko jūs te rakstiet ir galīgi bezjēdzīgi!
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Izvēlējos r9 390.

Nedaudz pasteidzies.

 

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vel lielakus pagrīdes krievus ieliekat un vel kā OC līdz kartes galējai robežai...problēma ka reti kurš OC... jo tas tikai rada problēmas(temp, dzīves ilgums utt) un tikai ir entuziastiem interesanti.

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nedaudz pasteidzies.

neko nepasteidzās - izdarīja pareizo izvēli.

un nebij citu ko likt? :D tā Xtreme karte maksā pie 400..

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Jūs tiešām tagad salīdzināt GTX 970 ar R9 390X ???   No sākuma jau bija smieklīgi tagad jau paliek bēdīgi 

 Jā tieši tā. GTX970 OC ir ātrāka par jebkuru R9 390X OC.

 

GTX970 OC vs R9 390X OC

https://youtu.be/ALMK5OGpEeA?t=4m7s

GTX 970 OC vs R9 390 OC

https://youtu.be/-Joxo_pjY9Y?t=3s

 

Spriediet tagad paši kura patieībā ir labāka un kādēļ lielākā daļa ļaužu izvēlas tieši šo variantu.

 

Temperatūras: R9 390X , GTX970  atšķirība ~ 19 grādi.

 

Strāvas patēriņš un skaļums decibelos.

 

R9 390X = 424w                                                        GTX970 = 213w                                                              R9 390X = 40dba                                                              GTX970 = 30dba

power_maximum.gif power_maximum.gif fannoise_load.gif fannoise_load.gif

Labots - Antons ar lielo burtu
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ā nu tas jau fakts, ka uz AMD nav CUDA. vienīgi neesmu testējis AMD vs Nvidia PSā. un neesmu pārliecināts. ka PS izmanto CUDA. bet gan OpenCL/GL.. līdz ar to ar AMD viss arī labi. varbūt kad tu testēji AMD karti, tad nebij ieslēgts acceleration tai kartei..

Testēju uz HD 7850, kam pēc Adobe saraksta ir akselerācija. Nekādu uzlabojumu. Ar GTX 650 Ti, kas ir vājāka karte gan iet labāk. Kompis viens, draiveri visi salikti.

 

 

jo tie 3,5gb ir robeža knapa 1080p

To tu bez saviem vārdiem vēl neesi spējis pierādīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Spriediet tagad paši kura patieībā ir labāka un kādēļ lielākā daļa ļaužu izvēlas tieši šo variantu.

bet kāpēc pirkt karti ar baigo OC, vai pašam viņu clockot līdz robežām? lifespan kartei īsāks, karstāka.. lielākā daļa tāpat neclocko viņas (man piemēram svarīgi kā iet stock un varbūt pēc gada, pusotra nedaudz "pagrūžu" frekvenci augstāk, ja vajag uzlabojumu).

un stock R9 390 labāka. bet nu vēl jau paliek faktors, ka pēc Pascal, 970ā nedaudz sliktāk ies. :D dodu 70-80%, ka tā būs. so, tiem kuriem ir 970ā vajag piefiksēt, kad nāks draiveri ap Pascal izlaišanas laiku. piemēram, GTX770 ir vienā līmenī ar R9 280X, kas ir smieklīgi, jo 280X maksā dāaudz lētāk. ka tik 970 pēc gada nav tikpat laba kā R9 380. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Microstar
bet kāpēc pirkt karti ar baigo OC, vai pašam viņu clockot līdz robežām? lifespan kartei īsāks, karstāka.. lielākā daļa tāpat neclocko viņas (man piemēram svarīgi kā iet stock un varbūt pēc gada, pusotra nedaudz "pagrūžu" frekvenci augstāk, ja vajag uzlabojumu). un stock R9 390 labāka. bet nu vēl jau paliek faktors, ka pēc Pascal, 970ā nedaudz sliktāk ies. dodu 70-80%, ka tā būs. so, tiem kuriem ir 970ā vajag piefiksēt, kad nāks draiveri ap Pascal izlaišanas laiku. piemēram, GTX770 ir vienā līmenī ar R9 280X, kas ir smieklīgi, jo 280X maksā dāaudz lētāk. ka tik 970 pēc gada nav tikpat laba kā R9 380.

