Jump to content

Gribu taisīt esošam AMD FX-4100 PC apgreidu


Sleepy
 Share

Recommended Posts

Čau visiem!

Ir pienācis laiks apgreidam.Ne parāk daudz šajā jomā saprotu.Tātad mana PCs parametri
Operatīvā atmiņa   8 GB
Procesora saime ADM FX-4100 3.6 GHz8 GB
Pamatplatne   Asus M5A97 Pro
Video karte Sapphire Radeon HD 6870
Video kartes atmiņa 1 GB
Barošanas bloks  CORSAIR Gaming Series GS800 800W
Ko pirmo ieteiksiet mainīt?
Komponentes domāju meklēt lietotas
 Būšu ļoti pateicīgs par Jūsu viedokli.
Labots - Sleepy
Līks tēmas nosaukums
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    13

  • Zux

    8

  • Bomaars/C12

    7

  • Sleepy

    37

Top Posters In This Topic

Visdrīzākais videokarte.. pārējais izklausās tīri vēl lietojams..  ja ir lieka nauda un dators ir phē.. tad varbūt ir vērts apsvērt migrāciju uz Intel, bet nu.. visu izsaka vajadzības/vēlmes un nauda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nu vienīgi kādu svaigāku videokarti ielikt, varbūt kādu ņiprāku AM3+ proci. A tā, es pa lielam tur neko nemainītu.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

draugipaldies par atsaucību! Nu tā es arī biju domājis ka CPU un video karti vajadzētu nomainīt .Lai parāk daudz neatpaliktu no modernājām spelēm.Cpu domāju nemt FX-8320.Video karti nezinu kādu nemt.Kā jau minēju visu domāju nemt lietotu

Link to comment
Share on other sites

Ieliksi ssd un būs sajūta, ka cits, daudz feināks pc ir ienācies. Ar to vajag arī sākt. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad uz SSD būtu jāpārliek windows. Ko iegūsi? Fiksu sistēmu, patsmit sekundēs sistēma būs gatava darbam no ieslēgšanas brīža, viss vērsies zibenīgi, būs sajūta tāda, ka jauns kompis iegādāts. Uz spēlēm tas neko neietekmēs, tik cik ielādēsies ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

nav nekur minēts, ka vēlas labāku fps spēlēs. grib uzlabot sistēmu, tātad: ssd. paņemsi šamo un pēc tam atgriezties pie hdd darbināta os negribēsi.

 

ja tomēr nevēlies ssd, kas būtu muļķīgi, tad uz kādas izšķirtspējas pc tiek darbināts?

Link to comment
Share on other sites

man bez visa ssd windows ielādējas fiksi.. nē nu, ja naudu nav kur likt, tad var arī pirkt ssd :D es gan to naudu labāk pieliktu videokartei vai tad cpu iegādei..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

SSD pagaidīs ir svarīgāki pamati kur to naudu ielikt. Protams tie ir CPU/GPU.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

da tur gan procesors, gan videokarte jāmaina. labāk nomainīt ssd un nākotnē varēs lietot to pašu jaunā sistēmā. uzlabosi cpu - pa zemi vilksies videokarte un otrādi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nē nu, ja naudu nav kur likt, tad var arī pirkt ssd

tiešām, kāpēc gan lai kāds gribētu ātrāku datoru? dīvaina tev tā loģika

Link to comment
Share on other sites

@@Müller,ātrdarbību neietekmē tikai SSD. Sistēma autoram kopumā visai dīvaina, bet tas tā.. lai sāk ar videokarti, tad cpu.. pēc tam var arī pamenģēties ar SSD.. Man pašam parakstā esošā sistēma darbojas bez SSD un par ātrdabību nesūdzos. Bija vienu brīdi ieguldīt iekš SSD, bet izdomāju, ka labāk video iegādāšos. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ātrdarbību neietekmē tikai SSD.
 

kurš ir teicis, ka tā nav? ssd dos diezgan lielu paātrinājumu sistēmas darbībā. ok, cut the beat. cik autors ir gatavs investēt upgreidā? es nerunāju par attiecīgu komponenti. runāju vispārīgi.

Link to comment
Share on other sites

puikas tikai  nestridaties :hunter:

Man nekad nav bijusi darīšana ar to SDD.Ka noprotu viņu  japērk tikai jaunu ?Vai arī var lietotu?Un kā vina slelejās?

Kādi būs ieteikumi CPU videokarti?

