Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

jacobs
Pirms 19 minūtēm , maize teica:

Pirmkārt, rašistus neviens negaidītu

Bet tos ''Vidusjūras čeburekus'' kāds ļoti gaida? Nezinu gan ko mēs padarītu, ja pie Zilupes hipotētiski tūkstoši un tūkstoši sāktu drūzmēties un virzītos mūsu drāšu pinumu virzienā?😏

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 12 minūtēm , jacobs teica:

Bet tos ''Vidusjūras čeburekus'' kāds ļoti gaida? Nezinu gan ko mēs padarītu, ja pie Zilupes hipotētiski tūkstoši un tūkstoši sāktu drūzmēties un virzītos mūsu drāšu pinumu virzienā?😏

ilgi jau tāpat nepaliktu, ja pat saņemtu savu statusu, virzītos uz Vāciju, Franciju un UK.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 40 minūtēm , maize teica:

Otrkārt, pēc viņu domām, viņi dzīvo labākajā valstī pasaulē

Vakar YouTube man fonā iegriezās viens video, kur čalis apceļo pie Somijas robežas praktiski izmirušus krievijas ciemus. No 2000 iedzīvotājiem palikuši 10-20-30, veikali ciet, elektrība tikai noteiktas dienas stundas, mobilā zonas nav, nekā nav, tik auto veikals reizi nedēļā, pasts divas reizes mēnesī un mobilā aptieka reizi mēnesī. Ātri ātrākais var atbraukt pēc pusotras stundas ar noteikumu , ja ir degviela un ceļi ir ok. Šiem prasa - ka jūs pavadat laiku kamēr ir elektrība - skatās TV. Ko jums patīk pa TV skatīties - ziņas un raidījumus  par Putinu 😄

 

Nolemta nācija. Bet dažs labs jau tā vēlētos dzīvot, pat no šī foruma.

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 8 minūtēm , AlCohol teica:

ilgi jau tāpat nepaliktu, ja pat saņemtu savu statusu, virzītos uz Vāciju, Franciju un UK.

Es par to nebūtu tik pārliecināts.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Zin... teica:

Bet dažs labs jau tā vēlētos dzīvot, pat no šī foruma.

Neiepin visur savas fantāzijas. Ja cilvēkam ir pretīgs tas viss modernais genderisms, lgbt (paš)reklāma un citi debīlismi, tas nebūt nenozīmē, ka viņš vēlas to, ko Tu iedomājies.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Neuztraucies saulīt, par tevi to nedomāju. šeit pietiekami daudz citi personāži ir parādījuši savu īsto seju attiecībā uz krievu.

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

modernais genderisms, lgbt (paš)reklāma un citi debīlismi, tas nebūt nenozīmē, ka viņš vēlas to,

Jā Kas, vakar piedzīvoju to, kas apgāž visas fantāzijas par rietumiem, kur māca ar seksu bērnudārzā nodarboties, it kā pedofilijas normalizāciju un citām fantāzijām kas uzņemtas no krievu valodas materiāliem vai takerveidiigajiem  par "genderismu" un "puvušajiem rietumiem"

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nopietni domājiet, ka krieviju gaida sabrukums un haoss. Tak tiem eksperdiem/amalītiķiem kaut kas ir jāraksta publiskajā telpā, lai viņus neaizmirstu. Tāpat Ukrainu negaida sabrukums un haoss. Tas nav rietumu interesēs. Iedos tik daudz ieročus, lai saglabātos kaut kāda +/- stabilitāte.

Just now, Zin... teica:

par tevi to nedomāju

Vispirms jau neuztraucos. Un pilnīgi noteikti, ka pat prātā neienāca, ka tēmē uz mani.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Es par to nebūtu tik pārliecināts.

ko ta viņiem te darīt? jau pirmie baltkrievu čurkas raudāja, ka neesot pietiekoši liels pabalsts, diezvai trīskāršojies. pēc tam ar ziņas rakstījas, ka no tiem Muceniekiem mūk prom. mums te tik paliek pindosu studenti, kuri universistātēs mācas un boltā tev ēdienu atved, pārējie čuriki piš tālāk.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

 

Pirms 4 minūtēm , AlCohol teica:

ko ta viņiem te darīt?

Velns viņu zin, ja pāri kādai teritorijai pārveļās pāri liels siseņu bars, kas tur vairāk saglabājās?😒

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
Pirms 24 minūtēm , AlCohol teica:

ko ta viņiem te darīt?

