Jump to content

Sievietes datorzinātnē


Phantom
 Share

Recommended Posts

laikamTak

 

 

kā arguments - fragmenti no Two and a half men
 

Ir jau arī citi šedevri. Inspektors pat uzsāka kādu tēmu ar šo -

 

[media]

[/media]
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raimonds1

    31

  • HIGH-Zen

    16

  • laikamTak

    15

  • AndrisBB

    14

interneta_cinitajs

 

 

ko diez viņi teiktu par šo "lielisko" grāmatu?

 

To, ka tā ir diezgan kaitinošā valodā uzrakstīts lirisks manuālis, kā sadzīvot ar savu otro pusīti. Bet nekas baigi aplams tur neesot. Vienkārši plašām, dumjām masām pastāstīts, kā atšķiras dzimumu emocionālā uztvere un komunikācija, un kurā vietā nenošaut greizi, pat tad, ja esi galīgs čaiņiks attiecībās. Ja tā labāk tīk, varu ieteikt arī akadēmisko literatūru, tikai lai aizraktos līdz konkrētajam tematam, vajadzēs noziedot pāris mēnešus mēģinot izprast to, kas cilvēks ir par radījumu un cik sačakarēti pa lielam mēs visi esam. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik tā tēma tāpat jau tūtā sagājusi, var kāds no viedajiem vīriešiem blondīnei palīdzēt izķeksēt skaņas failu no smule.com? Droši vien vīrietis programmējis, ja jau es sieviete pētu source krustu šķērsu un nevaru saprast, kur un kas kā strīmojas :D

P.S. Pupus vienalga nerādīšu, bet palīdzēt gatavie lūgti pieteikties privāti :)

Link to comment
Share on other sites

@@ieleja,

Palasi augstāk, kur viņa žēlojas, ka citur visi izrāda par viņu interesi, bet šeit vieni nūģi, kuriem neinteresē ne viņas krūtis, ne kad viņai ir dzimšanas diena. Kā arī izskan viedokļi, kas meitēnam nav īsti pa prātam. Kaut kā jauzmundrina ir.

Modernā IT kompānijā visi būtu līki no smiekliem. Bet tie kas jokus nesaprot, tie sabozušies gaidītu, ta rādīs tomēr vai nē. :D
 

@@Mis, nu ja nerādīsi, tad nekā.

Link to comment
Share on other sites

interneta_cinitajs

 

 

Un kāda vispār ir šīs visas diskusijas pievienotā vērtība?

 

Nu, es jau iepriekš minēju, ka šī tāda normāla cosmo diskusija, kurā visi nolaiž tvaiku. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen, man nav tāds BAIGAIS uzmanības trūkums, ka būtu jāuztraucas, ja kāds aizmirst manu dzimšanas dienu. Starpcitu, es neuzsāku tēmu..
Un tas, ka "modernā IT kompānijā" šāda te attieksme būtu pieņemama, man škiet visai apšaubāmi.

Link to comment
Share on other sites

@@Mis, protams, ka būtu pieņemama, tāpēc jau tā būtu moderna.
 

ko autors teiktu, ja šādu "asprātību" kāds puspriekšnieks veltītu viņa mammai, māsai vai meitai?

Vai pat vecmammai. :)
 

jo aizkavējusies pubertāte jau nav tikai IT nozares pazīme

Kad tev tā aizkavējusies pubertāte beigsies, tad tu tik saasināti vairs nereaģēsi.
Tas tev varbūt būs jaunums, bet es tev atklāšu vienu noslēpumu. Sievietes ir dzirdējušas vēl daudz nepiedienīgākus piedāvājumus. Un biežāk nekā tu domā.
Tā ka atslābsti bruņiniek.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas tev varbūt būs jaunums, bet es tev atklāšu vienu noslēpumu. Sievietes ir dzirdējušas vēl daudz nepiedienīgākus piedāvājumus. Un biežāk nekā tu domā.

