Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi.

Visu "penteri" lasīt slinkums, bet palasot pāris pēdējās lapas, sapratu, ka tāda "civilizēta" risinājuma lai atteiktos no W10 apdeita šobrīd nav (jeb es tomēr kļūdos). Uz mājas lapša jau septembrī W10 pats uzstādījās, bez lieliem pārsteigumiem, bet vēl jo projām nav draiveru switchable graphics, kas aķīša darbības laiku saīsināja no ~6 stundām uz ~2,5! Datoru klēpī turēt grūti-svilina kājas, neatkarīgi no tā, kāda aplikācija tiek lietota. Kā arī neiet Windows live mail. Uzliku Mozilla analogu, bet nu galīgi nepatīk. Ar vairākiem dalītiem kontiem Windows "brīnums" daudz ērtāks. "Starta" izkārtojums, manuprāt, W7 arī daudz patīkamāka, bet  nu gan jau tas "ārstējās". Īsāk sakot-notestēts ir, nav tā ka metams, bet nu vecais W7 šķiet labāks (neko darīt, jo cilvēks kļūst vecāks, jo konservatīvāks :)). 

Tad nu jautājums-vai ir vērts likt atpakaļ W7, jeb tā kā tā  drīz bez īpaša uzaicinājuma W10 "atgriezīsies"? Vienkārši "mērkaķdarbu" darīt negribās, ja tā kā tā liksies atpakaļ 10, tad varbūt jāliek "tīrs" W10, un cerēt, ka nebūšanas pazudīs?

Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

@@romajo,500MB.. kā izveidojās sākumā, tāds arī ir palicis.. jauns nodalījums nav veidojies. Pats instalēju, izmantojot windows update. 

 

@@Musimusi, labākais variants - tīrs windows 10 installs. Nezinu, kas tev tur par switchable graphics vai tml, bet man portatīvajam nekādas problēmas nav ar Intel/Nvidia GPU nav.. 

Link to comment
Share on other sites

Norchello

 

 

Vai kādam kkas tāds pēc lielā updeita ir izveidojies?

Nu ja ir izveidojies ,man pat veseli trīs: 1)EFI sistēmas nodalījums - 100MB  2)Atkopšanas nodalījums - 300MB  3)Atkopšanas nodalījums - 450MB(Šitas jauns,pēc update)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā arī neiet Windows live mail
 

 

Savādi. Man kā reiz ir un gāja arī pēc apdeita no w7 uz w10. Pēc tīrā W10 instala gan vilku un instalēju live mail pats. Tā pat mātei uzliku live mail, kurai bračka bija uzsaucis  tīro W10 instalu.

Link to comment
Share on other sites

@@Norchello,

Tas 100mb  +300mb, ir no w7 updeitojot, tas ir visiem, pēc clean install tos dzēš (manuāli protams) un izveidojas 500mb sistēmas rezerve.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

@ggg97 

Nu ko, ja Tev Live Mail iet, tad jāmēģina likt "tīrs" W10. Nav, protams, patīkami, ka dators "cepās" bet iespējams ka tas arī atrisināsies ar clean install.

@CAP man vienkārši šobrīd dators nelieto tās abas videokartes, un arī uz bačas "kurina"  jaudīgo, pat situācijās, kad tas nav vajadzīgs. ar 7 uz akumulatora, datora korpuss bija knapi jūtami silts, tad tagad grūti roku noturēt! 

Link to comment
Share on other sites

Izdzēsu to nodalījumu ar gparted iekš linux, pie reizes izdzēsu arī old windows atliekas, kas palika pēc sistēmas tīrīšanas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ko, ja Tev Live Mail iet, tad jāmēģina likt "tīrs" W10.

 

Man live mail gāja gan ar tīru, gan ar netīru. Par cepšanos, ar laptopiem ir sarežģītāk, bet man necepas. Katram sava sāpe.

Link to comment
Share on other sites

Musimusi, ja gribās W7, un lai nebāžas virsū piedāvājumi apgriedoties uz W10, nāksies pagaidīt līdz 2016. gada augustam, tad W10 būs jau par maksu, ar garantiju W10 nejauši neuzliksies, ja vien nebūsi samaksājis. :)


Vienkārši uzinstalē atpakaļ W7 pēc 2016. gada augusta.

Link to comment
Share on other sites

Atnāca apdeits, uzpeldēja ģļuks. Uz printeri (HP, USB) sūta darbu bet neprintē. Izslēdzot printeri un ieslēdzot -izdrukā. Kaut ko salaiduši grīstē.