Kamēr gan rietumos, gan austrumos viss ir kaut cik stabili - var jau būt, ka neko daudz. Ja būtu nevis dažiem kadriem jādirn Muceniekos, bet lielām masām jāveido jaunu dzīvi - pie mums diemžēl viņiem būtu daudz vieglāk iedzīvoties nekā "rietumos".

 

Pirms 25 minūtēm , Jurkins teica:

Tāpat Ukrainu negaida sabrukums un haoss. Tas nav rietumu interesēs. Iedos tik daudz ieročus, lai saglabātos kaut kāda +/- stabilitāte.

Droši zini?

Man šķiet, ka to "+/- stabilitāti" nodrošina nevis kaut kādi mistiski rietumi, bet pie varas esošie cilvēki/grupējumi. Mainoties varas sadalījumam, varētu mainīties arī "rietumiem vēlamais iznākums". Un es nudien neesmu pārliecināts, ka visi varas tuvumā esošie vēlas "+/- stabilitāti".

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 21 minūtēm , jacobs teica:

 

Velns viņu zin, ja pāri kādai teritorijai pārveļās pāri liels siseņu bars, kas tur vairāk saglabājās?😒

drīzāk jau vietējiem haltūras turpinās nodrošināt, kur baru ar kūpinātiem līdz Vācijai ar busu aizved. diezgan labs piķis tur sanāk par dienas braucienu.

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

pie mums diemžēl viņiem būtu daudz vieglāk iedzīvoties nekā "rietumos".

 

ļoti liels diezvai. mūsu sovjeti, it īpaši, šos nelabprāt uzņem. pārējie arī ar baltu aci skatās.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, binary teica:

pie varas esošie cilvēki/grupējumi

Vari tā to nosaukt. Nedomā taču, ka rietumos valda vispārēja demokrātija?🤣 Un "grupējumi" nodrošinās +/- stabilitāti. Ar piebildi "sev". Būtu ideāli, ja tajā procesā mēs neaizejam "pod rasdaču".

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak Trumps katru dienu saka ka atrisinās konfliktu vienas dienas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Pie mums ir ļoti daudz kadru no Vidusāzijas. Tie parādījās uzreiz pēc kara. Tas, ko es personīgi novēroju.

Es pašlaik skatos kā Latinina intervē kārtējā piekdienas intervijā Podoļaku, kas ir no prezidenta komandas. Pirmais jautājums ir par Zelenska atstādināšanu. Skaisti liet ūdeni viņš prot. Man liekas, ka liela daļa pretenziju vairāk būtu jāatiecina uz valsts ekonomisko un politieko vadību, nevis uz armijas virspavēlnieku.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Bet man patīk kā visādi eksperti meklē tajā intervijas video putina "smagās nāvējošās slimības (no kuras viņš nomira jau pagājšogad) pazīmes", bet Baidens nosauc Ēģiptes prezidentu par Meksikas prezidentu, kuru šis esot pierunājis atvērt robežpārejas punktu. Hmm... nez... uz Ēģiptes vai Meksikas robežas.

Link to comment
Share on other sites

@jacobs diskutēt un apspriest hipotētiskus variantus varam daudz un dikti. Kas tur var notikt? Varu pārņemt autoritārs vadonis un ierobežo cilvēktiesības, liekot citādi domājošos cietumā? :D

Bet skatoties, kā tur viss virzās, ticamāks variants šķiet vēl lielāka "kārtība" un ierobežota kustība ārā no laimes zemes. Pie mums viņi var turpināt pārsūtīt dažādus čučmukus no kaimiņzemēm.

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Atļaušos apgalvot, ka vari būt drošs, ka visu nosaka adekvāti 50-gadīgie, bet vectētiņi ... 🤣 sirgst ar demenci.

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 42 minūtēm , AndrisBB teica:

Tak Trumps katru dienu saka ka atrisinās konfliktu vienas dienas laikā.

Tu katru dienu to video skaties?

 

Pirms 46 minūtēm , Jurkins teica:

Un "grupējumi" nodrošinās +/- stabilitāti. Ar piebildi "sev". Būtu ideāli, ja tajā procesā mēs neaizejam "pod rasdaču".

Nu tak es par to pašu. Tik es, atšķirībā no tevis, par Ukrainas drošību neesmu tik pārliecināts.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 1 minūtes , binary teica:

Tu katru dienu to video skaties?

 

Vaitad no tiem video var izvairīties? Atver ziņas un tur pilns 😂

Nav jau tas arī no Trampa personīgā podkāsta, bet izgriezums no ziņām.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

ka viens vai otrs vispār izvilks ziemu

Pareizāk, ka neviens neizvilktu? Lai abi beidz pasaules lielvaru apkaunot.