 

Un Tev šķiet, ka tam tā ir jābūt? Ka ejot uz darbu cilvēkam ir jāuztraucas par to, kādas asprātības un piezīmes viņa virzienā tiks mestas šodien?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

ejot uz darbu cilvēkam ir jāuztraucas par to, kādas asprātības un piezīmes viņa virzienā tiks mestas šodien?
Tuvākajā nākotnē sievietēm - jā. 

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

@@Mis, tas vispār ir offtopiks, bet jā. Ja pa dienu neviens nav pievērsis uzmanību, tad diena vējā. Tādā ziņā večiem ir pie d* ir kāds pievērsis viņam uzmanību vai nav. Redzi, atkal nonākam pie atšķirībām. Bet te daži grib iestāstīt, ka visi ir vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu šo video redzējusi un arī pati to tur klātienē izbaudījusi, bet, lai arī biju tur tikai mēnesi, pamanīju, ka Manhatanā šāda attieksme nav tik izplatīta un piesienas tikai tādos necilākos rajonos kā Queens un Brooklyn nomaļajā daļā, kur procentuāli cilvēkiem, kas tur dzīvo, inteliģences un izglītības līmenis ir zemāks. Secinājumi?

Laikam jau mans komentārs par primātiem nebija nemaz tik tālu no patiesības :D

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Secinājumi?
Kā Tev liekas, cik (procentuāli no visiem) augsti attīstītus intelektuāļus mums šogad ES iesmērēs ?  
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen, tas ir viens no iemesliem, kāpēc pēc strādāšanas ofisā ar lielu procentu vīriešu, izvēlējos strādāt mājās. Šie "uzmanības apliecinājumi" darba produktivitāti neveicina un vismaz man rada nevajadzīgu, minimālu, bet stresu. Jā, večiem tas varbūt būtu pie tās pašas vietas, bet viņus pārsvarā neviens neaiztiek.


laikamtak, āāaa tātad jūs mūs cenšaties pieradināt jau laikus, lai mums mazāks kulturšoks? Vai cik mīļi! :D

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

jūs mūs cenšaties pieradināt jau laikus
Wrong, mēs (es) jūs cenšamies iesaistīt, lai tā nebūtu. 
Link to comment
Share on other sites

Iesaistīt diskusijā par to, ka šāda attieksme "modernā IT kompānijā" ir pieņemama tātad arī uz ielas civilizētā sabiedrībā tā ir norma?

Kā tad ir? Ir pieņemami vai nav? Dotajā video izteiktās piezīmes un izrādītā attieksme šķiet nepieņemama, bet tāda pat attieksme pret sievietēm darbā ir jāuztver ar humoru? HIGH-Zen teikto nekā savādāk interpretēt nav iespējams. Patvēruma meklētāju dzīvniecisko uzvedību Vācijā Jaungada naktī droši vien šeit nosoda visi, bet "parādi pupus" neatbalstīja tikai daži. Divkosīgi..

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Redzi, te sieviete pat ir gatava parādīt pupus un ne tikai, lai tā nebūtu.


 

 

Iesaistīt diskusijā
Wrong, iesaistīt antiislamizācijas procesā. 
Link to comment
Share on other sites

Laikam jau mans komentārs par primātiem nebija nemaz tik tālu no patiesības [ :D]

Vispār jau tur dzīvo afroamerikāņi. Kaut gan, ja tā padomā..

 

Šie "uzmanības apliecinājumi" darba produktivitāti neveicina un vismaz man rada nevajadzīgu, minimālu, bet stresu.

Tas var būt arī patīkams setress. Un arī vīriešiem ar stieni visu darba dienu ir grūti izvilkt. Tad darbs paliek otrā plānā, tam es piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Kad kā arguments tiek piesaukti fragmenti no Two and a half men, lietas kļūst nopietnas

 

Problēma ir tur, ka pēc Freida un pēckara dižajiem psihologiem, kuriem bija labu labais materiāls saviem pētījumiem un teorijām, novērojot bez tēva  un bez vīrieša dzīvojošu sieviešu audzinātus bērnus, psiholoģijas zinātne kādu laiku attīstījās objektīvi un zinātniski, bet tad aizgāja šreijā ar visādam politiskām un feministiskām ietekmēm. Jo tā, kā veči karā bija apkauti, tad jau toreiz daudzus veču darbus darīja sievietes un viņas visādi vajadzēja iedrošināt un atbalstīt. Heteroseksuāls baltais vecis pamazām palika par galveno ļauno tēlu.

