Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Bļin, pat krievi tik daudz nerunā par uzbrukumu Baltijai, kā mūsu ''aizjūras bāleliņi''?😏

Gandrīz izskatās pēc tāda kā mazohistiskas vēlmes paraudzīties, pašiem sēžot tur tālumā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par uzbrukumu Ukrainai arī krievi nerunāja, tikai "aizjūras bāleliņi" cēla trauksmi, kurai pat ukraiņi neticēja. Kuram beigās bija taisnība?

 Par Baltiju runā gan un ne tikai kremļa punduris, ja nemaldos, tikai nejaušība (pundurim iestāstīja ka ukraiņi to vien gaida, kā "atbrīvošanu" un pēc parādes Kijivā kopīgi visi dosies tālāk Eiropā.  

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Tev visur rādās krievu propaganda

Tas, ka man rādās, nenozīmē, ka viņas tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

Par Baltiju runā gan

Ukraiņi gan par uzbrukumu Baltijai runā krietni vairāk kā mēs paši un krievu liberāļi.

Bet ukraiņus vēl  var saprast. Taču krievu liberāļiem tās var būt arī vēlmes.😏

P.S.Jēdzienu ''bāleliņi'' es gan domāju tieši.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , jacobs teica:

Bļin, pat krievi tik daudz nerunā par uzbrukumu Baltijai

Tad tu saki ka tāds risks nebij un nav?

Nenu var jau iespraust galvu zemē kā strauss un un izlikties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jacobs teica:

Ukraiņi gan par uzbrukumu Baltijai runā krietni vairāk kā mēs paši un krievu liberāļi.

Tā teikt, spiež uz jūtām, tādā veidā cenšoties panākt sev vēlamo efektu.

 

Link to comment
Share on other sites

 Российский дрон нарушил воздушное пространство Румынии, но НАТО не позволило его сбить, — Bild

He,he pareizi. NATO vispirms visu rūpīgi apsver. Kad ietrieksies kādā cilvēku pilnā ēkā, būs 100% kāds aizbildinājums un vainīga irzrādīsies pati ēka, kura uzcelta ne tur, kur vajag.

Krievi 100% testē NATO spējas.... un ņirgājas.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad tu saki ka tāds risks nebij un nav?

Nē, es saku, ka citiem mūsu emigrantiem tās ir tuvākas domas, nekā mums šeit.

Nekā personīga, tikai novērojumi komentos.😉

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Jurkins teica:

Ja kādreiz kāds kaut kur paburkšķēja, tad atbrauca lielgaballaivas. Tagad arī var mēģināt, tikai no tām lielgaballaivām vairs nebaidās.

Tā gluži nav. Pie Izraēlas krastiem kā reiz «lielgaballaivas» nostrādāja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jacobs teica:

Nē, es saku, ka citiem mūsu imigrantiem tās ir tuvākas domas, nekā mums šeit.

 

Kuri no taviem inigrantiem to apspriež? Indieši?

 

Bet nu emigrantiem tas varētu būt interesanti, ja nu sadomā 'atgriezties', izsver riskus. Plus kādam varbūt otra puse piemēram ir ar Beļģijas pasi, tad var dzirdēt viedokli no 'iedzīvotāja vidējā' cik tā ir slikta doma 😂

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , raiviic teica:

Par uzbrukumu Ukrainai arī krievi nerunāja, tikai "aizjūras bāleliņi" cēla trauksmi, kurai pat ukraiņi neticēja

Zelenskis tak kaut kad sen atpakaļ atdzina,  Ukrainas militārā vadība zināja, tikai negribēja celt paniku, jo tad nebūtu kas karo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

ja nu sadomā 'atgriezties', izsver riskus.

Aha, kad krievs manu māju sabumbos, tad tu tikai izsvērsi riskus?😏

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko tad vēl tādā gadījumā darīt?

Pareizi, tad arī nemuldi tik daudz par krievu uzbrukumu Baltijai, pats šēžot drošībā.

Gan jau mēs kaut kādies paši šeit sisties mēģināsim.