Link to comment
Share on other sites

 Man bija ar Brother AIO printeri. Viss it kā darbojas, tik uzrādās, ka skanera draiveris nav uzinstalēts. Vienkārši pārinstalēju printera draiveri, tagad viss labi. Laptopam neko nedarīju, apdeits pats atnāca, restartējot aizgāja apgreids, pēc apgreida Intel grafiskais draiveris gļučīja, te, forumā bija par to rakstīts kādu laiku atpakaļ, vēl pirms apdeita - ekrāna spilgtuma iestatījumi kājām gaisā, kad palielini spilgtumu, ekrāns kļūst tumšāks, maksimālais ekrāna apgaismojums, kad piesprausts lādētājam, a šis izdara kājām gaisā, ekrāns kļūst melns, vajadzēja Intel draivera iestatījumos atspējot hotkey management, to tāpat neizmantoju, citādi viss kārtībā.

 Iedomājos, pa sestdienu, svētdienu ļoti daudziem W10 datoriem kārta uz šo apdeitu pienāca, kā izskatīsies pirmdiena daudzos birojos, kur uz datoriem W10. Visi no rīta ieslēgs datorus, tad kādā brīdī izslēgs vai restartēs, a tur apdeits sākas, lai tur kā savu laiku tas paņem, pie datora neko to stundu nepadarīsi. Vai vēl labāk, vakarā, gribēs iet mājās, slēdz datoru ārā, un sāk griezties kaut kas, nestāstiet, birojos pilns datorlietotāju - blondīņu, domāju, var sanākt jautri.

Link to comment
Share on other sites

Svinīgi ziņoju. Apgreids uz TH2 turpina palīdzēt pelnīt naudu uz reinstalu :D Rīts sācies ar dažu ziņkārīgo ārstēšanu pēc cilkliska un iesprūduša apdeita uz TH2.

Izskatās, ka drīz būs masveidā. Gan tie, kam nesanāk, gan tie ar tām miskastēm par 250 eirām, kas lēnuma dēļ nevar sagaidīt ne apdeita beigas, ne arī vecās versijas atgriešanu pēc neveiksmīga apdeita :mrgreen:

 

"Where do You want to send us today?"

Link to comment
Share on other sites

Bet tur jau arī raksta "upgrade", nevis update, vienīgais atšķirībā no win8 uz win8.1 tas notiek, izmantojot windows update, nevis Store.

 

 

Ir arī līdzekļi, lai šo apgreidu attālinātu un par tiem te ir vairākas reizes minēts (ne tikai Pro versijām, kurām var ieslēgt uzstādījumos defer upgrades, arī Home versijām ar tūļiem to var izdarīt) un izpaliks problēmas uz kādu laiku un upgreidu varēs veikt laikā, kad pašam izdevīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pastāsti to vidusmēra jūzerim :D Vai kādai valsts iestādei, kur štatā nav admina un problēmas tiek risinātas tikai tad, kad vairs nevar ieslēgt datorus :D


Klau! Starp citu! Kāds ir tagad mēģinājis win10 oficiālo download rīku? Šamais dod un taisa ISO jau TH2? Vai vēl joprojām nē?

Link to comment
Share on other sites

Media Creation Tool? Nomainīja viņi ceturtdien. Ja taisi flešku priekš W10 tīrā installa, piemēram, izveidosies instalācijas pakotne jaunajam W10 būvējumam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok. Super. Paldies par info!


Tūlis tagad ir cits un piedāvā 2 iespējas. WIndows 10 un 10 N. Pro vair aizmirst?

Link to comment
Share on other sites

@@Volters, domājams, ka instalācija satur gan Pro, gan Home versiju. Turklāt tur ir iespēja izveidot duālo 32/64bit arī..

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamēģināju. Taisnība, nav nodalītas atsevišķi Pro un Home. Gan jau veidošanas procesā būs iespēja izvēlēties. Vai arī tūlis pats pielasīs attiecīgajam esošajam Windows piemēroto W10 versiju.

Link to comment
Share on other sites

Jauno Win 10 update 1511 jau esat dabūjuši?

Man vakar ienāca-veselas divas stundas instalējās-ilgāk, kā pāreja no Win 7 uz Win 10.

Tur jau principā nav update, bet upgrade.

Link to comment
Share on other sites

@@OffSide, jā esam.. kā jau augstāk minēts.. man arī tas upgreids aizņēma ~40min..