 

Laba literatūra, grāmatas, teātris un labi seriāli, kurus sarakstījuši talantīgi autori, kuriem ir arī speciāals zināšanas, ir viens no veidiem, kā saprast un analizēt cilvēku attiecibas vispār un tās atšķirības, kas te tēmā mūs tā interesē.

 

 

Ja Freids balstīja savas teorijas uz grieķu mītiem, tad mūsdienās tikpat labi varam paņemt jebkuru jēgpilnu, gana interesantu mākslas darbu un saprast un analizēt to.

 

Un atgriezties pie tas psiholoģijas, kas vēl nebija samaitāta ar politkorektumu un feminisma revanšismu par visām veču pārestībām gadsimtu gaitā. Un kaut kā atgriezties pie sajēgas, nevis ticēt visādām glupībām.

 

Izskatas, ka paralēli C valodas apgūšanai būs jāatgriežas pie psiholoģijas atjaunošanas tās praktiskajā, visiem pieejamā veidolā.

 

 

Vēl jau var pafilozofēt, cik derīgas jaunajai Latvijas valstij bija dažādas citas jaunās pieejas, atteiksmes un teorijas, kas pēc neatkarības mums tā iepatikās.

Atceraties - TIRGUS VISU SAKĀRTOS!

Vai - skolniekam jādod iesPēja demokrātiski lemT, ko tas grib mācities, ja negrib matemātiku un fiziku, lai nemācās!

Vai arī visadas tiesības un pamaz pienākumu skolās un bērnkopības iestādēs. Un pēc tam visādi tādi gadījumi, kur nevar saprast, kā tas iespējams.

Gandrīz aiizmirsu - tikai lūzeri neņem kredītus! Un pēc tam nekustamo burbulis.

 

Saprātīgs konservatīvisms un uzmanīga attieksme pret visādiem jauninājumiem ir tas, ko vajag!

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

interneta_cinitajs
Problēma ir tur, ka pēc Freida un pēckara dižajiem psihologiem

 

Nejauc psihoterapeitus ar psihologiem, kas nemaz nav ārsti. Turklāt pirmais specialitāti iegūst tikai pēc 10 gadu medicīnas studijām/prakses. Tā ka veiksmi mērķa sasniegšanā, izklausies varen kompetents!

 

Izskatas, ka paralēli C valodas apgūšanai būs jāatgriežas pie psiholoģijas atjaunošanas tās praktiskajā, visiem pieejamā veidolā.
Labots - interneta_cinitajs
Link to comment
Share on other sites

Janis Berzins

Kaadi visi aizspriedumaini, nav briinums ka savas firmas sieviskjus neesat redzejusi.

Starpibas nav nekadas - ir chaklas, zinoshas kaa ari slinkas un clueless. Tieshi taapat kaa vechi.

 

jb

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzētu uztraukties par atsevišķu IT veču attieksmi - viņi "kā uz sūdiem" skatās uz visiem saviem klientiem, bez diskriminācijas :)

 

Daži piemēri par pretējā virziena diskrimināciju:

PSRS laiki, pamatskola.

Klase savāra mēslus. Abi dzimumi. Zēnus atstāj pēc stundām un ņem priekšā, meitenes... tiek palaistas mājās.

Meitenēm liek augstākas atzīmes, jo - viņas ir meitenes! Labi uzvedas un tā. 

 

Dāmas CSSD eksāmenos, pirms videoreģistratoru ieviešanas, nereti laida cauri pa vieglo, teiksim izlaida braukšanu atpakaļgaitā.

Nu jā, dāmām to parasti nevajag.

