Jump to content

Sievietes datorzinātnē


Phantom
 Share

Recommended Posts

laikamTak

 

 

bledz!!! veel palaidiet baabas pie sjprices! kropleeni!

 

Jā jā, vēl klizmu ar iztaisīs...

 

klizma-pri-beremennosti.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Raimonds1

    31

  • HIGH-Zen

    16

  • laikamTak

    15

  • AndrisBB

    14

Raimonds1

Es jutu, ka šī tēma beigās aizies pakaļā!

---------------------------------

Demokrātijai vislielākais drauds ir kas - heteroseksuāls baltais vīrietis. Tāds, kuru viņa sieviete mīl un bērni arī un kuram ir autoritāte ģimenē. 

 

 Tā problēma, ka liberalā sabiedrības pārveidošanas dienaskārtība uzbrūk tam, ko varētu gribēt attīstīt parasts, savu

 

ģimeni, tautu un zemi mīlošs un pragmatiski domājošs heteroseksuāls baltais vīrietis.

Link to comment
Share on other sites

zini ko?! velns ar aaraa, labaak lai ir tie centnera vecji,

Tie centrera veči man vēnu meklēja stundu,kamēr māsa momentāni(laikam vampīrs) tad labāk sievišķis.

Un vispāt neredzu problēmu, kāpec sieviete nevar būt ārsts vai medmāsa.

Interesanti kāpēc nasa algo sievietes, lai pabeigtu satelīutus?

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Elizabete nevarēja samierināties ar dzīves realitāti. Pret dažādiem "pētījumiem" un "analīzēm" jāizturas ļoti kritiski. Kā tādi top un kāpēc liela daļa no tiem ir nu ļoti neprecīzi vai pat pilnīgi nepareizi var izlasīt gudrās grāmatās. Matemātiku ir neiespējami apstrīdēt, tā ir ļoti precīza zinātne.

 

 

Bet pašlaik Tu neizturies kritiski pret pētījumu, Tu pasaki, ka to vērā nevar ņemt, jo tā autore ir sieviete. Kā rakstīts, tad viņas apskatā izskatīti vairāk nekā simts pētījumi. Gan pētījumiem, gan arī apskatiem ir recenzenti, kas ar savu akadēmisko prestižu atbild par to ticamību un ļoti ticams, ka recenzenti bija ne tikai sievietes.

 

Tu atsaucies uz zinātni, bet tikai tad, ja tā kalpo tavām premisām. Lūdzu, apstrīdi manis uzrādīto pētījumu, nevis apelē pie tā, ka tas VAR būt nepatiess.

 

Lūk arī vēl viens pētījums, kur kāds vīriešu dzimtas pētnieks nonācis pie līdzīgiem secinājumiem - http://pps.sagepub.com/content/6/6/560.short

 

Runājot par šahu. Pirmkārt - šahā ir vai nu čempionāti, kur var piedalīties visi dzimumi, vai arī tikai sieviešu čempionāti, kas tiek rīkoti, lai vairāk sievietes pievērstu šaham (gluži kā programēšanas skolas meitenēm). Otrkārt - šahs ir radies samērā sen un primāri vīriešu sabiedrībās. Tāpēc arī sievietes pagaidām tajā īpaši nedebitē. Jautājums arī, cik pieņemoša sievietēm ir šaha sabiedrība. Cik redzu, tad arī līdzīgas problēmas ir programētājiem.

 

Skaidrs arī ir tas, ka sievietes retāk ir sastopamas reitingu spicē. Vai tas ir tāpēc, ka sievietes ir kaut kā švakāk piemērotas šaham? Vai tomēr tāpēc, ka sievietes šahu spēlē mazāk un tāpēc retāk šahu spēlē tās, kam ir kādas īpašas dotības šai spēlei?

 

Sievietes datorikā ir sastopamas retāk, bet jāpadomā, kāpēc tas tā ir, ja zinātne saka, ka tīri dabīgi tām nav priekšnosacījumu būt sliktākām šajā disciplīnā?

Labots - RudeWolf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
zinātne saka

 

Īpašā rediģētā zinātne saka. Mēģini lasīt kritiski piemeklētus datus, "faktus" un "secinājumus".