Nu CPU itka skaidrs FX-8300,FX-8320

Link to comment
Share on other sites

Veči liels jums paldies!Nebiju gaidijiS tādu atsaucību!

Tātad rezume tāds CPU jameklē FX8300....
GPU R9 280x/290x(HD7950/7970)
un vēlams SSD 120GB
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

GPU R9 280x/290x(HD7950/7970)
ja jau augstais gals, tad kāpēc ne aktuālā paaudze (380/390)? 
Link to comment
Share on other sites

Ilgi gaidīt nenacās!

Nopirku NO ebay GPU un CPU
SAPPHIRE TECHNOLOGY RADEON HD 7970 Vapor-X GHz Edition (R9 280X)
AMD FX 8320 8-CORE 3.5GHz 16MB Cache "BLACK EDITION"
Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

laba videokarte. bet nu lietotu nekad tādu nepirktu. esi testējis ar kaut kādām spēlēm vai stress testiem?

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Kas ne tā?


Andzs

Tas pat vien ir vai tad ne?

 

Müller

Vel nav atnaakusi gaidu.GPU 1 gadu veca

Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

@@Sleepy, ar cpu nevajadzētu būt problēmām.. MB supportā ir atbalsts šim CPU, vienīgais par dzesi gan būs jāpadomā.. pašreizējā noteikti nederēs.

Link to comment
Share on other sites

 

CAP

Fans man tagad stāv Arctic Cooling Freezer 7 Pro Domā nepietiks?

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Ir dažiem paziņām šādi komplekti, procesoru turbo režīmā nesanāk palietot, respektīvi, pilnīgi nekāda virstaktēšana nav iespējama.

 

Pats procis necepas, 45 grādi, toties viss kas apkārt socketam ir ļoti karsts.

 

Nu nekas jau it kā, ja neko nedzen un turbo režīmus neslēdz, tad viss iet, bet viennozīmīgi nav patīkami. Toties nosacīts bezmaksas siltums.

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Man jau liekās, ka diezgan bīstami šīs amd videokartes pirkt, vel jo vairāk  no ārzemēm. Kā reiz ar šiem modeļiem kriptovalūtas ieguve bija pašā smailē.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man ar temperatūrām viss ok ne vram, ne cpu vairāk par 60 nav bijis. Kas no tā slikts, ja tikusi izmantota kriptovalūtai?

Link to comment
Share on other sites

Kā, kas??? Ir tikusi griezta uz pilnu slodzi 24x7 režīmā! Spēles spēlējot pat vistrakākais spēļu maniaks viņu tā nespēj noslogot!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

ja viņas bijušas uzpasētas tad pa lielam vienalga, jo ilgiem periodiem ja karte gadu veca tad nav izmantota, jo jau laiku atpakaļ tā mainošana kļuva ne tik ienesiga

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Protams ka pastāv risks!Rīt jau jaātnāk gpu.Kad ieliksu domāju parbaudīt uz FURMARK

Link to comment
Share on other sites

manējā R7 265 karte idle režīmā (dekstop/internet/word/flash utt) patērē 2W.. tā vismaz GPU-Z un paša sapphire programma rāda.. un temp arī turās 30-34C.. palaižot furmark, ja atmiņa neviļ, tad tie W arī diži vairāk kā 90W neuzkāpa, bet nu.. jāpaskatās.. max temp sasniedza ~70C.. pie ilgstošas/pilnas slodzes..

 

btw.. pateicoties @@aNi, man atkal ir iepatikušās AMD/ATI GPU.. Paldies par karti, kas godam kalpo..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Mana ir izmantota kriptošanai, bet ir šāds teksts (laikam tulkots no Spāņu valodas ar google translate). Tad jau redzēs, kā būs, ir 3 mēn. garantija -

 

 The cards have always worked properly.They were used to undermine criptomonedasnot too longbut the original fans had problems resulting from prolonged operation and were replaced by other similar with the same capacityThe cards were removedthe radiators were removed dust, the electronic cards are inhale the dust and plastic insert was cleaned in a dishwasherThen replaced fans and lighting LEDs adaptedAfter they were subjected to prolonged operationThis maintenance operation is common, simple and has never presented problems due to the quality of the graphics card look like newThey have the original packaging. Are ideal to sell a computer with your graphics card.

Link to comment
Share on other sites

Vakar atnāca visas štučkas GPU iet labi GTA5 50-60FPS temp līdz 70c.Vecā GPU bija 30fps. CPU vienīgais nevaru iebraukt lekā no 1615.41 līdz 4038.91mhz  internet režīma.Tas ir normalī?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...