Patreiz gan tur ir "diskriminācija" - no dāmām prasa visu to pašu, ko no večiem. Man ir aizdomas, ka tas ir patiesais "diskriminācijas" un cepiena iemesls - ka dāmām, lai dabūtu to pašu, ko večiem ir ... jāizdara tas pats, kas večiem, nahaļavu vairs nedod :)

Labots - Pirkss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ko autors teiktu, ja šādu "asprātību" kāds puspriekšnieks veltītu viņa mammai, māsai vai meitai?

Internetā? Piedraudētu atrast pēc IP un sahakot :)

 

Modernā IT kompānijā visi būtu līki no smiekliem. Bet tie kas jokus nesaprot, tie sabozušies gaidītu, ta rādīs tomēr vai nē.

 

kā reiz esmu strādājis IT uzņēmumos, kur starp programmētājiem gadās kāda programmētāja. ilgi gan parasti neizvelk tādās proporcijās - maina uzņēmumu un/vai nozari. kurai bērni un mājās sāk frīlansoties standarta vebus uz gadiem 5ciem, kura nomaina vispār vidi un izdomā ko citu dzīvē darīt..

Bet klātienē adekvātās firmās neviens tādas lietas neatļaujas - par laimi nezinu, kā ir Maxima tipa pusvergu uzņēmumos. Cilvēks ir cilvēks, tev tāpat būs ar viņu jāsadzīvo vēl kādu gadu vismaz. bet internetā, kur ir pārliecība, ka cilvēku nekad nesastapsi - tur gan ;)

lel.gif

 

 

Kad man bija ap 16, no ne tik svaigām komponetnēm es biju sakomplektējusi pati savu datoriņu, uz kura centos uzinstalēt linuxi un kaut ko pamācīties konfigurēt un administrēt. Diemžēl visādos forumos un irc kanālos reakcija ir līdzīga kā te - "parādi pupus"
kāpēc Latvijā sievietēm no IT jomas vajadzētu turēties pa gabalu, ja āda nav bieza kā degunradzim

 

Redz, ir tāda lieta kā hierarhija - teiksim, priekšniecei neviens neko rādīt nepieprasītu - jo zinātu, ka var tikt palūgts atstāt uzņēmumu vai vismaz saņemtu publisku nosodījumu, ļaunā tēlu un citus apgrūtinājumus.

   Kādu laiku, kad krīzes laikā pēkšņi noīsinājās uzņēmums, kurā strādāju (jā, jā, tas pats mums labi zināmais), tad aizgāju baudīt atvaļinājumu un piekritu strādāt pirmajam uzņēmumam, kurš man piezvanīja - sisadminu/programmētāju meklēja. Piekritu, jo tāpat visādas lietas zinu - kaut vai linuksi labāk par jaunajiem kolēģiem.

 

 Nu un izrādījās, ka tur vīzdegunīgi cilvēki strādā - redz, ja atnāk pie kāda no seiliem vai juristiem izsauktais "datoriķis" (atrauts no programmēšanās, labi ģērbts, tīrs un frizēts), tātad var izpausties un viebt degunu, sak', phe, kas tad tu te tāds vispār esi. Pēc pirmajām reizēm, kad konstruktīvi atbildēju uz jautājumiem, izdarīju ko vajadzēja un cilvēcīgi pastāstīju, kas tur vispār bija pie vainas - tad visi sāka adekvāti runāt, sveicināt, utt. Izņemot vienu grūtnieci, kurai viss pēc definīcijas bija slikti :)

 

Morāle - apkārt ir gana daudz cilvēku, kas labprāt pazīmētos savās acīs, cik daudz pats dzīvē tomēr ir sasniedzis. No sērijas - vakar pabeidzu vidusskolu - šodien sāku brēkt, kādi m*daki visi skolnieki, jo es takš vairs tāds neesmu. Bet sevi adekvāti pasniedzot, nozīmējoties ar kaut kādu zināšanu bāzi un apgādājoties ar sakarīgiem draugiem, tāpat var atkratīties no absolūtā vairuma vīzdeguņiem. Forumos/čatos pietiek ar tehniskiem terminiem adekvāti pastāstīt, lai atsijātos tādi - kad paši saprot, ka nejēdz pat tik daudz. Tā arī ir hierarhija :)

 

звонок в тех.суппорт....