----------------------

 

Valsts mediji mums, kā teikt, ir politkorekti, uz feminisma zinātnēm vērsti un attiecīgi izturas. Pavērojiet kādreiz, kā sabiedriskai diskusijai atlasa dalībniekus. Kā viņus intervē, Kurus aspektus izbīda priekšā un kurus mēģina notušet.

 

Protams, ka sieviete zinātnē pēc pareizas metodikas strādājot, var izpētīt kādu jautājumu un gūt panākumus. Neapšaubāmi. Diezgan daudzās nozarēs.

Tomēr tie veču atklājumi pēc sava satura reizēm diezgan būtiski atšķiras.Fundamentāli.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

mana kaimiņieme parko mašīnas labāk nekā parasts vīrietis, kurš ir uzpūtīga vārtna.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ko tu saki? to anglju zinaatnieki apgalvo?

 

Skatīt saiti, kur atsaucos uz E. Spelkes izveidoto pētījumu apskatu. Konstatēts, ka sešu mēnešu vecumā abiem dzimumiem ir vienādas kognitīvās spējas visās pētītajās jomās. Tas liek domāt, ka tieši audzināšana izveido plaisu, par ko šis topiks.

 

 

 

dazji(tiesjaam dazji, saliidzinot procentuaali) iznjeemumi tikai apstiprina likumsakariibu

 

Paskaidro, kā tas notiek. Tīri loģiski - kāds mehānisms nosaka to, ka izņēmumi pierāda likumsakarību?

 

 

 

p.s. labaakie pavaari arii ir viiriesji.

 

Tāpēc, ka ir vīrieši? Nez, ko viņi paši par to domātu? 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Konstatēts, ka sešu mēnešu vecumā abiem dzimumiem ir vienādas kognitīvās spējas visās pētītajās jomās. Tas liek domāt, ka tieši audzināšana izveido plaisu, par ko šis topiks.

 

Respektīvi, risinājums ir  - atstāt visu 6 mēnesu vecumā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Respektīvi, risinājums ir  - atstāt visu 6 mēnesu vecumā.
 

 

Nē, vienkārši - nepotēt iekšā, ka ir kaut kādas veču vai bābu nodarbes. Protams, ir bioloģiskās atšķirības, tās ir izpētītas un vairumā mūsdienu nodarbju nav tik nozīmīgas.

 

 

 

un ja mazu kazleenu audzina lauvas, jams nevis bleej, bet medii antilopes...

 

Tie nav kazlēni un lauvas - tie ir cilvēki, kas audzina cilvēkus. Vai arī Tu saki, ka iemesls Taviem sasniegumiem ir tas, KA esi vecis, nevis KĀDS esi?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iesaku palasīties par dzimumu atšķirībām un tad bļaut. Lielais vairums vīriešu mērās ar visu, ar ko vien var mērīties un tur arī slēpjas atbilde, kāpēc kāds kaut kur ir izcēlies.

 

 

kur ... jomaa izceelusies sieviete?
 
Link to comment
Share on other sites

Bet pašlaik Tu neizturies kritiski pret pētījumu, Tu pasaki, ka to vērā nevar ņemt, jo tā autore ir sieviete.

Es saku, ka tos pētījumus vērā nevar ņemt vispār, neatkarīgi no tā, kas un kā tos sastādījis.

 

Gan pētījumiem, gan arī apskatiem ir recenzenti, kas ar savu akadēmisko prestižu atbild par to ticamību un ļoti ticams, ka recenzenti bija ne tikai sievietes.

Prakse pierāda, ka tas var būt arī gadījumskaitļu ģeneratora sastādīts teksts.

http://www.nature.com/news/publishers-withdraw-more-than-120-gibberish-papers-1.14763

http://www.ng.ru/science/2008-12-30/10_bred.html

Iziet visas recenzijas bez problēmām.

 

Izskatās, ka tev arī ar loģisko domāšanu tā pašvaki.

 

Tās muļķības, ko sarakstīji par šahu, nemaz nav jēgas komentēt. Tu mēģini faktus apgāzt ar tukšu muldēšanu. Nez kāpēc sieviešu konkurencē viņas tomēr debitē. Par to cik pieņemoša sabiedrība bla bla bla, vispār nav jēgas runāt. Kas tā ir par sabiedrību, lūdzu konkrētus cilvēkus, kas kaut ko nepieņem. Pasaki vēl, ka viņām kāds neļauj sevi pierādīt vīriešu konkurencē.