Bet, acīmredzot, tāda tur ir vēlētāju vairākuma griba, tāpat kā Putinam krievu vairākums karu atbalsta?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Amerikāņiem jau par politiku īpaši runāt nepatīk, jo automātiski nostāda divās pretējās frontēs, bet nu cik mītingos reizēm sanāk uzsist klaču par Trampu/Bidenu, tad sajūsmā nav ne par vienu, ne otru. Drīzāk var dzirdēt viedokli, ka savas iegribas pēc, Bidens atdos uzvaru Republikāņiem. Tas no Kalifornijā dzīvojošo skatu punkta.

Ko darīt ka sistēma tādā, ka jaunam kandidātam vai kādam bez partijas, sastādīt kautkādu vērā ņemamu konkurenci ir neiespējami.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, binary teica:

Tik es, atšķirībā no tevis, par Ukrainas drošību neesmu tik pārliecināts.

Nu nezinu, kāda un cik liela būs Ukraina, bet nedomāju, ka rietumi galīgi nolies podā.

Link to comment
Share on other sites

Saistībā ar tām Taurus raķetēm. Es Šolca vietā arī būtu piesardzīgs. Ja pārāk sakaitinās krievus, viņi var aiziet līdz Berlīnei. Vienu reizi jau aizgāja. Tikai šoreiz kādu vēl aiz olām var pakārt pie Branderburgas vārtiem. Tā ka vāciešus var saprast.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tikpat labi var teikta ka vācieši arī līdz Maskavai bij aizgājuši, paralēli karojot vēl ar pus pasauli.

Maz jau ticams ka kāds šodien uztver nopietni draudus, ka krievi varētu tikt kautvai līdz Vācijas robežai.

Uzlaist kādu raķeti, tas jau cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 4 minūtēm , base7 teica:

Saistībā ar tām Taurus raķetēm. Es Šolca vietā arī būtu piesardzīgs. Ja pārāk sakaitinās krievus, viņi var aiziet līdz Berlīnei. Vienu reizi jau aizgāja. Tikai šoreiz kādu vēl aiz olām var pakārt pie Branderburgas vārtiem. Tā ka vāciešus var saprast.

liecies mierā. līdz Kijivai 3 dienās nespēj tikt (2 gadi*).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ar muti jau šie ir pie Lamanša. Reāli pašlaik otrā kara gada beigās karo Avdiivkā, kura atrodas 15km no Doņeckas. Doņecka jau bija krievu kontrolē pirms kara.

Labots - e = d
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Ja nebūtu Amerikāņi atbalstījuši ar visu, pārtiku, ieročiem, materiāliem, darbgaldiem, tad nekur nebūtu tikuši. Plus vēl ukraiņi karoja PSRS pusē. Liela daļa komandieru bija ukraiņi. Latvieši arī neslikti Maskavu aizstāvēja.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ukraiņi vienkārši ir noturīgāki, nekā rietumnieki.

Diez vai kāda cita Eiropas valsts tik ilgi noturētos.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

Ukraiņi vienkārši ir noturīgāki, nekā rietumnieki.

Diez vai kāda cita Eiropas valsts tik ilgi noturētos.

nato apvienībai, uz papīra, nevajadzētu, pamest savējos.

Link to comment
Share on other sites

Viņiem uz papīra krievija jau ir sabrukusi no smagā sankciju sloga :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bet vaitad rietumos kautkur solīja Krievijas sabrukšanu ieviešot sankcijas?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Tādas bij prognozes: 

 

The World Bank’s initial forecast of the impact of sanctions announced in March 2022 was that by the end of 2022, Russia’s GDP would be 11% lower, investment 17% lower, inflation would have risen to 22%, and exports and imports would have fallen by 31% and 35%, respectively.

 

https://www.economicsobservatory.com/how-have-the-forecasts-on-the-effects-of-sanctions-on-russia-held-up-a-year-on

 

Vai ir tālu no patiesības?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet vaitad rietumos kautkur solīja Krievijas sabrukšanu ieviešot sankcijas?

Solīja. Visi valsvīri par to bija informēti. Tikai mums neteica. Tā bija slepena informāca. Neprasiet kā to zinu. Tāpat neteikšu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu viena lieta ko politiķi/yūtūberi vāvuļo, otra ko ekonomisti saka.

Pirmie divi stāsta to ko cilvēki grib dzirdēt.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...