Jump to content

Gribu taisīt esošam AMD FX-4100 PC apgreidu


Sleepy
 Share

Recommended Posts

CAP

sorry par stulbu jautājumu bet kur man meklēt to powet settings? biosa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    13

  • Zux

    8

  • Bomaars/C12

    7

  • Sleepy

    37

Top Posters In This Topic

Tas tak labi, ka nav nonstopā 100%. Nevajag jaudu, nometās uz mazākiem apgriezieniem, mazāk karst un tērē enerģiju, kas droši vien ir nenozīmīgs ietaupījums. Kad būs nepieciešama visa jauda, tā tad arī tiks "ierubīta".

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Oky!Tas takā notiek auto režīmā

Link to comment
Share on other sites

@@Zuxters, tas jau aktuāli portatīvajiem.. desktopam ir pie kājas..

 

@@Sleepy, control panel -- power options vai vk nospied win pogu un raksti power options

Link to comment
Share on other sites

Tagad mēginu patestēt CPU ar OCCT iet uz pilnu klapi temp max74c tas ir norm?

Link to comment
Share on other sites

@@Sleepy, priekš tā cpu un pilnas slodzes.. pieļauju, ka normāli.. ja idle ir normāla temp, tad jau satraukties nav par ko.

 

@@Zuxters, cik es esmu skatījies, tad frekvence pati par sevi neko neietekmē.. procesors jau nav noslogots idlē.. vk nemetā tik krasi frekvenci..

Link to comment
Share on other sites

Nu re tie ir mani testi CPU un GPU.hz pirmo reizi kautko tādu dariju.Ko no šiem testiem var secināt?Ka viss darbojas labi?

 

6fh492t89q3tas30scho.png

uei5ttpis3nieiwqot.png

2kyvr9cbjxqfk3b8dgq.png

pzuq8iej7gri6wfil8k.png

wr55yn1n4gksbhaz2vg.png

GPU

 

4rnetkqn975m4uxr2tys.jpg

Link to comment
Share on other sites

CPU vienīgais nevaru iebraukt lekā no 1615.41 līdz 4038.91mhz  internet režīma.

Tā arī jābūt kā gan savādāk. 

Iemet 3Dmark Firestrike testu.

Sleepy tavs FX8320 bez lagiem pavelk šo video ? Protams pilnā 8k režīmā. Intel i5 šo video nepavilka (sanāca kaut kāds slaid šovs).

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Nu paldies dievam!Savadāk es te jau sāku uztraukties daži labi te saka labāk lietotas mantas nepirkt.

Vot vienīgais ko es ieveroju šodien tas ka kad spelē spēli no kartes skaņa nāk jociga nevaru iebraukt no kurienes īsti no ventilatora vai ?

Dotajā video es spiedu uz pogu lai jus saprastu kas par skaņu nāk.Internet režīma nekas tāds nav viss klus un mierīgs.

https://www.youtube.com/watch?v=w-cxGYm48Cg


PhenomX

Ik pa laikam apstājās

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
power settingos uzliec high performance

 

 

Ģeniāla ideja lai civlēks katru mēnesi 5-10e pie elektrības rēķina papildus pieliktu...tak tāds marazms nav vajadzīgs...jebkuram procesoram defaultaja frekvence lēkā atbilstoši noslogojumam lai tautpitu elektroenerģiju un būtu elektrības rēķins mazāks tur neko regulēt nevajag...

 

 

 

ar 8k vismaz netā pat manam i7 4790k nav viss ideali, ja nokačatu video varbūt savadak būtu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ģeniāla ideja lai civlēks katru mēnesi 5-10e pie elektrības rēķina papildus pieliktu

Nav ne jausmas par cik W nokritīsies elektrības patēriņš ja CPU nomet frekvenci. Varbūt daži W stundā no kopējā kastes patēriņa būs ietaupījums.

 

Bomaar, nejauc 100% CPU slodzi ar max frequency.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

mani tagad vienīgais uztrauc tā skańa no gpu.kad taisiju testu nebija bet kad speleju ir ta skana.Moš gpu kaput?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man iepriekš power setingi sagaja pa līko un man ēda max watus, tāpēc toreiz visādas huiņas megināju lidz visu dabūju normālā stavoklī tagad tiešām parmainiju cpu frekvence lai turas uz visiem 100% tad patēriņu neiespaido, laikam vel bija kkas pa liko sagajis...

Autor kā var gpu būt kaput ja viņa iet, gnj ventilators čīkst

Link to comment
Share on other sites

Kas tur jādzird, vienkārši skaļi rūc ventilatori. Ja viņi sākuši skaļi griezties, palīdz ieeļļošana.

Link to comment
Share on other sites

hz pēc vent neizklausās.tad kapēc spelejos spiežot knopku rodaas tāda skana.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

ieteiktu pagarā prasīgā geimingā notestēt...tā lai no vietas nozipātu kādas 3h+ ja artefaktu nav tad spēlē laimīgs

Link to comment
Share on other sites

vai tad Jūs nesadzirdad to skañu?es te salasijos citāts no krievu foruma. пищат дроссели VRM на видеокарте. tikai hz ko tas nozime un kas tas ir?

nu tik ilgi es nevarēšu nospelēt :D farmarkā kad testēju nebija nekādas skañas.tikai spelejos.kad ieej menu pazūd.sāc spelet pikst... hz kas tas ir.ka ir pie jums?