 

Sievietes datorikā ir sastopamas retāk, bet jāpadomā, kāpēc tas tā ir, ja zinātne saka, ka tīri dabīgi tām nav priekšnosacījumu būt sliktākām šajā disciplīnā?

Zinātne tieši pretēji, saka, ka tam ir tīri dabīgi priekšnosacījumi. Bioloģijā labi izgulējies? Anatomija ir atšķirīga jau vēl nedzimušiem bērniem, par pieaugušiem cilvēkiem nemaz nerunājot. Hormoni atšķiras. Kaut kāds sū pētījums nav nekāda zinātne.

 

Nē, vienkārši - nepotēt iekšā, ka ir kaut kādas veču vai bābu nodarbes. Protams, ir bioloģiskās atšķirības, tās ir izpētītas un vairumā mūsdienu nodarbju nav tik nozīmīgas.

Te redzams, ka MIL ir konkrēti izskalojuši smadzenes. Varēsi savus bērnus tā audzināt. Tas, ka tādas muļķības tiek popularizētas, nenozīmē, ka tas tā ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sievietes datorikā ir sastopamas retāk, bet jāpadomā, kāpēc tas tā ir, ja zinātne saka, ka tīri dabīgi tām nav priekšnosacījumu būt sliktākām šajā disciplīnā?

Es arī piekrtu RudeWolf. Es mācijos klasē ar eksakto novirzienu, kur visi skolēni bij spējīgi, bij klasē vairākas meitenes, kuras bij ļoti spēcīgas matemātikā/fizikā/ķīmijā. Bet tikai viena aizgāja studēt uz LU datorzinātnes (visdrīzāk māsas iedvesmota, kura bij informātikas skolotāja), pārējās izvēlējās ne tik tehniskas profesijas (medicīnu, farmāciju, ķimiju vai fizmatus). Dažas pēc skolas ātri atrada vīrus/draugus un apbērnojās, kas noveda pie faktiski pie karjeras beigām.

Kāpēc tādas izvēles? Visdrīzāk tāpēc ka jau vidusskolā ir spiediens no vienaudžiem/skolotājiem/vecākiem par to kas ir kruti, kuras ir profesijas priekš sievietēm utt, nevis tas ka nevarētu vai būtu sliktākas kā vīrieši.

Tā ka profesijas izvēlē kulturālais aspeks ir liels.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Īstenība jā,man liekas vairāk ietekmē tieši skolas programma,tieši tur rāda to ka informātika ir tas priekšmets kur ir Tikai Microsoft Office.Nu vismaz vidusskolā/pamatskolā tā bij.Arī tas faktors to ka programmēšana un IT speciālists nav tik popularizēts un daudziem asociacējas ar sēdēšanu 24/7 pie datoru,un visus no pašas bērnības māca ka ilga sēdēšana pie datora ir slikti(Redze,mugura u.t.t.)Nu jūs domu sapratāt,varat paturpināt paši.

Manuprāt tieši šis faktors vairāk ietekmē to sieviešu skaitu datorzinātnē.

Ja viņas gribētu tur iet,nu vai vismaz mējģinātu,tad diez vai atpaliktu no mums.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Iesaku izveikt tādu psiholoģisku ekperimentu - paskatīties kādu mēnesi sitcom seriālus par attiecibām, kaut vai

www.youtube.com/results?search_query=darma+and+greg

www.youtube.com/results?search_query=two+and+a+half+men

www.youtube.com/results?search_query=everybody+loves+raymond

 

kur ir pilns ar attiecību situācijām, kas tiesi balstītas uz vīriešu un sieviešu atšķiribām, bērnu dažādo attīstību dažādos vecumos utt.

Tur mēs nezin kāpec visu saprotam, par ko stāsts, smejamies un mums nav nekādu šaubu, ka tā tas reālajā dzīvē arī var būt un ir.

 

Bet ir viena problēma - politkorektajā psiholoģijas zinātnē šīs te viegli saprotamais attiecību piemēri nezin kāpēc tik viegli neparādās, Tada sajūta, ka kāds veido kaut kādu polikorektu herņu.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr palieku pie viedokļa, ka atšķirības tomēr ir daudz dziļākas, nekā tikai audzināšanas un skolas programmas ietekme.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Nē, vienkārši - nepotēt iekšā, ka ir kaut kādas veču vai bābu nodarbes. Protams, ir bioloģiskās atšķirības, tās ir izpētītas un vairumā mūsdienu nodarbju nav tik nozīmīgas.

