Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bomaars/C12

Ir pieprasījums un piedāvajums, bet loģiski intel fanboyi sacis kam tas vajadzigs utt bla bla šitais ir vienmēr, ja ir vieta kura saliek ka nemetas kasas pie visa tikuntā.
 

 

et nu lētāks tavs komplekts gan nesanāk, 280X ir ap 250€, un FX6300 ir ap 100€, kopā 350€ Man tas kombo (i5-3350P un 7870) 1a maksāja 325€ (pirkts vēl latos, bet tur pirkumu vēsturē jau pārrēķināts eirikos)

 

Man koplekts vidējis jauns 340 eiro un tavs pašlaik tikpat neiesligsim kapeikas uz 5 vai 10eiro un vel padomā tev ir klokota karte bet man viss stock, un pat tad atpaliek 20% ar visu INTEL, tā kā tev jau arī vecas detālas (jo mans fx-6300 tak ar vecais) pareķinot cenas lietotam detaļam kompelkti pašlaik arī sanak vienadas cenas, bet nu mans komplekts(ar veco un intel fanu deveto sikto proci fx-6300) un bikit jaudīgāku karti(kas ir rebrendota hd 79...serijas karte) saliek tavu dargāko cpu (nezinu man liekas jaunāks cpu pašlaik nepaskatijos)  un bikit vajako karti bet KLOKOTU par veseliem 20% saliek

Tāpēc teikt ka amd ir slikts tas ir muļķibas vismaz mans fx-6300 ir sava limenī un cenā labs kokurents piekāst dualkorrees

P.S. intelfanboyi par stock dzesem amd vs intel uzvar amd loģiski: intelistu atbilde: aj nu kam gan tas ir vajadzīgs bla bla, laigan lielākā daļa sēž ar stock dzesem kas ir cenā tak ar iereķinatas ;) vel kāds man pasaka ka šitā nav :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

6b14ea8cb9.png

Pieturējos pie jūsu dotajiem iestatījumiem. Sanāca apmēram tā. (Videokarte R7 265)

 

Jebkurā gadījumā tas nemaina to, ka johnrembo ir ēzelis. 

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Mans unigine, principā tā kā arī ir, gtx970 par 15-20% ātrāks.

 

UNIGINE.jpg

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Diezgan loliski ir tas, ka paši lielākie stenētāji ir tie, kuriem nav normāla PC, ne i7/i5, ne amd FX, par vga vispār nerunāsim, vienam te pavidēja kaut kas reāls 780ti izskatā un tas arī viss.

Pārējie gramatu nav lasījuši, bet viedoklis ir :)

Mūsu bomzīgaja valstī lielakā daļa te ir budžetnieku, kuri prasa padomu un tur sistēma uz amd ierullē, ir nauda pērc haswell-e 6kodolnieku un baudi dzīvi :)

tukšmuldēšana par lēniem kodoliem, tikai intelisti i5 te miiž likt cinebench testus, jo amd fx8*** izkapās kā nemetas :)

Un kāds sintetikai sakars ar spēlēm, ja AMD FX nodrosina komfirtablu FPS, tad kapēc iespringt, būt marketinga upurim un dancot pēc dažu indivīdu stabules, kuriem sistēmā nav pat jēdzīgas VGA kartes, LOL :)

 

Nez kapēc nevaru ielikt linkus uz foto un video, mož admins  pielicis roku , ta būtu daudz bilžas no spēlēm uz max 1080p un FPS

 

Starp citu, tiko izgāju FIRE STRIKE EXTREME, GTX980 bez OC jaudīgaka par 780ti 1020mhz(kura nopietni OCOTA), jo stock mhz ir tikai 875 un boost 928

Physics score Fx-8320 jaudīgāks par i5 3570k :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Diablo.lv

palasīju komentārus, visi tiki kruti, izdomāju ielikt arī kādu rezultātu no sava pc kura komponentes pēc šeit krāniņa staipītājiem ir aizvēsturiskas un novecojušas: Vecais labais 2600k un 660ti gpu

 

http://www.3dmark.com/fs/642418

Labots - Diablo.lv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tavs tests ar 2x 660ti un i7 2600k nekadu makslu neparāda no intel puses

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

660ti SLI :) Žēl tikai , ka spēlēs VGA rams nesumējas, kā arī visādi MIKROSTUTERINGI utt...