Link to comment
Share on other sites

Andrīt, goda vārds, izmanto reiz iespēju paklusēt. Man šitā umņičīšana sēžot citā pasaules malā ar bik kaitina.

Protams, tev tur pohuj, kas te notiek. Tāpēc vari izteikt visādas versijas, ka nafig visiem tērēties, lai mums būtu labāka drošības situācija

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu te tač arī vusulaiku spriež par rietumu degradāciju, nemaz neesot rietumos 😂

Tak pasaules gals, raudāt jāsāk, ja kāds uzraksta kādu nepatīkamu viedokli vai faktu

Paslaukot kautko zem tepiķa, no tā jau realitāte nemainās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jacobs teica:

Pareizi, tad arī nemuldi tik daudz par krievu uzbrukumu Baltijai, pats šēžot drošībā.

Es nebūtu tik pārliecināts par to drošību. Kara gadījumā krievi uz salām var nomest atomu un viņiem ātri viss beigsies, bet mēs varam nonākt atkal "brālīgajā" saimē. Vēl nav zināms, kura situācija ir labāka. Laikam priekš Austrālijas jāsāk krāt nauda 😃

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 7 minūtēm , base7 teica:

 Laikam priekš Austrālijas jāsāk krāt nauda 😃

Vai vērts -  ja sāksies nopietni sūdi var neuzspēt notīties .

Link to comment
Share on other sites

Krievs tak reizi mēnesī draud ar cunami noslaucīt salu ar savu bezanalogo raķeti. Tātad kurš ir drošībā? 🥲

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens nav drošibā, var aizlidot arī kur nemaz nebij mērķēts 😂

 

Vakar ZSv pārijā spāņu kolēģis ar sievu jautāja, cik ļoti cilvēki LV uztraukušies par notikumiem Ukrainā un cik uzbrukumu pašiem.

Laikam nav uztraukušies.

Link to comment
Share on other sites

Ja sāksies kas nopietns, atliek tikai 2 varianti - kurš var un spēj - dodas uz fronti, pārējie ietinas baltos palagos un lēnām rāpo kapsētas virzienā. Aizlaisties no šejienes iespēju maz - Suvalku koridors tad noteikti būs kaujas lauks, no Tallinas pāri Somu līcim - nu tur visādi var būt, var mēģināt peldēt no Ventspils uz Visbiju, bet arī kas zin, kas notiek gaisā vai uz/zem ūdens, aizlidot - nu nez vai būs ar ko un vai lidlauki nebūs sabumboti (lai NATO spēki nevar atlidot).

  

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Laikam nav uztraukušies.

Es esmu uztraucies , un uztraukuma mazināsanai esmu iestādījis neļķes , lai kad T90 kāpurķēdes dārdēs pa Rīgas bruģi , es ar savu sārto pušķi būtu pirmajās rindās ...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Suvalku koridors tad noteikti būs kaujas lauks, no Tallinas pāri Somu līcim - nu tur visādi var būt, var mēģināt peldēt no Ventspils uz Visbiju, bet arī kas zin, kas notiek gaisā vai uz/zem ūdens

Nez vai tā būs. «Varenā» Melnās jūras flote krievam kur? Un tas lielākoties ar ukraiņu pašu ieročiem...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Grossmeister teica:

ztraukuma mazināsanai esmu iestādījis neļķes

Pionieru lakatiņu neaizmirsti izgludināt 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Zelenskis tak kaut kad sen atpakaļ atdzina,  Ukrainas militārā vadība zināja, tikai negribēja celt paniku, jo tad nebūtu kas karo.

Baigi daudz to viedokļu. Es lasīju, ka būtu sākusies panika un masveida migrēšana valsts iekšienē, kas paralizētu militāristu pārvietošanos (vai kaut kā tā).

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

Ko tas maina beļģim, vai tas karš ies 5 vai 10 gadus?