 

No tā ir tikai daži soļi lidz tam, ka var nepaslavēt un neiedrošināt maza puikas dabiski izvedojušos iztēles ainu ar mašinītes brauksanu un izlemt, ka varbūt viņam tās rotaļlietas nemaz nepirkt. Kā Sašam Laxtonam.

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu tam ka sievietēm ir savādāka pieeja lietām, bet nepiekrītu tam ka večiem būtu kautkāds pārākums tehniskajā domāšnā, sievietēm lielākoties tas viss vienkārši neinteresē. Kapēc?

Ja jau no bērnības tetiktu potēts smadzenēs kas ir un kas nav pieņemams vai piemērots, tad rezultāti būtu pavisam citi. Nesaku ka būtu 50/50 attiecība, bet noteikti būtu savādāk.


Humoram var paskatīties dažus video :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ideja salīdzināt 6 mēnešu vecus zīdaiņus liekas visai absurda katram, kurš atvēris calis.lv - tur bērni diezgan individuālā tempā attīstās UN prot tikai minimumu - ne pirmaīdas likt, ne caurumos kauliņus, ne puzles. Un ļoti atkarīgi pat no sīkās motorikas attīstības vingrinājumiem. Es ticu, ka tur dispersija ir ļoti liela, un no 2 izsmērētām kopām izdarīt secinājumus un ekstrapolēt nav tas nopietnākais, ko zinātnē var darīt. Tas ir kā prognozēt maratona rezultātus pēc mīcīšanās ātruma starta pūlī - maigi izsakoties, izklausās stulbi.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu kāpēc, vajag tikai izpētīt, kas tad nojauc to unisex, kas tad dabiski notiek sievietes un vīrieša nīsto dzimumatšķirību attīstībā, no sākuma puikiem atņemt traktorus un mašīnas un piedāvāt rozā svārciņus, bet skuķiem uzspiest tehniskas spēlītes un tad paskatīties, kas notiek. Tad varbūt kolektīvi visādi nicināt sīkos par dzimumam raksturīgo uzvedību un varbūt ka šie tā saiet sviestā, ka var veidot ko grib.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, cietumos vīriešu ir 10 reiz vairāk kā sieviešu. Ja tu kādreiz kļūsi par izvarošanas upuri, lielāka iespēja, ka vainīgais būs programmētājs Jānis nevis medmāsa Līga.

 

Bez sievietēm un vīriešiem vēl vajag izdalīt trešo grupu speciāli priekš Raimonda.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tagad TV3 Divarpus vīri

Vecs, labs, polikorektuma nesabojāts seriāls par attiecībām.


Latvijas politikā pa to laiku - kā Vienotības sievišķi sakasījušies un ka politkorektie mediji šo aspektu ignorē un izliekas neredzam.


http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/569948-aboltinai_aizdomas_ka_kalniete_gatavojas_veidot_jaunu_partiju

http://www.ir.lv:889/2015/8/3/noliedz-ka-kalnietei-butu-nodoms-dibinat-jaunu-partiju

http://nra.lv/latvija/158969-pret-aboltinu-ka-premjera-kandidati-ir-vairaki-vienotibas-parstavji-ari-straujuma.htm

http://www.diena.lv/latvija/viedokli/politologs-vienotibas-kongresa-iezimejas-linija-starp-aboltinu-un-straujumu-14121922

edit - http://www.delfi.lv/news/national/politics/dusmigi-par-vienotiba-notiekoso-no-partijas-izstajas-18-biedri.d?id=46903729

valsts pa to laiku kaut kur dreifē un visi skatās šito šovu


Atradu vienu tutoriāli par C valodu, diezgan labs 

http://www.cs.princeton.edu/courses/archive/spr11/cos217/lectures/02CExamples.pdf

Uzrakstījusi sieviete, atsķiras no pierastā stila

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzrakstījusi sieviete, atsķiras no pierastā stila
 

 

varbūt tāpēc, ka tie ir tipiski, projektoram paredzēti augstākās mācību iestādes lekciju slaidi, kas izdrukāti uz PDF lai varētu atvērt jebkur? parasti mācību materiāli tiešām ir savādākā formātā - neviens speciāli projektoram slaidus netaisa.