Man pietiek ar to, ka fx8320 fizikas testā ir labāks par intel i5 3570k, a te dazi pokemoni brēc, da es, da intel pentium dualkore, i3, i5, LOL

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Diezgan loliski ir tas, ka paši lielākie stenētāji ir tie, kuriem nav normāla PC, ne i7/i5, ne amd FX, par vga vispār nerunāsim, vienam te pavidēja kaut kas reāls 780ti izskatā un tas arī viss. Pārējie gramatu nav lasījuši, bet viedoklis ir Mūsu bomzīgaja valstī lielakā daļa te ir budžetnieku, kuri prasa padomu un tur sistēma uz amd ierullē, ir nauda pērc haswell-e 6kodolnieku un baudi dzīvi

 

Ēzeli, pierādi ka tev ir gtx980 un tad kautko stāsti.

 

 

 

ta būtu daudz bilžas no spēlēm uz max 1080p un FPS

 

 

Solīt solīji testus, bet kā nav tā nav, un nevajag mūms tavus skrīnšotus un video no smirdīgā bf4.

Parādi score kautvai no tā paša valley.

Labots - __Igors
Link to comment
Share on other sites

Varbū tev un kādam citam indivīdam nevajag, bf4 mp spelē entie miljoni, gan padomu prasītajiem iekš Lv noderēs.Ja nervi tev netur un patiešība kož acīs, tas nenozīmē , ka tu vari šeit savu strēbekli palaist   :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

tev ir klokota karte bet man viss stock, un pat tad atpaliek 20% ar visu INTEL
 Valley ir GPU tests, protams, ka 280X būs labāks rezultāts, pat ja manam 7870 ir neliels OC. 170 pret 250€ ir bik vairāk kā 20%, ne? Cik var redzēt no rezultātiem, tad CPU te lomu nespēlē
Link to comment
Share on other sites

FX NODROŠINA KOMFORTABLU FPS, KO JŪS CILVĒKI NESAPROTIET? Pret šo ananāsu ir neiespējami argumentēt, mozg ņetu prosta. 

 

Viņam nav ne FX, ne GTX980, tas ir vairāk kā skaidrs. 

Link to comment
Share on other sites

Valley galīgi garam, rezūltatu ietekme cpu, 3D MARK FIRE STRIKE EXTREME tieši laikā, parāda atsevišķi un kopā uz ko ir spējīga vga un cpu :)

ani tu savu niku iedvesmojies no ānī, he he :)

 

P.S Ir ir man FX-8320 un GTX980 G1

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

bf4 mp spelē entie miljoni

viss ko Tu vari pateikt, bet es gan domāju savādāk. Entie miljoni spēle CS:GO 

 

 

 

patiešība kož acīs

Kāda patiesība? Tas ka Tu esi slims ar bf4 un Tavs vienīgais arguments ir bf4, itkā tā būtu vienīgā spēle + Tu neesi ielicis nevienu testu(kurus solīji jau laiciņu atpakaļ), ne Valley score + tu esi viens riktīgs stāstiLIS.

 

 

 

P.S Ir ir man FX-8320 un GTX980 G1
 

Sapņos varbūt...

Labots - __Igors
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
CPU te lomu nespēlē

 

spēlē gan ja papēta testus bet luk neklokots fx-6300 un neklokota gigabyte r9 280x

 

nk1hkznwsx7u9abcct17.jpg

 

7h2aq1mrab4zpdcewa0a.jpg

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl valley, liecies mierā tikai FIRE STRIKE EXTREME, slabo parādīt patiesību, es to testu izgāju, i5 normali fizikas testā dabūja iekšā :)

Link to comment
Share on other sites

Diablo.lv

Es nevienam neko nevēlos pierādīt, kur nu vēl tik stulbas lietas kurš labāks AMD vai Intel- kā priekš kuras darbības. Vien norādu saiti uz veikto testu, kurš apliecina, ka nevajag skriet pakaļ kaut kādām iedomātām 980gpu utt, šī abstraktā lielīšanās ir līdzīga kā čurāt acīs un teikt ka lietus līst :)

