Jump to content

Lietots auto lidz 3K eur.


Wheeler
 Share

Recommended Posts

mēs varam šeit dabūt 400 ierakstus vai nevaram?

Trūkst 78. Sarauj!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Vajag kādu provokāciju uzrakstīt, tad jau tauta pamodīsies! Tipa gāze ir sūds, motori bez sešiem cilindriem ir sūds, dīzeli tikai traktorā! :hunter:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Trūkst 78. Sarauj!

 

šādiem vajag banu uzlikt uz nedēļu un stulbības vairs nerakstīs

cik no viņa 5000 ierakstiem ir ar jēgu? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku šo 3.3 Benzins/Gaze Dodge Caravan, automats. Liels, erts ekonomikas ziņā varu apgalvot kad virs 9e ar Gāzi nebūs.

Pašam man Chrysler LHS 3.5 Benzīns/Gāze gāzē kā gribi virs 10 Eiro nebus.

Iepriekš bija Chrysler Town & Country 3.8 Benzins/Gaze sudzeties vispar nevar. Tādu komfortu reti kurā mašīnā var izbaudīt. Un pa 2.500 Eiro cena vispār salda, ļitaki, tonēti logi, priekšā ūsa, viss ir. Vairāk neko nevajag ;)

 

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/chrysler/voyager/allib.html

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

 

 

A tas dodžs nav slikts.

Diez ko tad laimīgais īpašnieks to tā grib iemainīt uz Volvo?

Gatavs no tādas laimes šķirties par 2,5k EUR?

Link to comment
Share on other sites

ok audzējam skaitu ...kad braucu ar mustangu - jams uz trases rija mazāk , kā dažs labs 2,0 - piem japānis, kam 3k taho pie 100km/h.. zemapgriezienu motors - pie 100 biku virs 1k RPM cik atceros. Pilsētā - jā ar smagu kāju - 16 bija stabili. Nu labi busam bundža smagāka...Vārdu sakot uz gariem gabaliem tie lielmotori tik jūtami nesit pa kabatu - pilsētā gan jūt protams...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienu laiku bračka brauca ar Dodge Durango 5.2L bendža, kad iemin grīdā, tad 70+L uz sotaku.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

kad iemin grīdā, tad 70+L uz sotaku.
 

To pašu varēja paveikt ar 1.6 getzu pret kalnu ar pirmo robu :D 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Opel omega 2.0 ar borta kompis uzsākot rādīja ~tādu ciparu.

Kā vispār opeļi? Sievasmāte lien? Plastmasa ir aiztiekama? Un vēl tur kaut kas par paletēm bija...

Link to comment
Share on other sites

97 tājā omega bija gerai - kau jau te minēja - pa granteni uz 80 bedres nejuta-mīksta gaita,, jaunie gan jau ar ir gerai...ja nav pilnīgi budžetnieki.  pamēģināju šodien uz via baltic to līniju turēšanas sistēmu - nu dīvaina sajūta kad motors stūri rausta un neļauj pārbraukt pāri līnijai...pofig pārtraukta vai nepārtraukta...Pēc tam vēl rakstīja, ka man fatique braukšanas stils un pēc mirkļa piedāvāja paņemt pauzi. izsēdzu to fīču. domāju uz bāņa, kad nāk rubaks - der.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Long John
Ja nelien aizmugurē, tad var iestūķēt bagāžniekā

 

 

     :yahoo:

 

      x_046147d9.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

zapiņš pirmais auto ar ko braucu.tiesa nebija ausainis - bet ar M burtu, Krāsas gan bija psc - maigi rozā un košs zili zaļš. pirmais ko darīja - lika vefā  taisītus DIY glušakus 2 gab - V veida motors...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Opel omega 2.0 ar borta kompis uzsākot rādīja ~tādu ciparu.
Nē, to rādīja uz štrāses, kad iemina.

Pie uzsākšanas es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

nu tak bembjiem, kad iemin tā bulta ar zaškaļivajet ....

Link to comment
Share on other sites

Long John
zapiņš pirmais auto ar ko braucu............................... V veida motors...

