Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

VebKamera

Nu, atbilde ir redzama. Lai Windows negrābstītos gar biosu, jāliek biosa parole.

 

Labi vēl, ka Maikrosofts caur mājas datoru neapdeito tualetes poda bačoka firmvēri. Tā sakot - lai ātrāk skalotos nost un lai ietaupītu 150 ūdens molekulas katrā reizē. Bet gan jau mēs to vēl piedzīvosim...

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , VebKamera teica:

Nu, atbilde ir redzama. Lai Windows negrābstītos gar biosu, jāliek biosa parole.

Ar teju 100% pārliecību varu teikt, ka nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man piemeram labak patik ja ir balta krasa bet nu pie tada es netieku. Pedejais atjauninajums. Tad kura versija tas ir vai kur pie balta taskbar un start menju var tikt?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pēc noklusējuma Sākums nav baltā krāsā. To var panākt izvēloties noklusējuma Windows režīmu Light. Iestatījumi -> Personalizēšana -> Krāsas -> Izvēlieties noklusējuma Windows režīmu -> Light.

Link to comment
Share on other sites

Turpat jāatzīmē arī noklusējuma programmas režīms Gaišs. Šie abi gaiši, tad Sākums baltā krāsā. Man tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Vienam datoram instalēju fresh installu no maija laiduma. Nebija pēc noklusējuma baltais tāskbārs un Start. Bija parasts, kā vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Varbūt MS to instalācijas tūli kaut kad pamainījuši. Es izveidoju instalācijas flešku otrajā dienā pēc maija lielā apdeita parādīšanās, to arī izmantoju tam tīrajam installam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , snukurins teica:

visiem pēc noklusējuma balts.

Izskatās, dažiem te baltais patīk. Šodien nācās vienam klientam likt W10, protams taskbars balts, bet aizejot  Personalizēšana -> Krāsas -> Izvēlieties noklusējuma Windows režīmu, ķekša lodziņš pelēks un nepieejams.  Gan klientam, gan man tas gaišais riebjas, bet pagaidām neatkodu kā nomainīt. Šobrīd gan pie tā datora neesmu, nevaru eksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

nez izvēlos tumšo..

 

nezinu, kas pa problēmām..

uz desktop -- personalizēt - krāsas - izvēlamies "tumšs" vai "gaišs" un basta.

 

image.png.b9c34de49ee66966aa9a735cf0d061c1.png

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

izvēlamies "tumšs" vai "gaišs" un basta

Ar tumšumiem un gaišumiem pavisam ir 4 varianti.

1. Izvēlēties krāsu «Gaišs» 

2. Izvēlēties krāsu «Tumšs»

3. Izvēlēties krāsu «Pielāgot», Izvēlēties noklusējuma Windows režīmu «Light», Izvēlēties noklusējuma programmas režīmu «Tumšs»

4. Izvēlēties krāsu «Pielāgot», Izvēlēties noklusējuma Windows režīmu «Tumšs», Izvēlēties noklusējuma programmas režīmu «Gaišs»

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Pēdējais ir līdzīgs tam kā tas bija līdz šim.

Tieši tā. Man tas ir pierasts, tādu sev arī atstāju.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tatad baltu taskbar man izdevas tikt, bet tas nak tikai sakot ar build numuru 1903 (jeb May update). Bet atjauninot no 1803 uz 1903 shi iespeja nav taskbar nomainit uz baltu, bet svaigs install gan ljauj shadu iespeju.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

tjauninot no 1803 uz 1903 shi iespeja nav taskbar

kā nu nav!!!? :D

 

image.png.b0a73e68c2b27779196bc74ec45ec0bf.png

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man bija uzlikts Maija atjauninajums, diemzhel, ka jau teicu baltais taskbar un start menu nebija nekadi iespejams nomainit uz light.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Starp citu jautajums zinoshiem cilvekiem. Datora ekrana rezolucija 3000x2000, bet scale un layouts ir 125%. Ieteicamais ir 200%. Bet diemzhel attiecigi pret shadu rezolucija 200% ir milzigs. Tad viss +/- izskatas ka uz vecaka datora ar zemu rezoluciju. Bet shim ir ari negativa puse, ka pie scale un layout 125% dazhas programmas nav pielagotas un butu velams nomainiit uz 200%. Piemeram Lightroom, Photoshop. Vai ir programma kura lauj bez liekam manipulacijam nokonfiguret, ka programma Photoshop, palaizhas ar scale 200% parejas programmas paliek 125%.? Atvainojos ja neskaidri izteicos.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Atvainojos ja neskaidri izteicos.

Rezolūcija ir rezolūcija. Izšķirtspēja ir izšķirtspēja.

Pirms 25 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Vai ir programma

Varbūt ar šis var līdzēt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lasiju jau to, bet man precizak interese attiecigai programmai iestatiit lai atver ar piemeram 200% dpi vai kas tas ir. Un taja pasha laika parejais netiek ietekmets.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 22 stundām , CAP teica:

kā nu nav!!!? :D

 

image.png.b0a73e68c2b27779196bc74ec45ec0bf.png

Tu atjaunināji no 1803 vai no 1809? :D Es savējo atjaunināju no 1809 un es varu uzlikt baltu. Uz vecāku kompja joprojām stāv 1803, būs jānotestē :D 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Atjauninaju no 1803. Kas vainas, ka ta interesejies par 1803 un 1809?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, shadow118 teica:

atjaunināji

no oktobra updeita.. tobiš 1809, bet būtību domāju tas nekādi nevar mainīt.. ja vien pats neesi sajaucies meistarībā :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmm… Nebiju agrāk ievērojis, ka apgreida laikā zilajā ekrānā atstarpe starp tekstu un procentiem ir ~1.5x lielāka nekā citas atstarpes starp vārdiem :)

image.thumb.png.5c568b654e22f8cf47541a770ace9db5.png

 

Cik saprotu, MS ir atzinuši, ka neprot taisīt browserus? Edge tagad ir uz Chromium bāzes?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Mudaki,  1903 ir pat ļoti ok!