Link to comment
Share on other sites

Ak lūk ko jūs par mums patiesībā domājat :D
Mja.. nedaudz skumji tomēr palika...

Jāsaka gan atklāti, ka, cik ir nācies strādāt izteiktos IT kolektīvos, tie nav paši draudzīgākie sievietei. Nez kāpēc sieviete automātiski tiek uzskatīta par stulbu. Un, ja vēl viņa atļaujas būt blonda, tad vispār! Bet ir nācies konsultēt dažu labu "IT speciālistu" (lai gan es esmu dizainere), kurš nez kāpēc iedomājas, ka viņš visu zin labāk, tāpēc, ka viņš ir vīrietis.. Nu, piemēram, darbā sisadmins. Ofiss nomaļā vietā, tīkls no Lattelecom tad bija, reizēm neiet vispār. Es ofisā ierodos reizi nedēļā, uz vietas nesēžu. Dienā, kad ierodos, pieslēdzos wifi un nevaru pat pastu nočekot. Zvanu viņam. Kad es viņam kaut ko minēju par traceroute un pingošanu, viņš teica, ka jāzvana provaiderim (tipa nav ne jausmas, par ko es vispār runāju). Nogāju lejā, atvēru lielo vadu kasti, kur pie ienākošā kabeļa pieslēgts aizvēsturisks switch un no tā iet vads uz wifi access point. Var jau būt, ka es točna neko necērtu, bet man tobrīd likās, ka ir vērts patestēt, vai, ja iebāž ienākošo kabeli pa taisno laptopā un patestē ātrumu, ir tāds pats rezultāts, vai arī pie vainas tiešām ir ISP. Bet kaut kādas tādas variācijas par tēmu no manis vispār netiek uzklausītas. Un ir daudz šādu te brīnumu bijis no viņa gan sakarā ar e-pastiem, gan ar google disku, kur man nez kāpēc ik pa laikam pazūd access uz folderi. Davedu viņu līdz ielika mani par adminu :D

Nebrīnītos, ja viens no šitiem te "ai tās bābas visas stulbas.. " tekstu autoriem būtu mūsu ģeniālais sisadmins. Un vispār ne viņš tāds vienīgais.. Cik daudz ir IT stulbu vīriešu, tik daudz ir IT stulbu sieviešu. Tikai mēs jūs šitā neapceļam. Nu reizēm aiz muguras aprunājam jūsu nespēju atcerēties dzimšanas dienas un citus zīmīgus datumus :D
 

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka es točna neko necērtu ...

Tam es ticu. Kas tad beigās bija īsti par vainu? ISP vai kas? Kā atrisinājāt?

Vai arī "izēdi" sisadminu un uzreiz i-nets aizgāja, gūgle disks un pārējās problēmas arī pašas atrisinājās.

 

Un ir daudz šādu te brīnumu bijis no viņa gan sakarā ar e-pastiem, gan ar google disku ...

Būtu interesanti dzirdēt pretējās puses versiju par šiem daudzajiem brīnumiem.

 

Davedu viņu ...

Njāā. Čalis tavu dzimeni bija aizmirsis? :mrgreen:

 

Varbūt cilvēks nebija savā vietā, bet tas ir maz ticams. Kāds taču viņu pieņemot darbā nopētīja. Un man šķiet, ka tā nebija dizainere.

 

Link to comment
Share on other sites

Man nācies saskarties ar sievieti sysadminu, tiesa tas bija valsts iestādē.

Nezinu, varbūt es pats esmu pieradis, ka pārsvarā admini ir tomēr vīrieši, bet ar viņu bija runāt kā pret sienu.

Kaut kādas emocijas tam visam pa vidu.

Beigu galā es izdarīju visu pats, un finālā vēl salamājos!

Nezinu, bet tomēr tām sievietēm ir kaut kāds savādāks skatījums uz lietām kā vīriešiem - ne tik pragmatisks

Link to comment
Share on other sites

Iekš UK  IT sfērā strādā proporcionāli vairāk sievietes, kā LV.

Protams,  ka dzimums neietekmē spējas darboties IT jomā   :)

Pārējais ir tikai dumji joki  vai muļķīgi aizspriedumi.