 

JohnRambo, lūdzu, ieliec kādu testu, lai var redzēt cik jaudīga ir piemīnētā gpu, gan minētais amd cpu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds vēl valley, liecies mierā tikai FIRE STRIKE EXTREME, slabo parādīt patiesību, es to testu izgāju, i5 normali fizikas testā dabūja iekšā

Pierādi or didn't happen 
Link to comment
Share on other sites

SPĒLU SKRĪNUS JAU LIKU, VIENAM LIKĀS PAR MAZU, PIEKRĪTU, LAI ADMINI ĻAUJ MAN POSTĒM VIDEO UN BILŽAS, TAD ARĪ IELIKŠU.

Ka jau teicu gtx980 jaudīgāks par spēcīgi uzdzītu gtx780tI, FX8320 FIZIKAS SCORE LABAKA PAR I5 3570K :)

Link to comment
Share on other sites

Tie kuri nekautrejas liek FIRE STRIKE EXTREME, starp citu interesē cik 280x ir jaudīgāks gpu scorē par gtx760

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

 

 

gtx980 jaudīgāks par spēcīgi uzdzītu gtx780tI
 

tu maz aptver to ka gtx980 ir par ~130 eināriem dārgāka?Pāķis,un nevajag te irst par fire strike extreme,pirmkārt viņš ir maksas,otrkārt vairāk domāts rezolūcijām virs 1080

tā ka,vai nu tavs tests vai tu esi tupusčurātājs.

Link to comment
Share on other sites

Maksa, jā, ja tu nezini kas ir google :)

Kapēc domats vairak virs 1080p, izej sakumā to pāsu un tad blefo talāk.Bet es taču teicu manu testu iznākumu, linku redz ielikt nevaru, tada iespeja man liegta , vo tā :)

Link to comment
Share on other sites

intervall

@,

Ja tu lieto IE, tad "paste" nedarbojas būtā.

Izskatās, ka tu konkrēti lej, skrīnus no bf4 pievienot varēji, testa skrīnus nevari?

Nohostē kaut vai @ bildites.lv vai failiem.lv un parādi.

A varbūt tu kaunies, jo pats sēdi uz Intel? :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
A varbūt tu kaunies, jo pats sēdi uz Intel?

 

Ja viņš sēdētu uz intel tad viņa viedoklis būtu objektīvāks  

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 


Urrā, beidzot varu postēt :)


No priekiem *irsiens pat piemetās :)


Nu turās šakāļi, pilna *irsa būs ar skrīniem :)


Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Gaidaam nu uz priekshu. Es jau cik lapas esmu izlasijis ar taviem tekstiem, kuraa tu taalaak par paaris vaardiem netiec taa netiec. Un beigaas jo taalaak lasi jo vairaak gribas uzkakaat tavam feisam un iechuraat tavaa PC.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ka džonijs ir garīgi atpalicis. Piedod, bet tā šķiet.

Kaut kas īsti tajā galvā nav kārtībā, tas gan.

 

 

Varētu tad likt 3DMark Fire Strike, tas visiem ir pieejams bez maksas. 
 

To jau visi arī dara, tikai lielākais mutes brūķētājs ne... :D

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Varētu tad likt 3DMark Fire Strike, tas visiem ir pieejams bez maksas. 

Ok, piekrītu 

 

60fps, SP misija, 1080p ultra, Vsync ON

23jl7cn.jpg

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas īsti tajā galvā nav kārtībā, tas gan

 

Bleķpauris kā nekā

Labots - __Igors
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
noklokots fx-6300

un ar visu to man Physics bik labāks :D

 

 

 

Ko dod tas BF4 screenshots, liec iekšā firestrike.
 

Un pietam vēl ar ieslēgtu V-Sync :D

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

Ko dod tas BF4 screenshots,

PC nepirku ar mērķi spelēt sintetiskos testus :)

 

 

Un pietam vēl ar ieslēgtu V-Sync
 

Aha, tava VGA ir spejīga ka miniālo piedāvāt 60FPS, ja nē, bet mazāk, ko tad sten :)

169n7kh.jpg

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...