Kādu videokarti lieto pats R9 390 ? :D

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet nu vēl jau paliek faktors, ka pēc Pascal, 970ā nedaudz sliktāk ies. :D

Neesi varējis pierādīt gimpošanu, tikai to, ka internetā sūdzās par to. Neviena linka vai raksta! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Microstar, kā uzminēji? :D

 

 

 

 

Neesi varējis pierādīt gimpošanu, tikai to, ka internetā sūdzās par to. Neviena linka vai raksta! :D

kam man te kādam būtu kautkas jāpierāda? :D ne jau mana problēma, ka manai kartei ir iespēja būt nogimpotai, kad iznāk jaunākas. un jā, internetā sūdzās par to.. jo kā sacīt, nav dūmu bez uguns. bet nu tas tak ir acīmredzams, ka Nvidia patīk nedaudz pačakarēt cilvēkus. viss mārketings, atrunāšanās, ja lietotājiem ir sūdzībās, AMD karšu gimpošana spēlēs.. Huangs 3.5GB nosauca kā "feature" (kā plusu :D), tad meloja cilvēkiem CESā, ka PX2 ir Pascal, bet izrādījās, ka tas ir Maxwell. :D un ko tu teiktu, ja tev būtu GTX770? ka laba karte un ideāls performance? :D 100Eur lētākā R9 280X iet tikpat labi. :D un abas kartes pat viena gada laidumi.

 

 

lūk, divi video. viens ar Ričardu Hudiju no AMD un otrs ar diviem Nvidia cilvēkiem.

ja ir laiks var paklausīties un izdomāt kurš stāsta taisnību.

bet nu video ar Nvidia viņiem tieši uzdeva jautājumu - vai taisnība, ka gimpojat kartes? kā uzdod jautājumu, tā maina tēmas un sāk runāt par "Gameworks", Gsync etc un cik labi viņi ir etc.. un tad vēlreiz uzdod jaut un turpina mainīt tēmas un izcelt savus workus.

savukārt, Hudijs redzams, ka stāsta taisnību un pamatojot atbild uz jautājumiem, kurus viņam uzdod.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

@Microstar, kā uzminēji?
Nezinu sekoju šim topikam un radās aizdomas tā arī atminēju.:D Kādu modeli paņēmi ? :pooh_honey:
Link to comment
Share on other sites

 

 

kam man te kādam būtu kautkas jāpierāda? :D

Pats apgalvo, ka pēc Paskal iznākšanas GTX 970 strādās sliktāk, bet tagad prasi, kas tev jāpierāda???!! Savi apgalvojumi. Pamatojuma tajos ir?? Nav, tātad nav ticami.

 

 

 

un ko tu teiktu, ja tev būtu GTX770? ka laba karte un ideāls performance? :D 100Eur lētākā R9 280X iet tikpat labi.

GTX ir pusgadu vecāka karte. Pēc kā salīdzini cenas?? Jaunām veikalos???

 

Zini kam ir jāpateicas par R9 280X zemajām cenām uz lietotām kartēm?? Kriptovalūtas mainingam. AMD cenas vilkās pa zemi, kad bitcoin sāka svārtīties.

 

Intervijas pēc darba palūkošu, bet šaubos vai esi tāds melu detektors kā domā ka esi.

Link to comment
Share on other sites

kā uzminēji?

Nu tad beidzot "Bomaars/C12" ir sadauzījis savu krājkasi un iegādājies lietotu R9 390!

aCelUt.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik es toreiz kad vēlējos izdomāju pariet uz i7 un domu par r9 390 vai ko augstāku neesmu atmetis drīzāk geimojot esmu sapratis ka nopietni lai nekurā spēlē nebūtu zemāk par 60fps jābūt vismaz gtx980ti vai furyx, jo lai vai kā gtx 980 un 390x tik un tā kādā spēlē vel pat 1080p spēj nokristies zem tās robežas, lai vai kā man joprojām ir r9 280x...p.s Gluži krājkase man nav bet naudu es krāju un kraju to pats lai gan nopietni kā vidusskolnieks nestrādāju vispār...tik piepelnos vairāk vai mazāk internetā. Katrā ziņā toļik man nav jāmērās ar krāniņu un es priecājos ka varu kaut kam tādam sakrāt ar krājkasi/bez, man vienalga toties nezinu cik tev ir gadu bet ticamāk ka tu manos gados varbūt košlenes varēji atļauties. Lai vai kā ar tavu lielību toļik ( special kad nopirki i7 un testos kko par hasswell izteicies) ir smieklīgi to redzēt kad dzīvo postpadomju interjera dzīvoklī/mājā bet lielies ar savu kompi...īsumā šis viss izklausas pēc tā  ka dzīvo pagalmā bet  mersī un vel lielies.

Lai vai kā lietotu r9 390 vispār neesmu nekur redzejis.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

lai vai kā man joprojām ir r9 280x...p.s
Kādu videokarti lieto pats R9 390 ?
kā uzminēji?

Neiet kopā kādeļ tu atkal melo? Un vari man tagad nespraust batonus ausīs par to ka tu neesi N4a!

bet lielies ar savu kompi...īsumā šis viss izklausas pēc tā  ka dzīvo pagalmā bet  mersī un vel lielies.

