Jump to content

Gribu taisīt esošam AMD FX-4100 PC apgreidu


Sleepy
 Share

Recommended Posts

atpisies bleķa pauri. reāli nevienā tēmā par videokartēm un procesoriem nevar normāli parunāt dēļ tevi un vēl dažiem idiotiem. atsevišķās spēlēs un izšķirtspējās katra videokarte ir priekšā viena otrai. ir jāizvēlas tā, kura tiks dzenāta uz attiecīgām spēlēm un izšķirtspējām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    13

  • Zux

    8

  • Bomaars/C12

    7

  • Sleepy

    37

Top Posters In This Topic

Fantamass
atpisies bleķa pauri.

Skaties tu tur bikses nepiekrauj aiz izbīļa! 1080p izšķirtspējā R9 290X tik un tā ir lēnāka grozies kā gribi.

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ej ej pietiek strīdēties

Budžets 200 poundi domāju meklēt te www.overclockers.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz esi UK, kāpēc neskatīties jaunu dzelžu virzienā, ko tur krāmējies ar tiem lietotiem, atvainojiet, lūžņiem pa eBay? CCL vai SCAN , normālas cenas un garantijas, eBay ir pilns ar šmurguļiem. Paņem to pašu R380 X vai GTX960, kura nu tur tajās spēlēs pārāka, par ko te citi biedri šķēpus lauž :D Man GTX patīk dēļ tās energo efektivitātes un siltuma ne-ražošanas īpašībām, idle režīmā mans galda dators ir apmēram silent, jo karte negriežas, SSD diski - pats par sevi klusi un kamēr neaiztiek HDD, no kastes praktiski nav nekādas skaņas, Noctua ventilatori griežas nemanāmi un tajā pat laikā efektīvi tiek galā ar idle temperatūrām. Un par karti, arī spēlējot BF4 uz ultra settingiem, es to nedzirdu, hard core geimeriem tā karte gan laikam daudz par īsu, bet tādam svētdienas spēlmanim ir ok. 

 

P.S.

Ar idle es domāju visu, kas nerada noslodzi- internets, spotify, visādi word u.c. draza.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man pašam personīgi nav bijis deficīta ar 2GB/256bit.. tiesa.. spēles pašas jaunākās gluži nespēlēju un varbūt arī ne tās prasīgākās.

Spēlēju Withcher 3 uz GTX 660, kurai ir 192bit josla un 2Gb vRAM. Uz Full HD ar vidējiem-augstiem iestatījumiem iet 30-40 fps. 30 ir stabili, zemāk nekrīt. Bet tajā pašā laikā Asssasins Creed Unity man mēdz nomest fps ļoti, lai gan tur ir medium-low iestatījumi. No spēles optimizācijas ir daudz kas atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

tiešām nezinu ko lai paņem jaunu līdz 200£ tik daudz izvēles

Link to comment
Share on other sites

Tak piemet 50£ un panem 970 un busi apmierinats pilniba, lidz 200 tur ne sis ne tas, 380 vai 960 tomer krietni letakas par 200, tad ja reiz jau 200 ir ko izteret, nu 50 tur nav tik daudz vairak...

Link to comment
Share on other sites

es teiktu mēsls. gtx 960 tādu dzesi nevajag un firma arī ne visai mūsu galā zināma, neprotu par to spriest. ja pa mazāku summu iet gigabyte, msi vai asus, ņem vienu no tiem.

Link to comment
Share on other sites

šī msi versija būs daudz labāks variants. zināmāks + 2gb vram. ņem ciet.

 

p.s.

hue, nepamanīju, ka iemeti r9 380 tagad. tas būs vēl labāk. augstāk arī ir benchmarku video, kas parāda nepieciešamo.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki forumieši!Gribu visiem Jums pateikties par Jūsu palidzību un ieteikumiem!Loti reti kur var sastapt tādus cilvēkus un forumu :drinks:

 

x0v2goozzwv36at5s0z.jpg

uxwn33688hi1g4sgbglv.jpg

+vel nopirku Noctua NH-D14

Link to comment
Share on other sites

Nu tev tur keiblmenedžments ir top. Īpaši jo visi vadi sakrauti pie priekšējā venta.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Ko tāds bardaks tajā korpusā ? Laikam jau tam korpusam nav "cable management" iespējas.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tāds bardaks tajā korpusā ? Laikam jau tam korpusam nav "cable management" iespējas.
Nu kaut ko biki ar saitēm ir savilcis, bet varēja smukāk.
Link to comment
Share on other sites

Sorry par tādu bardaku bet tādu jau nopirku.Pašam loti nepatīk ;/Pac baidos aiztikt tos vadus.cable management man liekas nav. kaste man Cooler Master 430 Elite.

@@Bomaars/C12, nu neesmu nekāds eksperts bet gta 5 vidēji 60fps temp 62c.

 


Toļiks

Sānu logs ir :)

jismp4y88dt97vdtv0g4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka, ka tīri labs apgreids beigās sanācis. Un labi vien ir, ka ebay karti nepaturēji.. Jo kā redzams, labāk piemest klāt un paņemt svaigu preci ar garantu.

Link to comment
Share on other sites

intervall
Procesors AMD ? 

Uz plati paskaties pāris postus augstāk. 

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Procesors AMD ? 
 

Ja fx8320e 3.5ghz


Šodien ieliku  cpu fanu pēc izmeriem gigants.Nacās likvidēt divus ventilatorus no griestiem.

zob4wls8q6xjqyhklyuu.jpg

7rel9o1qy13a7rqsxh9z.jpg

Un kā youtuba saka viss klusakais viņš ir. Betman neizklausās.Dzirdēt labi var...

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tu varbūt pārejos dzirdi, vai tev platei iestatijumos ir uzlikti augstaki apgriezieni? Vai vispar tu pa taisno pievienojis pie 12v lai max atruma griežas? P.S ko tu klokot taisies baigi?

Link to comment
Share on other sites

nu es pie plates štekerus pievienoju... klokot jau gribētu līdz 4.5 bet nemāku

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sveiki veči!

Ir doma nomanīt cieto disku1tb vai 2tb jo vecais jau pa maz 500gb.Kāda ir tā procedura?pašam to var izdarīt? un ssd vel domaju vai vajag?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...