 

Kas attiecas uz upgrade/update.. taču pašam tam rakstīts upgrade to windows 1511 build 10586..

Link to comment
Share on other sites

Novilkās ātri-draiveru instalācija aizņēma gan ilgu laiku. Bet nu man tam datoram tīklā gan arī printeru un utt. perifēriju daudz.

Link to comment
Share on other sites

Trashold2 :D Pēc apgreida bez prasīšanas atgriezās atinstalētās štrunta flīžu aplikācijas un ierubijās telemetrija.

Link to comment
Share on other sites

Pēc lielā updeita pāris kompjiem parādījās šādas tādas ķezas ar printeriem.

 

Neesmu izveicis statistiku, bet šķiet, ka parādās trends pie problēmu risinājumiem: restart, uninstall, restart, install.

 

Diezgan kaitinoši, kad tev supports iesaka ķipa iekāp izkāp un provē atkārtoti iedarbināt dzinēju pēc tam kad jau motors pārlasīts un bremžu šķidrums nomainīts.

Link to comment
Share on other sites

Ja "problēmas ar printeri" ir tas, ka mainās noklusētie rinteri, tad esi SysAdmins un pagooglē ar šo probēmu, šai problēmais ir elementārs risinājums.

Link to comment
Share on other sites

 Tas, ka mainas noklusētie printeri, ir labi. Noteikti novērtēs tie, kuru datoriem vairāki printeri pieslēgti. Ja nepatīk, iestatījumos šo iespēju var atslēgt. Man arī bijis, ka jāprintē vairāki dokumenti pēc kārtas ar konkrētu printeri, kurš nav defaultais, aizmirstās ieķeksēt tam printerim defaultā statusu, printē pirmo dokumentu, norādi printeri, izprintējas, ver vaļā nākamo failu, aizmirstas norādīt printeri, spied printēt, printēt sāk noklusētais, nevis tas, kuru vajadzēja, a noklusētajā kā reiz ne tas papīrs ielikts...

Link to comment
Share on other sites

Ja "problēmas ar printeri" ir tas, ka mainās noklusētie rinteri

 

Nope.

 

Pēc atjauninājuma uz 1511, printeris bija pazudis (usb).

Pēc pielikšanas no jauna drukāja, bet pēc 'aizmigšanas' vairs nemodās un statuss offline.

Atinstalēju, izvācot visu, kas ar to printeri saistīts un pieinstalēju pajaunu.

 

Izdrukāja testa lapu un paprasīja reboot.

 

Pēc reboot pie statusa - "Driver unavailable"

Atinstalēju, izvācot visu, kas ar to printeri saistīts.

 

Novilku jaunu draiveri.

Pieinstalēju printeri pa jaunu.

 

Restartēju, šobrīd strādā.

Nu printeris arī ir bišku kretīnisks - ar to virtuālo cd-rom. (HP P1102)

 

Da labi, ne pa to stāsts.

 

btw, šitas updeits arī uztaisa windows.old mapi.

 

Es sāku šaubīties, ka viss šis jaunais "modelis" ir forši. Mazliet jūtos kā uz nekontrolējama rollingrelease uzsēdies. Nu zini to pasaku par ietinies tīklā un jāj uz kazas, kaut kā tā.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Win 10 produkcijā pašlaik der tikai pēc tam, kad Win 10 ir kārtīgi notestēts, tas rī viss :) Tātad Tavā gadījumā Win 10 vēl nav OK, revertojies.

Link to comment
Share on other sites

Nu maza saimniecība, 20 stacijas no kurām win 10 - 6.. atmaksājas likt domēnu, ad, testa vidi, un visu pārējo? Nu un bija "live" tests kurš nebija tik ļoti veiksmīgs. Nez... Kā tu pateiksi, ka ir tagad "ok", ja - 

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/windows-update-faq

Windows 10 is a service, which means it's always up to date and your PC always has the latest and best features. The November update, which includes additional features and improvements, will automatically download and install when it’s available

 

 

Nez vai klasiskā dependenciy loopā ms 10 izdosies iekāpt vai nē.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Priekškam tik mazam skaitam PC vispār likt domēnu? Šāres ar ar sambu un miers!

Kārtējais pirātiskā softa licējs, vai bezjēdzīgās naudazs izspiedējs :p


Personīgi mani pašlaik visvairāk kaitina tas, ka Win10 nav normāls vairāku monitoru atbalsts. Man ir trīs monitori mājas kompim, un tekoši tie mainās vietām :rus_roulette:

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...