Девочка лет 7-10....

Она: Здраствуйте, помогите мне настроить ВПН.

Тех.специалист: Здравствуйте, а когонибуть по старше вы позвать не можете?

Она: Да они тут ничего не понимают....

Он: Ладно, нажимайте пуск-панель управления-сетевые подключения...

Она:Дядь..... МНЕ ПОД ФРЯХУ !!!!!!

 

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klase savāra mēslus. Abi dzimumi. Zēnus atstāj pēc stundām un ņem priekšā, meitenes... tiek palaistas mājās.

 

Tā gan nebija - es pie direktores kabinetā pavadīju ne mazāk laika kā džeki.

 

 

Un ja jau cilvēkiem tik ļoti patīk pretenziozi video:

https://youtu.be/x_t2rnDWnGc

 

 

 

Labots - Mis
Link to comment
Share on other sites

Manā skolā tā bija norma.

80-tie gadi, Rīgas 7. vidusskola (tagad - N. Draudziņas ģimnāzija).

Meitenes nekad, ne par ko netika sodītas. 

 

Arī mūsdienās - radio "konkurss", kā piezvana kāda dāmīte, čivina tupības, ne bū ne bē, atbildēt uz konkursa jautājumu nespēj, principā to vispār nav dzirdējusi, tikai sazvanījusi, džeki aiz ... tiem pašiem velk ārā. Principā iedod balvu par to, ka piezvanīja pirmā.

Vienlīdzība saproties. 

 

Te arī aug otra "parādi pupus" kāja. Sak, ja esi pieradusi braukt cauri ar minēto ķermeņa daļu palīdzību, tad vispirms "samaksā", tad palīdzēs. Protams, ka dēļ tādām cieš pārējās, kurām uz tādiem gājieniem nemaz ij nevelk.

Varu arī pieminēt, ka dažos priekšmetos LU studentes kārtoja kursa darbus ar citu ķermeņa daļu. Cik dzirdēts no vecākiem cilvēkiem - bijis visos laikos.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ir tāda tendence, ka kaut kāda grupa ir pasludinājusi sevi par īsto demokrātisko vērtību nesējiem un uztur savu ideoloģiju, pasludinot tos, kas tai nepiekrīt, par atpalikušiem, homofobiem, nemoderniem un tamlīdzīgi.

 

Tas ir daudz nopietnāk par sadzīviskajiem labumiem, ko sieviete gūst tāpēc, ka ir sieviete. Tas jau ir ideoloģijas līmenī, mediju politikas līmenī un izglītības principu līmenī.


Bet par netaisnībām skolā - jā bija tādas. 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirmie ir prognozējamāki!

Link to comment
Share on other sites

Cik sievietes ir kaut ko sasniegušas iekš F1?

Manuprāt, tālāk diskutēt būtu muļķīgi....

Link to comment
Share on other sites

Iekš NASCAR man liekas , ka viena piedalās

Iekš F1 arī viena sieviete bija kā testpilots

Link to comment
Share on other sites

 

 

muusu valsts aarpolitiku vada oficiaals pederasts

 

ja? ka gejs šams - to pats oficiāli paziņoja. bet ka pederasts - pirmā dzirdēšana.

 

 

 

nez, kaa iisti labaak, pederasts vai aptrakusi maatiite?...
 

Kārtīgi latviešu cilvēki vienmēr būs labākie. Ar pareizu orientāciju un pareizām vērtībām.

205332_ORIGINAL_1294841606.jpg.jpg

 

ivars-godmanis-44764562.jpg

 

 

 

Un zini - nomācošais 3.14daru vairākums ir ar "pareizu" orientāciju.
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

D_L,labi zini, kas ar to F1 bija domāts.
Nu nevar viņas pabraukt, nevar. Tas esot saistīts ar pašsaglabāšanās instinktu, jeb kaut kas tml.
Tas, ka šur tur piedalās, ir pavisam cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Es laikam atklanīšos no šīs diskusijas.. Šito visu lasot, var aiz šausmām orientāciju pamainīt :D
Lai jauks vakars.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...