Link to comment
Share on other sites

Priekš HIGH-Zen izklausies pārāk uzvilcies.. varbūt jāpāriet uz indica :D

Ņemot vērā, ka vadu pieliekot stacionārajam datoram ātrums bija normāls, tā nevarēja būt ISP vaina. To es iztestēju, savai tiešajai priekšniecei pateicu. Ar viņu vairs nebija vēlēšanās runāt. Kad atbraucu pēc laikam 2ned, viņi bija pārgājuši uz LMT 4G un visa tīkla aparatūra bija nomainīta. Sisadmins joprojām sēž kur sēdējis tā kā neuztraucies par savu sugasbrāli.

Un nav jau runa par to, vai tas bija ISP vai switch, bet gan par to, ka automātiski tiek pieņemts, ka neviena no manām idejām nav pat apsvēŗšanas vērta. Arī te 90% ir šovinisti. Kuram gan ir vēlme plēsties, censties kaut ko pierādīt? Kad man bija ap 16, no ne tik svaigām komponetnēm es biju sakomplektējusi pati savu datoriņu, uz kura centos uzinstalēt linuxi un kaut ko pamācīties konfigurēt un administrēt. Diemžēl visādos forumos un irc kanālos reakcija ir līdzīga kā te - "parādi pupus". Daži tikai bija tādi, kas varēja pārvarēt savas primātu tieksmes. Tā kā Latvijā, lai arī cik mums tomēr sievietes ir gudras, ja salīzina ar citām valstīm, sievietēm no IT jomas iesaku turēties pa gabalu, ja nav vēlmes strādāt kopā ar šādiem te indivīdiem un bojāt sev nervus.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Protams, ka dzimums neietekmē spējas darboties IT jomā

Tā ir tajā, ko Tu sauc par "IT jomu", bet es par "Code monkey". Jā, lamerēt līdzi lameriem večiem sievietes spēj vienādi labi. Paskaties, cik sieviešu ir starp OS līmeņa programmētājiem, embedded programmētājiem, elektronikas inženieriem un citiem tiešām inženieriem - gandrīz nevienas!

 

Dzimumi nav ne vienādi, ne arī vienādi spējīgi dažādās jomās! No mūsdienu vidējā zombija jau laikam būs par daudz prasīts saprast, ka divi dzimumi dabā tieši tādēļ arī ir, lai tie būtu dažādi piemēroti dažādiem uzdevumiem. Bioloģiskās atšķirības ir arī smadzenēs un dēļ tām ir domāšanas un uzvedības atšķirības, kas attiecīgi dod vienam dzimumam piemērotību vieniem uzdevumiem, bet otram citiem. Piemērotība nozīmē, ka kādā konkrētā jomā viens dzimums būs labāks, taču tas nekādi nenozīmē, ka kāds no tiem vispārīgi būtu "labāks" vai "sliktāks" par otru.

 

Un jā - konkrēti inženierijas jomās vīrieši ir piemērotāki. Tas nenozīmē, ka nav sieviešu, kuras uz to nebūtu spējīgas. Ir! Bet proporcionāli starp sievietēm tādu ir daudz mazāk, kā starp vīriešiem.

 

 

 

automātiski tiek pieņemts, ka neviena no manām idejām nav pat apsvēŗšanas vērta.

Savukārt šī ir trula galējība. GUDRIEM cilvēkiem svarīgākais ir saturs. Ja Tava izteiktā ideja ir sakarīga, tad to ir jāņem vērā. Punkts! Pat tad, ja Tu būtu septītā dzimuma marsiete.

 

 

 

Diemžēl visādos forumos un irc kanālos reakcija ir līdzīga kā te - "parādi pupus". Daži tikai bija tādi, kas varēja pārvarēt savas primātu tieksmes.

Tas pat nav tikai vīriešiem, jo arī sievietes ne retāk ir tik pat trulas dažādās jomās. Tā ir vispārējā rietumu sabiedrības degradācija. Diemžēl šajā forumā tas vēl tiek stiprināts un propagandēts, jo vadībai patīk tāda vide.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Daži tikai bija tādi, kas varēja pārvarēt savas primātu tieksmes
Ū, te ir liels apvainojums uz pasauli! Vajadzētu jaunas baterijas. :sorry:
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Mēģini saprast, ka politkorektums un modernā feminisma kustība rietumos ir pamatīgi sačakarējusi visu sistēmu un tas ir kaut kas daudz vairāk par to, ko sieviete var un prot un kā visādi primāti tai verbāli uzmācas.

 

Sievietes var un prot daudz, daudz ko labāk par večiem, bet viņu pieeja un prasmes atšķiras.