Ja okupēs Ukrainu, tad būs iespēja krievu karaspēkā mobilizēt vismaz miljonu ukraiņu, varbūt vairāk. PSRS laikā Ukrainā bija vislielākais militārās rūpniecības un militārās izstrādes apjoms. Ja okupēs Baltiju, būs tieši tas pats. Krievija korumpē visā pasaulē visādus valstu un sabiedrisko organizāciju ierēdņus. Atbalsta diktatoriskus režīmus visā pasaulē un atbalsta teroristiskus grupējumus. Eiropa ir pilna ar visādiem migrantiem no karstajiem regioniem, tāpēc ir ļoti labvēlīga augsne. Var jau ciniski teikt, ja Beļģija kāds terorists uzspridzināsies kādā lielveiklā. Kas tur liels. Satiksmes negadījumos iet vairāk bojā. Nekas jauns nav. Atceramies, ka pat latviesu sarkanie teroristu bišķi padarbojās Anglijā ap kādu 1905. gadu. Un ne tikai viņi. Būs jāpameklē informācija.

Labots - Aigars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Ja sāksies kas nopietns, atliek tikai 2 varianti - kurš var un spēj - dodas uz fronti, pārējie ietinas baltos palagos un lēnām rāpo kapsētas virzienā. Aizlaisties no šejienes iespēju maz - Suvalku koridors tad noteikti būs kaujas lauks, no Tallinas pāri Somu līcim - nu tur visādi var būt, var mēģināt peldēt no Ventspils uz Visbiju, bet arī kas zin, kas notiek gaisā vai uz/zem ūdens, aizlidot - nu nez vai būs ar ko un vai lidlauki nebūs sabumboti (lai NATO spēki nevar atlidot).

  

Suvalku koridors vispār ir žurnālistu un pamuļķu krievu blogeru izdomājums, uz kuru pavilkušies simtiem lo-hu. Tāds eksistē tikai kartes pētniekiem- teorētiķiem. Dabā nav nekāda koridora. Arī visā tā vāvuļošana, ka viss nu būs sabumbots un katru laivu gremdēs ir tik pat nepamatota.

cita lieta, ka aizlaisties Tev neviens neļaus, jo tad nebūs kas karo.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , versatile teica:

Tas, ka man rādās, nenozīmē, ka viņas tur nav.

Ledusskapī dzīvo pingvīni. Tas, ka šamos neviens nav redzējis, nenozīmē, ka viņu tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Kā nav, dabiski ka ir, kas tad aukstumu un ledu ražo!

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Redz, ir vēl viena lieta...

Notiek 7.oktobris Izraēlā. 100000 rezervistu vietā dažās dienās ierodas 130000.

Krievija iebrūk Ukrainā... kara komisāri sāk pirkt villas Spānijā, vairāki citroni iesaucamo slēpjas pa pagultēm un pažobelēm.

Nez (nedod dievs) kā būtu pie mums.

 

No šī izriet secinājums, ka ukraiņi (vai mēs arī?) uzcēluši salipinājuši valsti, kuru negribas aizstāvēt. Ja nu vienīgi sociālajos tīklos varonīgi pārpostējot debīlus video.

pirms 3 stundām , Zin... teica:

Tātad kurš ir drošībā?

Krievu raķetes tak nelido 🤣.

 

Just now, jema teica:

Kā nav

Nu es tak saku, ka ir. Tikai viņus neviens nav redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Jurkins teica:

Krievija iebrūk Ukrainā... kara komisāri sāk pirkt villas Spānijā, vairāki citroni iesaucamo slēpjas pa pagultēm un pažobelēm.

Bija cilvēki, kuri atbilst tavam aprakstam, bet bija taču arī ļoti daudz tādi, kas brīvprātīgi gāja aizstāvēt Kijivu. Esi jau aizmirsis to atmosfēru, kas valdīja Ukrainā, kad Zelenskis ar biedriem atteicās pamest Ukrainu, sportisti atgriezās dzimtenē, lai sargātu to, tauta kopā taisīja molotova kokteiļu krājumus utt.? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad kas noticis tagad, ja ķersta potenciālos iesaucamos pa sporta zālēm?