Link to comment
Share on other sites

tikai hz ko tas nozime un kas tas ir?

Kapara tinumi pīkst un čīkst. Parasti skaņa vairāk ir dzirdama pie lieliem FPS. 

EPCOS_ERU_discrpt.jpg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

un tas nozimē ka video karte ir beigta?

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Nav beigta.Skaņa nāk no spoles (indukcijas spoles), kas ir neatņemama daļa no videokartes elektrobarošanas.  Var būt ka droseles ir vāji piefiksētas pie plates,vai slikti fiksēts tinums, vai arī  kodols - tas vibrē mainīgu magnētisko lauku ietekmē, kuru rada plūstošā cauri tam strāva. Var arī būt nekvalitatīvs feromagnēta kodols. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Izlēmu sazināties ar pārdevēju un atgriezt karti.Loti tracina mani tā skaņa

 

Link to comment
Share on other sites

CAP

Da vispar čau!No sākuma domāju paturēt bet nē. samaksāta tāda liela nauda par kaut kādu brāki .

Šoreiz Müller bija taisnība labāk nebūtu nēmis

Link to comment
Share on other sites

Ņemt lietotas videokartes ir risks, plus vēl sūtīt no ēbreja nav prāta darbs. Procesoru jā, to vēl var, bet ne GPU.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

tas tiešam sīc tur kur tiek domāts...ieteiktu ar pirkstiem apstadinat malejo ventilatoru(tikai nebažot pie sparniem bet viducī) ja skaņa nepazud tad jā...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ventilatori tur ne pričom :(

Ar pardevēju visu sarunāju sutīšu atpakal.

I see the issue yeah. First of all I'm really sorry about this and can assure you that I had no knowledge of this issue when selling the card. I'm actually fairly concerned that the other card I sold from the same system may also be showing this issue as this could have an irreparable impact on my eBay reputation as these are the first items I've ever sold. If you send the card back to me I will happily refund your purchase upon receiving it.


Ko varat pateikt par šām kartēm

MSI Radeon R9 380 Gaming 2G 

- Frame Buffer / Memory: 2GB GDDR5

- Memory Width / Speed: 256 bit / 5600MHz

https://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-291-MS&groupid=701&catid=56&subcat=3059

 

 

Vai nu tādu

MSI Radeon R9 380 4G

- Frame Buffer / Memory: 4GB GDDR5
- Memory Width / Speed: 256 bit / 5800MHz

https://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-290-MS&groupid=701&catid=56&subcat=3059

 

neredzu lielas atšķirības :/

Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

@aNi, no tevis tač paņēmu un noriskēju. :D

 

Protams, bet ir atšķirība, vai ir garantija un vai vari konkrēto cilvēku uz vietas arī atrast, ja nu tiek iesmērēts.

 

 

 

Ko varat pateikt par šām kartēm MSI Radeon R9 380 Gaming 2G

Vai nu tādu MSI Radeon R9 380 4G

 

2GB VRAM vai 4GB VRAM. Es ņemtu ar 4GB VRAM, jo ir spēles, kas ēd 2GB+, tāpēc tie 4GB ir must have.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu uz tiem GB nav jaskatās. jaskatās uz  bitiem. tās video kartes kam ir zem 256bit ir jau novecojušas.


Iesakiet Jūs kādu video karti man paņemt :turned:

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Cik es saprotu uz tiem GB nav jaskatās. jaskatās uz  bitiem. tās video kartes kam ir zem 256bit ir jau novecojušas.

Nē tā nav!

esakiet Jūs kādu video karti man paņemt

GTX960 iet gandrīz tā pat kā HD7970 bet ir daudz klusāka, vēsāka un patērē daudz mazāk elektrības.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

ir vkartes ar 128bit, kuras ir ātrākas kā daža laba pavecāka 256bit.. Te jau pēc vairākiem faktoriem jāskatās. VRAM daudzums.. te jau jāskatās kā maciņš pavelk, kādai kartei un cik ir VRAM, kā arī kādas spēles spēlē un kādas ir prasības. Man pašam personīgi nav bijis deficīta ar 2GB/256bit.. tiesa.. spēles pašas jaunākās gluži nespēlēju un varbūt arī ne tās prasīgākās.

Link to comment
Share on other sites

Iesakiet Jūs kādu video karti man paņemt

 

cik esi gatavs par to prieku maksāt? 

 

par bitiem: tas noteikti nav noteicošais faktors videokartes izvēlē. manai 290x ir 512bit, strādā tik pat ātri kā gtx 970 ar 256bitiem. iespējams uz lielākām izšķirtspējām tie biti kaut ko maina, bet par to neesmu izglītojies, tāpēc šis teikums ir tikai mans pieņēmums.

 

gtx 960 neieteiktu. r9 380 ir labāka izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

manai 290x ir 512bit, strādā tik pat ātri kā gtx 970 ar 256bitiem.
Patiesībā GTX970 ir 224 biti un viņa ir ātrāka par R9 290X ar 512 bitiem.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...