 

 

ka automātiski tiek pieņemts, ka neviena no manām idejām nav pat apsvēŗšanas vērta. Arī te 90% ir šovinisti. Kuram gan ir vēlme plēsties, censties kaut ko pierādīt? Kad man bija ap 16, no ne tik svaigām komponetnēm es biju sakomplektējusi pati savu datoriņu, uz kura centos uzinstalēt linuxi un kaut ko pamācīties konfigurēt un administrēt. Diemžēl visādos forumos un irc kanālos reakcija ir līdzīga kā te - "parādi pupus". Daži tikai bija tādi, kas varēja pārvarēt savas primātu tieksmes. Tā kā Latvijā, lai arī cik mums tomēr sievietes ir gudras, ja salīzina ar citām valstīm, sievietēm no IT jomas iesaku turēties pa gabalu, ja nav vēlmes strādāt kopā ar šādiem te indivīdiem un bojāt sev nervus.
 
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1 a es nemaz neesmu feministe. Man šķiet, ka ir ok, ja sieviete sēž mājās un auklē sīkos, bet vai tāpēc viņa būtu mazāk vērtīga? No kurienes tad visi tie pārgudrie vīrieši radās? Kokos auga?
Man šķiet nepieņemama nostāja sieviete = stulba un vīrietis = labāks. Tas ir tas, pret ko es iestājos. Profesijas jau pēc tam var piemeklēt pēc vēlēšanās un aicinājuma.

Laikam mans viedoklis ir visai tuvu Inspektors Caps paustajai domai, bet pievienojot tam vēl nedaudz lielāku abpusēju cieņu un toleranci.

laikamtak - ļoti klasisks piemērs atbildei uz jautājumu, kāpēc Latvijā sievietēm no IT jomas vajadzētu turēties pa gabalu, ja āda nav bieza kā degunradzim :D

Labots - Mis
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

@@Mis, Tu neesi feministe, bet bariem citu ir. Tā kā ir arī bariem trulu sieviešu, jo feminismam sen vairs nav nekāda sakara ar sieviešu tiesībām un vēl jo mazāk vienādām tiesībām. Sieviete, kura "sēž" mājās un auklē bērnus ir pilnīgi normāla sieviete un nav mazāk vērtīga. Vismaz normālu vīriešu acīs. Bet idiotu sabiedrībā tādu arī ir palicis maz... Pie tam šī mūsu eksistencei fundamentāli nepieciešamā nodarbe sievietēm tipiski sanāk labāk kā vīriešiem. Turpretī inženieri tipiski vīrieši ir labāki. Savukārt stulbi ir ne vīrieši vai sievietes, bet visi, neatkarīgi no dzimuma, kuri nesaprot šīs dzīves pamata lietas.

 

P.S. Tas viss neizslēdz indivīdus un to, ka tie var nodarboties ar to, kas tieši viņiem sanāk un patīk labāk. Ja Tevi saista un padodas tehniskās jomas - laipni lūgta! Bet tas nemaina faktu, ka dabā vairums šīm jomām piemēroto ir vīrieši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka ir ok, ja sieviete sēž mājās un auklē sīkos

Tieši tas ir sievietes galvenais uzdevums, nevis sacensties ar vīriešiem, lietās, kurās viņām nav jālien.Katram ir sava joma, kur viņš ir paredzēts, labāk piemērots un labāk māk savu lietu. Neviens nav ne sliktāks ne labāks. Diemžēl 80% sieviešu šo nejēdz izdarīt, viņas labāk nogrūž savus bērnus svešām tantēm bērnudārzos un skolās, kur tiem smadzenēs ieskalo augsto patērētāju sabiedrības huiņu. Pa to laiku viņas dara lietas, kuras tām nebūtu jādara.

 

Edit:Caps paspēja uzrakstīt manu domu arī

Labots - ezis666
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Latvijā sievietēm no IT jomas vajadzētu turēties pa gabalu, ja āda nav bieza kā degunradzim
Ja sieviete IT jomā tiešām cērt zivi, nemaz nevajag to degunradža ādu. 
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet nepieņemama nostāja sieviete = stulba un vīrietis = labāks. Tas ir tas, pret ko es iestājos.

Realitāti ir grūti pieņemt, tam es piekrītu.

 

P.S.

parādi pupus :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...