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 9 stundām , binary teica:

Cik saprotu, MS ir atzinuši, ka neprot taisīt browserus? Edge tagad ir uz Chromium bāzes?

Var nokačāt beta versiju tam Edgium browserim, bet oficiāli vēl nav. 1903 iekšā vēl ir parastais Edge

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 4 stundām , jema teica:

labs cilvēki,  1903 ir pat ļoti ok!

Hmmm... ievēroju, ka atstarpe starp komatu un skaitli ir ~1.5x lielāka nekā atstarpes starp citiem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kas tas par portiku uz kura joprojam darbina 32bit sistemu? Protams ja vien rams nav tikai 2Gb un vecs CPU. Zinot Windows 10 prasibas, tad ne vecaaks par Core 2 Duo.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Varbūt kāds ir ievērojis, kāpēc no Windows 10 v1903 slēgšanās pie samba šārēm ir ilga, t.i. aptuveni minūte, kamēr parādās explorer logs un paroles ievades logs? Novērojams uz clean install. Pēc upgrade no 1809 tāda gļuka nebija. Viss cits strādā nevainojami. Šāres gan Windowsiskās, gan uz Linux.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet ne pa tēmu, bet - vai kāds zin, vēl ir iespēja, iestāstot M$ serverim, ka esi invalīds, apgreidoties no vecākas OS legāli? Kaut kad lasīju, ka kaut oficiāli M$ ziņo, ka beidzis, vēl darbojies, pašam, kopš oficiālā termiņa beigām nav nācies ko apgreidot (downgreidot gan :D ).

  Lieta tāda, ka paziņa atstiepa lapsi ar pamatīgi sajātu W8.1 (legālu). Nav jau problēmu viņam uzlikt svaigu W10, bet grib legālu. Nu ja ne, tad lieku svaigu 8.1 un miers.

Link to comment
Share on other sites

Neko nevajag iestāstīt. Laižam instalāciju no vecā win un viss upgreidojas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , TasEsmuEss teica:

Varbūt kāds ir ievērojis, kāpēc no Windows 10 v1903 slēgšanās pie samba šārēm ir ilga, t.i. aptuveni minūte, kamēr parādās explorer logs un paroles ievades logs? Novērojams uz clean install. Pēc upgrade no 1809 tāda gļuka nebija. Viss cits strādā nevainojami. Šāres gan Windowsiskās, gan uz Linux.

Varbūt šis kautko primāri pa ipv6 mēģina? Pamēģini ipv6 disablēt

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jautajums biedriem. Nepiecieshams isuma izskaidrot sho:"Windows is activated with a digital license linked to your microsoft account."
Scenarijs shim visam ir ar manu Microsoft kontu ir sasaistitas divas licenses. Viena ir Home un otra ir Pro. Taatad piemeram ja es installaacijas laika izvelos installeet uz datora Pro, tad sakuma loga kur prasa ievadit product key es izlaizhu soli un ielogojoties Windows ar Microsoft kontu vai aktivizejot velak ievadot Microsoft kontu aktivizesied ta license kuru windows esmu installeejis, vai es kljuudos. Vai tas notiek savadak. Shis man interesee, jo ir iegadats dators un protams Windows tiks parinstalleets. No veca datora ir nonjemts mans Microsoft konts, ta teikt lai nav aktiva license meginot aktivizet jauno datoru.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tu vari oficiāli uzlikt tikai tādu Win ar kādu viņš ir pārdots.

 

 

 

Gribi augstāku versiju pērc klāt.

 

 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Neesmu 100% drošs, bet man liekās, ka tev ir jāatrod product key savā MS WEB kontā, no tās Windows versijas, kuru vēlies izmantot. Pēc tam uz kompja ielogojies ar to pašu MS kontu un izmanto iepriekš atrasto Product key. Attiecīgā kombinācija nostrādās un ļaus saprast, kura Windows versija tev ir.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Pirms 54 minūtēm , TOoMoOT teica:

Neesmu 100% drošs, bet man liekās, ka tev ir jāatrod product key savā MS WEB kontā, no tās Windows versijas, kuru vēlies izmantot.

 

Ja jaizmanto Product Key un veel peec tam jaalogojas lai activizeetu, tad kaada jeega no shii: " Windows is activated with a digital license linked to your microsoft account." Un interesanti kur var ieksh Microsoft konta redzet product key kuri ir sasaistiiti?

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev tā neaktīvā ir Retail licence, iesaku pie pārinstalēšanas ievadīt tās seriāli. Bez seriāļa IMHO piesiesies vecajai, kas bija uz dzelža pirms tam.

Bet vispār - uzvvani uz MS supportu un nelauzi galvu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jautaajums, kā dabūt nost to iedalijumus. Earlier this month, Earlier this Year.

Annotation 2019-06-24 162341.png

 

Atrisinaats. Sis bija ljoti kretinejoshi.

Right-click and choose Group by > (None)

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...