 

Un nē, to raksta paši ukraiņi nevis krievu propaganda.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Jurkins teica:

Tad kas noticis tagad, ja ķersta potenciālos iesaucamos pa sporta zālēm?

 

Un nē, to raksta paši ukraiņi nevis krievu propaganda.

 

Ar laiku emocijas un motivācija noplok visiem. Tu minēji Izraēlu kā labo piemēru. Skatīsimies, cik motivēta tauta būs pēc 1.5 vai 2 gadiem.. 

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Izraēla karo pret objektīvi vājāku pretinieku, ir labāk ekipēti.

Ukrainai pretī stāv lielāks un objektīvi spēcīgāks pretinieks.
Izraēlā viņiem visu dzīvi mācīja, ka tie otri ir ienaidnieki. Ko tie otri 07.10. pierādīja.

Ukrainā viņiem mācīja par brāļu tautām.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , TOoMoOT teica:

Skatīsimies, cik motivēta tauta būs pēc 1.5 vai 2 gadiem.. 

No 1948.gada? Vai es kļūdos par kādu gadu?

 

Par Izraēlu vispār ir dziesma. Es vēl saprotu mūsdienu politiķus, kuru dzīves jēga ir izteikties maksimāli toleranti, lai, nedod dievs, neaizvainotu (vienalga, tieši vai caur trešajām "personām") kādu ībli - savu potenciālo vēlētāju, bet neviens nav pateicis elementāru lietu - vai nu Izraēla bez visādām sūdainām Gazām un Rietumkrastiem vai nu Izraēlas nav. Nekāda toleranto debīliķu formulas "zeme apmaiņā pret mieru" nekad nav strādājušas, nestrādā un nestrādās". Un vispār kaut kādas vienošanās var panākt starp daudzmaz vienā līmenī esošiem veidojumiem.

Pirms 23 minūtēm , versatile teica:

Izraēlā viņiem visu dzīvi mācīja, ka tie otri ir ienaidnieki.

Vot, Gazā gan baltajiem un pūkainajiem palestīniešiem no bērnudārza to mācīja. Izraēla mācīja gan ko citu - ka tie otri mūs neieredz un ir mums apdraudējums, tāpēc mums jābūt gataviem, bet nevis, ka viņi ir ienaidnieki.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

a tie otri mūs neieredz un ir mums apdraudējums

es saprotu, ka ar tavu piegājienu lietām, šī, iespējams, ir tuvāko draugu un ģimenes locekļu definīcija, bet lielākajai daļai cilvēku šis apraksta ienaidniekus.

Link to comment
Share on other sites

Jurkin, tādus tekstus var drukāt tikai sēžot dīvānā, jo no tās lokācijas viss ir elementāri un vienkārši. Bet tad kad ir jāpieņem politiski, globāli lēmumi, tad ir savādāk, jo ir jāizvērtē riski, sekas, vēlamais efekts u.c. lietas.

 

Diez kas notiktu, ja viss risinātos, tā kā tu saki. Piem, Putlers nodomā - nafig, es gribu sasniegt savus mērķus - izšauju visu kodolarsenālu pa Ukrainu, un rītdien tur ir līdzena vieta. Viss vienkārši. Tas pats ar Gazu, Karabahu, Irānu, un pārējām problēmu zonām. Cik tālu cilvēce tiks ar tādu pieeju?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl, lai veidotos, atjaunotos valsts ar tās patriotiem, tām jāiziet caur tūkstošiem upuru. 

Nekas nesanāk ar dāvinātu neatkarību, tā ir jāizcīna, lai būtu vērtība.

Tāpat arī kā mums pirms 30 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Liela daļa krievu lēmēju ir auguši apstākļos, kur visu izšķir brutāls spēks, tāpēc tā rīkojas arī izauguši lieli un politikā. Kad Somija iestājās NATO, tad krievi no Pēterburgas apgala PVO iekārtas pārcēla uz Ukrainu, jo zina, kur ir NATO, tur ir drošība priekš viņiem. Krievu dronu lidojums pa Rumāniju tam ir pierādījums.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...