Man pašam ir interesanti redzēt kur tad es tā esmu lielījies? Parādi! Ja neparādīsi tad atkal ar tevi viss ir skaidrs, un taviem vārdiem nav ne mazākās vērtības jo tā ir tikai tava iztēle kuru tu viesiem tik šausmīgi centies iestāstīt bet galu galā tev nekas nesanāk!  :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kā konrkrēti lielību tukšpauriem var pierādīt to lasot jau var saprast...kā ar to postpadomju dzīvokli/māju visu pārējo tur raitas atbildes tev nav ne?

Un jā es neesmu N4a...ja arī būtu tad toļik tev būtu jaskrien uz veikalu vismaz pēc gtx 980  :mrgreen: jo tu sāktu atpalikt no skolnieka...ne tava lielība to uz ilgu laiku nepieļautu vne?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kā konrkrēti lielību tukšpauriem var pierādīt to lasot jau var saprast...kā ar to postpadomju dzīvokli/māju visu pārējo tur raitas atbildes tev nav ne?

Tas ir tavas slimās fantāzijas! :mrgreen:

Un jā es neesmu N4a...ja arī būtu tad toļik tev būtu jaskrien uz veikalu vismaz pēc gtx 980   jo tu sāktu atpalikt no skolnieka.

Kā tad nedzen te luni. Tev varbūt arī būtu jāskrien man pofik kas te ko pērk vai nepērk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Tas ir tavas slimās fantāzijas!


Bez kaut kādām fantāzijām, internetā neko nevar noslēpt. 
Link to comment
Share on other sites

Bez kaut kādām fantāzijām, internetā neko nevar noslēpt. 

Nu tad parādi lai es varētu par tevi kārtējo reizi ierēkt! Tu vairāk runā nekā reāli vari izdarīt!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vai tu vari pierādīt pretējo? Varbūt man maldīgs uzskats radies? Savādāk jau nezināt ne?  :mrgreen: 

Lai vai kā tavā bench youtube kanālā ir skrīns ar tavu pc un pēc tām tapetēm kuras es esmu redzējis daudzos majokļos to var atpazīt.

Link to comment
Share on other sites

Lai vai kā tavā bench youtube kanālā ir skrīns ar tavu pc un pēc tām tapetēm kuras es esmu redzējis daudzos majokļos to var atpazīt.

Kādā manā kanālā ? Ko tu pīpē ķēms man nemūžam nav bijis sava Yautubes kanāla nu kā tev patīk dzīt sviestu vienkārši šausmas.  :mrgreen: Kur tu vispār kaut ko tādu varēji izdomāt psc!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tas votezgames kanāls(kura vidakus tu te boota pasacis bieži mest) tur nenormāli tam latvietim līdzīga komplektācija tavai, principā var redzēt ka čalim sākuma bija i5-4590 gluži kā tev līdz upgreidojās uz i7 6700k pietam visi vecie speci tā kanāla autoram atbilst identiski taviem vecajiem  speciem...nu zīlnieks neesmu bet tik tups kā tu arī nē...tāpēc var ieņirgt

P.S nesen veicu kontrol jautājumu par dzesi kāda ir tev un tu nosauci un ak to mistiku tam čalim no youtubes tāda pat.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tas votezgames kanāls(kura vidakus tu te boota pasacis bieži mest) tur nenormāli tam latvietim līdzīga komplektācija tavai, principā var redzēt ka čalim sākuma bija i5-4590 gluži kā tev līdz upgreidojās uz i7 6700k pietam visi vecie speci tā kanāla autoram atbilst identiski taviem vecajiem  speciem...nu zīlnieks neesmu bet tik tups kā tu arī nē...tāpēc var ieņirgt

Nu un ka dzelži ir līdzīgi tas uzreiz nozīmē ka tie ir mani tev pašam smiekli nenāk ? Tad kurš te galu galā lielās! :taunt:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nevis līdzīgi, bet identiski un vecie dzelži identiski un latvija un monitors identisks, toļiks un postpadomju tapetes viss sakrīt, pat gtx970 OC speci u ni7-6700k sakrīt pēc šeit mestajiem tevis testiem arī forumā nu FAIL no tavas puses ka noliedz tagad :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nevis līdzīgi, bet identiski un vecie dzelži identiski un latvija un monitors identisks, toļiks un postpadomju tapetes viss sakrīt, pat gtx970 OC speci u ni7-6700k sakrīt pēc šeit mestajiem tevis testiem arī forumā nu FAIL no tavas puses ka noliedz tagad

Zini ko ej tu di*rst! Šitādu tupumu es sen ne no viena nebiju dzirdējis!  :taunt:   :mrgreen:  

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...