 

 

    :yahoo:

 

            image_10838.jpg

 

        12654493.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nu tak bembjiem, kad iemin tā bulta ar zaškaļivajet

Tik atmetka laikam ir 30 max tādiem kā 2.0 motoriem. Tur jau hren zin.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

man kā reiz bija a omega: tipa baklažānu krāsā, ar miglām un šādiem ļitakiem. bija klusa un līgana cik atceros. pat kustēja ar tiem 2 litriem uz priekšu. Bija liela un vietas daudz. Pēc laika gan šitās paliek līkas kā banāni..laikam tā nesošā virsbūve noveco + rūsa...bet tajos gados, kā jau minēju man rūsas nebija jamajai.

post-57155-0-51162300-1449945450_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Jap, liels braucošs dīvāns. Tur pat pīkstuļi bija un kā tāda stock skaņa bija baudāma pat no kasetēm.

Eh... kur tas laiks.

Link to comment
Share on other sites

man bija after market blaupunkts ar cd. bet viss skanēja ok priekš tiem laikiem.


ja godīgi salonu pat neatceros skatoties google bildes. atceros benķus, ādas stūri. radio, bija mult - t - lock vai kā tā figņa uz kloķasaucās...+ opeļa atpakaļgaita. Bet tā detaļās neko daudz neatceros - tiaki to , ka motors izskatījās tā pat kā kadetam - tikai biku lielāks, bet tāpat mazs priekš tās bundžas.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es gan atceros, ka salons un komforts priekš tā laika bija etalons. Vismaz manā pagalmā :D starp sciroccio, troikām un golfiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jap, liels braucošs dīvāns. Tur pat pīkstuļi bija un kā tāda stock skaņa bija baudāma pat no kasetēm. Eh... kur tas laiks.

 

Jaa jaa! "Kur tas laiks" :D Gan aizgaaji pie kaiminja un apskatiijies. madlienaa taadu gan jau vel pa pilnam. 

Link to comment
Share on other sites

nu scorpio imho bija augstākā plauktā...ateceros bija vienai paziņai kaut kāds 2,8v 6 vai kas tāds///

Link to comment
Share on other sites

jā tas bija ala sportinieks tajā laikā :-D bet ja paskatās ss.lv - tad no to gadu vāģiem tikai audi nav nopuvuši ...opels tikai 1, kadetu nav, haizivju nav, tika 80 audi palikuši no 88-1992.....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

coupe bija 4x4 un bija rets variants 80   2 durvju. tādi diski man uz golfa mk2 bija :D man s pirmais auto 84 gada mk2 viens no pirmajiem - vēl ar dīvainību divi logu mazgātāju bačoki - viens pakaļā otrs priekšā//// pēc tam jau sāka vienu likt.


bet par cik tur viss bija mehānisks gandrīz ,... bez ģenģera siksnas varēja nedēļu maukt ///

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tagadējam A4 arī ir 2 bačoki, viens motortelpā, otrs grabažniekā.

 

osscar, ja aķītis tur un gaismas neslēdz, tad jā :D

Link to comment
Share on other sites

toreiz laikam nemaz nebija obligātas tuvās. neatceros ja godīgi.

Link to comment
Share on other sites

Un pa pilsētu atļautais ātrums bija 60 km/h , ziemas riepas nebija obligātas , Octas nebija , nodokļi mazi , pilni maisi ar REPŠIKIEM, benzīns lēts  ,ceļmalās pārdeva pa taisno no benzavoziem .Ex nostaļģija

Link to comment
Share on other sites

PSRS laiki? Uz auto jāgaida veselu mūžību, jeb arī jāpērk auto no kāda "šeptētāja". Kad dabū auto, iemācies pats to remontēt, jo auto regulāri prasa uzmanību :D

 

Any way, tam ir arī plusi. Ir paziņa Vācijā, kurš strādā BMW par inženieri - kad auto jāmaina gaisa filtrs brauc uz servisu, maksā par šo lietu konkrētu naudu. Es - aizbraucu uz bodi pēc filtra, tur pat pie bodes to arī nomainu :D

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...